Νέα

Lacoba Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BEST
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Ρε καυλιαρηδες δε μου λετε το lacoba εχει και τιποτα δωματια σπεσιαλ με τζακουζι κ ετσι ή μονο απλα?
τι να το κανεις?τραβα χοτελ λιτο καπποδιστριου να βρεις την υγεια σου,10 ευρω εχει κ μπανιερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
χαχαχαχα! οχι ρε καυλιαρη! πρεπει να το εντυπωσιασουμε το γκομενακι!!!  :rockon:
Αλλωστε ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ δεν ειναι οποιος κ οποιος...  :s&m_2:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
χαχαχαχα! οχι ρε καυλιαρη! πρεπει να το εντυπωσιασουμε το γκομενακι!!!  :rockon:
Αλλωστε ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ δεν ειναι οποιος κ οποιος...  :s&m_2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ενταξει τοτε αγορινα ;),
Παντως αν θες εχουμε κ το ποιο ακριβο δωματιο αν σε ενδιαφερει,ειναι με τασακι στο κομιδινο, κ καθρεφτη μεγαλο απεναντι καρφωμενο  με σφυρι στο τοιχο για να φτιαχνεστε,βεβαια αυτο ειναι στα 15 ευρω,
Δεν σε πειθω εεεε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
χαχαχαχα! οχι ρε καυλιαρη! πρεπει να το εντυπωσιασουμε το γκομενακι!!!  :rockon:
Αλλωστε ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ δεν ειναι οποιος κ οποιος...  :s&m_2:

που την χτυπησες ρε πουσταλεκο?

στο γυμναστηριο η σε κανα πατσατζιδικο?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
χαχαχαχα! οχι ρε καυλιαρη! πρεπει να το εντυπωσιασουμε το γκομενακι!!!  :rockon:
Αλλωστε ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ δεν ειναι οποιος κ οποιος...  :s&m_2:
προχωρα πουσταλεκο εχει και τζακ το λακομπα
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Πως φαινεται οτι δεν εισαι λατρης του ατσαλενιου αθληματος... οι γκομενες στο γυμναστηριο ψωνιζονται και δεν καθονται ποτε σε κανεναν! Αυτο ειναι νομος!
To γκομενακι παντως δε γουσταρει πριαμο και γιαυτο ειπα να παμε lacoba. Τελος παντων θα παω κ βλεπουμε τι παιζει!
Απο της καποδιστριου καλυτερο θα ειναι κ ας λεει οτι θελει ο καυλιαρης απο πανω!  :P
 

qwertyasdf

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.

Μια ερωτηση για οποιον ξερει, ποσο κανει η ημιπαραμονη στο Lacomba και αν χρειαζεται να δωσεις ταυτοτητα για να πας στο δωματιο?

Ευχαριστω πολυ
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Καλησπερα.

Μια ερωτηση για οποιον ξερει, ποσο κανει η ημιπαραμονη στο Lacomba και αν χρειαζεται να δωσεις ταυτοτητα για να πας στο δωματιο?

Ευχαριστω πολυ

δεν θελει ταυτοτητα και ειναι γυρω στα τριαντα ευρα
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
22 ή (νομίζω) 23 συνήθως και 25 maximum που έχω δώσει εκεί (έχω να πάω κανένα εξάμηνο)
 

malkotto_94

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
1.110
Like
21.276
Παιδια ξερετε μιπος τι ειχε γινει στο Λακομπα σιμερα στο 4ος οροφος? Ειχε κατι σταγονες αιμα σε ολο το πατομα ??????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: Εχω φαει το φοβο της ζωης μου περπαταγα προς τ ασανσερ κ ετρεμα απ το φοβο μην ειναι κανεις πισο μ...κατεβαινω κατο αστινομια κ ασθενοφορο..... :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
μήπως κανένας απατημένος έπιασε την δικιά του καβάλα και άνοιξαν καμιά μύτη;
 

malkotto_94

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
1.110
Like
21.276
μήπως κανένας απατημένος έπιασε την δικιά του καβάλα και άνοιξαν καμιά μύτη;

Οχι δεν ηταν αυτο δεν ξερω...Ανοιγετε μια πορτα κ κοπελα με ρωσικι προφορα να φοναζει HEELP HE WANT TO KILL ME HELP...????? Δεν ειδα κανεναν εγω αλλα τετοια σκινικα με στεναχορουν παρα πολλη..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Οχι δεν ηταν αυτο δεν ξερω...Ανοιγετε μια πορτα κ κοπελα με ρωσικι προφορα να φοναζει HEELP HE WANT TO KILL ME HELP...????? Δεν ειδα κανεναν εγω αλλα τετοια σκινικα με στεναχορουν παρα πολλη..
...δεν ποσταρεις καλυτερα καμια φωτο απο τον διαδρομο του λακομπα γυμνη...καλυτερο νομιζω...
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
απο επισκεψη στο χοτελι πριν κανα μηνα...το σχολιο στο χαρτακι ολα τα λεφτα κ φυσικα true story.....παντα οποτε θα παω καποιο απο τα δυο εχει προβλημα...
 

Συνημμένα

  • φωτογραφία (1).JPG
    φωτογραφία (1).JPG
    103,5 KB · Εμφανίσεις: 116

Toni Skizo

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
8
Like
4
Πόντοι
11
Το προτιμω οταν αποφασισω να κανω τις βρωμοδουλειες μου. Καθαρο μεχρι ενα σημειο. ευκολο παρκινγκ και ευκολια στην επιλογη δωματιου. Θα πρεπει να ριξει λιγο ομως τις τιμες και να προσαρμοστει στα σημερινα δεδομενα
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
627
Κριτικές
36
Like
1.569
Πόντοι
2.290
Καλησπέρα κύριοι...

Πήγα σήμερα το μεσημέρι στο ξενοδοχείο για πρώτη φορά με μια καινούργια κατάκτηση, αλλά η κοπέλα στην υποδοχή μου ζήτησε ταυτότητα. Επειδή καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται την έδειξα και ανέβηκα πάνω, η κοπέλα δεν ήταν μαζί μου έμεινε στο γκαράζ και ανέβηκε κατευθείαν στο δωμάτιο. Θα ηθελά να ρωτήσω τι παίζει είναι καινούργια πολιτική του καταστήματος η έχει γίνει κάτι τωρα τελευταία???
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα κύριοι...

Πήγα σήμερα το μεσημέρι στο ξενοδοχείο για πρώτη φορά με μια καινούργια κατάκτηση, αλλά η κοπέλα στην υποδοχή μου ζήτησε ταυτότητα. Επειδή καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται την έδειξα και ανέβηκα πάνω, η κοπέλα δεν ήταν μαζί μου έμεινε στο γκαράζ και ανέβηκε κατευθείαν στο δωμάτιο. Θα ηθελά να ρωτήσω τι παίζει είναι καινούργια πολιτική του καταστήματος η έχει γίνει κάτι τωρα τελευταία???


 

cohiba1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
10
Kαι μενα αδερφε προχθες μου ζητησαν ονομα οχι ομως ταυτοτητα.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Καλησπέρα κύριοι...

Πήγα σήμερα το μεσημέρι στο ξενοδοχείο για πρώτη φορά με μια καινούργια κατάκτηση, αλλά η κοπέλα στην υποδοχή μου ζήτησε ταυτότητα. Επειδή καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται την έδειξα και ανέβηκα πάνω, η κοπέλα δεν ήταν μαζί μου έμεινε στο γκαράζ και ανέβηκε κατευθείαν στο δωμάτιο. Θα ηθελά να ρωτήσω τι παίζει είναι καινούργια πολιτική του καταστήματος η έχει γίνει κάτι τωρα τελευταία???

Πριν κανά δεκαήμερο πήγα σε ξενοδοχείο με τη δικιά μου και δε μου ζήτησαν τίποτα όπως πάντα!Από εκεί και πέρα προσωπικά δε γνωρίζω κάτι!Εαν κάποιος ξέρει ας ενημερώσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom