Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 417K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι, έφτασε στα αυτιά μου μια πληροφορία και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να την επιβεβαιώσει. Μου είπαν λοιπόν, ότι πηγαίνοντας προς το Δάλι και μόλις περάσουμε το εργοστάσιο της Carlsberg, στο κατήφορο που είναι μετά, στα δεξιά είναι 2 κοπέλες σε ένα τροχόσπιτο που κάνουν φραπέδες για να δροσίσουν τους διψασμένους περαστικούς. Η περιγραφή όμως επίσης έλεγε ότι είναι πολύ καυτές και ότι αν τους προσφερθεί κάτι παραπάνω προσφέρουν υπηρεσίες κατάσβεσης  της φωτιάς που άναψαν.
Ερωτώ λοιπόν αγαπητοί συναδέλφου αν κάποιος γνωρίζει για την αλήθεια των δηλώσεων αυτών.


αγαπητε συναδελφε
η πληροφορια ειναι μουφα γιατι τυχαινει να γνωριζω προσωπικα τις Λιθουανεζες που αναφερεις. ΟΛες οι πληροφοριες ειναι πραγματικες εκτος της αποδοχης αμοιβης. Οι κοπελες το κανουν με οποιον γουσταρουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Αλλα μην κανετε ορεξη το μαγαζι αλλαξε κοριτσια, εφερε κατι ξενερωτες. Τα κοριτσια απ οτι ξερω η V.... σταματησε (μαλον βρηκε γκομενο γιατι δεν απανταει τα τηλεφωνα) και η R... συνεχιζει μονο την αλλη της δουλεια ντανσερ

το μυριστικα οτι η πληροφορια ειναι μουφα .. αγαπητε συναδελφε Znora1 εκι κοντα ιπαρχουν πολλες που κανουν καφεδες απο οτι ιδα... μιπος χερεις αν καπιες απ αυτες εκει προσφερουν και αλλες υπηρεσιες..??

εχεις καμια πλιροφορια ...?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Γιωργάκη φρόνιμα γιατι η Λεμεσός είναι μόνο 70χλμ απο Λευκωσία.
 

SteveCy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
guys μη με πρίζετε μεσω μηνυμάτων. τηλέφωνο δεν πρόκειται να δώσω όπως δεν πρόκειται να ζητήσω να μου δώσετε.


file P900 skopos tou forum einai i antalagi pliroforion etsi oste na prosteteuontai oi sinagonistes apo akskopes, xronobores kai me arketa eksoda apostoles..

katanoito oti den thes na dosis peretero plirofories se merikes periptosis, min to kanis omos toso proklitika pou na fenete oti oloi oi alloi edo mesa einai oi malakes
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Εγώ απλά ζήτησα από κάποιους να μη μου στέλνουν PΜ (post #714) και κάποιος έσπευσε να λάβει το λόγο και να προκαλεί και να βρίζει (post #715) ενώ εγώ δεν είχα ασχοληθεί μαζί του.
[glow=red,2,300]ταραμενε p900[/glow]
[glow=red,2,300]οτι θυμασαι χαιρεσαι, οξα θελεις συμμασιαν[/glow]

(post #717) απάντησα χωρίς να βρίσω και ξανααπαντά βρίζοντας
(post #718)
[glow=red,2,300]ρε κριμαν[/glow]
[glow=red,2,300]Μπιχτου τα[/glow]
[glow=red,2,300]βουτηροΛευκωσιατουιν[/glow]

ε ναί, μετά έβρισα

ούτε πρόκειται να ασχοληθώ ξανά. κάμετε/πείτε ότι καταλαβαίνετε
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ απλά ζήτησα από κάποιους να μη μου στέλνουν PΜ (post #714) και κάποιος έσπευσε να λάβει το λόγο και να προκαλεί και να βρίζει (post #715) ενώ εγώ δεν είχα ασχοληθεί μαζί του.
[glow=red,2,300]ταραμενε p900[/glow]
[glow=red,2,300]οτι θυμασαι χαιρεσαι, οξα θελεις συμμασιαν[/glow]

(post #717) απάντησα χωρίς να βρίσω και ξανααπαντά βρίζοντας
(post #718)
[glow=red,2,300]ρε κριμαν[/glow]
[glow=red,2,300]Μπιχτου τα[/glow]
[glow=red,2,300]βουτηροΛευκωσιατουιν[/glow]

ε ναί, μετά έβρισα

ούτε πρόκειται να ασχοληθώ ξανά. κάμετε/πείτε ότι καταλαβαίνετε

file p900 apologoume pou ebrisa.. alla isoun poli proklitikos kai antedrasa me thimo !
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι, έφτασε στα αυτιά μου μια πληροφορία και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να την επιβεβαιώσει. Μου είπαν λοιπόν, ότι πηγαίνοντας προς το Δάλι και μόλις περάσουμε το εργοστάσιο της Carlsberg, στο κατήφορο που είναι μετά, στα δεξιά είναι 2 κοπέλες σε ένα τροχόσπιτο που κάνουν φραπέδες για να δροσίσουν τους διψασμένους περαστικούς. Η περιγραφή όμως επίσης έλεγε ότι είναι πολύ καυτές και ότι αν τους προσφερθεί κάτι παραπάνω προσφέρουν υπηρεσίες κατάσβεσης  της φωτιάς που άναψαν.
Ερωτώ λοιπόν αγαπητοί συναδέλφου αν κάποιος γνωρίζει για την αλήθεια των δηλώσεων αυτών.


αγαπητε συναδελφε
η πληροφορια ειναι μουφα γιατι τυχαινει να γνωριζω προσωπικα τις Λιθουανεζες που αναφερεις. ΟΛες οι πληροφοριες ειναι πραγματικες εκτος της αποδοχης αμοιβης. Οι κοπελες το κανουν με οποιον γουσταρουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Αλλα μην κανετε ορεξη το μαγαζι αλλαξε κοριτσια, εφερε κατι ξενερωτες. Τα κοριτσια απ οτι ξερω η V.... σταματησε (μαλον βρηκε γκομενο γιατι δεν απανταει τα τηλεφωνα) και η R... συνεχιζει μονο την αλλη της δουλεια ντανσερ

a re file irwtfu ,, eklise to forum. doste kan info ree ! :(
 

ionianman

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Eπί του προκειμένου παίδες.

Γνωρίζει κανένας να παίζει κάτι καλό στη Λευκωσία;;;;;;;

 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Διαβαζω το θρεντ και εχω καταληξει σε μερικα συμπερασματα. Αν τα συμπερασματα αυτα ειναι λαθος θα ηθελα να μου το πειτε για να μην την πατησω. Κοπελες μπορεις να βρεις στα
-καμπαρε
-αν εχεις τηλεφωνο απο καποια συγκεκριμενη κοπελα και της τηλεφωνεις και κανονιζεις
-πιατσα με κινεζες
-απο ταριφα
-απο μασατζιδικα σε αγγελιες. Πας βλεπεις και εαν σου αρεσει η γκομενα μενεις αλλιως τσιαο.

ποια απο αυτες τις πηγες θεωρειτε πιο αξιοπιστες;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Διαβαζω το θρεντ και εχω καταληξει σε μερικα συμπερασματα. Αν τα συμπερασματα αυτα ειναι λαθος θα ηθελα να μου το πειτε για να μην την πατησω. Κοπελες μπορεις να βρεις στα
-καμπαρε
-αν εχεις τηλεφωνο απο καποια συγκεκριμενη κοπελα και της τηλεφωνεις και κανονιζεις
-πιατσα με κινεζες
-απο ταριφα
-απο μασατζιδικα σε αγγελιες. Πας βλεπεις και εαν σου αρεσει η γκομενα μενεις αλλιως τσιαο.

ποια απο αυτες τις πηγες θεωρειτε πιο αξιοπιστες;
όλες + τα μπουρδέλα τα οποία στη Λευκωσία είναι 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 ΝΑΙ δύο είναι.
το ένα έχει μια κοπέλα και το άλλο έχει 3-4 (ταυτόχρονα και διαλέγεις). και στα 2 ανανεώνονται κάθε μερικές ημέρες. τιμή 50 ευρίδια. ο χώρος είναι κάτι περισσότερο από άθλιος και ακόμη η γκόμενες αν αξίζουν δεν πηγαίνω.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Καλησπερα απο Κυπρο! Ξερει κανεις κανα κωλομπαρο Λευκωσια?? Μην μας φαει η αγαμια μεχρι τα χριστουγεννα!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Κανας Κυπραιος ρε παιδια!!! Κανα μπαρ να ψωνιζετε καμια???? Βοηθεια!!!  :(
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Καλησπερα απο Κυπρο! Ξερει κανεις κανα κωλομπαρο Λευκωσια?? Μην μας φαει η αγαμια μεχρι τα χριστουγεννα!

Τυπε μου το ρωτας σοβαρα τωρα αυτο? Εκανα το φανταρικο μου στο νησι, η Λευκωσια πρεπει να εχει το μεγαλυτερο ποσοστο πουτανων ανα κατοικο στον κοσμο!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Τυπε μου το ρωτας σοβαρα τωρα αυτο? Εκανα το φανταρικο μου στο νησι, η Λευκωσια πρεπει να εχει το μεγαλυτερο ποσοστο πουτανων ανα κατοικο στον κοσμο!
110% του γυναικείου πληθυσμού της τουλάχιστον
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Τυπε μου το ρωτας σοβαρα τωρα αυτο? Εκανα το φανταρικο μου στο νησι, η Λευκωσια πρεπει να εχει το μεγαλυτερο ποσοστο πουτανων ανα κατοικο στον κοσμο!
Λυδρας?? Λες να βγω γ ψωνια?? Κληρου ησουν η Τσερι??
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αναφερθηκε οτι πηγη πληροφοριων ειναι οι ταριφες. Ποσο περιπου κοστιζουν οι κοπελες που σου φερνουν? Μετα οι κοπελες σου δινουν το τηλεφωνο τους και κανονιζεις με αυτες απευθειας χωρις την μεσολαβηση του ταξιτζη?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Εγω δεν ειχα ανακατευτει καθολου με ταριφες. Μπαινοντας στη Λυδρας στα δεξια σου στα στενα θα βρεις καμποσες να κανουν πιατσα, στα αριστερα εχει τα κωλομπαρα απο οπου τσιμπας τηλεφωνα, κατω απο τα γαμηστρωνοξενοδοχεια εχει επισης πιατσες, στην παλια πολη εχει επισης κατι βρωμομπουρδελα, καμποσα τηλ μου ειχαν δωσει αλλοι ΕΛΔΥΚαριοι, θυμαμαι ανταλλαζαμε τηλ απο πουτανες οπως ανταλλαζαμε πιτσιρικαδες τα χαρτακια της πανινι  :2funny:
Γενικα εχει πολυ πορνεια, η πολη ειδικοτερα, και το νησι γενικοτερα, φανταζομαι λογω του οτι εχει τοσους φανταρους... Θυμαμαι δεν υπηρχε βδομαδα να μη γαμησω, και μετα σου λενε στο στρατο σε τρωει η αγαμια  :2funny:
 

genetema

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Παιδιά, θα μπορούσατε να μου διευκρινήσετε ποιό είναι κατα την γνώμη σας το καλύτερο (αξιόπιστο και με high class κοπέλες) γραφείο στην Λευκωσία για να καλέσω κοπέλα στο δωμάτιο ξενοδοχείου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom