Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.072
Κριτικές
3
Like
10.528
Πόντοι
3.936

ΜΙΛΗΣΕ ο επόμενος ΠΘ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Αυτό είναι το άγχος σου τύπε? Μη και πείσω κανέναν να μαυρίσει τα γαλάζια αφεντικά???

Θα πω από μόνος μου εναντίων του ΣΥΡΙΖΑ όταν γίνει κυβέρνηση και με τις νομοθετησεις του αλλάζει προς το χειρότερο τη ζωή μου. Αλλιώς τώρα τι με νοιάζει πως κάνει αντιπολίτευση? Η αντιπολίτευση είναι εύκολη...τι να κάτσω να πω? Όταν ήταν κυβέρνηση μια χαρά εγκλήματα έκαναν και οι ζαίοι...θα ευχαριστηθείς αν κάτσω να τα πω?

Σου έχω πει ότι δεν στηρίζω κανένα κόμμα και ότι προτιμώ να την πολυφωνία στην Βουλή...θεωρώ ότι υπάρχουν βουλευτές που δεν θα έπρεπε να μπουν ναι....όχι μόνο από την νδ αλλά και από το πάσοκ και τον ΣΥΡΙΖΑ. Δηλαδή από τα κόμματα που κυβέρνησαν.....όπως είναι ο Βορίδης, ο Αδωνης, Ο Μητσοτάκης, Ο Τσίπρας, ο Πολάκης, Ο Παπάς, ο άλλος ο μλκς που δε θυμάμαι το όνομα του που έκοψε τις συντάξεις επί ΣΥΡΙΖΑ με τα περίεργα παιγιον... και άλλοι πολλοί. Θα έπρεπε ο λαός να τους τιμωρήσει και να μην τους ψηφίσει. Αυτή είναι η θέση μου κρίνε την.

Αυτή είναι η διαφορά μας τύπε...ότι εγώ εκφράζω τη γνώμη μου και εσύ εκφράζεις την κομματική γραμμή. Ωραίο πράγμα η πλειοψηφία όμως ε? Ακόμα και αν δεν σε έκρινε ένοχο το δικαστήριο...μπορεί να σε στείλει σπίτι σου..

Σημείωση : Έχω ρίξει τόσο χεσιμο στον ΣΥΡΙΖΑ εδώ στα φορουμς που περισσότερη τύχη θα είχες να πείσεις κανέναν ότι είμαι χρυσαυγιτης η κουμουνιστης παρά κατσαπλιάς.
Το δεν θέλω αυτούς είναι αντίθεση όχι θέση ποιους θέλεις τι πιστεύεις ιδεολογικά κουβέντα

Μία εφημερίδα που υποστηρίζει το ΣΥΡΙΖΑ είναι η εφημερίδα συντακτών

Η τελευταία δημοσκόπηση που έκανε ήταν τον Ιούνιο

Σε κάθε δημοσκόπηση ρωτάει όλα τα θέματα της επικαιρότητας και την πρόθεση ψήφου

Αλλά έχει και την ερώτηση

Αν ο Σύριζα ήταν κυβέρνηση πιστεύετε ότι θα τα κατάφερνε καλύτερα

Σε όλες τις ερωτήσεις όποια και να ναι η χρονική περίοδος ο κόσμος είναι δυσαρεστημένος με τη Νέα Δημοκρατία

Στην ερώτηση όμως που προανέφερα με συντριπτική πλειοψηφία όχι

Ο κόσμος δεν κρίνει μόνο την κυβέρνηση αλλά συγκρίνει και σκέφτεται αν ήτανε η προηγούμενη κυβέρνηση θα ήταν καλύτερα σήμερα ή όχι

Με σένα λοιπόν υπάρχει το εξής πρόβλημα

Κρίνεις στην κυβέρνηση και καλά κάνεις

Όμως δεν λες την εναλλακτική

Αν ας πούμε έλεγες εγώ πιστεύω ότι θέσεις του ΚΚΕ

Θα μπορούσαμε να συγκρίνουμε τις θέσεις της κυβέρνησης με τις θέσεις του ΚΚΕ

Το ίδιο οποιοδήποτε κόμμα και αν υποστήριζες

Τώρα κάνεις κριτική αλλά δεν λες τη θέση σου

Όσον αφορά για τις δικές μου θέσεις
Είναι τις περισσότερες φορές θετικές προς την κυβέρνηση
Μερικές φορές ουδέτερες και λιγότερες αρνητικές

Παραδείγματος χάρη στο θέμα των παρακολουθήσεων
Είπα ότι δεν θα μάθουμε την αλήθεια λόγω των μυστικών υπηρεσιών και της εχεμύθειας που απαιτείται ναι

Και είπα από την αρχή ότι δεν ξέρω αν ο Μητσοτάκης ήξερε ή δεν ήξερε ντομάτες

Αυτό δεν είναι κομματική γραμμή

Να κοιτάξεις άλλους που ποτέ δεν λένε ουδέτερα οι εναντίον του κόμματος που υποστηρίζουν

Πολλές φορές βάζω ερωτήσεις που δεν έχουν καμία σχέση με κομματική προπαγάνδα

Θυμάμαι τις δύο τελευταίες

Να καταργηθεί ή όχι η προσωπική διαφορά λέγοντας τα υπέρ και τα κατά

Γεια όσους κάνουν το μήνα μέχρι 900 χιλιόμετρα συμφέρει η επιδότηση των 80 ευρώ

Για αυτούς που κάνουν παραπάνω συμφέρει η μείωση του Έφκ κατά 40 λεπτά

Σε αυτά τα δύο θέματα δεν έχει καμία σχέση κομματική προπαγάνδα έχει επιλογή και κανένας σας δεν απαντάει

Περιμένετε να κάνει στο πρώτο ειδικά θέμα η κυβέρνηση κάτι για να πείτε το αντίθετο
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.072
Κριτικές
3
Like
10.528
Πόντοι
3.936
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Δε ξέρω τύπε..σεντόνια με copy paste απο κυβερνητικα κειμενα...γραφει με μικροφωνο...ειναι λιγο creepy η φαση...ποιος ξερει απο πιο σκοτεινο υπογειο στην αχαρνων μαζι με αλλους σκοτεινους τυπους γραφουν με μικροφωνο την γαλαζια προπαγανδα :confused::confused::confused:
Στο διάλογο τώρα τελευταία που κάνουμε
Έχω γράψει αυτά τα ποστ
Τα 32505 32479 32465 32464 32463

Γράψε ένα που έχω κάνει copy paste κυβερνητικό κείμενο
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Έχεις ψηφίσει ποτέ άλλο κομμαεκτος από ΝΔ?
Αν έχω ψηφίσει και άλλο θα μου γράφετε γιατί τότε ψηφίσες άλλο ήταν σωστή επιλογή σου είναι καλύτερο από τη Νέα Δημοκρατία ήταν και λοιπά και λοιπά

Δεν είναι θεωρητικό αυτό που λέω γιατί το έχετε κάνει σε φίλο που είχε ψηφίσει άλλο κόμμα και υποστηρίζει τώρα τη Νέα Δημοκρατία

Αν δεν έχω ψηφίσει άλλο θα με λετε φανατικό και λοιπά

Δεν θέλω να απαντήσω λοιπόν την ερώτηση
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Αν έχω ψηφίσει και άλλο θα μου γράφετε γιατί τότε ψηφίσες άλλο και λοιπά και λοιπά

Αν δεν έχω ψηφίσει άλλο θα με λετε φανατικό και λοιπά

Δεν θέλω να απαντήσω λοιπόν την ερώτηση
τα κοβω και τα πεταω στα αδεσποτα της γειτονιας, αμεσα, αν η απαντηση δεν ειναι "ναι"
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Θα μου επιτρέψεις να σου απαντήσω εγώ.

Η διαφορά μας είναι ότι εμένα στ' αρχίδια μου αν κατηγορείς τον ΣΥΡΙΖΑ.
Αντίθετα με εσένα, εγώ δε νιώθω την ανάγκη να υπερασπιστώ κάποιο κόμμα γιατί πολύ απλά δε με ταϊζει κανένα.
Καλό θα είναι λοιπόν, κι εσύ, όταν νιώθεις ότι τα σχόλιά μας προσβάλουν τον Κούλη σου, να μη μας πρήζεις με το τί κάνει αντίστοιχα ο ΣΥΡΙΖΑ, γιατί δε μας αφορά.
Και εν πάση περιπτώσει, η ΝΔ και ο βλάκας ο Mr Bean κυβερνάνε... όχι ο Τσίπρας και ο Ανδρουλάκης.
Γκεγκε;
Το παιδι ειναι βλαμμενο, αν σταματησει να λεει τη λεξη ΣΥΡΙΖΑ θα τελειωσουν και τα επιχειρηματα του. Ειναι της μοδας φαινεται να παιζουν την κολοκυθια και καθε ερωτηση να απανταται με "μα και ο συριζα μπλα μπλα μπλα"...

Ασχετο, αποτι φαινεται το μικροφωνο δεν εχει εντολες για τελείες και σημεια στιξης :2funny:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Το παιδι ειναι βλαμμενο, αν σταματησει να λεει τη λεξη ΣΥΡΙΖΑ θα τελειωσουν και τα επιχειρηματα του. Ειναι της μοδας φαινεται να παιζουν την κολοκυθια και καθε ερωτηση να απανταται με "μα και ο συριζα μπλα μπλα μπλα"...

Ασχετο, αποτι φαινεται το μικροφωνο δεν εχει εντολες για τελείες και σημεια στιξης :2funny:
Να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη

Και να γράψεις ένα κείμενο που εγώ σου έχω γράψει κατά της κυβέρνησης που να λες εναντίον του Σύριζα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Great Job Yes GIF by Hollywood Suite
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Σιγά μη σου απολογηθούμε κι όλας γιατί δε γράφουμε εναντίων του ΣΥΡΙΖΑ... :jerking:
Όταν λες κάποιον φανατικό υπέρ της κυβέρνησης ο οποίος έχει γράψει και κατά και δεν κοιτάς τον εαυτό σου που δεν έχει γράψεις ποτέ κατά του ΣΥΡΙΖΑ υπάρχει πρόβλημα

Δεν δεν πρέπει να απολογηθείς σε εμένα αλλά στην κοινή λογική
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.438
Like
1.458
Πόντοι
266
Με συγχωρείτε αλλά τώρα θα δω τον επιθεωρητή μονταλμπάνο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.812
Like
68.091
Πόντοι
12.756
Το παιδι ειναι βλαμμενο, αν σταματησει να λεει τη λεξη ΣΥΡΙΖΑ θα τελειωσουν και τα επιχειρηματα του. Ειναι της μοδας φαινεται να παιζουν την κολοκυθια και καθε ερωτηση να απανταται με "μα και ο συριζα μπλα μπλα μπλα"...

Ασχετο, αποτι φαινεται το μικροφωνο δεν εχει εντολες για τελείες και σημεια στιξης :2funny:
σωστα , δεν εχει , γιατι εχει και android η φτωχατζα .... ουτε ενα iphone δεν του εδωσαν οι αριστοι να κανει προπαγανδα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
σωστα , δεν εχει , γιατι εχει και android η φτωχατζα .... ουτε ενα iphone δεν του εδωσαν οι αριστοι να κανει προπαγανδα
ή οταν λεει "κομμα" στο μικροφωνο, παιζει αυτοματα
και του ριχνει τα tabs
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.140
Κριτικές
178
Like
39.804
Πόντοι
21.896
Αν έχω ψηφίσει και άλλο θα μου γράφετε γιατί τότε ψηφίσες άλλο ήταν σωστή επιλογή σου είναι καλύτερο από τη Νέα Δημοκρατία ήταν και λοιπά και λοιπά

Δεν είναι θεωρητικό αυτό που λέω γιατί το έχετε κάνει σε φίλο που είχε ψηφίσει άλλο κόμμα και υποστηρίζει τώρα τη Νέα Δημοκρατία

Αν δεν έχω ψηφίσει άλλο θα με λετε φανατικό και λοιπά

Δεν θέλω να απαντήσω λοιπόν την ερώτηση
Εγώ μόνο Κούλη κ Κωνσταντίνο Μητσοτάκη ψηφίζω από τοτε....κ ελπίζω κ τα παιδιά μου Μπακογιάννη.:confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556

nightman69

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.697
Like
19.890
Πόντοι
2.256
Να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη

Και να γράψεις ένα κείμενο που εγώ σου έχω γράψει κατά της κυβέρνησης που να λες εναντίον του Σύριζα

Ρε τύπε......ChatBot του Μαξίμου είσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom