Νέα

Κροκεών 6 1ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Krokeon6b
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Είχα ένα δώρο από άλλο πορνοσάιτ για μια επίσκεψη 50 ευρώ απλό πρόγραμμα στο Κροκέων 6
Είχα λοκάρει την Λάνα που έχει εμφάνιση στρίππερ και δίνει (επιλεκτικά) και κωλαράκι... είχα πληροφορηθεί και από τον Ξούρα πως τα παίρνει και στο στόμα... οπότε θα έδινα +100 και θα έπαιρνα μία ώρα με κώλο και CIM... έτσι νόμιζα...
γιατί όπως αποδείχτηκε αντί να σκάσω 100 έπρεπε να δώσω μόνο ένα 50ρικο έξτρα, να πάρω μόνο μισάωρο και να σκάσω το άλλο 50ρικο στην κοπέλα έξτρα για τον κώλο... βέβαια επειδή όμως είχα μείνει με ένα 20ρικο πάνω μου μόνο ΔΕΝ γάμησα κώλο όπως καταλαβαίνετε... το δε 20ρικο μου το πήρε για το CIM... (δεν μας τάπες αυτά ΠαλιοΞούρα...)
Το ερώτημα είναι τα αξίζει η Λάνα αυτά τα λεφτά?
ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!! είναι μουνάρα και με τρομερή διάθεση στο γαμήσι... μου την σπάνε τα πλαστικά βυζιά αλλά τι να κάνουμε δεν μπορόύμε να τα έχουμε όλα.... ΚΟΠΕΛΑΡΑ!!!! με σέρβις καλής βίζιτας... προτείνεται 20λεπτο στα 80 με ελεύθερο στοματικό +20 CIM για τους μερακλήδες +50 ο κώλος για τους γλεντζέδες... λίγο ακριβό αλλά τα αξίζει, τα κάνει όλα δε με το χαμόγελο... κρίμα που μπερδεύτηκα με τα λεφτά και δεν μου φτάσανε για να πάρω και κώλο... θα ήταν το απόλυτο...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Είχα ένα δώρο από άλλο πορνοσάιτ για μια επίσκεψη 50 ευρώ απλό πρόγραμμα στο Κροκέων 6
Είχα λοκάρει την Λάνα που έχει εμφάνιση στρίππερ και δίνει (επιλεκτικά) και κωλαράκι... είχα πληροφορηθεί και από τον Ξούρα πως τα παίρνει και στο στόμα... οπότε θα έδινα +100 και θα έπαιρνα μία ώρα με κώλο και CIM... έτσι νόμιζα...
γιατί όπως αποδείχτηκε αντί να σκάσω 100 έπρεπε να δώσω μόνο ένα 50ρικο έξτρα, να πάρω μόνο μισάωρο και να σκάσω το άλλο 50ρικο στην κοπέλα έξτρα για τον κώλο... βέβαια επειδή όμως είχα μείνει με ένα 20ρικο πάνω μου μόνο ΔΕΝ γάμησα κώλο όπως καταλαβαίνετε... το δε 20ρικο μου το πήρε για το CIM... (δεν μας τάπες αυτά ΠαλιοΞούρα...)
Το ερώτημα είναι τα αξίζει η Λάνα αυτά τα λεφτά?
ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!! είναι μουνάρα και με τρομερή διάθεση στο γαμήσι... μου την σπάνε τα πλαστικά βυζιά αλλά τι να κάνουμε δεν μπορόύμε να τα έχουμε όλα.... ΚΟΠΕΛΑΡΑ!!!! με σέρβις καλής βίζιτας... προτείνεται 20λεπτο στα 80 με ελεύθερο στοματικό +20 CIM για τους μερακλήδες +50 ο κώλος για τους γλεντζέδες... λίγο ακριβό αλλά τα αξίζει, τα κάνει όλα δε με το χαμόγελο... κρίμα που μπερδεύτηκα με τα λεφτά και δεν μου φτάσανε για να πάρω και κώλο... θα ήταν το απόλυτο...
Γενικά τόσο πάει ο κώλος σε στούντιο, +50€; Πρέπει να πάρεις συγκεκριμένο πρόγραμμα ή το απλό + πρωκτικό(50 + 50);
Ή απλά τα χρήματα για το πρωκτικό(έξτρα) τα δίνεις στην κοπέλα μέσα στο δωμάτιο;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
φίλε μη σε κάψω... εγώ νόμιζα πως στο πρόγραμμα μιάς ώρας που χρεώνεται στα στούντιο 150 ευρώ, ήταν το πρωκτικό μέσα...
η Λάνα μου είπε πως τα παίρνει αυτή έξτρα... οπότε αν πας συνεννοήσου και με την τσατσά και με την κοπέλα πριν αποφασίσεις...
χάνεται λίγο η μαγεία με τα λογιστικά αλλά τι να κάνουμε...
 

nickpap12345

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Για την Λουνα εχουμε καμια αποψη? λεει καθολου?
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα, κάποια κοπέλα να προτείνετε για πολύ καλό αυταρχικό;
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Μου την επεσε συμμορια

Αφου τραβηξα την προσοχη σας απο τον τιτλο ας παω στην κριτικη
Παω πρωτα στο ισογειο οπου ήταν η Νταρλυ αποσχολημενη
βασικα την εχω παρει απειρες φορες απλα ηθελα να δω κωλαρακι αλλα ηταν σε δωματιο
οποτε ανεβηκα επανω
εκει ηταν η Καρίνα
Σαλοναρισμα οπου πηρα απλο προγραμμα των 50
Μπαινει η Καρινα στο δωματιο μου λεει τι κανεις; Λεω καλα
Απο που εισαι ρωταω
απο Ρωσια μου λεει δεν με θυμασαι; Με πηρες τον Ιουνιο
Εγω;;; Τι διαολο αρχισε το Αλτσχαϊμερ και δεν θυμαμαι ποιες εχω παρει;
Τελικα θυμηθηκα την ειχα παρει διδυμο με Σασα
Ειπα απο μεσα μου
πω ρε ξεφτιλα με θυμουνται ακομα και οι πουτανες που ερχονται 15 μερες ανα δυο μηνες
Η καρινα ειναι στο 1.70 με ομορφα φυσικα βυζια
κορμι οκ
πιπα με καποτα οκ
γενικα οκ κατασταση
τιμιο κομματι για τα λεφτα που εδωσα
Εχασε σιγουρα στη συγκριση με το προηγουμενο βραδυ της κρεπαλης που ειχα

το εχω γραψει αρκετες φορες μπας και το διαβασουν
Πετσετες ρε παιδια
του προσωπου που μας δινετε ουτε τα αρχιδια δεν στεγνωνουμε

παμε και στο τιτλο
Αφου κατεβαινα τις σκαλες ειχαν ανεβει πανω μια συμμορια γατιων με τα γατακια τους που εγιναν μπουχος μολις κατεβηκα

ΥΓ. η κοπελα μου ειπε θα κατσει μια εβδομαδα ακομα
το οχι το βαζω γιατι ηδη την πηρα δευτερη φορα και δεν νομιζω να παω ξανα μεσα στην εβδομαδα που θα κατσει
 
OP
OP
K

Krokeon6b

Sex Studio
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
16
Like
7
Η καυτή Lisa είναι εδώ και περιμένει για καυτό σεξ.

Νέα Άφιξη !

Krokeon6b-Lisa

Lisa-krokeon6b (1).jpeg
 

n1i2k3o4s

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
δεν δουλευει εδω ποια ; ή είχε ερθει tour φαση στην Ελλάδα;
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Ντασα ολα τα λεφτα
 

healaras

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Έχει πολύ δυνατές κοπέλες !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom