Νέα

Lacoba Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BEST
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.432
Κριτικές
31
Like
12.124
Πόντοι
5.097

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Επίσκεψη στον εν λογω ξενοδοχείο πριν αρχές του μήνα.  Κάποιες παρατηρήσεις: πετσέτες δυο του μπάνιου, προσώπου πουθενά. Σταγόνες αίματος στα σεντόνια κάτι που μας την έσπασε και αναγκαστήκαμε να κάνουμε την πράξη στα όρθια.  Το μπάνιο μικρό χωρίς κουρτίνα, πλημύρα….. Λίγο προσοχή – σεβασμός  τουλάχιστον όσο αφορά την υγεία μας…        :headbang:
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στον εν λογω ξενοδοχείο πριν αρχές του μήνα.  Κάποιες παρατηρήσεις: πετσέτες δυο του μπάνιου, προσώπου πουθενά. Σταγόνες αίματος στα σεντόνια κάτι που μας την έσπασε και αναγκαστήκαμε να κάνουμε την πράξη στα όρθια.  Το μπάνιο μικρό χωρίς κουρτίνα, πλημύρα….. Λίγο προσοχή – σεβασμός  τουλάχιστον όσο αφορά την υγεία μας…         :headbang:
το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ειναι αισχος ,και δεν υπαρχουν σωστες συνθηκες υγιεινης
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Επίσκεψη στον εν λογω ξενοδοχείο πριν αρχές του μήνα.  Κάποιες παρατηρήσεις: πετσέτες δυο του μπάνιου, προσώπου πουθενά. Σταγόνες αίματος στα σεντόνια κάτι που μας την έσπασε και αναγκαστήκαμε να κάνουμε την πράξη στα όρθια.  Το μπάνιο μικρό χωρίς κουρτίνα, πλημύρα….. Λίγο προσοχή – σεβασμός  τουλάχιστον όσο αφορά την υγεία μας…         :headbang:
Καλα και γιατι, δεν ζητησατε να σας τα αλλαξουν ???
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
το χοτελ καρολ επισης του πειραια ειναι πολυ βρωμιαρικο και γενικα βρωμαει τσιγαριλα επισης η μοκετα ηταν καμμενη με τσιγαρο ενω το μπανιο βρωμοκοπουσε .
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
μαζι στη λιστα με το χοτελ καρολ!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Μαγκες πηγε κανεις εκει προσφατα? Θυμαστε αν ζητανε ταυτοτητα στη ρεσεψιον??
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
σε γαμωχοτέλι; πας καλά;

Στο δελφινι στο μοσχατο μου ζηταγανε γιαυτο!
Σε αλλα γαμωχοτελια οντως δε ζητανε! Στο λακομπα δεν εχω παει ομως!

Σε αναζητα η Ε.Υ.Π τυπε? :think:
δεν ζητανε οχι ...

Ναι ειμαι killer και κρυβομαι εγω  :sunglasses:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Ρε καυλιαρηδες δε μου λετε το lacoba εχει και τιποτα δωματια σπεσιαλ με τζακουζι κ ετσι ή μονο απλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom