Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτη ακρυβωσ ναι.παχυνε πολυ πιο παλια ηταν καλυτερη απο σωμα φατσα γλυκια κ στο δωμα σασ ειπα απλα καλη αλλα δεν εινε κ κατι φωβερω
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
στο δυοροφο αυτην την περιοδο δουλευουν δυο χοντρες ξενια ουκρανεζα και αυτη που λες εσυ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καταθεση πριν λιγο στην καβλιαρα πιπινορουμανα μονικα στην βυρωνος 19 ανεβαινοντας για φρουριο δεξια...η μονικα ειναι ισως η ομορφοτερη κοπελα στην βυρωνος αυτην την περιοδο... εχει πολυ ωραια χαρακτηριστηκα προσωπου ειναι κοντουλα προς μετρια με μακρια ομορφα ποδια και μετριο προς μικρο στηθος...σαν να λεμε εχει αναλογιες μοντελου...σε εμανα δεν χρειαστηκε να κανει πολλα για να με αναψει  μονο να κατσει διπλα μου και να με χαιδεψει...αυτο ηταν αρκετο να κατσει μια τετοια μελαχροινη καβλα διπλα μου...η ακαποτη πιπα της ηταν ακρως επαγγελματικη και χρησιμοποιουσε τεχνικη πολυ υψηλου επιπεδου και με λιγο γλυψιμο και στα αρχιδια...φανηκε σαν να ηξερε πολυ καλα την δουλεια της...υστερα οταν ηρθε απο πανω ο ρυθμος και η αισθηση του μουνιου της ηταν ικανοποιοιτηκος και ακρως επαρκης για να με φτιαξει ακομα ποιο πολυ...στην τελευταια σταση  στα τεσσερα ο τροπος στησιματοσ της και οι ψευτικες αλλα ακρως αληθοφανης κραυγουλες και βογγητα της ηταν για σεμηναριιο...και  επιβεβαιωσαν  την αποψη μου οτι το συγκεκριμενο κοριτσι ειναι μια πολυ σωστη επαγγελματιας.......δεν υπερβαλει καθολου σου μεταδιδει την αισθηση οτι κανει πολυ σωστα την εργασια της με πολλυ τεχνικη και περισσιο  επαγγελματισμο...εμενα δεν με χαλασε καθολου μα καθολου...αξιζει και με το παραπανω η πιπινα τα λεφτα της...απο προγραμματα με 30 το απλο με 50 ελευθερο στοματικο 69 και κουλουρι και αν ειστε φαν του σφικτου κουλουριου....ΣΠΕΥΣΑΤΕ!!!!!
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
  καλημερα φιλε μου.αν θα ερθεις βραδυ οι πολυ καλες ειναι.στην  βυρωνος 14 σονια απο ρωσια πολυ καλη και μια καρατοπ καλη που δινει και κολο στα 50 ευρο και ειναι και πολυ στενος και ωραιος και αν εισαι φΑΝ του κουλουριου θα περασεις τελεια ειναι η μαριαννα το ρουμανακι γκαβλα σκετη...για βρεδυ αφτες.διαλεγεις και περνεις.
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μπουρδελοτσαρκα στην πολη λιγο πριν οπου δουλευανε στο γωνιακο η ρωσιδα νατασσα στην βυρωνος 20 το καβλιαρικο σλοβακακι μαρακι στο δυοροφο η μαγια η χοντρη και στην βυρωνος 14 η αντζελα η μιλγ ξανθια τσεχα καριολαρα..;ανεβαινοντας για φρουριο δεξια η καυλιαρα ρουμανα μονικα με τον σφικτο κολο οπου κααι κατεθεσα ενω στο αριστερο βυρωνος 8 βικτωρια απο σερβια  πολυ καυλιαρα...αυτα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.618
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.322
Πόντοι
14.565
bill ntinas banned για 3η φορά αν θυμάμαι καλά. Είναι αυτός με τα δύο nick μεταξύ άλλων που έβριζε το ένα το άλλο.  :uglystupid:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλησπερα χαιρετω ολουσ τουσ συναγωνιστεσ.μεσα σε ενα βροχερω τοπιο κ μια βροχερη λαρισα μολισ επεστρεψα απο βυρωνοσ 20 και καταθεση στην ψιλη καλιγραμμη μαρια την ρωσιδα.μπαινω μεσα τσατσα ητανε η μαρια η ιδια τησ δινω το 30ρακι κ μπαινω στο δωμα περιμενωντασ.ερχεται το μαρακι με χαμογελο ξαπλαρει διπλα μου κ αρχιζει το ναζι με τριψυματα ωραια χαιδεματα παντου κ λογακια ομορφα κ μετα πο λιγω μου φερνει τα βυζια τησ στο στωμα οπου τα εγλυφα με ορεξη κ μετα τη ζητισα να με βυζωχαστουκιζει κατι που δεν αρνηθηκε κουνωντασ κ χτυπωντασ τουσ βυζουσ τησ στα μαγουλακια μου.αφου τησ βυζαξα κ με εδειρε μου περασε ωραια την καποτα κ μου πεταξε κ την μουνα τησ στη μαπα για ενα 69 πολυ καλο τρελλα σκετη μαγκεσ να μου ρουφαει των πουτσο κ γω να γλυφω τη μουναρα τησ κ των κολω τησ που εινε πεντακαθαρωσ χωρισ καμια διαμαρτυρια απο μερουσ τησ ενω στη διαρκεια του γλυφουμουνιου τησ εβαλα κ κολοδαχτυλο απαλα μου ειπε ομωσ μωρακι μου.αφου με τρελανε στην πιπα ανεβηκε απο πανω μου με πλατη πρωσ εμενα κ αρχισε το ρωντεο με αυτην να χτυπιεται σαν χταποδι πανω στην πουτσα μου τρελενωντασ μου απο γκαυλα,,μετα γυρισε με τη φατσα πρωσ τα μενα οπου την αρχισα ενα σφυροκωπημα αγριο κ πανω στην γκαυλα επεσαν κ τα πρωτα φιλακια σε στωμα οχι ομωσ με γλωσσα.το τελοσ ηρθε με τη φαν σταση μου,αυτη απο κατω με τα ποδια στα καπακια κ εγω να τησ τα δινω ολα μεσα μετα απο λιγω ενω αυτη να μου χαιδευει τα αρχιδια μεχρι να στραγγιξουν παιδεσ.μια πολυ καλη επιλογη μαγκεσ η μαρια θα περασετε καλα .κ τωρα κ κατι ασχετο η σλοβακα που δουλευει στο αριστερω σπιτακι ανεβαινωντασ για φρουριο δεν εινε καινουργια εινε η μαρια που δουλευε παλι στη βυρωνοσ σε απο σπιτι καλη κ αυτη παντωσ εινε......φιλε dimitrhs εινε γλυκο τελικα το πιοτο τησ αμαρτιασ. ;) ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μολισ γυρισα απο βυρωνοσ 18 .νατασσα η κοπελα ξανθια με ομορφω πρωσωπακι απο ρωσια,,στο δωμα τωρα.σκαω το 30αρι κ μπαινω στο δωματιο ερχεται το μωρακι ολο ναζι ξαπλωνει διπλα μου κ αρχιζει να με χαιδευει παντου γλυκα σε ολο το σωματακι κ φτανει μετα στον πουτσο μου χαιδευοντασ των μου τον εκανε τουρμπο το μονω - τησ κοπελιασ εινε οτι ενω εχει μεγαλα ωραια βυζια δεν αφηνει πιπιλισμα μονο λιγακι φιλια στα βυζια τησ.το μεγαλο ατου ητανε αφου μου πλασαρε απαλα το σκουφακι αρχισε μαγκεσ μια πιπα πεταγωντασ τα κολομαγουλακια στο πλαι οπου τα φιλουσα κ τα ρουφουσα ,  ολα μα ολα τα λεφτα με μπουκοματα μεχρι τι λαρυγγα κ με αποτομεσ κραυγουλεσ να μην πνιγει οπου εκανε φωβερη ατμοσφαιρα στο δωμα η γκαυλιαρα μου τον εσκισε στην πιπα λεμεεεε.μετα με καβαλησε οπου με ωρεαισ κινησεισ με γαμουσε ολο ναζι κ κραυγουλεσ ητανε μετα τη ζητησα να χαλαρωσει στον πουτσο μου οπου την αρχισα ενα σφυρωκοπημα ολα τα λεφτα,,,,η καταθεση ηρθε με αυτην απο κατω με τα ποδια στα καπακια οπου μετα απο να αγριο σφυραρισμα την εχυσα δυνατα στην μουναρα τησ βγαζωντασ κραυγεσ απογνωσεισ σα μικρω παιδακι αδειαζωντασ κ την τελευταια σταγωνα στο μουνακι τησ.καλη επιλογα δεν θα κλαψεται το 30αρακι.....φιλε dimitris ΑΜΑΡΤΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
πλακα πλακα μπορει ο μπιλ ντινας να εφαγε το μπαν λογο μαλακιας στον εγκεφαλο.... αλλα στις ανταποκρισεις καλος ητανε
Αυτος γαμουσε για να γραφει εδω μεσα
Ποιο καλο παιδι θα μας δωσει ανταποκριση απο το μπουρδελο που δουλευε η μαριαννα ? Ηρθε νεο τεμαχιο σημερα....
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
οποιος προλαβει.........αστεριιιιιι......μοντελο απτα λιγα.....πανεμορφα γλυκια με να κωλαρακι που σε κανει να παραμιλας.......δε πιστευα στα ματια μου......οπως ανεβαινεις φρουριο δεκσια........21 χρονον ουγγεραζα μπομπα...περναω λοιπον χωρις πρωτη σκεψη...30 απλο..ερχετε πιπα τρελα....ενω χουφτωνα το τρελο μπομπε κωλαρακι.....ανεβαινει απο πανω και παραλιγο τσαφ........τι στινω στα 4 οπου τι λεω δε θελω να τελιωσω...μου λεει γτ....??δε θελω να φυγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..........οποιος προλαβει προλαβε.......
 

bloodlust

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανείς καμία εντός μαγνησίας σε μπουρδέλο η στούντιο  για στοματικό ακάποτο ?
θέλω να κάνω κανένα προγραματάκι μόνο με 69 και να τα πάρει στο στόμα της 3-4 φορές, πόσο λέτε να πάει το μαλί?

καιμό το έχω...η γυναίκα μου βλέπετε δεν το χει το θέμα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
γνωρίζει κανείς καμία εντός μαγνησίας σε δέλο  για στοματικό ακάποτο ?
ελβιρα και λαουρα λιθουανη στις βιλες....αλλα η μαγνησια -βολος εχουν δικο τους θρεντ φιλε....
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Επισκεψη στο μπουρδελο οπως ανεβαινουμε για καστρο στο αριστερο
Ξανθο ξεκωλο με μεγαλη μυτη προστυχη φατσα τελειο κορμι με τατου στην πλατη
ερχεται με περνει αγκαλια και με πηγαινει μεσα (ειχα επισκεφτει την ουγγαρεζα απεναντι οτι θα την επισκεφτω αλλα η ξεκολη με καβλωσε με το που την ειδα)
Μπαινω στο δωαμτιο και μετα απο λιγο ερχεται το μωρο... μαγκες ενα απο τα καλυτερα γαμησια ever
Ερχεται καβλωμενη..τριβεται πανω μου κτλ κτλ...μου περνει μια πιπα γαματη !!! Καποια στιγμι τον ρουφηκε ολο μεσα και μπουκωσε...βογγητα γαματα..μου φερνει και το μουνι στην μαπα να της βαλω δαχτυλο και το μουνι της ηταν μουσκεμα
κανα 10λεπτο μου επερνε πιπα και αν δεν την σηκωνα ακομα εκει θα ηταν
Ανεβαινει απο πανω με βογγητα και φενοταν οτι πραγματικα το απολαμβανε...καποια στιγμη χυνει με σπασμους και εχυνε συνεχεια...γλωσοφιλα αγκαλιες συνεχεια και οταν κατεβηκε ο πουτσος μουσκεμα απο τους οργασμους που εκανε... μου λεει πιασε το μουνι μου ειμαι μουσκεμα (καλα δεν το γαμησε κανενας σημερα αυτο το μωρο? η γκομενα μου ετσι δεν εχυσε ποτε)
καπακι η επομενη σταση απο κατω αυτη με γλωσοφιλα συνεχεια και τελειωμα δικο μου μεσα της
Ειμασταν αγγαλια για κανα 10λεπτο με φιλια γλοσοφιλα και χαδια και με τα χιλια ζορια εφυγε αφου ηταν πολυ ωρα μεσα μαζι μου

Πολυ καλη... σαν να εκανα ερωτα με την γκομενα μου που με γουσταρει καργα και εχει χρονια να γαμηθει
Θα την ξαναεπισκεφτω !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Επισκεψη στο μπουρδελο οπως ανεβαινουμε για καστρο στο αριστερο
Ξανθο ξεκωλο με μεγαλη μυτη προστυχη φατσα τελειο κορμι με τατου στην πλατη
ερχεται με περνει αγκαλια και με πηγαινει μεσα (ειχα επισκεφτει την ουγγαρεζα απεναντι οτι θα την επισκεφτω αλλα η ξεκολη με καβλωσε με το που την ειδα)
Μπαινω στο δωαμτιο και μετα απο λιγο ερχεται το μωρο... μαγκες ενα απο τα καλυτερα γαμησια ever
Ερχεται καβλωμενη..τριβεται πανω μου κτλ κτλ...μου περνει μια πιπα γαματη !!! Καποια στιγμι τον ρουφηκε ολο μεσα και μπουκωσε...βογγητα γαματα..μου φερνει και το μουνι στην μαπα να της βαλω δαχτυλο και το μουνι της ηταν μουσκεμα
κανα 10λεπτο μου επερνε πιπα και αν δεν την σηκωνα ακομα εκει θα ηταν
Ανεβαινει απο πανω με βογγητα και φενοταν οτι πραγματικα το απολαμβανε...καποια στιγμη χυνει με σπασμους και εχυνε συνεχεια...γλωσοφιλα αγκαλιες συνεχεια και οταν κατεβηκε ο πουτσος μουσκεμα απο τους οργασμους που εκανε... μου λεει πιασε το μουνι μου ειμαι μουσκεμα (καλα δεν το γαμησε κανενας σημερα αυτο το μωρο? η γκομενα μου ετσι δεν εχυσε ποτε)
καπακι η επομενη σταση απο κατω αυτη με γλωσοφιλα συνεχεια και τελειωμα δικο μου μεσα της
Ειμασταν αγγαλια για κανα 10λεπτο με φιλια γλοσοφιλα και χαδια και με τα χιλια ζορια εφυγε αφου ηταν πολυ ωρα μεσα μαζι μου

Πολυ καλη... σαν να εκανα ερωτα με την γκομενα μου που με γουσταρει καργα και εχει χρονια να γαμηθει
Θα την ξαναεπισκεφτω !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ωραιος... :rockon:
τι ωρα πηγες φιλε μου? :grin:
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
ωραιος... :rockon:
τι ωρα πηγες φιλε μου? :grin:

κατα τις 8 το απογευμα και μου εκανε εντυπωση που ηταν τοσο καβλωμενη....αλλος πριν απο εμενα δεν πηγε ? αποκλειετε
Πολυ καλο το μωρο περιμενω κριτικες και απο αλλους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κατα τις 8 το απογευμα και μου εκανε εντυπωση που ηταν τοσο καβλωμενη....αλλος πριν απο εμενα δεν πηγε ? αποκλειετε
Πολυ καλο το μωρο περιμενω κριτικες και απο αλλους
ονομα;
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αν εινε ξανθια γλυκια με λιγω μεγαλη μιτουλα πρεπει να λεσ τη μαρια την σλοβακα δουλευε απο κατω πριν λιγο καιρω στο βυρωνοσ 20 κ την ειχα παρει οντωσ πολυ καλη μεσα,.
 

vasilis ntinas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω ολους τους λαρισεους συναγωνιστες.μου λειψατε παιδια.και ειλικρινα δεν καταλαβαινω τον λογο που με διαγραψανε.ενημερωνα σωστα το θρεντ και φυσικα θα συνεχισω... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom