Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
μηπως ειναι η στελα απο "δημοκριτου"..?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
μηπως ειναι η στελα απο "δημοκριτου"..?

φιλε μου ειπε εκανε ενα μικρο περασμα απο κολωνακι αλλα οχι απο Δημοκρυτου, αλλα απο Λυκαβητου
Κανονικο αναστημα πολυ καλο σφιχτο κορμι και πισω συστημ , χαμογελαστη πολυ μακρυ ισιο μαυρο μαλλι
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Τις τελευταιες ημερες στο μαγαζι παιζει ενα νεαρο ομορφο μελαχρινο πιπινι ,η Στελλα
ηλικια περιπου 25 ετων σφιχτο κορμι με πολυ ωραια οπισθια και πολυ μακρυ ισιο μαλλι
Κανει παρα πολυ καλο μασαζ (προς εκπληξη μου) και στα υπολοιπα ειναι εξισου παρα πολυ καλη  :lheel:

Απλα να υπενθυμισω σε ολους πως εαν δεν ειναι πελατες του μαγαζιου η γνωστοι της Λιουντας (που ανοιγει την πορτα) δεν θα παρουν φουλ προγραμμα αλλα μονο μασαζ. :(
Αυτη ειναι η πολιτικη του καταστηματος
επιβεβαιωνω καθως προ βδομαδες ειχα φαει πορτα και γω και την εκανα χωρις να κανω μασαζ γιατι την εβλεπα την φαση...αλλα γνωστος πως γινεαι πλεον???
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Τις τελευταιες ημερες στο μαγαζι παιζει ενα νεαρο ομορφο μελαχρινο πιπινι ,η Στελλα
ηλικια περιπου 25 ετων σφιχτο κορμι με πολυ ωραια οπισθια και πολυ μακρυ ισιο μαλλι
Κανει παρα πολυ καλο μασαζ (προς εκπληξη μου) και στα υπολοιπα ειναι εξισου παρα πολυ καλη  :lheel:

Απλα να υπενθυμισω σε ολους πως εαν δεν ειναι πελατες του μαγαζιου η γνωστοι της Λιουντας (που ανοιγει την πορτα) δεν θα παρουν φουλ προγραμμα αλλα μονο μασαζ. :(
Αυτη ειναι η πολιτικη του καταστηματος

kostos??
 

keyfinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
162
Like
10
Πόντοι
1
Το εχω επισκεφτει κι εγω δύο φορές, στη μία ήταν νομίζω κάποια Κωνσταντινα που έκανε εξαιρετικό μασάζ, επαγγελματικής ποιότητας. Τη δεύτερη (και τελευταία) ήταν η Αλίκη. Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο, λες και σιχαινότανε και έφυγε στο μισάωρο (φυσικά ούτε λόγος για κάτι παραπάνω). Πονηρούλα. H προυπηρεσία σε στούντιο (όπως λέει πιο πάνω ο ZeroTolerance) και το ότι είναι ελληνίδα το εξηγεί.
Η τιμή (θεωρητικά) είναι 60 την ώρα, μόνο μασάζ (έτσι κι αλλιώς η εμφάνιση των κοριτσιών εκεί δεν θα σας παρακινήσει εύκολα και για κάτι παραπέρα)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Πέρασμα από το ίδρυμα. 3 μιλφάρες, Ελένη, Ζωή και άλλη μία. Μακρυά από τα γούστα μου. Η Λίνα η ταϋλανδεζα έχει πάει στα νησιά για μεροκάματο. Αποχώρησα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Πέρασα το πρωί έτσι για κατόπτευση... η Κα Λούντα μου παρουσίασε την Τάνια μια πανύψηλη μαυρισμένη απο τον ήλιο μιλφάρα με πολύ ωραίο σφιχτό σώμα αλλά περίεργη φάτσα με καρέ καστανό μαλλί και την ξανθιά πιο νεαρή ρωσίδα Αλεξάνδρα, πολύ γλυκούλα. Η ασιάτισα Λίνα θα επιστρέψει σύντομα από Σαντορίνη, η δε ταϋλανδέζα Άννα μετά τις 15 Αυγούστου. Τώρα ποια είναι η ταϋλανδέζα Άννα μακάρι να ξερα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Πέρασα το πρωί έτσι για κατόπτευση... η Κα Λούντα μου παρουσίασε την Τάνια μια πανύψηλη μαυρισμένη απο τον ήλιο μιλφάρα με πολύ ωραίο σφιχτό σώμα αλλά περίεργη φάτσα με καρέ καστανό μαλλί και την ξανθιά πιο νεαρή ρωσίδα Αλεξάνδρα, πολύ γλυκούλα. Η ασιάτισα Λίνα θα επιστρέψει σύντομα από Σαντορίνη, η δε ταϋλανδέζα Άννα μετά τις 15 Αυγούστου. Τώρα ποια είναι η ταϋλανδέζα Άννα μακάρι να ξερα.


ωραια ενημερωση μεγιστε!
στο μαγαζι αυτο τιποτα δεν ειναι σταθερο πλην της κας Λιουντας!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Πέρασα το πρωί έτσι για κατόπτευση... η Κα Λούντα μου παρουσίασε την Τάνια μια πανύψηλη μαυρισμένη απο τον ήλιο μιλφάρα με πολύ ωραίο σφιχτό σώμα αλλά περίεργη φάτσα με καρέ καστανό μαλλί και την ξανθιά πιο νεαρή ρωσίδα Αλεξάνδρα, πολύ γλυκούλα. Η ασιάτισα Λίνα θα επιστρέψει σύντομα από Σαντορίνη, η δε ταϋλανδέζα Άννα μετά τις 15 Αυγούστου. Τώρα ποια είναι η ταϋλανδέζα Άννα μακάρι να ξερα.

πέρασα και την ειδα την Τανια
οντως εντυπωσιακη γυναικα σωματικα.
Ειναι ομως ψυχρη και βγάζει μια υπεροψια στο ολο στησιμο, πραγμα αποτρεπτικο για να την επιλεξεις
Αντιθετα η Αλεξανδρα και πιο νεα και φρεσκια ειναι και πολυ πιο γλυκια οπως ανεφερες και πιο επικοινωνιακη και ευχαριστη.
Στο δωματιο επίσης είναι φωτια. Απο τα καλυτερα στοματικα που μου εχουν κανει ποτε. Της παλιας ρωσικης σχολης
Μασαζ επισης αξιορεπεστατο. Θα ανεβασω κριτικη οταν βρω χρονο. Πολύ καλη περιπτωση!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.875
Like
478
Πόντοι
36
:thumbsup:
πέρασα και την ειδα την Τανια
οντως εντυπωσιακη γυναικα σωματικα.
Ειναι ομως ψυχρη και βγάζει μια υπεροψια στο ολο στησιμο, πραγμα αποτρεπτικο για να την επιλεξεις
Αντιθετα η Αλεξανδρα και πιο νεα και φρεσκια ειναι και πολυ πιο γλυκια οπως ανεφερες και πιο επικοινωνιακη και ευχαριστη.
Στο δωματιο επίσης είναι φωτια. Απο τα καλυτερα στοματικα που μου εχουν κανει ποτε. Της παλιας ρωσικης σχολης
Μασαζ επισης αξιορεπεστατο. Θα ανεβασω κριτικη οταν βρω χρονο. Πολύ καλη περιπτωση!
:thumbsup: thank you
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
πέρασα και την ειδα την Τανια
οντως εντυπωσιακη γυναικα σωματικα.
Ειναι ομως ψυχρη και βγάζει μια υπεροψια στο ολο στησιμο, πραγμα αποτρεπτικο για να την επιλεξεις
Αντιθετα η Αλεξανδρα και πιο νεα και φρεσκια ειναι και πολυ πιο γλυκια οπως ανεφερες και πιο επικοινωνιακη και ευχαριστη.
Στο δωματιο επίσης είναι φωτια. Απο τα καλυτερα στοματικα που μου εχουν κανει ποτε. Της παλιας ρωσικης σχολης
Μασαζ επισης αξιορεπεστατο. Θα ανεβασω κριτικη οταν βρω χρονο. Πολύ καλη περιπτωση!

:rockon:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Πρεμιέρα μετά τις διακοπές σήμερα και παρούσα μόνο μια κοπέλα η Όλγα, κινέζα κατά την Κα Λούντα, αλλά καθόλου κινέζα για μένα. Μεσήλιξ και αασχημούλα. Αναμενόταν και η Κάτια λίγο αργότερα. Από Σεπτέμβρη θα επιστρέψουν ου ταϋλανδέζες και θα έλθει και μια Φιλιπινέζα, η Άννα. Από αύριο θα είναι η ρωσίδα Αλεξάνδρα. Αυτά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Πρεμιέρα μετά τις διακοπές σήμερα και παρούσα μόνο μια κοπέλα η Όλγα, κινέζα κατά την Κα Λούντα, αλλά καθόλου κινέζα για μένα. Μεσήλιξ και αασχημούλα. Αναμενόταν και η Κάτια λίγο αργότερα. Από Σεπτέμβρη θα επιστρέψουν ου ταϋλανδέζες και θα έλθει και μια Φιλιπινέζα, η Άννα. Από αύριο θα είναι η ρωσίδα Αλεξάνδρα. Αυτά.

Κομάντο μου εσύ!!
Αυτό το μαγαζί είναι εντελώς απρόβλεπτο στο ροστερ
Κάθε ημέρα κάτι άλλο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Κομάντο μου εσύ!!
Αυτό το μαγαζί είναι εντελώς απρόβλεπτο στο ροστερ
Κάθε ημέρα κάτι άλλο

Αυτό μου αρέσει, άσε που στο τέλος με την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί από τις επισκέψεις μου θα γαμίσω και την Κα Λούντα...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Αυτό μου αρέσει, άσε που στο τέλος με την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί από τις επισκέψεις μου θα γαμίσω και την Κα Λούντα...

Άάαααααααααχαχα
Η καντίνα Λιουντα να ξέρεις κανείς εξαιρετικό μασάζ,ειδικά για πόνους μέσης και αυχένα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.370
Κριτικές
1
Like
33.583
Πόντοι
6.256
Πρεμιέρα μετά τις διακοπές σήμερα και παρούσα μόνο μια κοπέλα η Όλγα, κινέζα κατά την Κα Λούντα, αλλά καθόλου κινέζα για μένα. Μεσήλιξ και αασχημούλα. Αναμενόταν και η Κάτια λίγο αργότερα. Από Σεπτέμβρη θα επιστρέψουν ου ταϋλανδέζες και θα έλθει και μια Φιλιπινέζα, η Άννα. Από αύριο θα είναι η ρωσίδα Αλεξάνδρα. Αυτά.
Σαν πολυ Ασιατικο ακουω,
Ενημερωνε εσυ γιατι το μαγαζι ειναι σε απομερο μερος και μονο με μηχανη γινεται δουλεια.
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
181
Κριτικές
2
Like
226
Πόντοι
21
Οι Ταυλανδέζες κόλλησαν στο τελωνείο;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.012
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Περασα απο το καταστημα της κας Λιουντας (ρισπεκτ)
κοπελες 3 ολες ενδιαφερουσες σαν παρουσιες.
2 Ρωσιδες και μια Ουκρανιδα
Η Ουκρανιδα Λωρα. Ψιλη ξανθια στογγυλοπροσωπη με γαλαζια ματια , σχετικα μακρυ σπαστο μαλλι.
Καλο κορμι , χητό, 3+ αρι φυσικό στήθος και πολυ καλλιγραμμα ποδια. Για τους βυζολατρες καλη περιπτωση
Η Ρωσιδα Αλεξανδρα μετριου αναστηματος, με καρε καστανο ισιο  μαλλι, όμορφο πονηρό προσωπο με ωράια μάτια, καλό κορμί με λίγα πιασιματα.
Στο δωμάτιο έχει δοκιμαστει στο παρελθόν και κάνει πολύ καλο μασαζ ειναι πολύ ευχάριστη και στο δευτερο μέρος σκυλί του πολέμου.
Απο τα καλυτερα στοματικα χωρίς χερια.
Τέλος η μιλφ Ρωσιδα Αντζελα, λιγο κοντούλα με μεγάλο λοκώ και στενή μέση και αρκετα καλό στήθος, Ηλικια 35+. Πρώτη φορά την έβλεπα και δείχνει πολύ εμπειρη και μπαρουτοκαπνισμενη.
Αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom