Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εκανα αυτη την παραθεση γιατι εκτοσ απο την ξενια τη βυζαρου που γυρισε κ κατεθεσα τη νυχτα η παραπανω στην παραθεση η λαουρα η ουκρανεζα εινε αυτη η πιπινα κουκλαρα που γυρισε παλι στο 2 ωρωφω,αξιζει πολλα μαγκεσ η πιπινα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
εκανα αυτη την παραθεση γιατι εκτοσ απο την ξενια τη βυζαρου που γυρισε κ κατεθεσα τη νυχτα η παραπανω στην παραθεση η λαουρα η ουκρανεζα εινε αυτη η πιπινα κουκλαρα που γυρισε παλι στο 2 ωρωφω,αξιζει πολλα μαγκεσ η πιπινα.
αυτη δεν ειναι τυπε η πρωην στριπερ που ηταν και στην βιλα;η ψηλη;αν ειναι αυτη ωραιο μουνι πραγματι
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
χρωνια πολλα φιλε gi να μαστε καλα αυτη τη δυσκολη χρωνια.για να σου ειμε ειλικρινησ αν ητανε βιλα δεν ξερω γιατι δεν παω προσ τα εκει.εινε οντωσ ψιλη μουναρα ξανθια    με κουκλιστικο πρωσωπακι κ καλη μεσα στο δωμα την ειχα παρει πριν κανα 2 μινω αλλα μετα εφυγε κ φανηκε παλι τωρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
χρωνια πολλα φιλε gi να μαστε καλα αυτη τη δυσκολη χρωνια.για να σου ειμε ειλικρινησ αν ητανε βιλα δεν ξερω γιατι δεν παω προσ τα εκει.εινε οντωσ ψιλη μουναρα ξανθια    με κουκλιστικο πρωσωπακι κ καλη μεσα στο δωμα την ειχα παρει πριν κανα 2 μινω αλλα μετα εφυγε κ φανηκε παλι τωρα.
η ιδια θα ειναι στανταρ απο περιγραφη αλλα μπορει να παω κι απο κοντα να δω.......αν ειναι κανει θεικη πιπα και τα παιρνει και ολα στο γυμνο αν της τα δωσεις.....


καλη χρονια και σε σενα με καλα γαμησια
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
ε βεβαια ελειπε.χθεσ δεν ειχα χρονω τσακαλια τησ επομενεσ ημερεσ θα σασ δωσω αναλυτικη αναφωρα απο ολα τα σπιτακια.ααα εμαθα οτι το προτω στην υφαιστου εκλεισε δυστυχωσ αρα -1 σπιτακι στην λαρισα.

Ποιο ακριβως εκλεισε?
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
λογικα αυτο που ηταν πανω απο το λας Βεγκας...εκτος αν κανω λαθος..

Αντι να κλεισει το μεσαιο που ειναι αθλιο(φημες λενε οτι εχει και καμερες μεσα στα δωματια) εκλεισε αυτο που ειναι απεναντι απο το αρχαιο θεατρο?
...μαλιστα...τι να πεις...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
καλυτερα να μας απαντησει το εμπειρο μελος πιατσοβιος αν ειναι οντως αυτο..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτο που εινε πανω απο το λασ βεγκασ εκλεισε παιδια.
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
Aμαρτια παντως που εκλεισε το ιστορικο μπουρδελακι του λας βεγκας.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, στην λάρισα παίζουν προγράμματα? π.χ. ισπανικο, σεξ σοου, κλπ? η γενικότερα έχψει μόνο απλό, στάνταρ πρόγραμμα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Παιδιά, στην λάρισα παίζουν προγράμματα? π.χ. ισπανικο, σεξ σοου, κλπ? η γενικότερα έχψει μόνο απλό, στάνταρ πρόγραμμα?
στα μπουρδελα εντος πολης καποιες κανουν γυμνο,69 και πρωκτικο....σεξσοου οχι....

στις βιλες παιζουν απλο,προγραμματα χρονου (τεταρτο,μισαωρο με 2 εκτονωσεις),69,γυμνο και πρωκτικο καποιες κοπελες ενω πρωινες ωρες κυριως μπορει να παιξει και παρτουζα με δυο κοπελες αν ειναι διατεθιμενες να το κανουν.....με ακριβο αντιτιμο βεβαια....στην αμφιθεα εχει και τζακουζι με σαμπανια.....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σασ παιδια.μολισ επεστρεψα απο τα σπιτακια τησ πολησ με επυτυχημενη καταθεση κ εχουμε κ 2 καινουργια τεμαχια,,,εχουμε κ λεμε λοιπων.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βυρονωσ 18 νατασσα ρωσιδα ομορφη κοπελα
βυρονωσ 19 κλειστο
βυρονωσ 20 η ξενια η  :tits2: :tits2: :tits2:ουκρανεζα.
βυρονωσ 16 στο πανω η λαουρα η πιπινα ουκρανεζα οπου κ κατεθεσα.
στο κατω η αλκοολα αντζελινα εφερε κοπελα κ το παιζει τσατσα πλεων ,μια ρωσιδα ξανθια μιλφ 40αρα με ωραιο σωμα κ μετρια φατσα.
βυρονωσ 8 το αριστερω οπωσ ανεβαινουμε καινουριο ομορφω μελαχροινω κοριτσακι απο ρουμανια δεν θυμαμαι ομωσ ονοματακι παντωσ ομορφω με βυζια ωραια κ ολοκαινουργιο ενω το σπιτακι εινε κ ολη τη νυχτα ανοιχτο κ σε λιγω θα ερχοταν να την αλλαξει η λινα η μιλφ ωραια θεσσαλονικια.στην υφαιατου μονο το 25 ανοιχτο με την μαγια τησ μολδαβεζα βυζαρου.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση λοιπων πριν λιγω στο 2 οροφω στη βυρονωσ ψηλα στην λαουρα την ουκρανεζα.η λαουρα εινε ξανθια ωραια γκομεναρα με ωραιο κουκλιστικο πρωσοπακι ψιλη με ωραιο σωμα καλο βυζακι με παιταχτει ρωγα.σκαω το 30αρακι κ μπαινω στο δωμα διπλα στην πορτα το αριστερω κ αφου ξεντυνομαι κ χαλαρονω κανα πενταπεπτο ερχεται η λαουρα συκονομαι απο το κρεβατι κ αρχιζω στα ορθια να την χαιδευω κ να την φυλαω στο σωματακι στο μαγουλακι κ να τριβωμε στο ολοβελουδινο σωματακι τησ  που αστραφτει κ μετα αγκαλιασμενει ξαπλονουμε στο στρογγυλο κρεβατακι οπου με τα χαιδεματα μου φερνει τα βυζια τησ στο στομα οπου τα πιπιλισα δεοντωσ κ τα απολαυσα εξολοκληρου με ρουφηγματα κ γλοσωχτηπηματα στησ ρωγεσ τησ που ειχανε παρει φωτια απο τη γκαυλα,κ μετα πλαγιαζει σιγα σιγα κ αρχιζει μια πολυ καλη πιπα ενω εγω χαιδευα τα καταπληκτικα κολομαγουλατησ κ τα φιλουσα συνεχωσ τη κολομαγουλα ητανε αυτα θεε μου κολαση σκετη μαγκεσ.υστερα αφου μου εκανε την ωραια πιπα τησ την ειπα ευγενικα να ανεβει κ να κατσει στον πουτσο μου κατι που εκανε αμεσωσ ενω σε λιγω αρχισε με αργεσ κινησεισ να πηδαει πανω στον πουτσο μου βγσζωντασ κ τουσ προτουσ αναστεναγμουσ γκαυλασ ενω σιγα σιγα ο ρυθμοσ αυξηνε απολαυστικα κ τη ζητησα να κατσει στον πουτσο μου με πλατη προσ εμενα κατι που εκανε αμεσωσ η πιπινιαρα κ το απολαμβανε κιολασ ανεβωκατεβενωντασ στην πουτσα μου με ενα τρελο ρυθμο ολο γκαυλα.μετα αφου κουραστηκε τησ ειπα να ξαπλωσε κ ειδα κ αυτη να ανακουφιζετε μιασ κ κουραστηκε γατζομενη στον πουτσο μου.ξαπλωσε λοιπων απο κατω κ την εβαλα τα ποδια τησ στουσ ομουσ μου κ μετα απο ενα τρελο σφυροκοπημα τησ τα ριξα στη μουνα βγαζωντασ γκαυλοκραβγεσ τρελασ κ απολαυσησ....μπραβω λαουρα μπραβω κουκλα το τιμασ το μερωκαματο και εισε κ κουκλα.τωρα στα υποψην εχω το καινουργιο ρουμανακι στο βυρονωσ 8 κ θα το κανω κ αυτο ενα τεστ ντραιβ ετσι να δουμε τη λαδια κεει αμαλαχι να ουμε.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
περασμα γρηγορω απο τα σπιτακια τησ βυρονωσ σημερα κατα τησ 12 η ωρα.η κατασταση ιδια μαγκεσ με την μονη διαφωρα οτι,στην βυρονωσ 18 επεστρεψε πρωινη βαρδια η αννα η  :tits2: :tits2: κρητικια κ μου ειπε οτι θα εινε παντα πρωινη βαρδια.......φενεται η βυζαρουδεσ βομβεσ ξενια ουκρανεζα κ αννα η κρητικια πανε πακετο κ επεστρεψαν μαζι στα παλια λημερια να μασ βυζοσυγκηνισουν παλι  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
περασμα γρηγορω απο τα σπιτακια τησ βυρονωσ σημερα κατα τησ 12 η ωρα.η κατασταση ιδια μαγκεσ με την μονη διαφωρα οτι,στην βυρονωσ 18 επεστρεψε πρωινη βαρδια η αννα η  :tits2: :tits2: κρητικια κ μου ειπε οτι θα εινε παντα πρωινη βαρδια.......φενεται η βυζαρουδεσ βομβεσ ξενια ουκρανεζα κ αννα η κρητικια πανε πακετο κ επεστρεψαν μαζι στα παλια λημερια να μασ βυζοσυγκηνισουν παλι  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:.
Καλησπερα και καλη χρονια...
Πριν απο 10 μερες περασα απ οΛαρισα,και εκανα μια βολτα καταδρομικη απο γευματικη...Νεκρα,χαλια η κατασταση στη Λαρισα.Ειχα χαση την ευκαιρια για καποια μαυρουλα που λεγατε κατα το Σεπτεμβριο,αλλα να φευγεις απο θεσσαλονικη,για ενα πηδο στη Λαρισα ειναι καψιμο(απο πλευρας κοστους).Βρηκα την Αννα...επαθα πλακα με τα βυζια της μεν,αλλα δεν μπηκα αφου μου φανηκε ατημελητη και με μπυροκοιλια που με ξενερωσε...Αλλοι λενε ότι ειναι καλη αλλοι χαλια..τελικα το ενστικτο μου μου ειπε να μην μπω...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
η αννα φιλαρακι την πηρα αρκετεσ φωρεσ εινε καλη μεσα φυλικη κ δεν βιαζεται για μενα προσωπικα το 30 αρακι δεν παει χαμενω κ η βυζουμπεσ τησ σκετη κολαση για τρελα πιπιλισματα.
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η Λάουρα στο Βύρωνος 16 τι ώρες έχει βάρδια?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Υστερα απο παροτρυνση του εκλεκτου μελους piatsovios θα γραψω κ γω μια αναφορα...Αν κ δηλωσα την αποχη μου,δεν μπορω σημερα να μην γραψω κατι...(στα περισσοτερα σπιτακια δεν μας ανακοινωθηκαν ονοματα,οποτε στηριχθειτε στις περιγραφες μου...)
Μεγαλη καταδρομικη επιθεση κ τσαρκα σημερα στην Λαρισα...η τσαρκα ξεκινησε με παρεα ακομη δυο φιλαρακια κατα τις 17:30 κ εληξε περιπου στις 21:00... :grin: Στοχος να πετυχουμε εκλεκτο τεμαχιον οπου θα αρεσει κ στους τρεις μας κ θα καταθεσουμε τα φραγκα σε αυτην,,,, :grin: :grin: :grin:
Πηγαμε  Τερψιθεα (Βιλλα Ερωτικα) - Βυρωνος - Υφαιστου (ξερω ειναι αναποδα...) στο ενδιαμεσο απο λαθος βρεθηκαμε κ Γιανουλη...το κρυο τσουχτερο κ απαλευτο/////
Εχουμε κ λεμε:
Πρωτη Σταση Οικος Βιλλα Ερωτικα////απο κοσμο μηδεν κ λειτουργουσαν μοναχα τα δυο σπιτακια απο τα συνολικα τρια...Τζαμπα τα χιλιομετρα παλικαρια...στο πρωτο σπιτακι ηταν η ψηλη,ανορεξικη κ αβυζη ξανθια Λαουρα με Θαλλασι σετ εσωρουχων,με ωραιο κολαρακι αλλα απο πιασιματα μηδεν στο πηλικο...Δεν μας γεμισε το ματι κ φυγαμε...Στο αλλο σπιτι ητανε ενα μπαζο με περιεργο κουρεμα,πιο μπαμπατσικη απο την Λαουρα,αλλα σαν γενικη εικονα μηδεν...Εμοιαζε με Ελληνιδα στα χαρακτηριστικα...ο Τσατσος ψιλομαλακας,ειχε ορεξη για μαλακιες...το ιδιο κ το μπαζο... :uglystupid:

Με απογοητευση αναχωρησαμε κ πηγαμε στο κεντρο της Λαρισας,οπου σημερα γινοτανε της πουτανας το κυκλοφοριακο,καναμε πανω απο μιση ωρα να βρουμε παρκινγκ κ τελικα βρηκαμε κ παρκαραμε στους μπλε σκουπιδοτενεκεδες της Βυρωνος... :tooth: :tooth: :tooth:
Βύρωνος 8:αδυνατη μελαχροινη,αβυζη,ψιλο μιλφε στην φατσα κ τελειως ντεκαβλε...οπως μπηκαμε βγηκαμε....
Απεναντι απο το Βυρωνος 8 δουλευε ενα αδυνατο κοριτσακι,με μαυρα μαλλια κ κοκκινα εσωρουχα,αβυζη,αδιαφορη...η τσατσα διαφημιζε κ παρτουζα με αντιτιμο 30 ευρω εκαστος...φυσικα φυγαμε...ο χωρος αθλιος κ ανοιγοντας την πορτα κοντεψαμε να πεσουμε πανω στις καρεκλες απο το σαλονι...
Βύρωνος 16:εδω στο διοροφο ηλπιζα οτι θα πετυχουμε την γνωστη βαρεων-βαρων Ξενια Ουκρανεζα...επεσα εξω...σημερα δουλευαι μια Τσεχα,Κλαουντια αν δεν κανω λαθος η οποια μας φανηκε επισης αδιαφορη σαν συνολο....Σε ερωτηση μου στην ευγενικη τσατσα ποτε δουλευει η Ξενια,μου απαντησε οτι αυτη σταματησε... :think: :think:ψεματα ή αληθεια αυτο μου ειπε κ τιποτα αλλο....
Στο μωβ διπλα απο το Βυρωνος 16,δουλευε μια επισης αδιαφορη τυπισα η οποια μιλαγε στο κινητο της συνεχεια,,, :jerking: :jerking:η τσατσα εδω παιδες ολα τα λεφτα...προστυχη ξανθια με ψιλοσκυλε φατσα (η οποια φατσα εχει πολλα σημαδια σαν σκαμενη),της ειπα οτι αυτη ειναι πιο ομορφη απο την κοπελα που παρουσιαζει κ μας δηλωσε οτι δουλευε παλιοτερα κ σταματησε...αρεσαι κ στους τρεις μας,αμα μας καθοτανε,εννοειται οτι θα την γαμουσαμε...φυσικα αποχωρησαμε κ απο δω...
Βύρωνος 20:χτυπαγαμε κουδουνι,ξαναχτυπαγαμε,αλλα δεν μας ανοιξανε ποτε...μαλλον νομισανε οτι θα τους πουμε τα καλαντα...εχουνε κ μια καμερα μινι κ μαλλον απο κει μπανιζουνε κ σε οποιον θελουν ανοιγουν... :jerking: :jerking:...face control σε μπουρδελο πρωτη φορα βλεπω... :headbang: :headbang:
Τελευταια σταση το σπιτακι κατω χαμηλα (νομιζω ειναι αυτο στο οποιο παλιοτερα εχω παρει την αννα την Κριτικια,,).Εδω δουλευε μια μελαχροινουλα με τα πιασιματακια της (για Ρουμανα μου φανηκε),ωραια βυζουμπα,τατου χααμηλα στην μεση (τελειως κοινοτυπο)...δυστηχως η μαλακω η τσατσα μας την ειπε για το τσιγαρο (οτι ενοχλει την κοπελα,ενω η ιδια η τσατσα καπνιζε),με αποτελεσμα να τσακωθουμε κ να φυγουμε...επισης στραβωσε κ η κοπελα,οποτε δεν υπηρχε περιπτωση καταθεσης εδω περα...ο χωρος αθλιος,μυριζε κατι σαν υγραεριο μεσα...μαυρο στην μαλακω την τσατσα η οποια μας αποκαλεσε κ χαζομαγκες χωρις να την δωσουμε κανενα δικαιωμα...
Απογοητευμενοι,πεινασμενοι κ αγαμητοι τραβηξαμε τον δρομο για Υφαιστου...Δυστηχως οντως το μπουρδελο κατω απο το Λας Βεγκας κλειστο...οποτε μας εμεινας δυο τελευταιες επιλογες..
Ηφαίστου 23 :εδω πετυχαμε μια κοπελιτσα,κοντη,χοντρουλα,με ασπρη κιλοτα,ασπρουλιαρικο πλαδαρο σωμα,ωραια φυσικα 2,5 με 3 αρακια βυζια κ φατσα γαμησετα ντεκαβλε...βεβαια η κοπελιτσα ηταν χαμογελαστη κ η τσατσα σουπερ ευγενικη,αλλα τι να το κανεις αφου ο στοχος ηταν αλλος...φυγαμε κ απο δω...
Ηφαίστου 25:μπηκαμε στο τελευταιο σπιτι...αν δεν βρισκαμε κ δω κατι καλο,θα φευγαμε κυριολεκτικα με την ψωλη στο χερι.. :P :Pαλλα ειμασταν τυχεροι στην ατυχια μας...εδω δουλευε σημερα μια ψηλη,χαμογελαστη κοπελιτσα,με γ-α-μ-α-τ-η κωλαρα,μικρο στηθος (περιπου 1,5 αρι),ομορφη στο προσωπο,κοπελαρα με τα ολα της,Ιταλιδα δηλωσε...φορουσε κ κατι σαν καλτες ψηλες...ελαχιστα Αγγλικα,Ελληνικα γιοκ...ονομα δεν συγρατησα δυστηχως...φυσικα μπηκαμε κ οι τρεις κ δικαωθηκαμε εστω κ αργα...Στο δωματιο δεν ηταν σουπερ ντουπερ,αλλα ηταν δεκτικη σε μουνοχαδακια κ τριψιματα,φιλακια στο ομορφο στηθος της,κωλαρα που την στηνει κ την χαζευεις απο τον καθρεπτη πανω στο τσιμπουκι κ σου αρκει μονο αυτο...απο πιπα ρουφαει καλα,θελει βεβαια ακομη δουλεια (μου φανηκε λιγο ψιλο-αβγαλτη),αλλα εμενα προσωπικα αυτο με καυλωσε αρκετα...την πηρα σε μια κ μονο σταση πισωκολλητο οπου εχυσα χαζευοντας τον ομορφο κωλο της...εβγαζε κ καυλιαρικες κραυγουλες...οπως αργοτερα πληροφορηθηκα απο τα φιλαρακια μου,με αυτους εκανε κ εναλλαγη στασεων,με το καρεκλατο της,το ιεραποστολικο της κτλ,κτλ... :rockon: :rockon:Μπραβο στην κοπελα κ μπραβο στην ευγενικη υπηρεσια,οπου ηταν επισης με το χαμογελο,,,αν η συγκεκριμενη Ιταλιδα ειχε λιγοοο μεγαλυτερο βυζακι κ παρει περισσοτερο αερα μεσα στο δωματιο,θα μιλαμε για την απολυτη δυναμη...μια τυπισα τετοια επρεπε να ειχε η  Τερψιθεα κ οχι αυτα που αντικρισαμε σημερα,,, :P :P
Γενικη Εικονα....Χαλια...περιμενα απο την νυχτερινη Βυρωνος κ απο την Βιλλα ερωτικα δυνατα κομματια,αλλα επεσα εξω πανυγηρικα...αν εξαιρεσω στο τελευταιο της Υφαιστου (οπου εγινε η καταθεση μας) κ περασε καποιος κοσμος,τα υπολοιπα σπιτια βαρουσανε μυγες κ οι μοναδικοι που καναμε τσαρκα ειμασταν εμεις...ηταν φανερος ο εκνευρισμος στις τσατσαδες σε ορισμενα σπιτακια... ;) ;)Αλλαξτε κοριτσια κ κυριως αλλαξτε  νοοτροπια γιατι δεν ξερω τι γινεται αλλες μερες,αλλα σημερα βαραγατε μυγες... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom