Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.587
Like
11.347
Πόντοι
3.656
Ρε εισαι τρελος και εσυ ;;
ολη μερα εδω μεσα ειναι
τι το παλευει στην αγορα εργασιας
αντιθετως δεν την παλευει μία γενικώς
Γιατί ρε τύπε? και τα 0,60 ποιος του τα δίνει? Μην απαξιώνεις τόσο το επάγγελμα :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.869
Πόντοι
12.756
Γιατί ρε τύπε? και τα 0,60 ποιος του τα δίνει? Μην απαξιώνεις τόσο το επάγγελμα :confused:
ρε πες του να μας δωσει ενα λογαριασμο να του βαλουμε κανα 200ευρω να το βουλωσει για κανα 3μηνο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.097
Πόντοι
18.565

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.869
Πόντοι
12.756
Αν ζητήσει χρήματα για κάθε λέξη που γράφει, τη βάψαμε :confused:
με την λεξη να παει να γαμηθει , δεν παιζει , αλλιως δινω τα λεφτα στον Αντισθενη και τον κανει μπαν και ξεμπερδευουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλύπτει την προσωπική διάφορα το 200ευρω;
γατα εισαι , γι αυτο ειπα αυτο το ποσο , μπας και τσιμπησει
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.587
Like
11.347
Πόντοι
3.656
Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει αν θελει να παραμείνει η προσωπική διαφορά η, να καταργηθεί.
Τον συμφέρει να καταργηθεί αλλά δε ξέρει αν πρέπει γιατί θα χάσουν δικαιώματα κάποιοι αλλά γενικά μετά από 2-3 σεντόνια έχωσε ανάμεσα και το ότι ανακοινώθηκε ότι θα γίνουν αυξήσεις 5 ευρώ στις συντάξεις αντίθετα με τον Κατρούγκαλο που τις είχε μειώσει. :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.020
Κριτικές
1
Like
32.963
Πόντοι
6.256
Το δεν θέλω αυτούς είναι αντίθεση όχι θέση ποιους θέλεις τι πιστεύεις ιδεολογικά κουβέντα

Μία εφημερίδα που υποστηρίζει το ΣΥΡΙΖΑ είναι η εφημερίδα συντακτών

Η τελευταία δημοσκόπηση που έκανε ήταν τον Ιούνιο

Σε κάθε δημοσκόπηση ρωτάει όλα τα θέματα της επικαιρότητας και την πρόθεση ψήφου

Αλλά έχει και την ερώτηση

Αν ο Σύριζα ήταν κυβέρνηση πιστεύετε ότι θα τα κατάφερνε καλύτερα

Σε όλες τις ερωτήσεις όποια και να ναι η χρονική περίοδος ο κόσμος είναι δυσαρεστημένος με τη Νέα Δημοκρατία

Στην ερώτηση όμως που προανέφερα με συντριπτική πλειοψηφία όχι

Ο κόσμος δεν κρίνει μόνο την κυβέρνηση αλλά συγκρίνει και σκέφτεται αν ήτανε η προηγούμενη κυβέρνηση θα ήταν καλύτερα σήμερα ή όχι

Με σένα λοιπόν υπάρχει το εξής πρόβλημα

Κρίνεις στην κυβέρνηση και καλά κάνεις

Όμως δεν λες την εναλλακτική

Αν ας πούμε έλεγες εγώ πιστεύω ότι θέσεις του ΚΚΕ

Θα μπορούσαμε να συγκρίνουμε τις θέσεις της κυβέρνησης με τις θέσεις του ΚΚΕ

Το ίδιο οποιοδήποτε κόμμα και αν υποστήριζες

Τώρα κάνεις κριτική αλλά δεν λες τη θέση σου

Όσον αφορά για τις δικές μου θέσεις
Είναι τις περισσότερες φορές θετικές προς την κυβέρνηση
Μερικές φορές ουδέτερες και λιγότερες αρνητικές

Παραδείγματος χάρη στο θέμα των παρακολουθήσεων
Είπα ότι δεν θα μάθουμε την αλήθεια λόγω των μυστικών υπηρεσιών και της εχεμύθειας που απαιτείται ναι

Και είπα από την αρχή ότι δεν ξέρω αν ο Μητσοτάκης ήξερε ή δεν ήξερε ντομάτες

Αυτό δεν είναι κομματική γραμμή

Να κοιτάξεις άλλους που ποτέ δεν λένε ουδέτερα οι εναντίον του κόμματος που υποστηρίζουν

Πολλές φορές βάζω ερωτήσεις που δεν έχουν καμία σχέση με κομματική προπαγάνδα

Θυμάμαι τις δύο τελευταίες

Να καταργηθεί ή όχι η προσωπική διαφορά λέγοντας τα υπέρ και τα κατά

Γεια όσους κάνουν το μήνα μέχρι 900 χιλιόμετρα συμφέρει η επιδότηση των 80 ευρώ

Για αυτούς που κάνουν παραπάνω συμφέρει η μείωση του Έφκ κατά 40 λεπτά

Σε αυτά τα δύο θέματα δεν έχει καμία σχέση κομματική προπαγάνδα έχει επιλογή και κανένας σας δεν απαντάει

Περιμένετε να κάνει στο πρώτο ειδικά θέμα η κυβέρνηση κάτι για να πείτε το αντίθετο
Φιλε ολα καλα στο κόμμα;
Σφουγγαρισες; Τουαλετες εκανες;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μπραβο στον Κουλη Μητσοτακη και την μητερα του Ντορα,για τους καπου 300 Κ συνδρομητες που προσέφεραν ολα αυτα τα χρονια της διακυβέρνησης του,στο Luben!

Κλάψτε ρε μαλακες με το επος

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.020
Κριτικές
1
Like
32.963
Πόντοι
6.256

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Ρε μάγκες όλοι εδώ μέσα που ψηφίζετε Κούλη τι περιουσίες έχετε;

Μου φαίνεται τρελό ένας μισθωτός, μεροκαματιάρης να ψηφίζει το κεφάλαιο.

Να ψηφίζει ένας υπάλληλος το αφεντικό του είναι αδιανόητο.

Μας έχουν ρουφήξει το αίμα και χαίρεστε αν κατεβάσει 2% το ΦΠΑ ή αν θα ανεβάσει 5% το βασικό ο Αμερικανάκιας που αν μπορούσε θα έφερνε τα εργοστάσια της Κίνας εδώ να δουλεύουμε σαν τους Κινέζους για ένα κομμάτι ψωμί και από κάτω οι υποτακτικοί να χαίρονται με την προσέλκυση νέων επενδύσεων και τις καλοπληρωμένες θέσεις εργασίας.

Να βγάζει δηλαδή το αφεντικό 10 να σου πετάει 2 και να χαίρεσαι όταν σου κάνει τα 2, 3 να βαράς παλαμάκια άσε που όταν πας να αντιδράσεις να σε βαράνε και από πάνω.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.701
Like
67.869
Πόντοι
12.756
Ρε μάγκες όλοι εδώ μέσα που ψηφίζετε Κούλη τι περιουσίες έχετε;

Μου φαίνεται τρελό ένας μισθωτός, μεροκαματιάρης να ψηφίζει το κεφάλαιο.

Να ψηφίζει ένας υπάλληλος το αφεντικό του είναι αδιανόητο.

Μας έχουν ρουφήξει το αίμα και χαίρεστε αν κατεβάσει 2% το ΦΠΑ ή αν θα ανεβάσει 5% το βασικό ο Αμερικανάκιας που αν μπορούσε θα έφερνε τα εργοστάσια της Κίνας εδώ να δουλεύουμε σαν τους Κινέζους για ένα κομμάτι ψωμί και από κάτω οι υποτακτικοί να χαίρονται με την προσέλκυση νέων επενδύσεων και τις καλοπληρωμένες θέσεις εργασίας.

Να βγάζει δηλαδή το αφεντικό 10 να σου πετάει 2 και να χαίρεσαι όταν σου κάνει τα 2 3 και όταν πας να αντιδράσεις να σε βαράνε και από πάνω.
πες τα τυπε , εχουμε τρελαθει εδω μεσα , ολοι κανουν ερανο για να παρουν φρεντο εσπρεσσο και μου το παιζουν δεξιοι
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
πες τα τυπε , εχουμε τρελαθει εδω μεσα , ολοι κανουν ερανο για να παρουν φρεντο εσπρεσσο και μου το παιζουν δεξιοι

Πιστεύω ότι και με ένα επίδομα για καφέδες ο Κούλης ανεβαίνει άλλες 5 μονάδες.

Καφέ, σταθερή δουλίτσα με μισθό πείνας, ένα αμαξάκι να κάνουμε τη βόλτα μας, 1 βδομάδα άδεια το καλοκαίρι για ποτάκι και να τος ο αυτοκράτορας, θα κυβερνάει για όσο ζει. Γιατί μην ξεχνάτε δεν πειράζει να είσαι δούλος, αρκεί να το δεις ολιστικά και να μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω... αλλά και να σε πάρει εδώ είναι ο ηγέτης να σου γυρίσει το σουβλάκι στα 2,50 να πάρεις τα πάνω σου βρε.

Edit----

Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις και καμιά θυσία... όχι τίποτα σοβαρό ε να κρυώσεις και να πεινάσεις μόνο, μπορεί και να κάνεις αποταμίευση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Ρε μάγκες όλοι εδώ μέσα που ψηφίζετε Κούλη τι περιουσίες έχετε;

Μου φαίνεται τρελό ένας μισθωτός, μεροκαματιάρης να ψηφίζει το κεφάλαιο.

Να ψηφίζει ένας υπάλληλος το αφεντικό του είναι αδιανόητο.

Μας έχουν ρουφήξει το αίμα και χαίρεστε αν κατεβάσει 2% το ΦΠΑ ή αν θα ανεβάσει 5% το βασικό ο Αμερικανάκιας που αν μπορούσε θα έφερνε τα εργοστάσια της Κίνας εδώ να δουλεύουμε σαν τους Κινέζους για ένα κομμάτι ψωμί και από κάτω οι υποτακτικοί να χαίρονται με την προσέλκυση νέων επενδύσεων και τις καλοπληρωμένες θέσεις εργασίας.

Να βγάζει δηλαδή το αφεντικό 10 να σου πετάει 2 και να χαίρεσαι όταν σου κάνει τα 2, 3 να βαράς παλαμάκια άσε που όταν πας να αντιδράσεις να σε βαράνε και από πάνω.
Eνώ εσύ μεγάλε με το αφεντικό σου παίζεις μπουκετίδια, ε;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
Είναι λάθος ότι όλοι οι διορισμένοι ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ , σε ΔΕΚΟ και τις ΤΟΤΕ ΚΡΑΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ, παίρνουν ακόμη 2500€ το μήνα ;
Αυτοί που διορίστηκαν στα 22 το 2008 , σήμερα είναι 36 ... γυναίκες είχαν διοριστεί και στα 19 ... δηλαδή είναι 33 ... Παίρνουν αυτά τα λεφτά ;;;;
Νομίζω με βάση τα μνημόνια, θα παίρνουν μισθούς ΠΑΣΟΚάρας μέχρι το 2030 .
Είμαι κάπου λάθος ;;

Όσοι μπήκαν πιο μετά , οκ παίρνουν από 900€ .

Κι εδώ το ίδιο δεν λέει ;;;;;

 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
746
Κριτικές
8
Like
875
Πόντοι
366
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.857
Κριτικές
178
Like
39.420
Πόντοι
21.896
Μη την πέφτετε έτσι ρε νιαμου στον Δαλάι Λάμα κ τρομάξει κ εξαφανιστει :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom