Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 684 45,4%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 218 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 377 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.506

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εδώ έχουμε δύο αδικήματα. Παρακώλυση Συγκοινωνιών και παρενόχληση. Άρα θα έπρεπε να συλλαμβάνονται άμεσα. Όπως και οι επαίτες στο τραίνο που είναι παράνομοι σύμφωνα και με το κανονισμό της στασύ. Αλλά στο μπουρδέλο η Ελλάς δεν υπάρχουν νόμοι.
Υπαρχουν για τους κασταναδες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Λέγε ρε εξυποπούλι που ψήφισες Τσίπρα, ο καστανάς που κόπτεσαι έκοβε αποδείξεις; Λέγε.
Βρε ηλιθιε,ειρωνικο ηταν το σχολιο.Τι δεν καταλαβαινεις;
Οτι δεν συλαμβανουν τα πακια στα φαναρια,και συλαμβανουν τους κασταναδες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.614
Like
21.560
Πόντοι
5.506
Βρε ηλιθιε,ειρωνικο ηταν το σχολιο.Τι δεν καταλαβαινεις;
Οτι δεν συλαμβανουν τα πακια στα φαναρια,και συλαμβανουν τους κασταναδες.


Ενώ κανονικά έπρεπε να συλλαμβάνουν και τους μεν και τους δε, σωστά;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εδώ έχουμε δύο αδικήματα. Παρακώλυση Συγκοινωνιών και παρενόχληση. Άρα θα έπρεπε να συλλαμβάνονται άμεσα. Όπως και οι επαίτες στο τραίνο που είναι παράνομοι σύμφωνα και με το κανονισμό της στασύ. Αλλά στο μπουρδέλο η Ελλάς δεν υπάρχουν νόμοι.

Δε νομιζω οτι υπαρχει αδικημα παρενοχλησης στην Ελλαδα.
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Δε νομιζω οτι υπαρχει αδικημα παρενοχλησης στην Ελλαδα.
Φυσικά και υπάρχει. Απλά δεν εφαρμόζεται. Για όλα ο νομοθέτης έχει προβλέψει, στην Ελλάδα όμως οι νόμοι φιλτράρονται και κατά συνέπεια ερμηνεύονται μέσα από το κομμουνιστικό πρίσμα που μας έχουν επιβάλει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.031
Πόντοι
8.006
Φυσικά και υπάρχει. Απλά δεν εφαρμόζεται. Για όλα ο νομοθέτης έχει προβλέψει, στην Ελλάδα όμως οι νόμοι φιλτράρονται και κατά συνέπεια ερμηνεύονται μέσα από το κομμουνιστικό πρίσμα που μας έχουν επιβάλει.
Αν εννοεις το αδικημα της "επαιτειας" του αρθρου 407 ΠΚ, μιλά γενικώς για επαιτεία και οχι για "παρενοχληση". Το διαπραττει και όποιος στεκεται και επαιτεί χωρις να παρενοχλεί.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Λεμε οτι ειχαμε 400 τουρκικη κατοχη στην Ελλαδα, ΙΣΛΑΜΙΚΗ κατοχη ειχαμε. ΞΥΠΝΑΤΕ ρεεεεεεεεεεε.  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:

Το λάθος σου είναι κάνεις το διαχωρισμό στο μυαλό σου. Σκατιάριδες λάοι σαν τους τούρκους που η μοναδική ταυτότητα [size=10pt]""""""""[/size]πολιτισμού[size=10pt]""""""""[/size] που είχαν και έχουν είναι, στην πραγματικότητα, η πρακτική εφαρμογή του κορανιού σου λέει πολλά.

Το Ισλαμ εξελίχθηκε σε κάτι παραπάνω από εξτριμισμό θρησκευτικού κινήματος και απέκτησε λαϊκή και πολιτισμική ταυτότητα σε σημείο που πρακτικά έφτιαξε νέες χώρες πάνω στα θεμέλια ή στην χειρότερη, ερήπεια μεγάλων πολιτισμών.
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Αν εννοεις το αδικημα της "επαιτειας" του αρθρου 407 ΠΚ, μιλά γενικώς για επαιτεία και οχι για "παρενοχληση". Το διαπραττει και όποιος στεκεται και επαιτεί χωρις να παρενοχλεί.
Παρενόχληση κάνει όποιος με τις πράξεις του διαταράσσει τη ομαλή λειτουργία της κοινωνικής ζωής του κόσμου. Άμα εγώ κάτσω έξω από την πόρτα του σπιτιού σου και σου κλείνω το δρόμο δεν σε παρενοχλω; Άμα σε παίρνω από πίσω επίμονα δεν σε παρενοχλω; Το ίδιο όταν σε πρήζω να μου δώσεις λεφτά τι είναι;
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Αναφέρομαι όμως κυρίως για τα φανάρια που σου κάνουν το τζάμι με το έτσι θέλω και παρακωλύουν και τη συγκοινωνία.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
δινω λεφτα παντα στα φαναρια συνηθως ενα 0,50

μαλιστα για να νευριαζω τους φασιστες οταν αναβει πρασινο καθομαι και περναω με κοκκινο με αποτελεσμα να κορναρουν οι απο πισω  :2funny: :2funny:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Αναφέρομαι όμως κυρίως για τα φανάρια που σου κάνουν το τζάμι με το έτσι θέλω και παρακωλύουν και τη συγκοινωνία.

τωρα μια ξεκωλιαρα ξεδοντιαρα λαθρο στο φαναρι μου εκανε το τζαμι ενω της εκανα νοημα πως δεν ηθελα

αφου μου το εκανε πενα ερχεται να παρει κανα φραγκο

και μολις παιρνει ενα αρχιδι (γιατι ουτε νεκρος δεν δινω λεφτα σε αυτους στα φαναρια) μου λεει με το βλαχικο υφος :

"Τι τζαμπαααα στο εκαναααα ρε ? τζαμπα ? "

αλλα το βλαχικο το τζαμπα που το ακους και σκας στα γελια

πατησα γκαζι και εφαγε την σκονη μου μετα

κανενα φραγκο αφηνω μονο σε τυπους σαν στο ελληνικο για παραδειγμα που κανουνε κολπα κτλπ

σε μαλακες με τζαμια κτλπ μονο φαπες και σκονη
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
δινω λεφτα παντα στα φαναρια συνηθως ενα 0,50

μαλιστα για να νευριαζω τους φασιστες οταν αναβει πρασινο καθομαι και περναω με κοκκινο με αποτελεσμα να κορναρουν οι απο πισω  :2funny: :2funny:
Και που ξέρεις ότι ο από πίσω σου είναι "φασίστας"; Είσαι τελείως ηλίθιος. Το μόνο που κάνεις καθημερινά είναι να δείχνεις το ποιόν σου, δηλαδή πόσο τρόμπας είσαι.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.479
Κριτικές
165
Like
25.312
Πόντοι
34.168
δινω λεφτα παντα στα φαναρια συνηθως ενα 0,50

μαλιστα για να νευριαζω τους φασιστες οταν αναβει πρασινο καθομαι και περναω με κοκκινο με αποτελεσμα να κορναρουν οι απο πισω  :2funny: :2funny:
0,50 λεπτα?
:2funny: :2funny:

Τι ωραιο αλληλεγγυο κουβαρντοπαιδο εισαι συ??

:rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom