Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
γεια σου ρε μπιλ !! :rockon: :cheesy: :cheesy:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα φιλε μου.μια ουγγαρεζα που γραφει ενασ φιλοσ πιο πισω δεν την ειδεσ πουθενα ρε μαγκα.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα φιλε μου.μια ουγγαρεζα που γραφει ενασ φιλοσ πιο πισω δεν την ειδεσ πουθενα ρε μαγκα.


Η Μαριαννα - Μονικα εφυγε για την πατριδα της και θα επιστρεψει την Δευτερα
Η Ουγγαρεζα ειναι εκει και ειναι καβλα σκετη
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Επισκεψη για 2η φορα στο μπουρδελο αριστερα οπως ανεβαινουμε για καστρο
Η ιδια κριτικη για την μαρια απο πολονια οπως εγραψα και στην προηγουμενη αναφορα
Ακριβως ιδιες στασεις με γλωσιφιλα και αγκαλιες με την μονη διαφορα οτι οταν μπηκα μεσα απεξω λιγο μετα με περιμενε ο νταβας (απο οτι καταλαβα) μαλλον μετα με ειδοποιηση της τσατσας
Ημασταν ωρα μεσα και το μαρακι εφυγε τρομαγμενο για να μην γινει κανενα σκηνικο
Επισης μου ειπε οτι εχυσε 4 φορες και μου ελεγε συνεχεια πιασε το μουνι μου να δεις
Ο Πουτσος μου ηταν μουσκεμα συνεχεια

Ας παει καποιος να μου πει αν χυνει αετσι και με αλλους η κανει κανενα κολπο και με δουλευει...γιατι πραγματικα την βλεπω οτι καβλωνει πολυ ασχημα
 

petran_v

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σκέφτομαι να έρθω το απόγευμα Λάρισα. Μπορεί να μου πει κάποιος τι υπάρχει αυτή την περίοδο? Προτιμώ τις γεματούλες με βυζάρες. Υπάρχει ακόμη η Μάγια και η Ξένια και που? Κι αν υπάρχουν κι άλλες παρόμοιες...
 

pyrkailava

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στην Λάρισα ξέρει κανείς κολόμπαρο που φορτώνεις ή ανεξάρτητη call girl? είναι ένας φίλος σήμερα εκεί και θέλει κάτι καλό
ΜΟΥΛΕΝ ΡΟΥΖ ΛΕΓΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟΑ ΤΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΠΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ
 

pyrkailava

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΕΜΑΘΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΩΡΟ 18 ΧΡ. ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΛΕ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑΣ.....ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ?
 

pyrkailava

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ LAS VEGAS ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ......ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΠΑΤΕ? :tits2:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση χτεσ τη νυχτα στη βυρονωσ 8 στη σουλα απο βουλγαρια,,ενω χρεη τσατσασ εκανε η επισησ τανα μαρια η σλοβακα που εχει περιοδο.μπαινω στο δωμα ερχεται η σουλα ξανθια με ωραιο σωματακι κ ομορφο πρωσοπω κ μικρο βυζακι.αρχιζει τα τρυψιματα κ αρχιζει μετα μια πιπια απο τησ καλυτερεσ που μου κανε πουτανα με αρχιδωχαιδεμα κ μπουκοματα ολα τα λεφτα.μετα ανεβηκε για ιππασια απο πανω οπου ουρλιαζε τα πουτανακι κ το τελοσ ηρθε με αυτη απο κατω οπου τη σφυροκοπησα κ τησ τα ριξα ολα.ενα τιμειο 30 ρακι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
καταθεση χτεσ τη νυχτα στη βυρονωσ 8 στη σουλα απο βουλγαρια,,ενω χρεη τσατσασ εκανε η επισησ τανα μαρια η σλοβακα που εχει περιοδο.μπαινω στο δωμα ερχεται η σουλα ξανθια με ωραιο σωματακι κ ομορφο πρωσοπω κ μικρο βυζακι.αρχιζει τα τρυψιματα κ αρχιζει μετα μια πιπια απο τησ καλυτερεσ που μου κανε πουτανα με αρχιδωχαιδεμα κ μπουκοματα ολα τα λεφτα.μετα ανεβηκε για ιππασια απο πανω οπου ουρλιαζε τα πουτανακι κ το τελοσ ηρθε με αυτη απο κατω οπου τη σφυροκοπησα κ τησ τα ριξα ολα.ενα τιμειο 30 ρακι.
ωραιος. :rockon: :headbang3

μια προταση προς τον Αντισθενη:ο piatsovios ειναι το διαχρονικοτερο μελος του συγκεκριμενου θρεντ (εχει γραψει σε βαθος χρονου περισσοτερες κριτικες απο μενα),απλα ειχε την ατυχια να αλλαξει δυο με τρεις φορες nickname...κατα την προσωπικη μου αποψη,νομιζω θα συμφωνησει κ ο πορνορεπορτερ gl,θα πρεπει να τιμηθει,αφου προσφερει διακριτικα καιρο τωρα τις ανταποκρισεις κ κριτικες του.(κ θα συνεχησει να προσφερει).Εχει κερδισει το σεβασμο μου. :rockon: :rockon:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση τη νυχτα παιδια σε νεο τεμαχιο πιπινακι δημετρο απο ουκρανια λαουρα το ονομα τησ .ερχεται στο δωμα η πιπινα κ αρχιζει με αγκαλιτσεσ κ γλυψιματακια στο φουλ,κ μετα περναει καποτα οπου αρχιζει μια τελεια πιπα ολα τα λεφτα με μπουκοματα γλωσωχτυπηματα στην πουτσα ολα τα λεφτα κ πανω απο 5 λεπτα με πιπωνε ασταματιτα η πιπινα ενω ητανε παντα ευδιαθετη κ χαμογελαστη.μετα ανεβηκε απο πανω οπου στα κουνηματα εδωσε ρεσιταλ κ το τελοσ ηρθε στην αγαπημενημου σταση αυτη απο κατω διπλωμενη με τα ποδια στα καπακια οπου την ξεφωρτοσα για τα καλα.κοπελα ομορφη παρρα πολυ απο ουκρανια εχει 5 μερεσ λαρισα στο διορωφω ψηλα στη βυρωνωσ,περασα πολυ καλα ενω εινε κ γκομενα που δεν γαμασ στο δρομο.τα 30 ευροπουλα αξιζαν τον κοπο.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
ekei pou douleuei i monika???pote itan i kineza???olo mparoufes lete edo mesa malakismena kapoioi..........mi koroideuete to kosmo...!!
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
συμφωνω με τον φιλο ζηπα,,εγω προχθεσ τη νυχτα που περασα απο βυρωνοσ 19 ηταν η μονικα κ η τσατσα μου ειπε πωσ ψαχνουν αλλη κοπελα κ δολευει μονο η μονικα.antisthenh τησ περιγραφεσ toy xartalamι σβηστεσ γιατι προκιται για ενα ακομα ψυχανωμαλο εδω μεσα.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
ti allo re pedia brikame tpt kalo kainourgio...???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom