Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ηφαιστου 25 η μαγια με τα διαφορετικα β..ζα.θεσ γυναικα με μικρο στηθοσ τη γυρνασ απο αριστερα θεσ με μεγαλα' δεξια.η κοπελα δεν βιαζεται καθολου,οπωσ τησ πεισ καθεται.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ηφαιστου 25 η μαγια με τα διαφορετικα β..ζα.θεσ γυναικα με μικρο στηθοσ τη γυρνασ απο αριστερα θεσ με μεγαλα' δεξια.η κοπελα δεν βιαζεται καθολου,οπωσ τησ πεισ καθεται.

χαχαχαχαχαχαχα




ξεχασα να το στειλω ρε .. το εγραψα και δε πατησα αποστολη  :jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:idiot:Ρε παιδια εχω εναν τεξιδιαρη που θελει να μαθει τι παιζει Ηφαιστου στο μεσαιο
εχει κανεις τροπο να μαθει ?  :think:





( να για να μη λες .. το εστειλα  :birdman:)
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μετα την μαγια, πηνεται η ρετσινα τυρναβου ευχαριστα.
Aντε γεια μασ λαρισα
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Χτεσινή επίσκεψη Ηφαίστου 25... δεν 3έρω αλλά εμένα με τρέλανε το στήθος!!!! (γούστα είναι αυτά βέβαια!!)

μακάρι να δούλευε Βόλο!!!
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
240
Like
32
Πόντοι
1
αλανια,στο "μαγαζι" πανω απο το λας βεγκας εχει παει κανενας προσφατα? αν ναι,ας μας πληροφορισει διοτι εγω προσωπικα εχω καμια δεκαετια περιπου να παω στο συγκεκριμενο...δυστυχως δεν υπαρχει ουτε σχετικο ποστ ακομα για το εν λογω "μαγαζι" το εχω πει κανα 2 φορες και στους αντμιν αλλα δεν βλεπω φως..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη τη νυχτα εχτεσ στο βυρωνοσ 20 το αριστερω ανεβαινοντασ για φρουριο.μαρια ξανθια κοπελα απο σλοβακια με γατησιο υφοσ ομορφω.ερχεται στο δωμα αφου σκαω το 30αρι,με χαμογελο κ ναζι ερχεται μεσα αρχιζουμε χαμουρεματακι στα ορθια με φυλλακια στο στωμα κ αγκαλιτσεσ κ πεφτουμε στο κρεβατακι μαζι οπου με χαλαρωνει κ μου αρχιζει μαγκεσ ενα πιπιλισμα τησ ρωγεσ μου ολο τρελα με γλωσσα κ δαγκωματακια ολο γκαυλα κεμετα την αρπαξα κ εφερα τα βυζακια τησ στο στομα μου για πιπιλισμα οπου τησ τα ρουφουσα κ μουγκριζα σν λιονταρι κατι που την τρελανε απο γκαυλα.μετα μου εβγαλε το σλιπακι μου κα με το στομα τησ μου περασε την καποτα κ αρχισε μια πιπα ολα τα λεφτα φερνοντασ την κολαρα τησ σε στυλ 69 στη μαπα μου αλα μονο χαιδευα κ φυλουσα κολωμερη χωρισ γλυψιμο ομωσ οπυ με ρουφουσε τρελα την πουτσα η αγριογατα.μετα την ανεβασα απο πανω με πλατη πρωσ τα εμενα κ καθησε στην πουτσα μου για το ρωντεο οπου χτυπιωταν το καριολακη ολο ευχαριστησει κ γκαυλα κ τη γυρισε με περιστροφικη κινηση χωρισ να βγει πρωσ τα μενα οπου την αγκαλιασα κ τη σφυροκωπησα σαν να επεζα σε πορνο αγριοτσωντα ενω αυτη βογγουσε απτα καρφωματα.μετα την εβαλα απο κατω με τα ποδια στα καπακια την καρφωνα την εγλυφα τα μαγουλα φιλια στο στομα ολο ολα κολαση σκετη συναγωνιστεσ μου.το τελοσ ηρθε αφου ξανακατσε απο πανω στον πουτσο μου τησ τα ριξα στο μουνακι τησ ολα μετα απο λιγακι...συμπερασμα μπραβω στο σλοβακακι δεν πεζεται η καλυτερη με διαφωρα αφτη τη στιγμη στην πολη το ζει η κοπελα το θελει δε βιαζεται θελει ο πελατησ να φυγει με το χαμογελο κ σασ την προτινο με χιλια παιδεσ.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισησ μαγκεσ εκτοσ απο τη μαρια τη σλοβακα που εινε κουκλα κ μου ειπε οτι δουλευε θεσσαλονικη ενα φεγγαρι,,,,ενα ακομα μοντελο εινε αυτα τα βραδυα στο διορωφω ψηλα μοντελο μηλαμε κ καλη στο κρεβατι την ειχα παρει πριν 10 ημερεσ ρωσιδα αν θυμαμαι καλα αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
επισκεψη τη νυχτα εχτεσ στο βυρωνοσ 20 το αριστερω ανεβαινοντασ για φρουριο.μαρια ξανθια κοπελα απο σλοβακια με γατησιο υφοσ ομορφω.ερχεται στο δωμα αφου σκαω το 30αρι,με χαμογελο κ ναζι ερχεται μεσα αρχιζουμε χαμουρεματακι στα ορθια με φυλλακια στο στωμα κ αγκαλιτσεσ κ πεφτουμε στο κρεβατακι μαζι οπου με χαλαρωνει κ μου αρχιζει μαγκεσ ενα πιπιλισμα τησ ρωγεσ μου ολο τρελα με γλωσσα κ δαγκωματακια ολο γκαυλα κεμετα την αρπαξα κ εφερα τα βυζακια τησ στο στομα μου για πιπιλισμα οπου τησ τα ρουφουσα κ μουγκριζα σν λιονταρι κατι που την τρελανε απο γκαυλα.μετα μου εβγαλε το σλιπακι μου κα με το στομα τησ μου περασε την καποτα κ αρχισε μια πιπα ολα τα λεφτα φερνοντασ την κολαρα τησ σε στυλ 69 στη μαπα μου αλα μονο χαιδευα κ φυλουσα κολωμερη χωρισ γλυψιμο ομωσ οπυ με ρουφουσε τρελα την πουτσα η αγριογατα.μετα την ανεβασα απο πανω με πλατη πρωσ τα εμενα κ καθησε στην πουτσα μου για το ρωντεο οπου χτυπιωταν το καριολακη ολο ευχαριστησει κ γκαυλα κ τη γυρισε με περιστροφικη κινηση χωρισ να βγει πρωσ τα μενα οπου την αγκαλιασα κ τη σφυροκωπησα σαν να επεζα σε πορνο αγριοτσωντα ενω αυτη βογγουσε απτα καρφωματα.μετα την εβαλα απο κατω με τα ποδια στα καπακια την καρφωνα την εγλυφα τα μαγουλα φιλια στο στομα ολο ολα κολαση σκετη συναγωνιστεσ μου.το τελοσ ηρθε αφου ξανακατσε απο πανω στον πουτσο μου τησ τα ριξα στο μουνακι τησ ολα μετα απο λιγακι...συμπερασμα μπραβω στο σλοβακακι δεν πεζεται η καλυτερη με διαφωρα αφτη τη στιγμη στην πολη το ζει η κοπελα το θελει δε βιαζεται θελει ο πελατησ να φυγει με το χαμογελο κ σασ την προτινο με χιλια παιδεσ.

Ρε μαστορα, για δωσε συντεταγμενες να βρουμε κι εμεις το μαγαζι!
4 φορες που προσπαθησα να το βρω κατελειγα να κανω κυκλους σε ολη την πολη!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βυρονωσ 20 φιλε το αριστερο ανεβενωντασ για φρουριο απλα βραδυνη εινε η μαρια η σλογατα.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισησ μαγκεσ εκτοσ απο τη μαρια τη σλοβακα που εινε κουκλα κ μου ειπε οτι δουλευε θεσσαλονικη ενα φεγγαρι,,,,ενα ακομα μοντελο εινε αυτα τα βραδυα στο διορωφω ψηλα μοντελο μηλαμε κ καλη στο κρεβατι την ειχα παρει πριν 10 ημερεσ ρωσιδα αν θυμαμαι καλα αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη τη νυχτα εχτεσ στο βυρωνοσ 20 το αριστερω ανεβαινοντασ για φρουριο.μαρια ξανθια κοπελα απο σλοβακια με γατησιο υφοσ ομορφω.ερχεται στο δωμα αφου σκαω το 30αρι,με χαμογελο κ ναζι ερχεται μεσα αρχιζουμε χαμουρεματακι στα ορθια με φυλλακια στο στωμα κ αγκαλιτσεσ κ πεφτουμε στο κρεβατακι μαζι οπου με χαλαρωνει κ μου αρχιζει μαγκεσ ενα πιπιλισμα τησ ρωγεσ μου ολο τρελα με γλωσσα κ δαγκωματακια ολο γκαυλα κεμετα την αρπαξα κ εφερα τα βυζακια τησ στο στομα μου για πιπιλισμα οπου τησ τα ρουφουσα κ μουγκριζα σν λιονταρι κατι που την τρελανε απο γκαυλα.μετα μου εβγαλε το σλιπακι μου κα με το στομα τησ μου περασε την καποτα κ αρχισε μια πιπα ολα τα λεφτα φερνοντασ την κολαρα τησ σε στυλ 69 στη μαπα μου αλα μονο χαιδευα κ φυλουσα κολωμερη χωρισ γλυψιμο ομωσ οπυ με ρουφουσε τρελα την πουτσα η αγριογατα.μετα την ανεβασα απο πανω με πλατη πρωσ τα εμενα κ καθησε στην πουτσα μου για το ρωντεο οπου χτυπιωταν το καριολακη ολο ευχαριστησει κ γκαυλα κ τη γυρισε με περιστροφικη κινηση χωρισ να βγει πρωσ τα μενα οπου την αγκαλιασα κ τη σφυροκωπησα σαν να επεζα σε πορνο αγριοτσωντα ενω αυτη βογγουσε απτα καρφωματα.μετα την εβαλα απο κατω με τα ποδια στα καπακια την καρφωνα την εγλυφα τα μαγουλα φιλια στο στομα ολο ολα κολαση σκετη συναγωνιστεσ μου.το τελοσ ηρθε αφου ξανακατσε απο πανω στον πουτσο μου τησ τα ριξα στο μουνακι τησ ολα μετα απο λιγακι...συμπερασμα μπραβω στο σλοβακακι δεν πεζεται η καλυτερη με διαφωρα αφτη τη στιγμη στην πολη το ζει η κοπελα το θελει δε βιαζεται θελει ο πελατησ να φυγει με το χαμογελο κ σασ την προτινο με χιλια παιδεσ.
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτα καινούργιο στον ορίζοντα? τώρα που πλησιάζουν και γιορτές
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη τη νυχτα ση βυρονωσ κ καταθεσει στην ξενια την ουκρανεζα  :tits2:.δεν θα πω πολλα γιατι τα ειπαμε χιλιεσ φωρεσ η ξενια ξαναγυρισε λαρισα κ περασα πολυ καλα στα 30ε.συνυσταται για τουσ λατρεισ των βυζαρουδων.αντικαταστησε στο 20 την μαρια την ρωσιδα κ η ξενια μου ειπε οτι θα δουλευει απο τησ 10 πρωι ωσ τησ 3 τη νυχτα.ενω απο πανω μαγκεσ στο 2ωρωφω καινουργια ξανθια κουκλαρα με κουκλιστικο πρωσωπακι κ πολυ ωραιο σωματακι την ειδα τη νυχτα κ ψυνομαι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
επισκεψη τη νυχτα ση βυρονωσ κ καταθεσει στην ξενια την ουκρανεζα  :tits2:.δεν θα πω πολλα γιατι τα ειπαμε χιλιεσ φωρεσ η ξενια ξαναγυρισε λαρισα κ περασα πολυ καλα στα 30ε.συνυσταται για τουσ λατρεισ των βυζαρουδων.
ωραιος... :rockon:
Ελειπε η ξενια απο τα σπιτακια της Λαρισας? :think:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη τη νυχτα ση βυρονωσ κ καταθεσει στην ξενια την ουκρανεζα  :tits2:.δεν θα πω πολλα γιατι τα ειπαμε χιλιεσ φωρεσ η ξενια ξαναγυρισε λαρισα κ περασα πολυ καλα στα 30ε.συνυσταται για τουσ λατρεισ των βυζαρουδων.αντικαταστησε στο 20 την μαρια την ρωσιδα κ η ξενια μου ειπε οτι θα δουλευει απο τησ 10 πρωι ωσ τησ 3 τη νυχτα.ενω απο πανω μαγκεσ στο 2ωρωφω καινουργια ξανθια κουκλαρα με κουκλιστικο πρωσωπακι κ πολυ ωραιο σωματακι την ειδα τη νυχτα κ ψυνομαι.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ε βεβαια ελειπε.χθεσ δεν ειχα χρονω τσακαλια τησ επομενεσ ημερεσ θα σασ δωσω αναλυτικη αναφωρα απο ολα τα σπιτακια.ααα εμαθα οτι το προτω στην υφαιστου εκλεισε δυστυχωσ αρα -1 σπιτακι στην λαρισα.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αλλα κ στο 2ωρωφω πολυ κουκλαρα το καινουριο κ με υποδεχτηκε στο σαλωνι χαρουμενη κ ορεξατη δεν κρατησα ονομα ομωσ,,αλλα γκομεναρα η πιπινα.μου ειπε η τσατσα στο 2 ωρωφω απο εβδομαδα θα φερουν τσεχα καινουργια ........λεεεεεσσσ    καμια ντενισαααααααα,,,,,,,μη βαρατεεεεε πλακα κανω για τη ντενισα ,αλλα μου ειπε η τσατσα οντωσ για καινουργια τσεχα απο εβδομαδα,,,ηδωμεεεννν.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
αλλα κ στο 2ωρωφω πολυ κουκλαρα το καινουριο κ με υποδεχτηκε στο σαλωνι χαρουμενη κ ορεξατη δεν κρατησα ονομα ομωσ,,αλλα γκομεναρα η πιπινα.μου ειπε η τσατσα στο 2 ωρωφω απο εβδομαδα θα φερουν τσεχα καινουργια ........λεεεεεσσσ    καμια ντενισαααααααα,,,,,,,μη βαρατεεεεε πλακα κανω για τη ντενισα ,αλλα μου ειπε η τσατσα οντωσ για καινουργια τσεχα απο εβδομαδα,,,ηδωμεεεννν.
αν ερθει η Ντενισα σε σας,επισημα μετακομιζω λαρισα... :grin: :grin: :tooth: :tooth:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση τη νυχτα παιδια σε νεο τεμαχιο πιπινακι δημετρο απο ουκρανια λαουρα το ονομα τησ .ερχεται στο δωμα η πιπινα κ αρχιζει με αγκαλιτσεσ κ γλυψιματακια στο φουλ,κ μετα περναει καποτα οπου αρχιζει μια τελεια πιπα ολα τα λεφτα με μπουκοματα γλωσωχτυπηματα στην πουτσα ολα τα λεφτα κ πανω απο 5 λεπτα με πιπωνε ασταματιτα η πιπινα ενω ητανε παντα ευδιαθετη κ χαμογελαστη.μετα ανεβηκε απο πανω οπου στα κουνηματα εδωσε ρεσιταλ κ το τελοσ ηρθε στην αγαπημενημου σταση αυτη απο κατω διπλωμενη με τα ποδια στα καπακια οπου την ξεφωρτοσα για τα καλα.κοπελα ομορφη παρρα πολυ απο ουκρανια εχει 5 μερεσ λαρισα στο διορωφω ψηλα στη βυρωνωσ,περασα πολυ καλα ενω εινε κ γκομενα που δεν γαμασ στο δρομο.τα 30 ευροπουλα αξιζαν τον κοπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom