Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
100
Like
106
Πόντοι
1
Ναι οκ γούστα ειναι. Και η Αριάνα Γκράντε είναι 1,50 και πατομουνο, η συντριπτική πλειοψηφία απο τις πολύ ψηλές γυναίκες δεν έχουν θυληκο σώμα. Δε θα πω καμιά γυναικάρα επειδή είναι μεγαλόσωμη, γυναικάρα θα την πω αν είναι θυληκο. Στο le cabaret πάντως εμφανησιακα υπάρχουν πολύ καλύτερες και αυτό φαίνεται από τις κάρτες που κάνει η κάθε μία
Αυτό με το πόσες κάρτες καρτες κάνει η κάθε μία, υπάρχουν επίσημα στοιχεία!? :sunglasses::sunglasses:.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.608
Πόντοι
736
Έτσι και παίξει αυτή σε ταινία πορνό θα ξεπεράσει και την Lisa Ann φίλε
Επειδή τα ελληνικά μου μάλλον δεν είναι καλά να σε ενημερώσω αγαπητέ φίλε ότι η κοπέλα είναι φίλη μου Από τη στιγμή που ήρθε στην Ελλάδα από Ρουμανία πριν καν δουλέψει.
δεν αμφισβητώ το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά γελάω με το χαρακτηρισμό πορνοστάρ που της δίνει για λόγους marketing το μαγαζί
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Επειδή τα ελληνικά μου μάλλον δεν είναι καλά να σε ενημερώσω αγαπητέ φίλε ότι η κοπέλα είναι φίλη μου Από τη στιγμή που ήρθε στην Ελλάδα από Ρουμανία πριν καν δουλέψει.
δεν αμφισβητώ το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά γελάω με το χαρακτηρισμό πορνοστάρ που της δίνει για λόγους marketing το μαγαζί

με την αναδουλειά που έχουν τα στριπ και γενικά με την μεγάλη φτώχια στην Θεσσαλονίκη που έχει πέσει, βαφτίζουν οι ιδιοκτήτες των στριπ το ψάρι για κρέας μπας και τσιμπίσει κανένας πελατάκος με λίγα μαρούλια στην τσέπη και πάει να τα καταθέσει εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Επειδή τα ελληνικά μου μάλλον δεν είναι καλά να σε ενημερώσω αγαπητέ φίλε ότι η κοπέλα είναι φίλη μου Από τη στιγμή που ήρθε στην Ελλάδα από Ρουμανία πριν καν δουλέψει.
δεν αμφισβητώ το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά γελάω με το χαρακτηρισμό πορνοστάρ που της δίνει για λόγους marketing το μαγαζί
Δεν είναι και απίθανο να την δούμε και σε τσόντα. Τόσες έχουν γυρίσει που δουλεύουν σε στριπ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.608
Πόντοι
736
με την αναδουλειά που έχουν τα στριπ και γενικά με την μεγάλη φτώχια στην Θεσσαλονίκη που έχει πέσει, βαφτίζουν οι ιδιοκτήτες των στριπ το ψάρι για κρέας μπας και τσιμπίσει κανένας πελατάκος με λίγα μαρούλια στην τσέπη και πάει να τα καταθέσει εκεί.
Εγώ γελούσα με τις πορνοστάρ του fever ειδικά με μία που την γαμούσα εγώ στη Βουδαπέστη πριν χρόνια η οποία ξεκίνησε να γυρίσω μία τσόντα και διέκοψε τα γυρίσματα γιατί δεν μπορούσε. Πήγαιναν κάτι πρόβατα Και έδιναν 150 € για 10 λεπτά αλλά την άλλη μέρα έλεγαν στην παρέα τους έχω γάμησα μια πορνοστάρ και νόμιζαν ότι είναι κάψεΚαι έδιναν 150 € για 10 λεπτά αλλά την άλλη μέρα έλεγαν στην παρέα τους έχω γάμησα μια πορνοστάρ και νόμιζαν ότι είναι καποοοι
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Εγώ γελούσα με τις πορνοστάρ του fever ειδικά με μία που την γαμούσα εγώ στη Βουδαπέστη πριν χρόνια η οποία ξεκίνησε να γυρίσω μία τσόντα και διέκοψε τα γυρίσματα γιατί δεν μπορούσε. Πήγαιναν κάτι πρόβατα Και έδιναν 150 € για 10 λεπτά αλλά την άλλη μέρα έλεγαν στην παρέα τους έχω γάμησα μια πορνοστάρ και νόμιζαν ότι είναι κάψεΚαι έδιναν 150 € για 10 λεπτά αλλά την άλλη μέρα έλεγαν στην παρέα τους έχω γάμησα μια πορνοστάρ και νόμιζαν ότι είναι καποοοι
Από πότε το αν γαμησεις μια πορνοστάρ σε κάνει κάποιο? Ωραία εμπειρία είναι αλλά μέχρι εκεί
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Επειδή τα ελληνικά μου μάλλον δεν είναι καλά να σε ενημερώσω αγαπητέ φίλε ότι η κοπέλα είναι φίλη μου Από τη στιγμή που ήρθε στην Ελλάδα από Ρουμανία πριν καν δουλέψει.
δεν αμφισβητώ το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά γελάω με το χαρακτηρισμό πορνοστάρ που της δίνει για λόγους marketing το μαγαζί
Θα την ξέρεις από τότε που ήταν στο Sin οπότε
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Τι παίζει με την Μονικα μάγκες δωστε καμία πληροφορία. Κάνει καλή δουλειά?
 

Συνημμένα

  • 64F48157-C16B-4405-A1F9-A64641B5D932.jpeg
    64F48157-C16B-4405-A1F9-A64641B5D932.jpeg
    280,1 KB · Εμφανίσεις: 89

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Οι μαλακοβιολιδες δεχονται πλεον τα κουπονια ή ριχνουν πιστολι και πληρωνεις 20ρικο;
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ Η CLAUDIA?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη. Φουλ κοσμος λογω εορτων, καμια 10αρια+ κοπελες, ολες ωραιες. Κι αυτο που πρωτη φορα ειδα να συμβαινει ειναι οτι υπηρχαν dildo show απο δυο κοπελες Klaudia και Raisa. Εκπληκτικες και οι δυο, ολο το μαγαζι εμεινε με το στομα ανοιχτο, δεν μπαινω σε λεπτομερειες γιατι θα γραφω 600λεξεις σεντονι. Πηρα χωρο με την Klaudia ηταν και γαμω.
Λογικα η αναβαθμιση αυτη εγινε λογω των Χριστουγεννιατικων εορτων, μετα θα επιστρεψουμε στα κλασσικα σοου, με 7 κοριτσια, αλλα και τοτε καλα ηταν.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
859
Κριτικές
17
Like
2.887
Πόντοι
1.436
Χθεσινη επισκεψη. Φουλ κοσμος λογω εορτων, καμια 10αρια+ κοπελες, ολες ωραιες. Κι αυτο που πρωτη φορα ειδα να συμβαινει ειναι οτι υπηρχαν dildo show απο δυο κοπελες Klaudia και Raisa. Εκπληκτικες και οι δυο, ολο το μαγαζι εμεινε με το στομα ανοιχτο, δεν μπαινω σε λεπτομερειες γιατι θα γραφω 600λεξεις σεντονι. Πηρα χωρο με την Klaudia ηταν και γαμω.
Λογικα η αναβαθμιση αυτη εγινε λογω των Χριστουγεννιατικων εορτων, μετα θα επιστρεψουμε στα κλασσικα σοου, με 7 κοριτσια, αλλα και τοτε καλα ηταν.
αμα ειναι φουλ κοσμο ομως οι κοπελες ερχονται?σου δινουν σημασια ή απλα δε προλαβαινουν?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
αμα ειναι φουλ κοσμο ομως οι κοπελες ερχονται?σου δινουν σημασια ή απλα δε προλαβαινουν?
το μονο αρνητικο ηταν αυτο, που δεν τις εχεις συνεχεια στα ποδια σου και δεν σε παρακαλανε τοσο. Κατα τ'αλλα αξιζε φουλ. Περιμενουμε να περασουν οι γιορτες για να γυρισουμε στους χαλαρους ρυθμους, και μακαρι να κρατησουν αυτα τα ωραια σοου.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
859
Κριτικές
17
Like
2.887
Πόντοι
1.436
το μονο αρνητικο ηταν αυτο, που δεν τις εχεις συνεχεια στα ποδια σου και δεν σε παρακαλανε τοσο. Κατα τ'αλλα αξιζε φουλ. Περιμενουμε να περασουν οι γιορτες για να γυρισουμε στους χαλαρους ρυθμους, και μακαρι να κρατησουν αυτα τα ωραια σοου.
τις καρτες της παιρνουν?εμενα μου ειχαν πει οτι αυτες ισχυουν μονο καθημερινες
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Δεν ειχαμε κουπονια μαζι μας. Σαββατο ξημερωματα ηταν οποτε δνε νομιζω να τις παιρνανε. Κι εγω για καθημερινες ξερω
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
100
Like
106
Πόντοι
1
Χθεσινη επισκεψη. Φουλ κοσμος λογω εορτων, καμια 10αρια+ κοπελες, ολες ωραιες. Κι αυτο που πρωτη φορα ειδα να συμβαινει ειναι οτι υπηρχαν dildo show απο δυο κοπελες Klaudia και Raisa. Εκπληκτικες και οι δυο, ολο το μαγαζι εμεινε με το στομα ανοιχτο, δεν μπαινω σε λεπτομερειες γιατι θα γραφω 600λεξεις σεντονι. Πηρα χωρο με την Klaudia ηταν και γαμω.
Λογικα η αναβαθμιση αυτη εγινε λογω των Χριστουγεννιατικων εορτων, μετα θα επιστρεψουμε στα κλασσικα σοου, με 7 κοριτσια, αλλα και τοτε καλα ηταν.
Η Ραισα απο τις αρχες του Φθινοπωρου που ειναι στο μαγαζί κάνει συνεχεια το Dildo show. Προφανως όμως δεν το κανει καθημερινες, πρέπει να έχει και κόσμο το μαγαζί, εξάλου πιθανολογο ότι το πληρώνονται και έξτρα, όποτε και η διεύθυνση δεν είναι διατεθημενη να τους τα σκάει καθημερινές ;)
 

Enas1248

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
49
Like
51
Πόντοι
0
Ρε μαγκες μια ερώτηση, που βρίσκουμε τις κάρτες για το le CABARET?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ρε μαγκες μια ερώτηση, που βρίσκουμε τις κάρτες για το le CABARET?
Μια βολτα να κανεις εκει γυρω, βρισκεις πανω σε αμαξια, πεταμενα στο δρομο. Υπαρχουν απειρα (μοιαζουν με 500αρικο)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom