Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Από ολα αυτα τα διδακτικά ..  σημειώνω  .. οτι  ... πρέπει  στις  στιχομυθίες να γραφουμε  τον αγαπητό μας  heellover  σωστα = με  δύο ll  , προς  αποφυγήν συγχυσεων .. :cheesy:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Από ολα αυτα τα διδακτικά ..  σημειώνω  .. οτι  ... πρέπει  στις  στιχομυθίες να γραφουμε  τον αγαπητό μας  heellover   σωστα = με  δύο ll  , προς  αποφυγήν συγχυσεων .. :cheesy:

πράγματι, υπήρχε κάποτε άλλος συναγωνιστης με το όνομα Heelover. Χάθηκε όμως.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Οκ! αν  και  πλέον μοναδικος-    ¨Οφειλα  για λογους ..θεσμικής ακρίβειας να το επισημάνω …. :cheesy:. δες  pm.. :)
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Παίδες , μην τσακώνεστε.Και μόνο που μαλώνετε μεταξύ σας , κταλαβαίνει κανείς τι κουμάσι είναι αυτή η Λούντα.Δεν αξίζει το κόπο.
Μια διευκρίνηση .Προτιμάμε τις κιτρινιάρες όχι γιατί είναι πιο εμφανίσημες από τις λευκές , αλλά γιατί είναι πιο φιλικές προς το χρήστη.Δίνουν το κατιτίς παραπάνω.Όσοι είναι έμπειροι στο χώρο ξέρουν ότι αυτό που μετράει είναι το καλό κρεβάτι και όχι τόσο η εμφάνιση. Τώρα κάποιοι "επαγγελματίες " που διαβάζουν εδώ, προσπαθούν να το εκμεταλλευθούν και βάζουν το πήχη ποιο πάνω από ότι πρέπει και πάνε να φάνε λεφτά από συναγωνιστές χωρίς να δώσουν μπριζόλα.Άλλωστε και άλλο Τάυ παίρνει 60 για μόνο στοματικό. Η κοροϊδία δεν έχει τέλος.
Μαύρο λοιπόν στη Λούντα και το συνάφι της.Να βάλει το τεστ στον κώλο της.'Ολοι ξέρουν τι κάνει.Ο κόσμος όλος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.Βρε ουστ!  :s&m_1:
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
213
Πόντοι
1
Πέρασμα από το ίδρυμα της Βλαχοπούλου προχτές Πέμπτη κατά τις 4:30μμ. Με υποδέχθηκε η σοβατισμένη Ρωσίδα γριά.
Με το που μπηκα παιχτηκε η εξης σουρεαλ στιχομυθια:
- Εχετε ξαναρθει;
- Εχει σημασια;
- Aπο που μας μαθατε;
- Aπο ένα φιλο.
- Λυπάμαι, όλα τα κορίτσια είναι σε δωματια. Και περιμενει κι ενας κυριος. Αν θελετε περαστε σε 2 ωρες.
- Ποσες κοπέλες έχετε;
- Μια. Μονο μια.
- Μπορειτε να μου δωσετε ένα τηλεφωνο να σας παρω για να μην περναω τσαμπα;
- Δεν εχω τηλεφωνο. Περαστε σε 2 ωρες.
- Πως γινεται να μην εχετε τηλεφωνο;
- Λυπάμαι, πολύ λυπάμαι, πολύ πολύ λυπάμαι.

Σημειωνω ότι κατά τη διαρκεια της συνομιλιας η γηραια πρωην Κολχοζνικ ειχε δουλικο τονο, κακομοιρο υφος και κοιτουσε το πατωμα.
 

babisnotorius

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
:rockon: :rockon: :rockon:
Ωραιος..

Παίδες , μην τσακώνεστε.Και μόνο που μαλώνετε μεταξύ σας , κταλαβαίνει κανείς τι κουμάσι είναι αυτή η Λούντα.Δεν αξίζει το κόπο.
Μια διευκρίνηση .Προτιμάμε τις κιτρινιάρες όχι γιατί είναι πιο εμφανίσημες από τις λευκές , αλλά γιατί είναι πιο φιλικές προς το χρήστη.Δίνουν το κατιτίς παραπάνω.Όσοι είναι έμπειροι στο χώρο ξέρουν ότι αυτό που μετράει είναι το καλό κρεβάτι και όχι τόσο η εμφάνιση. Τώρα κάποιοι "επαγγελματίες " που διαβάζουν εδώ, προσπαθούν να το εκμεταλλευθούν και βάζουν το πήχη ποιο πάνω από ότι πρέπει και πάνε να φάνε λεφτά από συναγωνιστές χωρίς να δώσουν μπριζόλα.Άλλωστε και άλλο Τάυ παίρνει 60 για μόνο στοματικό. Η κοροϊδία δεν έχει τέλος.
Μαύρο λοιπόν στη Λούντα και το συνάφι της.Να βάλει το τεστ στον κώλο της.'Ολοι ξέρουν τι κάνει.Ο κόσμος όλος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.Βρε ουστ!  :s&m_1:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Μετά και την κριτική και του κου Γουάιτ , μήπως θα πρέπει το εν λογω ίδρυμα να μετατεθεί στα μασαζάδικα που ΔΕΝ γαμάς ;  :-X
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
213
Πόντοι
1
Aγαπητέ, διαβάζοντας τις ανταποκρίσεις των υπολοίπων αγωνιστών νομίζω πως με επιμονή και λεπτομερή πλάνα εισβολής, το γαμήσι στο συγκεκριμένο ίδρυμα είναι οριακά πιθανό.
Προτείνω λοιπόν τη δημιουργία thread με τίτλο "Μασαζάδικα που κάνεις ευχέλαιο να γαμήσεις".

Ιδανικός εκπρόσωπος του thread είναι το μαγαζί της γηραιάς υπερμάχου του σοβιετικού ρεαλισμού. 
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.562
Πόντοι
5.577
..Λοιπόν...για να τελειώνουμε μ αυτό το ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ...Το καινούριο ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟ κόλπο έχει ως εξής: Αν είσαι άγνωστος, σου στέλνουν μόνο μια κοπέλα. Όταν ζητάς να δεις και τις άλλες (όπως σου έχει πει η Λιούντα), τότε σου λέει: "δεν υπάρχουν άλλες..τι τις θες? αφού είναι μόνο μασάζ". Δηλαδή αν ζητήσεις να δεις τις άλλες, υποψιάζονται ότι έχεις πάει εκεί για κάτι άλλο. Αν κάτσουν ποτε να υπολογίσουν τα 60άρια που έχουν χάσει, θα τους γυρίσουν τα μάτια ανάποδα...φυσικά δουλεύουν με γνωστούς με πρώτο κ καλύτερο τον γνωστό ΠΡΟΜΟΤΟΡΑ. ΜΑΥΡΟ μέχρι τελικής πείνας και λουκέτου...

:coffee:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.611
Πόντοι
266
Πέρασμα από το ίδρυμα της Βλαχοπούλου προχτές Πέμπτη κατά τις 4:30μμ. Με υποδέχθηκε η σοβατισμένη Ρωσίδα γριά.
Με το που μπηκα παιχτηκε η εξης σουρεαλ στιχομυθια:
- Εχετε ξαναρθει;
- Εχει σημασια;
- Aπο που μας μαθατε;
- Aπο ένα φιλο.
- Λυπάμαι, όλα τα κορίτσια είναι σε δωματια. Και περιμενει κι ενας κυριος. Αν θελετε περαστε σε 2 ωρες.
- Ποσες κοπέλες έχετε;
- Μια. Μονο μια.
-

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Aγαπητέ, διαβάζοντας τις ανταποκρίσεις των υπολοίπων αγωνιστών νομίζω πως με επιμονή και λεπτομερή πλάνα εισβολής, το γαμήσι στο συγκεκριμένο ίδρυμα είναι οριακά πιθανό.
Προτείνω λοιπόν τη δημιουργία thread με τίτλο "Μασαζάδικα που κάνεις ευχέλαιο να γαμήσεις".

Ιδανικός εκπρόσωπος του thread είναι το μαγαζί της γηραιάς υπερμάχου του σοβιετικού ρεαλισμού.   
:2funny:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
τα ιδια και σε μενα
εχετε ξανρθει?
οχι
εμεις εδω πορσφερουμε αμσαζ μπλαμπλα
ποσες κοπελες ειναι
μια
εγω ειχα καουει για μια ταυλανδεζα
α η ταυλανδεζα ειναι αρρωστη
εμφανιστηκε μια αναστασια νομιζω , γκιλφοειδες χαλι που την εχω ξαναδει καπου αλλα δεν θυμαμαι που
καλα λεω θα ξαναρθω οταν ειναι η ταυλανδεζα

ΑΝ δειτε ποτε την ταυλανδεζα , σφυριξτε  μου να περασω

χαχαχαχαχ
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ειπα  και εγω να κανω ενα περασμα απο το συγκεκριμενο  :kissass: μαγαζο ποιο πολυ για καλαμπουρι παρα για οτιδηποτε αλλο μιας και οι προλαλισαντες εχουν δωσει μια εικονα περι τινος προκειται.Η ρωσιδα γρετζο με εκοψε με το τσακιρικο ματι και αρχισε την ανακριση λες και αμα ηθελε καποιος να της πουλησει παραμυθια της χαλιμας δεν θα τα ετρωγε?Τελος παντων αφου προσπαθησα να απαντησω σε ολες τις ηλιθιες ερωτησεις οσο ποιο ανωδυνα μπορουσα στο τελος της λεω να δουμε τις κοπελες?Και τι μου απανταει?Τωρα αυτην την στιγμη δεν ειναι καμια στο μαγαζι και μια που περιμενει μπορει να ερθει σε κανα 2ωρο.Καλα δεν παει στα καλα της.Ωραια της λεω και ολες αυτες οι ερωτησεις τι ρολο παιζαν?Ε τι μου λεει δεν θα ξαναπερασεις να δεις την κοπελα?Λες και δεν εχω τιποτα αλλο να κανω αλλα να περναω μηπως και με αφησει να δω κανενα μπαζο. :uglystupid:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Ρε παιδιά , ας μπει το κωλομάγαζο στα ιδρύματα που δεν γαμάς ή να βγει τελείως από την ιστοσελίδα μια που η κωλόγρια προκαλεί και από πάνω.Μαύρο και πάλι μαύρο!  :shit:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Το έχουμε ξαναπεί το μαγαζί ειναι για μαύρισμα
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Πέρασμα από το μαγαζί προς δεκαπενθημέρου. Άνοιγμα της πόρτας μετά από αρκετή ώρα στο κουδούνι. Χοντρό-ανάκριση στην αρχή για να καταλήξει ύστερα από πέντε λεπτά συζήτησης ότι η κοπέλα δουλεύει και να περάσω μετά από μια ώρα. Σε ερώτηση, να κλείσω ραντεβού, μου είπε ότι δεν χρειάζεται. Σε δεύτερη ερώτηση, εάν το μεταξύ περάσει  έτερος συναγωνιστής και προλάβει να περάσει με την κοπέλα και εγώ κάτσω στον άσο, με κοίταξε με βλέμμα απλανές και δεν απάντησε. Στο σημείο αυτό την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.610
Πόντοι
41.447
το μαγαζι λειτουργει σε φουλ προγραμμα ΜΟΝΟ με γνωστους πελατες
δηλ καποιος καινουργιος θα παρει μονο μασαζ και τιποτα αλλο
Στα του ροστερ σταθερη ειναι μονο η Ουκρανη μιλφ Ινα (πολυ καλο μασαζ και προγραμμα, ομορφη γυναικα) και η Ελληνιδα Αλικη (στραβα δοντια, χοντρουλα, παλιοτερα εκανε περασμα απο στουντιο, αλλα εχει βυζαρες- για τις ικανοτητες της στο μασαζ δεν εχω ακουσει και πολυ καλα λογια)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.610
Πόντοι
41.447
Τις τελευταιες ημερες στο μαγαζι παιζει ενα νεαρο ομορφο μελαχρινο πιπινι ,η Στελλα
ηλικια περιπου 25 ετων σφιχτο κορμι με πολυ ωραια οπισθια και πολυ μακρυ ισιο μαλλι
Κανει παρα πολυ καλο μασαζ (προς εκπληξη μου) και στα υπολοιπα ειναι εξισου παρα πολυ καλη  :lheel:

Απλα να υπενθυμισω σε ολους πως εαν δεν ειναι πελατες του μαγαζιου η γνωστοι της Λιουντας (που ανοιγει την πορτα) δεν θα παρουν φουλ προγραμμα αλλα μονο μασαζ. :(
Αυτη ειναι η πολιτικη του καταστηματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom