Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
ρε χαζοπούλι δεν υπάρχουνε νταβάδες σε γυναίκες που δουλεύουνε 10 χρόνια στην ελλάδα
Νταβάδες υπάρχουν σε τίποτα αλβανοσκοπιανές φρέσκιες και στις λατίνες το τρίμηνο, μετά τους δίνουνε...
Η λεγάμενη στο φυλής όχι μόνο δεν έχει νταβά αλλά δεν χαλάει και μία ... στη ντουλάπα της 5-6 τζιν έχει και από βάψιμο ότι βρίσκει στη γειτονιά της στο μαγαζάκι "όλα 1-3 ευρώ" και καλά κάνει !!!
Εσύ σκέψου ... με ενδυμασία νεοαφιχθέντος πάκη θα βγάλεις γκόμενα ? με παντελόνι βράκα και μπλουζάκι για τα θερμοκήπια ?
με παπούτσια ρακοσυλλέκτη ? χωρίς ένα ρολόι, μια καδένα, τίποτα ? με οργίλο ύφος λες και σου κλέψανε τα γίδια στο χωριό ?

Μην παρεξηγείς !!!!!!!! σε βοηθάω !!!! κάθε εγχείρηση είναι επίπονη !!!! ευχαριστώ να μου λες κ να μη το γράψεις !
Δε παρεξηγώ αν δε σαρεσει το ντύσιμο μου ή το ύφος μου στη φωτό αλλά δε μπορείς να λες είμαι ο μοναδικός που δε έχω βγάλει γκόμενα γιατί ξέρω αρκετους στη ηλικία μου που δε έχουν βγάλει,οπότε ναι αυτή η μαλακία που λες με ενοχλεί.Οσο για τη λεγόμενη στο φυλής που λες δε είναι 10 χρόνια στο επάγγελμα αλλα 6 από το 2017 οπότε 10 χρόνια όχι.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.283
Κριτικές
2
Like
14.324
Πόντοι
3.556
Δε παρεξηγώ αν δε σαρεσει το ντύσιμο μου ή το ύφος μου στη φωτό αλλά δε μπορείς να λες είμαι ο μοναδικός που δε έχω βγάλει γκόμενα γιατί ξέρω αρκετους στη ηλικία μου που δε έχουν βγάλει,οπότε ναι αυτή η μαλακία που λες με ενοχλεί.Οσο για τη λεγόμενη στο φυλής που λες δε είναι 10 χρόνια στο επάγγελμα αλλα 6 από το 2017 οπότε 10 χρόνια όχι.
αγαπάς και απειθαρχείς ενώ η πειθαρχία είναι διαχρονική αρετή !!!!!
Πριν έλεγες ότι σου είπα είναι φτωχή ,τώρα 6 χρόνια και όχι δέκα
Γιατί ψάχνεις κάτι να βρείς να αντιμιλήσεις ,ειλικρινά δεν καταλαβαίνω
Μπορείς να βελτιώσεις την εμφάνιση σου ? ρούχα μοντέρνα θα πάρεις ?
Θα βγούμε για καφέ ,εγώ εσύ η καψούρα σου και μια φίλη της , έχει δυο εβδομάδες ελλάδα ωραίο μωράκι
Αν λέμε αν , σου πεί η φίλη της καψούρας σου να πάτε για μπάνιο βουλιαγμένη , θα την πας ?
μηχανάκι όπως σου είπα πήρες ? αυτοκίνητο δεν έχεις , με τι θα την πας παραλία ? με το τρόλλευ ?
Κατάλαβες τώρα ? εσύ είσαι το πρόβλημα όχι οι γκόμενες ..
Αντί να φτιάχνεις εδώ πέρα λογαριασμούς κ μέιλ κατά ριπάς ,να πας να δουλέψεις να έχεις πορτοφόλι
Καμιά δεν βγαίνει με μπατίρια ακόμη και αυτή που της αρέσεις θα σε απορρίψει
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
αγαπάς και απειθαρχείς ενώ η πειθαρχία είναι διαχρονική αρετή !!!!!
Πριν έλεγες ότι σου είπα είναι φτωχή ,τώρα 6 χρόνια και όχι δέκα
Γιατί ψάχνεις κάτι να βρείς να αντιμιλήσεις ,ειλικρινά δεν καταλαβαίνω
Μπορείς να βελτιώσεις την εμφάνιση σου ? ρούχα μοντέρνα θα πάρεις ?
Θα βγούμε για καφέ ,εγώ εσύ η καψούρα σου και μια φίλη της , έχει δυο εβδομάδες ελλάδα ωραίο μωράκι
Αν λέμε αν , σου πεί η φίλη της καψούρας σου να πάτε για μπάνιο βουλιαγμένη , θα την πας ?
μηχανάκι όπως σου είπα πήρες ? αυτοκίνητο δεν έχεις , με τι θα την πας παραλία ? με το τρόλλευ ?
Κατάλαβες τώρα ? εσύ είσαι το πρόβλημα όχι οι γκόμενες ..
Αντί να φτιάχνεις εδώ πέρα λογαριασμούς κ μέιλ κατά ριπάς ,να πας να δουλέψεις να έχεις πορτοφόλι
Καμιά δεν βγαίνει με μπατίρια ακόμη και αυτή που της αρέσεις θα σε απορρίψει
Εντάξει όλα αυτά τα δέχομαι και ότι θέλουν όχημα οι περισσότερες και ότι θέλουν ο άλλος να κάνει μια δουλειά να ξοδεύει λεφτά για πάρτη της αλλά βρε μλκ 24 χρόνων είμαι ακόμα τώρα χτίζω σπουδάζω σε μια σχολή και ψαχνω απεγνωσμένα να βρω μια δουλειά όσο για το αμάξι δε είναι ακόμα στα πλάνα μου ας κάτσει κάποια δουλειά για καιρό και αμάξι αργότερα.Τωρα αν σε κάποια αρέσω και είναι 24 σα εμένα ή 20 και με απορρίψει γιατί δε έχω όχημα ή γιατί δε έχω βρει δουλειά ενώ ψαχνω και το θέλω με όλη μου τη καρδιά τότε οκ είναι αυτή μαλακισμενη όχι εγώ.Επισης πρόβλημα έχουν αυτές που στα 20-25 τους ζητάνε από έναν συνομιλικο τους να πρέπει να οδηγεί υποχρεωτικά και να έχει μια δουλειά να σκάει λεφτά για εκείνες πράγματα δλδ που θα επρεπε να ζητάνε στα 30 τους και όχι από τα 20-25 τους.Καταλαβαινεις ότι αυτές είναι οι καριολες δε θα βγάλεις εμένα τον προβληματικό.Εδω είναι προβληματικες οι Ελληνίδες δε θα είναι οι πουτανες μωρέ ?βέβαια και θα με αποριψει η πουτανα αν δε έχω όχημα αλλά ποιος σου είπε ότι θέλω να κάνω σχέση με πουτανα,εγώ θέλω αυτή που θα έχω σχέση να είναι πιστή σε μενα οι πουτανες λόγω επαγγέλματος είναι αδύνατον κάτι τετοιο.Αρκετα μιλήσαμε είσαι μεγάλος μαλακας,άνθρωπος κακός.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.283
Κριτικές
2
Like
14.324
Πόντοι
3.556
Εντάξει όλα αυτά τα δέχομαι και ότι θέλουν όχημα οι περισσότερες και ότι θέλουν ο άλλος να κάνει μια δουλειά να ξοδεύει λεφτά για πάρτη της αλλά βρε μλκ 24 χρόνων είμαι ακόμα τώρα χτίζω σπουδάζω σε μια σχολή και ψαχνω απεγνωσμένα να βρω μια δουλειά όσο για το αμάξι δε είναι ακόμα στα πλάνα μου ας κάτσει κάποια δουλειά για καιρό και αμάξι αργότερα.Τωρα αν σε κάποια αρέσω και είναι 24 σα εμένα ή 20 και με απορρίψει γιατί δε έχω όχημα ή γιατί δε έχω βρει δουλειά ενώ ψαχνω και το θέλω με όλη μου τη καρδιά τότε οκ είναι αυτή μαλακισμενη όχι εγώ.Επισης πρόβλημα έχουν αυτές που στα 20-25 τους ζητάνε από έναν συνομιλικο τους να πρέπει να οδηγεί υποχρεωτικά και να έχει μια δουλειά να σκάει λεφτά για εκείνες.Καταλαβαινεις ότι αυτές είναι οι καριολες δε θα βγάλεις εμένα το προβληματικό.Αρκετα μιλήσαμε είσαι μεγάλος μαλακας,άνθρωπος κακός.
έχεις γυναικωτό dna ,αποκλείεται να είσαι Έλληνας :2funny:
24 χρονών να μην έχεις έστω ένα μηχανάκι του δεκαχίλιαρου , ακαμάτης χωρίς δουλειά με άλλοθι ότι σπουδάζεις στα ΙΕΚ
και απείθαρχο νευρόσπασμα, θυμίζεις αμάμητο γκέυ σε ψυχωτικό παραλήρημα με μίσος-ζήλεια για τις κοπέλες :sad2:
Κρίμα, κοίτα μη σε δούμε στις ειδήσεις σαν τον μπάγκλα :undecided-old:
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
έχεις γυναικωτό dna ,αποκλείεται να είσαι Έλληνας :2funny:
24 χρονών να μην έχεις έστω ένα μηχανάκι του δεκαχίλιαρου , ακαμάτης χωρίς δουλειά με άλλοθι ότι σπουδάζεις στα ΙΕΚ
και απείθαρχο νευρόσπασμα, θυμίζεις αμάμητο γκέυ σε ψυχωτικό παραλήρημα με μίσος-ζήλεια για τις κοπέλες :sad2:
Κρίμα, κοίτα μη σε δούμε στις ειδήσεις σαν τον μπάγκλα :undecided-old:
Βρε μαλακα δούλευα πιο παλιά 2 δουλειες έχω αλλάξει ξυπνά τώρα δε έχω και ψάχνω.Επισης μηχανακια δε παίρνω δε μαρεσουν,είμαι των αμαξιών και θα γίνει και αυτό με το αμάξι αλλά δε είναι ακόμα στα σχέδια μου καλύτερα πρώτα να βρω μια δουλειά και να κρατήσει γιατί οι προηγούμενες 2 δε κράτησαν όσο ήθελα.Με έχεις βάλει κάτω και μου κάνεις μπουλινγκ πόσο αρχιδι είσαι πια γαμω το μυαλό σου?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.283
Κριτικές
2
Like
14.324
Πόντοι
3.556
Βρε μαλακα δούλευα πιο παλιά 2 δουλειες έχω αλλάξει ξυπνά τώρα δε έχω και ψάχνω.Επισης μηχανακια δε παίρνω δε μαρεσουν,είμαι των αμαξιών και θα γίνει και αυτό με το αμάξι αλλά δε είναι ακόμα στα σχέδια μου καλύτερα πρώτα να βρω μια δουλειά και να κρατήσει γιατί οι προηγούμενες 2 δε κράτησαν όσο ήθελα.Με έχεις βάλει κάτω και μου κάνεις μπουλινγκ πόσο αρχιδι είσαι πια γαμω το μυαλό σου?
καλά κάτσε και δικαιολογήσου σα κοριτσάκι .... τα πάντα όλα φταίνε για την δυστυχία σου εκτός από σένα την μονάκριβη κόρη :2funny:
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
καλά κάτσε και δικαιολογήσου σα κοριτσάκι .... τα πάντα όλα φταίνε για την δυστυχία σου εκτός από σένα την μονάκριβη κόρη :2funny:
Δε δικαιολογούμαι αλλά αν δε ξέρεις μη μιλάς έχω κάνει 2 δουλειές,ξέρεις ότι στη ηλικία μου έχω ένσημα ενώ άλλοι δε έχουν καν ξεκίνησαν στα 23 τους να δουλεύουν,εγώ ούτε τα 24 δε έχω κλείσει σε κάτι μέρες τα κλείνω,είχα συμπληρώσει τα πρωτα ενσημα από τα 19 μου,δε είμαι τεμπέλης ψαχνω φέτος να βρω ξανά όσο για το αμάξι όπως είπα πιο μετά δε υπάρχει λόγος ακόμα στα 25 μου ναι.Τραβα τώρα όμως στα τσακιδια γιατί αρκετή τοξικότητα έβγαλες σε έναν πιτσιρικά χωρίς λόγο μαλακά.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.283
Κριτικές
2
Like
14.324
Πόντοι
3.556
Δε δικαιολογούμαι αλλά αν δε ξέρεις μη μιλάς έχω κάνει 2 δουλειές,δε είμαι τεμπέλης ψαχνω φέτος να βρω όσο για το αμάξι όπως είπα πιο μετά δε υπάρχει λόγος ακόμα στα 25 μου ναι.Τραβα τώρα όμως στα τσακιδια γιατί αρκετή τοξικότητα έβγαλες σε έναν πιτσιρικά χωρίς λόγο μαλακά.
για ντροπαλούλης που λες πως είσαι μια χαρά τσιμπουκά σε κόβω

Γιατί αφού "θες με όλη σου τη καρδιά μια δουλειά" δεν παίρνεις ένα καράβι να πας σε οποιοδήποτε ελληνικό νησί να δουλέψεις ?
εεεεέ ? γιατί δεν πας για σεζόν έστω μισή ? μην αρχίσεις πάλι τις γυναικωτές δικαιολογίες τούρκε :2funny:
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
για ντροπαλούλης που λες πως είσαι μια χαρά τσιμπουκά σε κόβω

Γιατί αφού "θες με όλη σου τη καρδιά μια δουλειά" δεν παίρνεις ένα καράβι να πας σε οποιοδήποτε ελληνικό νησί να δουλέψεις ?
εεεεέ ? γιατί δεν πας για σεζόν έστω μισή ? μην αρχίσεις πάλι τις γυναικωτές δικαιολογίες τούρκε :2funny:
Γιατί εγώ δε μπορώ να κοιμηθώ με άλλους στο ίδιο χώρο,δε εμπιστεύομαι τον καθέναν,τουλάχιστον σεζόν από μένα όχι,θα βρω βρε αρχιδι από φέτος το έχω βάλει στοχο αλλά σε παρακαλώ τραβά στο διάολο απολιφαδι σιχαμενο,αρκετά το μπουλινγκ.Μη ξαναστείλεις μύνημα σιχαμενε άι στο διάολο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.283
Κριτικές
2
Like
14.324
Πόντοι
3.556
Γιατί εγώ δε μπορώ να κοιμηθώ με άλλους στο ίδιο χώρο,δε εμπιστεύομαι τον καθέναν,τουλάχιστον σεζόν από μένα όχι,θα βρω βρε αρχιδι από φέτος το έχω βάλει στοχο αλλά σε παρακαλώ τραβά στο διάολο απολιφαδι σιχαμενο,αρκετά το μπουλινγκ.
κακομαθημένο γιοσουφάκι της Ροδόπης θα μάθεις ελληνικά θες δεν θες :2funny:

αν δεν ήσουνα τεμπέλης θα είχες βρεί δουλειά να ντυθείς κάπως ανθρώπινα , να πάρεις ένα όχημα
έστω ηλεκτρικό πατίνι - ποδήλατο , κάτι θετικό να κάνεις τέλος πάντων αντί να βρίζεις τις γυναίκες και την κοινωνία
Μη μου ξαναστείλεις μύνημα παλιοσκουπιδι γιατί δε πρόκειται να σου απαντήσω άι στο διάολο γαμημενε.
τι μήνυμα να σου στείλω ? σου έκοψα τις απαντήσεις στα μηνύματα σου από όταν παραληρούσες για την κοπέλα
και τους ανύπαρκτους νταβάδες που φαντασιωνόσουνα ..δεν θυμάσαι ?
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
251
Πόντοι
1
για ντροπαλούλης που λες πως είσαι μια χαρά τσιμπουκά σε κόβω

Γιατί αφού "θες με όλη σου τη καρδιά μια δουλειά" δεν παίρνεις ένα καράβι να πας σε οποιοδήποτε ελληνικό νησί να δουλέψεις ?
εεεεέ ? γιατί δεν πας για σεζόν έστω μισή ? μην αρχίσεις πάλι τις γυναικωτές δικαιολογίες τούρκε :2funny:
και που θα μενει στο δρομο?τι θα τρωει?ρευματα νερα ποιος θα τα πληρωνει?γιατι μυκονο κατω απο 3χιλιαρικα σπιτι δε βρισκεις.και σπιτι σαν αυτα τα αραβικου στυλ υεμενης που εχουν οι κυκλαδες δηλαδη,αραβικη παραγκα .δηλαδη θα παει για δουλεια και αντι να βγαλει λεφτα,θα βαζει και απο τη τσεπη του
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
κακομαθημένο γιοσουφάκι της Ροδόπης θα μάθεις ελληνικά θες δεν θες :2funny:

αν δεν ήσουνα τεμπέλης θα είχες βρεί δουλειά να ντυθείς κάπως ανθρώπινα , να πάρεις ένα όχημα
έστω ηλεκτρικό πατίνι - ποδήλατο , κάτι θετικό να κάνεις τέλος πάντων αντί να βρίζεις τις γυναίκες και την κοινωνία

τι μήνυμα να σου στείλω ? σου έκοψα τις απαντήσεις στα μηνύματα σου από όταν παραληρούσες για την κοπέλα
και τους ανύπαρκτους νταβάδες που φαντασιωνόσουνα ..δεν θυμάσαι ?
Τι τεμπέλης γαμω τη μαλακία σου,δε είναι καθόλου τεμπέλης βρε μαλακα και δουλειά θα βρω το έχω βάλει στοχο,όσο για το ποδήλατο πιστεύεις θα βοηθούσε σε πολλά?δλδ άμα έβρισκα μια γκόμενα τι θα μου έλεγε να τη πάω με το ποδήλατο κάπου?εγώ μπορεί να έκανα λάθος στο ότι είχε νταβατζη αλλά και εσύ είσαι μεγάλος μαλακας παρτω χαμπάρι,δε μιλάνε έτσι σε αγνώστους βρε μουνοπανο ξυπνά.Ξερεις τι άνθρωπος είμαι και με λες τεμπέλη?μα τη Παναγία δε είμαι τεμπέλης πρώτον και δεύτερον αυτό με το ποδήλατο θα το σκεφτώ να αγοράσω αν και θεωρώ ότι δε θα βοηθήσει κάπου.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.098
Like
9.982
Πόντοι
1.406
Τι τεμπέλης γαμω τη μαλακία σου,δε είναι καθόλου τεμπέλης βρε μαλακα και δουλειά θα βρω το έχω βάλει στοχο,όσο για το ποδήλατο πιστεύεις θα βοηθούσε σε πολλά?δλδ άμα έβρισκα μια γκόμενα τι θα μου έλεγε να τη πάω με το ποδήλατο κάπου?εγώ μπορεί να έκανα λάθος στο ότι είχε νταβατζη αλλά και εσύ είσαι μεγάλος μαλακας παρτω χαμπάρι,δε μιλάνε έτσι σε αγνώστους βρε μουνοπανο ξυπνά.Ξερεις τι άνθρωπος είμαι και με λες τεμπέλη?μα τη Παναγία δε είμαι τεμπέλης πρώτον και δεύτερον αυτό με το ποδήλατο θα το σκεφτώ να αγοράσω αν και θεωρώ ότι δε θα βοηθήσει κάπου.
Τύπος το ποδήλατο σίγουρα θα σε βοηθήσει...αρκεί να βγάλεις τη σέλα....
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
1
Like
4.521
Πόντοι
456
Γιατί αφού "θες με όλη σου τη καρδιά μια δουλειά" δεν παίρνεις ένα καράβι να πας σε οποιοδήποτε ελληνικό νησί να δουλέψεις ?
εεεεέ ? γιατί δεν πας για σεζόν έστω μισή ? μην αρχίσεις πάλι τις γυναικωτές δικαιολογίες τούρκε :2funny:
Μαλακες θελετε ωρες ωρες κατι τετοια και τα γραφετε ή εκει με τη χασούρα σας κ τους μπαφους,πληκτρολογείτε κ ολας και δε γαμιεται
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
111
Πόντοι
1
Μαλακες θελετε ωρες ωρες κατι τετοια και τα γραφετε ή εκει με τη χασούρα σας κ τους μπαφους,πληκτρολογείτε κ ολας και δε γαμιεται
Να σαι καλά ρε φίλε ο Μάλακας αυτός με έχει βάλει στο τοίχο και μου κάνει μπουλινγκ και με κάνει να νοιώσω σκουπίδι,να φάει Μπαν από τον Αντισθένη ο παπάρας τώρα.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.201
Like
45.539
Πόντοι
6.256
Να σαι καλά ρε φίλε ο Μάλακας αυτός με έχει βάλει στο τοίχο και μου κάνει μπουλινγκ και με κάνει να νοιώσω σκουπίδι,να φάει Μπαν από τον Αντισθένη ο παπάρας τώρα.
ειναι καλο παιδι ρε απλα λιγο νευρικος:smiling-face-with-heart-eyes:
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
1
Like
4.521
Πόντοι
456
Να σαι καλά ρε φίλε ο Μάλακας αυτός με έχει βάλει στο τοίχο και μου κάνει μπουλινγκ και με κάνει να νοιώσω σκουπίδι,να φάει Μπαν από τον Αντισθένη ο παπάρας τώρα.
Ε καλα τωρα και συ,εδω ειναι ενα φορουμ με πολυ πληροφορια για κοπέλες που επι πληρωμη μας ανακουφίζουν.Ειναι αρκετοί ομως που δεν τα σκαν αυτα τα φραγκα και δεν εκτονώνει η βαλβίδα πιεσεως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom