Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 682 45,4%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 218 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,7%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 376 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.503

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το "θρυλε γαμησου εσυ και οι νεκροι σου ποιοι το λεγανε?Οι βαζελοι μονο?
Το μονο που θυμαμαι ειναι τα μαλακισμενα της οριτζιναλ να λενε συνθηματα στο ενος λεπτου σιγη για τον θανατο του τεραστιου Ατιλιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.870
Πόντοι
8.006
Παρενόχληση κάνει όποιος με τις πράξεις του διαταράσσει τη ομαλή λειτουργία της κοινωνικής ζωής του κόσμου. Άμα εγώ κάτσω έξω από την πόρτα του σπιτιού σου και σου κλείνω το δρόμο δεν σε παρενοχλω; Άμα σε παίρνω από πίσω επίμονα δεν σε παρενοχλω; Το ίδιο όταν σε πρήζω να μου δώσεις λεφτά τι είναι;
Τι ειναι? Πες μου εσυ. Ποια διαταξη του ποινικού κωδικα παραβιαζεται?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τι ειναι? Πες μου εσυ. Ποια διαταξη του ποινικού κωδικα παραβιαζεται?
Καμια. Εχω κατγγειλει πολλες φορες στην αστυνομια ατομα που με παρενοχλουν στο δρομο και η αστυνομια δεν ανταποκρινεται
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Τι ειναι? Πες μου εσυ. Ποια διαταξη του ποινικού κωδικα παραβιαζεται?
Το άρθρο 407 Π.Κ. αναφέρει για σχηματισμό δικογραφίας σε περίπτωση επαιτείας αλλά δεν αναφέρει για παρενόχληση διότι ίσως δεν μπορεί να αποδειχθεί. Από ότι βλέπω ο νόμος είναι πολύ χαλαρός προς τους επαίτες αφού το θεωρεί πταίσμα που πρέπει να συντρέχουν πολλές προϋποθέσεις για να φτάσει σε δίκη. Αδίκημα για παρενόχληση υπάρχει, δεν υπάρχει νόμος στην ουσία που να σε προστατεύει από τον κάθε λεχρίτη ώστε να μη σε παρενοχλεί. Κακώς, όπως είπα η κομμουνιστική θεώρηση των πραγμάτων στην Ελλάδα έχει διαβρώσει πλήρως τη δικαιοσύνη. Και γω κακώς πίστευα ότι υπάρχει σχετικός νόμος. Υπάρχει μόνο ατιμωρησία. Δυστυχώς.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.104
Like
2.926
Πόντοι
506
Και που ξέρεις ότι ο από πίσω σου είναι "φασίστας"; Είσαι τελείως ηλίθιος. Το μόνο που κάνεις καθημερινά είναι να δείχνεις το ποιόν σου, δηλαδή πόσο τρόμπας είσαι.
ε δε ξερεις? Αμα του κορναρει ειναι φασιστας.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αμα σας πετυχω σε φαναρι θα πεσει πολλη κορνα  :rockon: :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

Τι μηνυση μου λες; Αφου παιρνω στο εκατο, τους λεω τι συμβαινει και μου απαντανε γιατι μας το λετε εμας; Οι διαφορες πλεον λυνονται μονο με οπλα, δεν υπαρχει κρατος.
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
αμα σας πετυχω σε φαναρι θα πεσει πολλη κορνα  :rockon: :rockon:
Μήπως έχεις κάνα χρέπι που σου σβήνει στα φανάρια και γι'αυτό σε κορνάρουν; Άμα δω κάποιον να σπρώχνει το σαραβαλάκι του στο φανάρι θα καταλάβω ότι είσαι εσύ.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μητσοτάκης: Η χώρα έχει παραδοθεί στους αναρχικούς -Κλοπές, ληστείες, βία [βίντεο]

Πηγή: Μητσοτάκης: Η χώρα έχει παραδοθεί στους αναρχικούς -Κλοπές, ληστείες, βία [βίντεο] | iefimerida.gr
Αυτοι που μας ληστευουν στους δρομους δεν ειναι αλλοδαποι. Αναρχικοι ειναι. Το λεει ο Κουλης!

Οταν γινει πρωθυπουργος θα συλλαμβανει οποιον ειναι μακρυμαλλης και οποιον φοραει σκισμενο τζιν. Ετσι θα παταχθει η εγκληματικοτητα και οχι με απεχθεις ρατσιστικες ενεργειες! Οι Αλβανοι ενσωματωθηκαν. Τι; Διαφωνεις; Σκασε ρατσιστη-αναρχικε! Οι Γεωργιανοι ειναι καλα παιδια που εργαζονται τιμια. Εχεις αντιρρηση;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Μητσοτάκης: Η χώρα έχει παραδοθεί στους αναρχικούς -Κλοπές, ληστείες, βία [βίντεο]

Πηγή: Μητσοτάκης: Η χώρα έχει παραδοθεί στους αναρχικούς -Κλοπές, ληστείες, βία [βίντεο] | iefimerida.gr
Αυτοι που μας ληστευουν στους δρομους δεν ειναι αλλοδαποι. Αναρχικοι ειναι. Το λεει ο Κουλης!

Οταν γινει πρωθυπουργος θα συλλαμβανει οποιον ειναι μακρυμαλλης και οποιον φοραει σκισμενο τζιν. Ετσι θα παταχθει η εγκληματικοτητα και οχι με απεχθεις ρατσιστικες ενεργειες! Οι Αλβανοι ενσωματωθηκαν. Τι; Διαφωνεις; Σκασε ρατσιστη-αναρχικε! Οι Γεωργιανοι ειναι καλα παιδια που εργαζονται τιμια. Εχεις αντιρρηση;

οπου περιπολουν οι αναρχικοι υπαρχει ασφαλεια
αντιθετα οπου περιπολουν μπατσοι υπαρχει ο φοβος για καμια εκπρυσκροτηση
η πλατεια καθαρισε απο τους εμπορους ναρκωτικων που τοσα χρονια η αστυνομια δεν θελει

οι αναρχικοι δημιουργουν ασφαλες περιβαλλον για να μπορεις να κυκλοφορεις ελευθερα και ανετα ολες τις ολες της ημερας

αυτο ειναι μια αληθεια

 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
οπου περιπολουν οι αναρχικοι υπαρχει ασφαλεια
αντιθετα οπου περιπολουν μπατσοι υπαρχει ο φοβος για καμια εκπρυσκροτηση
η πλατεια καθαρισε απο τους εμπορους ναρκωτικων που τοσα χρονια η αστυνομια δεν θελει

οι αναρχικοι δημιουργουν ασφαλες περιβαλλον για να μπορεις να κυκλοφορεις ελευθερα και ανετα ολες τις ολες της ημερας

αυτο ειναι μια αληθεια
Και μετα απο αυτο βεβαιωθηκα πως παιρνεις ληγμενα αδελφε...Οι αναρχικοι δημιουργουν ασφαλες περιβαλλον..οκ φιλε δεν εχω να συζητησω κατι αλλο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Και μετα απο αυτο βεβαιωθηκα πως παιρνεις ληγμενα αδελφε...Οι αναρχικοι δημιουργουν ασφαλες περιβαλλον..οκ φιλε δεν εχω να συζητησω κατι αλλο.

ακριβως καθε βραδυ στην ελευθερη πολιτεια των εξαρχειων οι πολιτες αισθανονται ασφαλεις

σε αντιθεση με πλατειες που κανουν κουμαντο αλλοι και θεριευει ο τρομος
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
να αλλαχτει ο τιτλος

κανεις δεν ειναι λαθραιος

λαθραια  ειναι τα τσιγαρα που καπνιζετε φτωχαδακια
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ακριβως καθε βραδυ στην ελευθερη πολιτεια των εξαρχειων οι πολιτες αισθανονται ασφαλεις

σε αντιθεση με πλατειες που κανουν κουμαντο αλλοι και θεριευει ο τρομος
Τελικα οντως κυκλοφορουν αναμεσα μας..Δεν μπορει ρε τυπε να τα πιστευεις αυτα που λες,πρεπει να τρολλαρεις ασυστολα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Τελικα οντως κυκλοφορουν αναμεσα μας..Δεν μπορει ρε τυπε να τα πιστευεις αυτα που λες,πρεπει να τρολλαρεις ασυστολα.

περπαταω στην αθηνα και βγαζω τα συμπερασματα μου
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
452
Κριτικές
4
Like
11
Πόντοι
1
αμα σας πετυχω σε φαναρι θα πεσει πολλη κορνα  :rockon: :rockon:
αμα σε πετυχω σε φαναρι και κανεις αυτη τη μαλακια που λες οτι κανεις κ μετα περνας με κοκκινο εχεις να φας κλωτσιες που θα βαλεις και στην τσεπη σου
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
να αλλαχτει ο τιτλος

κανεις δεν ειναι λαθραιος

λαθραια  ειναι τα τσιγαρα που καπνιζετε φτωχαδακια

Λαθραιοι ειναι οι πακηδες που πληρωνεις 2 ευρω
να σε γαμησουν φτωχοΜΠΙΝΕ

Για αυτο σκουζεις μην τους σουταρουμε
και μεινεις αγαμητη λαθρολαγνα λουγκρα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36

Ρωτησε δημοσιογραφος αμα ο νεγρος αντετοτουμπο θεωρειται ελληνας?μια απλη ερωτηση ασχετα αν ειναι χαζη ερωτηση η οχι..τον γυρισανε τον ανθρωπο Ελλαδα και θα χασει πιθανον και την δουλεια του

Το να πεις τον ΕΛληνα τεμπελη κτλπ ειναι οκ,οχι ομως να κανεις εστω και μια απλη ερωτηση που αφορα εναν μη Ελληνα

Νεα ταξη πραγματων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom