Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 417K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andreas_32

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα παικτες
Εχεις κανεις το τηλ της κοπελας απο ελλαδα?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Αγία Νάπα; Δεν κάμνει city tour Λευκωσία; :P
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
να υποθεσω ειναι καποια με πολλους followers στο ινστα?
 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παικτες επειδη η κοπελα δουλευει απτις 15:00-01:00 ειναι λιγο δυσκολη κ στα meeting  κ στο να απαντησει. Δεν ειναι ουτε σιτυ τουρ κτλ..καμια σχεση!Ασε που μας δωσατε στεγνα για την αναρτηση ))) μην λετε σε οποιαδηποτε κοπελα για  το φορουμ ρε. Τα σεβη μου κ τις καλημερες μου.
 

totisxxx

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
196
Like
124
Πόντοι
1
Αυτά κάνουν και χάνονται όλες .. αν τις είπαν ότι την βάλανε σε σάιτ για πουτάνες πάει την χάσαμε..
 

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
123
Like
166
Πόντοι
1
Παικτες επειδη η κοπελα δουλευει απτις 15:00-01:00 ειναι λιγο δυσκολη κ στα meeting  κ στο να απαντησει. Δεν ειναι ουτε σιτυ τουρ κτλ..καμια σχεση!Ασε που μας δωσατε στεγνα για την αναρτηση ))) μην λετε σε οποιαδηποτε κοπελα για  το φορουμ ρε. Τα σεβη μου κ τις καλημερες μου.
Αυτό το έχω δει ξανά. Κάποιοι Όχι μόνο λένε για την ύπαρξη του σάιτ τους δείχνουν και τα σχόλια.
Κάποια στιγμή είχα εδώ σχολιάσει μια άλλη κοπέλα εξ Ελλάδος.
Σε κάποιος από της επόμενες επισκέψεις με περισσότερη οικειότητα μου ζήτηση να την βοηθήσω να κλείσει on line εισιτήρια γιατί έλεγε ότι της ερχόταν ακριβά από τα γραφεία.
Ανοίγοντας το tablet της είδα την σελίδα μας και την ρώτησα πως την ξέρει.
Μου είπε ότι κάποιος της έδειξε Όχι μόνο την σελίδα αλλά και το σχόλιο μου .
ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ
 

rolo14rolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Παικτες απαντησα σε ολους νομιζω...σορυ αν ξεχασα κανεναν...Επειδή θα ειμαι μπιζι 1...2 μερες κ δεν ειμαι κυπρο...βασικά δεν εχω καν επισκεφθει το νησι...))  καντε παιχνιδι μεταξυ σας. Αρκετοι εχουν ινφος κ τηλ της μικρης...εσεις μπορει να γνωριζεστε κ μεταξυ σας οποτε οργανωθειτε )))
Παντως θα προσπαθησω να απανταω οσο πιο συντομα μπορω....γιατι δεν πολυ μπαινω κιολας...
Ενας παλιος συναγωνιστής απο Ελλαδα ειμαι κ εγω )))
φιλε ενημερωσε κι εμας αν θέλεις με πμ
 

..charis..

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
91
Like
6
Πόντοι
0
μπορεί κάποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της μικρης σε μηνυμα;

ευχαριστω
 

magic_dude

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παικτες επειδη η κοπελα δουλευει απτις 15:00-01:00 ειναι λιγο δυσκολη κ στα meeting  κ στο να απαντησει. Δεν ειναι ουτε σιτυ τουρ κτλ..καμια σχεση!Ασε που μας δωσατε στεγνα για την αναρτηση ))) μην λετε σε οποιαδηποτε κοπελα για  το φορουμ ρε. Τα σεβη μου κ τις καλημερες μου.
Αν μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία της παρακαλώ :)
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Θα ήθελα να ρωτήσω απο δικης σας εμπειρία για Λευκωσία ή Λεμεσό αν υπάρχουν στριπτιτζαδικα που αξίζει τον κόπο να επισκεφθούμε. Οσο αφορά κοπέλες ποιότητα τιμές και ποιες μέρες μπορουμε να επισκεφθούμε.
 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το έχω δει ξανά. Κάποιοι Όχι μόνο λένε για την ύπαρξη του σάιτ τους δείχνουν και τα σχόλια.
Κάποια στιγμή είχα εδώ σχολιάσει μια άλλη κοπέλα εξ Ελλάδος.
Σε κάποιος από της επόμενες επισκέψεις με περισσότερη οικειότητα μου ζήτηση να την βοηθήσω να κλείσει on line εισιτήρια γιατί έλεγε ότι της ερχόταν ακριβά από τα γραφεία.
Ανοίγοντας το tablet της είδα την σελίδα μας και την ρώτησα πως την ξέρει.
Μου είπε ότι κάποιος της έδειξε Όχι μόνο την σελίδα αλλά και το σχόλιο μου .
ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ
Βασικα οκ οι περισσοτερες επαγγελματιες το ξερουν το φορουμ γιατι ολο κ καποιος "αγαπουλης" ή "εξυπνουλης" θα της το σφυριξε. Απλα αν γινεται ας  προστατευσουμε κ το φορουμ...κ την κοπελα οσο γινεται περισσοτερο
 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κ ξανα λεω. Η κοπελα δεν ηρθε για αυτο τον λογο εκει. ΟΚ ειναι καλα κ γλυκα τα λεφτα...αλλα η δουλεια της ειναι αλλη εκει!!καλο σκ σε ολους
 

Vanos99

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2015
Μηνύματα
124
Like
44
Πόντοι
1
Μπορει καπιος να μοθ στειλει σε πμ το τηλεφωνο τις κοπελας
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Παικτες επειδη η κοπελα δουλευει απτις 15:00-01:00 ειναι λιγο δυσκολη κ στα meeting  κ στο να απαντησει. Δεν ειναι ουτε σιτυ τουρ κτλ..καμια σχεση!Ασε που μας δωσατε στεγνα για την αναρτηση ))) μην λετε σε οποιαδηποτε κοπελα για  το φορουμ ρε. Τα σεβη μου κ τις καλημερες μου.
Φίλος, εγώ για πλάκα έγραψα για city tour. Απλά εννοούσα ότι είναι μακριά.
 

Andreascy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καινούργιος στο φόρουμ. Κάποιος αν μπορεί να μου στείλει το τηλέφωνο για Αγία Νάπα παρακαλώ.
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Ρε παιδιά μπας και ειναι fake αυτή η κοπέλα στην Αγία Νάπα; Ούτε τηλέφωνο απαντά ούτε στο viber απαντά...άκρα του τάφου σιωπή
 

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
148
Like
62
Πόντοι
1
Ε λογικά θα την πρήξατε όλοι στα τηλεφωνήματα και στα sms και την τρομάξατε :-) Ο άνθρωπος είπε ότι η κοπέλα δεν είναι του επαγγέλματος, ήρθε και δουλεύει στην αγία νάπα για το καλοκαίρι, και αν έδωσε το τηλ της σε 20 άτομα εδώ φαντάζεστε τι θα έγινε. Αστε που μάλλον θα κάνει και τις επιλογές της. Μην αγχώνεστε σε 1 μήνα η Αγία νάπα θα είναι γεμάτη με ρωσίδες και σουηδέζες for free. No problem. Ας έρθει κατά Λευκωσία μεριά που υπάρχει έλλειψη γιατί στην αγία ναπα υπάρχει υπερπροσφορά και ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος.
 

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
123
Like
166
Πόντοι
1
Ε λογικά θα την πρήξατε όλοι στα τηλεφωνήματα και στα sms και την τρομάξατε :-) Ο άνθρωπος είπε ότι η κοπέλα δεν είναι του επαγγέλματος, ήρθε και δουλεύει στην αγία νάπα για το καλοκαίρι, και αν έδωσε το τηλ της σε 20 άτομα εδώ φαντάζεστε τι θα έγινε. Αστε που μάλλον θα κάνει και τις επιλογές της. Μην αγχώνεστε σε 1 μήνα η Αγία νάπα θα είναι γεμάτη με ρωσίδες και σουηδέζες for free. No problem. Ας έρθει κατά Λευκωσία μεριά που υπάρχει έλλειψη γιατί στην αγία ναπα υπάρχει υπερπροσφορά και ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος.

Συμφωνώ και επαυξάνω στα ποιο πάνω.
Και αν είναι 20 όσοι της έστειλαν.
Αν θα μείνει στο παιχνίδι θα δείξει
 

Pelopidas69

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
55
Like
4
Πόντοι
0
Κ ξανα λεω. Η κοπελα δεν ηρθε για αυτο τον λογο εκει. ΟΚ ειναι καλα κ γλυκα τα λεφτα...αλλα η δουλεια της ειναι αλλη εκει!!καλο σκ σε ολους
δωκιμασα να εποικηνωνησω τις τελευταιες μερες αλλα χωρις επιτυχια. Αν θελει εχτραδακια πως και δεν απαντα πυτε καν τα μυνημστα. Καταφερε κανεις να εποικηνωνηση μαζι της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom