Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Antovas

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Μαγκες επειδη λεω να κανω καταδρομική το Σαββατο, πειτε αν μπορείτε τι παιζει απο τιμες. Επίσης αν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα που να ειναι πιο ευχαριστη στο πριβε θα βοηθούσε!
Διευκρίνηση όντως σε κοιταει ο μπράβος στο πριβε????
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μαγκες επειδη λεω να κανω καταδρομική το Σαββατο, πειτε αν μπορείτε τι παιζει απο τιμες. Επίσης αν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα που να ειναι πιο ευχαριστη στο πριβε θα βοηθούσε!
Διευκρίνηση όντως σε κοιταει ο μπράβος στο πριβε????
Τιμές είναι 20 το κερασμένο ποτό και ο πριβέ χορός. Έχει να κεράσεις και σαμπάνιες σε πριβέ χώρο με 100-250€

Στους χορούς ο μπράβος είναι σε απόσταση αλλά προσέχει μη γίνει κανένα περίεργο, δεν είναι πάνω από το κεφάλι σου
 

Semelew47

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
27
Like
9
Πόντοι
0
Από επιλογές ανάλογα τα γούστα ,50ρικικαααα να έχεις και περιμένουμε νέα σου ….
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μαγκες επειδη λεω να κανω καταδρομική το Σαββατο, πειτε αν μπορείτε τι παιζει απο τιμες. Επίσης αν εχετε να προτείνεται καποια κοπελα που να ειναι πιο ευχαριστη στο πριβε θα βοηθούσε!
Διευκρίνηση όντως σε κοιταει ο μπράβος στο πριβε????
Ρωτάτε πληροφορίες αλλά μια ενημέρωση μετά δε μπαίνετε να κάνετε..
 

Antovas

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Ρωτάτε πληροφορίες αλλά μια ενημέρωση μετά δε μπαίνετε να κάνετε..
Σωστά τα λές αν και αγριεμένος. Δε μου προέκυψε τελικα χθες μπλέξαμε σε παρεα με γυναίκες και δεν υπήρχε περιθώριο. Οταν πάω θα σας πω!
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Με Ραισα τι παίζει εκεί κάνει τίποτα παραπάνω?
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Kritik,
Η Sunny Wild που την διαφημίζουν δεν ήταν ?
Την Ραίσα που την ξέρω απο την Δράμα (Αφροδίτη) είναι πολύ ψηλή και με τα πατούμενα που φορούν σε κάνει να νιώθεις κοντός, αλλά φίλε το τεράστια ακουγεται άσχημα, εκτός και αν έβαλε κιλά.πάντως ναι δεν είναι petite με τίποτα.
Κανένα show είχε ?
Μουναρα η Ραισα την χαρήκαμε στην Αθήνα αλλά μας έφυγε δυστυχώς
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
χθες οδηγούσα στη Μητροπόλεως και όταν είδα μία αφίσα του μαγαζιού κόντεψε να μου φύγει το τιμόνι από τα γέλια.
Raisa Calderon η μεγάλη πορνοσταρ λέει...
Η κοπέλα είναι μουναρα μεν την ξέρω από Αθήνα αλλά μπορεί στη ζωή της να μην έχει ούτε καν δει ταινία πορνό
Έτσι και παίξει αυτή σε ταινία πορνό θα ξεπεράσει και την Lisa Ann φίλε
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
H ραισα είναι και πολύ ψηλή και έχει κιλά στη περιφέρεια. Αν ήταν και ξανθιά θα ήταν η brian of tarth από το game of thrones. Βέβαια επειδή χάνει σε εμφάνιση ακούω ότι δίνει καλές υπηρεσίες αλλά όποιος θέλει δοκιμάζει. Την άλλη που λέτε δε τη ξέρω.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
H ραισα είναι και πολύ ψηλή και έχει κιλά στη περιφέρεια. Αν ήταν και ξανθιά θα ήταν η brian of tarth από το game of thrones. Βέβαια επειδή χάνει σε εμφάνιση ακούω ότι δίνει καλές υπηρεσίες αλλά όποιος θέλει δοκιμάζει. Την άλλη που λέτε δε τη ξέρω.
Δεν την λες και χοντρή πάντως οι υπηρεσίες της ήταν φοβερές στην Αθήνα εκεί δεν ξέρω τι γίνεται
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
101
Like
110
Πόντοι
1
Μουναρα η Ραισα την χαρήκαμε στην Αθήνα αλλά μας έφυγε δυστυχώς
Συμφωνο RT μαζί σου και συνεχίζει και ειναι μουναρα, αλλά βλέπεις πώς διαφέρουν τα γούστα ? κάποιος άλλος την χαρακτηρισε πορτιέρη (αν πας 3-4 σελίδες πίσω)
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Συμφωνο RT μαζί σου και συνεχίζει και ειναι μουναρα, αλλά βλέπεις πώς διαφέρουν τα γούστα ? κάποιος άλλος την χαρακτηρισε πορτιέρη (αν πας 3-4 σελίδες πίσω)
Ο καθένας έχει τα γούστα του αλλά σίγουρα δεν γίνεται κάποιος να μην παραδεχτεί ότι είναι μουναρα η Ραισα. Και 1.80 να είναι δεν την λες πορτιέρη είπαμε έλεος
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
101
Like
110
Πόντοι
1
Ο καθένας έχει τα γούστα του αλλά σίγουρα δεν γίνεται κάποιος να μην παραδεχτεί ότι είναι μουναρα η Ραισα. Και 1.80 να είναι δεν την λες πορτιέρη είπαμε έλεος
Ναι αλλά δεν μπορείς κιόλας (ακόμη και για λόγους τακτ) να κάθεσαι και να σκίζεσαι για την αλήθεια σου (την οποία αλήθεια μου και φυσικά την ανέφερα, δεν είναι οτι την έκρυψα), μετά μέχρι και πρόμοτερα μπορεί να σε πουν και κάτι του στυλ ¨εσύ τι ζόρι τραβάς, γκόμενα την έχεις ?" ... και μακάρι να ίσχυε το τελευταίο και ας μου το 'λεγαν, αλλά που τέτοια τύχη :grin::sunglasses: Και επαναλαμβάνω, ναι γίνεται κάποιος να μην παραδεχτει οτι ειναι μουνάρα, όχι επείδη το λέω έγω, αλλά επειδη ειναι γεγονος, ελάχιστα πιο πάνω ο φίλος μας γράφει ότι χάνει σε εμφάνιση, τα θέλω του καθενός διαφέρουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Ναι αλλά δεν μπορείς κιόλας (ακόμη και για λόγους τακτ) να κάθεσαι και να σκίζεσαι για την αλήθεια σου (την οποία αλήθεια μου και φυσικά την ανέφερα, δεν είναι οτι την έκρυψα), μετά μέχρι και πρόμοτερα μπορεί να σε πουν και κάτι του στυλ ¨εσύ τι ζόρι τραβάς, γκόμενα την έχεις ?" ... και μακάρι να ίσχυε το τελευταίο και ας μου το 'λεγαν, αλλά που τέτοια τύχη :grin::sunglasses: Και επαναλαμβάνω, ναι γίνεται κάποιος να μην παραδεχτει οτι ειναι μουνάρα, όχι επείδη το λέω έγω, αλλά επειδη ειναι γεγονος, ελάχιστα πιο πάνω ο φίλος μας γράφει ότι χάνει σε εμφάνιση, τα θέλω του καθενός διαφέρουν.
Αν χάνει σε εμφάνιση τι να πουν άλλες δηλαδή. Θα μας τρελάνουν εντελώς
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αν χάνει σε εμφάνιση τι να πουν άλλες δηλαδή. Θα μας τρελάνουν εντελώς
Όχι φίλε μουναρες δεν είναι αυτές με 3 στρέμματα κώλο, μουναρα ήταν η Ντανιέλα που ο κωλος της ήταν βγαλμένος από το brazzers. Η ραισα έχει μια συμπαθητική φάτσα, αλλά το κορμί της δεν είναι ωραίο. Αν γουστάρεις χοντρές οκ, αλλά μη μου τη βγάζετε κορμάρα την φακλανα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Όχι φίλε μουναρες δεν είναι αυτές με 3 στρέμματα κώλο, μουναρα ήταν η Ντανιέλα που ο κωλος της ήταν βγαλμένος από το brazzers. Η ραισα έχει μια συμπαθητική φάτσα, αλλά το κορμί της δεν είναι ωραίο. Αν γουστάρεις χοντρές οκ, αλλά μη μου τη βγάζετε κορμάρα την φακλανα
Γυναικάρα είναι ρε φίλε οκ δεν έχει το τέλειο σώμα αλλά είναι 2 μέτρα γυναίκα δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητη. Εμένα είναι στα γούστα μου 100% τώρα ο καθένας το βλέπει από την πλευρά του
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Γυναικάρα είναι ρε φίλε οκ δεν έχει το τέλειο σώμα αλλά είναι 2 μέτρα γυναίκα δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητη. Εμένα είναι στα γούστα μου 100% τώρα ο καθένας το βλέπει από την πλευρά του
Ναι οκ γούστα ειναι. Και η Αριάνα Γκράντε είναι 1,50 και πατομουνο, η συντριπτική πλειοψηφία απο τις πολύ ψηλές γυναίκες δεν έχουν θυληκο σώμα. Δε θα πω καμιά γυναικάρα επειδή είναι μεγαλόσωμη, γυναικάρα θα την πω αν είναι θυληκο. Στο le cabaret πάντως εμφανησιακα υπάρχουν πολύ καλύτερες και αυτό φαίνεται από τις κάρτες που κάνει η κάθε μία
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Ναι οκ γούστα ειναι. Και η Αριάνα Γκράντε είναι 1,50 και πατομουνο, η συντριπτική πλειοψηφία απο τις πολύ ψηλές γυναίκες δεν έχουν θυληκο σώμα. Δε θα πω καμιά γυναικάρα επειδή είναι μεγαλόσωμη, γυναικάρα θα την πω αν είναι θυληκο. Στο le cabaret πάντως εμφανησιακα υπάρχουν πολύ καλύτερες και αυτό φαίνεται από τις κάρτες που κάνει η κάθε μία
Έχεις και εσυ δίκιο από την πλευρά σου . Δεν ξέρω τι παίζει εκεί γιατί είμαι Αθήνα και την ξέρω από Sin και Kinky την Ραΐσα για αυτό ήθελα να μάθω πως τα πάει πάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom