Νέα

Lacoba Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BEST
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πριν κανά δεκαήμερο πήγα σε ξενοδοχείο με τη δικιά μου και δε μου ζήτησαν τίποτα όπως πάντα!Από εκεί και πέρα προσωπικά δε γνωρίζω κάτι!Εαν κάποιος ξέρει ας ενημερώσει!
Εμενα στο Μιράντα στη Γλυφάδα μου ζήτησαν όνομα για να κόψουν απόδειξη...
Τους απάντησα ευχαριστώ δεν θέλω, δεν περνάω τα γαμισιάτικα στην εφορία!!!
 

Επισκέπτης
εχω παει αρκετες φορες στο λακομπα , δεν μου εχουν ζητησει ποτε στοιχεια  :)
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Εμενα στο Μιράντα στη Γλυφάδα μου ζήτησαν όνομα για να κόψουν απόδειξη...
Τους απάντησα ευχαριστώ δεν θέλω, δεν περνάω τα γαμισιάτικα στην εφορία!!!

Δικαιολογία τύπε, μάλλον για να μην κόψουν απόδειξη. Για την έκδοση αποδείξεων δεν απαιτούνται στοιχεία του πελάτη.
 

primordial

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2013
Μηνύματα
40
Κριτικές
18
Like
166
Πόντοι
290
Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω να βγάλω ένα σενάριο
μήπως όντως έγινε κάποιο έγκλημα και ο τύπος το έσκασε κύριος.
Έγινε έρευνα από αστυνομία και τους υποχρέωσαν να έχουν λίστα με ονόματα.

Έχω την εντύπωση ότι το νόμιμο αυτό είναι, πρέπει να έχουν στοιχεία για το ποιος μπαίνει και βγαίνει.
στα περισσότερα ξενοδοχεία του εξωτερικού, ούτε ο ενοικιαστής ούτε ο επισκέπτης μπορούν να μπουν χωρίς ταυτότητα.

Επί της ουσίας όμως εμάς μας βολεύει η ανωνυμία, οπότε πρέπει να φυλασσόμαστε για τέτοιες περιπτώσεις.
εγώ τελευταία φορά πήγα αρχές Φεβρουαρίου με Κλειώ και δεν ζήτησαν τίποτα.

την επόμενη φορά θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω πρώτα εάν χρειάζεται ταυτότητα, για μην χαλάσει το ραντεβού εκείνη την ώρα,
όντας δεσμευμένος πρέπει να προσέχω..

εάν πήγε κανένας αυτήν την εβδομάδα (15-22 Μαρτίου 2014) και ζήτησαν ταυτότητα καλό είναι να μας το πει.
 

Επισκέπτης
Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω να βγάλω ένα σενάριο
μήπως όντως έγινε κάποιο έγκλημα και ο τύπος το έσκασε κύριος.
Έγινε έρευνα από αστυνομία και τους υποχρέωσαν να έχουν λίστα με ονόματα.

Έχω την εντύπωση ότι το νόμιμο αυτό είναι, πρέπει να έχουν στοιχεία για το ποιος μπαίνει και βγαίνει.
στα περισσότερα ξενοδοχεία του εξωτερικού, ούτε ο ενοικιαστής ούτε ο επισκέπτης μπορούν να μπουν χωρίς ταυτότητα.

Επί της ουσίας όμως εμάς μας βολεύει η ανωνυμία, οπότε πρέπει να φυλασσόμαστε για τέτοιες περιπτώσεις.
εγώ τελευταία φορά πήγα αρχές Φεβρουαρίου με Κλειώ και δεν ζήτησαν τίποτα.

την επόμενη φορά θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω πρώτα εάν χρειάζεται ταυτότητα, για μην χαλάσει το ραντεβού εκείνη την ώρα,
όντας δεσμευμένος πρέπει να προσέχω..

εάν πήγε κανένας αυτήν την εβδομάδα (15-22 Μαρτίου 2014) και ζήτησαν ταυτότητα καλό είναι να μας το πει.
δεν μου ζητησαν ταυτοτητα ή αλλα στοιχεια
 

Επισκέπτης
εμενα γιατι δεν μου ζητανε δεν εχω καταλεβει αλλα με τη φατσα που εχω....... :grin:
και εμενα μεχρι τωρα δεν μου εχουν ζητησει , μπορει και να με θυμουνται σαν φατσα  :)
τωρα εαν ζητησουν , εχει και αλλου πορτοκαλιες  :rockon:
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
512
Κριτικές
78
Like
1.323
Πόντοι
6.195
Ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει στο Lacoba.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Κοφτε το μαγκες, μην το καρφωνετε το οτελι καθε μερα, εχω παει 4 φορες το τελευταιο 15νθημερο και δεν μου ζητησαν τιποτα. Οκ, τελος.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
628
Κριτικές
36
Like
1.571
Πόντοι
2.290
Καλησπέρα έχετε δεί ένα καβλάκι που είναι στην υποδοχή τον τελευταίο μήνα, συνήθως μεσημέρια μικρούλα σχετικά μέτριας ομορφιάς, αλλά κορμάκι ωραίο με κάτι τζίν σορτσάκια  :kissass:. Την Παρασκευή την προηγούμενη ήταν εκεί και είχαμε ένα όμορφο τετ α τετ. Ξέρουμε κάτι δεν πιστεύω να είναι τίποτα πονηρό? να την πέσω η θα γίνω ρεζίλι είμαι και τακτικός πελάτης ???
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Μηπως καποιος συναδελφος ξερει τι δουλεια ειχε χθες στις 20:30 περιπου περπολικο εξω απο το ξενοδοχειο??????? Ηταν ορθανοικτες οι πορτες και εξω ηταν μια καμαριερα και ενας γερος καλοντυμενος καπου στα 60. Πηγαινα για αγωνα με milf και την εκανα με ελαφρα………..
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Ενδιαφερον να μαθουμε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
αυτο το πραγμα που φοβαστε τους μπατσους ενω ειστε αθωοι ξερω γω...... γαμησε τα.

γιατι χεστηκες ρε φιλε ? απαγορευεται να γαμαμε ? αφου πληρωνω ! οποιος μπατσος θελει βρισκει οποια ιεροδουλη θελει, αφου το κανω εγω με 2 search το κανει και αυτος, αν αυτο θελει (να δει χαρτια κτλ). ή μηπως θα σε φακελωσει εκει απεξω απτο χοτελι και θα σε ρουφιανεψει στην γυναικα σου μεσα στο επομενο διωρο ?

μανια καταδιωξης εχεις ?

εγω θα επαιρνα δωματιο και θα εβγαινα με το πουτσο εξω στο μπαλκονι.οχι γιατι ειμαι νιντζα αλλα γιατι
σταρχιδια μας οι μπατσοι, σταρχιδια μας και η φυλακη, παντου πουτανα ολα, για να μαστε μαζι, δεν ειμαστε καλα και οπου παιζεις θα βαζω φωτια, μου πηρες το μυαλοοο, και πως να γιατρευτωωω
:headbang: :headbang: :headbang:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
....
σταρχιδια μας οι μπατσοι, σταρχιδια μας και η φυλακη, παντου πουτανα ολα, για να μαστε μαζι, δεν ειμαστε καλα και οπου παιζεις θα βαζω φωτια, μου πηρες το μυαλοοο, και πως να γιατρευτωωω
:headbang: :headbang: :headbang:
κορυφαίο  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
άσχετο με την υπολοιπη κουβεντα αλλα σχετικό με το Lacoba, το συγκεκριμένο Hotel σήμερα είχε κάτι προβληματακια με το ασανσερ  :- .. Το εκοψα επάνω με τα ποδια, για σιγουρα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom