Νέα

Κρίση αξιών- Έλλειψη παιδείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Κωστακη να μου επιτρεψεις να αποχωρησω καθως πρεπει να αποστειλλω το εμπορευματακι στα νησια.
γιατι αν δε δουλεψουμε με τα νησια Κωστακη τωρα που εχουν μαζεψει τον αργυρη απο την Αθηνα,τον ηπιαμε Κωστακη.
καλο το μπουρδελα.κομ αλλα θα μας κοψει πεινα.
Κωστακη  :cool2:
Nα σαι καλά λεβέντη μου και καλές δουλειές
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
ηρεμησε ρε τυπε...οταν στην λενε ολοι αν εισαι εξυπνος και εχεις επιπεδο τραβα σε μια γωνια και σκεψου λιγο οτι κατι κανεις λαθος...
Υ.Γ. γενικα συμπαθης εισαι αλλοιως θα ειχες ακουσει πολλα μπινελικια με αυτα που λες...και δεν το λεω για εμενα γνωμη μου
Kαι επειδή μου την λένε , τι έγινε θα σκάσω; Aν δεν νικήσει αύριο η ΑΕΚ τότε θα σκάσω μια και καλή...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Πολύ φοβάμαι δεν θα ζεις μέχρι τότε. Γιατί εγώ ποτέ δεν μιλάω με κάποιον εκτός απο το ίντερνετ, και εχω περιορισμένο κύκλο... πολύ στενό για όποιον κατάλαβε...
τυπε μην προκαλεις την τυχη σου..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.125
Πόντοι
5.506
α χα χα χα χα χα χα χα..
Ασε ρε να ριχνω μελανι σαν τις σουπιες,να μ εχουν για χαζουλη..τι με ξεφωνιζεις ρε μπινε???λες να τσιμπαω κ ειδικα με αυτα που γραφεις εσυ???


Συγνώμη γαμώ το βύντρα τους.
 

gamitsos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Like
4
Πόντοι
0
είμαι Αθήνα στο μετρό μια από τις λίγες φορές που το έχω πάρε είναι μια κοπελίτσα στα 21-22 έγκυος με την κοιλιά σαν να κουβαλάει  τετραδιμα στην κυριολεξία ήταν όρθια κ σηκώνομαι πάνω να κάτσει στο κάθισμα στα καπάκια κάθεται μια 35-40 κ της λέω "συγνώμη σηκώθηκα να κάτσει η κοπέλα που είναι έγκυος" κ μου απαντάει "εγώ είδα άδεια καρέκλα αν δεν μπορεί να κάθεται όρθια να παίρνει αμάξι όχι μέτρο"  όπως ήταν μία που το είπε κ μία που την πέταξα κάτω από το κάθισμα κ έβαλα τη κοπέλα κ άρχισε να φωνάζει ξεσηκώθηκαν κ κάποιοι άλλοι μαλακές κ μου την έπεσαν κ κάνει μια γιαγιά κίνηση 70+ με μαγκουρα σηκώνεται κ της λέει "αφού είσαι τόσο κουρασμένη κ δεν μπορείς να κάτσεις όρθια Παρ την δική μου θεση να σταματήσουν να φωνάζουν κ οι άλλοι"
Πολλοί τα έβαλαν μέχρι κ με την γιαγιά κ δεν μιλάω για 17χρονα αλλά για 40 χρόνων μαλακές
Κ ένας λόγος που δεν θα εμένα Αθήνα είναι γιατί κατά πλειοψηφία αυτή η ανθρώπινη πλευρά έχει χαθεί μιλάμε για τεράστιο ποσοστό ναρκισσιστων
εγω παλι εχω παρατηρησει οτι κυριως οι γυναικες ειναι αγενης, μιλανε επιθετικα και ετοιμες να τσακωθουν...οι αντρες οχι και τοσο...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
είμαι Αθήνα στο μετρό μια από τις λίγες φορές που το έχω πάρε είναι μια κοπελίτσα στα 21-22 έγκυος με την κοιλιά σαν να κουβαλάει  τετραδιμα στην κυριολεξία ήταν όρθια κ σηκώνομαι πάνω να κάτσει στο κάθισμα στα καπάκια κάθεται μια 35-40 κ της λέω "συγνώμη σηκώθηκα να κάτσει η κοπέλα που είναι έγκυος" κ μου απαντάει "εγώ είδα άδεια καρέκλα αν δεν μπορεί να κάθεται όρθια να παίρνει αμάξι όχι μέτρο"  όπως ήταν μία που το είπε κ μία που την πέταξα κάτω από το κάθισμα κ έβαλα τη κοπέλα κ άρχισε να φωνάζει ξεσηκώθηκαν κ κάποιοι άλλοι μαλακές κ μου την έπεσαν κ κάνει μια γιαγιά κίνηση 70+ με μαγκουρα σηκώνεται κ της λέει "αφού είσαι τόσο κουρασμένη κ δεν μπορείς να κάτσεις όρθια Παρ την δική μου θεση να σταματήσουν να φωνάζουν κ οι άλλοι"
Πολλοί τα έβαλαν μέχρι κ με την γιαγιά κ δεν μιλάω για 17χρονα αλλά για 40 χρόνων μαλακές
Κ ένας λόγος που δεν θα εμένα Αθήνα είναι γιατί κατά πλειοψηφία αυτή η ανθρώπινη πλευρά έχει χαθεί μιλάμε για τεράστιο ποσοστό ναρκισσιστων
τυπε γραψε κ την συνεχεια να χυσουν οι καυλεουρες..
Το αυθαδες μιλφονι φοραγε δερματινα κ μποτες της βερμαχτ ή 18ποντη λουμπουτεν για καρφωμα-τσακισμα αρχιδακιων???
Οι κονιορδοι πυρφοροι που την υπερασπιστηκαν ηταν δροσεροι κρυφοπουστες που στοχευαν στο στραπονιασμα της βαλβιδας τους απο την αναιδη αφεντρα ή μαλακοπιτουρες αγαμητοι με αγνοια κινδυνου???
Η νεαρα πρεγκο που σε καυλωσε θανατηφορα,τι μεγεθος βυζουμπες κουβαλαγε???
Τιγκα στο εβαπορε ή ακομη τζουφιες??.
Τι φοραγε παιχτουρα μου???
Πως φαντασιωθηκες να την παρεις κ πως τελικα την πηρες???
Μην μου πεις οτι δεν σου εδειξε εμπρακτως την ευγνωμοσυνη της για οσα εκανες γι αυτην..
Με το μαχητικο γκιλφονι τι παιχτηκε???
Την ευχαριστησε η εγγονα???
Εσυ την παρασημοφορησες ως αξια συναγωνιστρια σου???
Παιχτηκε τζιβιτζιλικι μεταξυ τους κ εσυ στο ματι ή σε παρταραν κ οι δυο Ιβανοη μου???
Οι λαθρο του βαγονιου τι ρολο επαιξαν στο σκηνικο που παιχτηκε κ πως ξεκαυλωσαν αργοτερα???
Χαστουκες επεσαν???κανα μαστιγωμα???
ΠΕΣ ΡΕ ΤΥΠΕ..
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ..
ΕΛΕΟΣ..
ΕΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΕΙΣ???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
εγω παλι εχω παρατηρησει οτι κυριως οι γυναικες ειναι αγενης, μιλανε επιθετικα και ετοιμες να τσακωθουν...οι αντρες οχι και τοσο...
σκατοψυχες καριολες τυπε μου..
ολες οι μανουρες απ αυτες ξεκινανε..
καβαλαει το τραπεζι-την μπαρα-το περβαζι-την πεζουλα-τον βραχο η καθε τελειωμενη ξεβρακωτη πουτσοπνιχτρα κ μοστραρει το ξεχειλωμενο μουνι της κ την ορθανοιχτη σουφρα της στα περιξ σε ακτινα 3 χιλιομετρων κ στην τελικη το παιζει θιγμενη παρθενοπιπιτσα..
δεν της αρκει ουτε το δικο της ξεφτιλικι,ουτε το ξεφτιλικι που ριχνει στον τρυπιο που την συνοδευει-καμαρωνει-μοστραρει σ αυτην την κατασταση..
Βλεπει τον τρυπιο-μαλακοπιτουρα-κερατα-βλακα-μεθυσμενο κονιορδο που της κληρωσε κ φλιπαρει τελειως η γαμιολα..
Το γυρναει τουμπα κ τον φυτιλιαζει τερμα..
Λακη μου,αυτος εκει μου την επεσε χυδαια,με χουφτωσε κλπ..
Την βλεπει αντρουα ο λαλακης κ η φαπα πεφτει στρειτ θρου..
Αυτοαμυνα τυπε μου..
Επιβιωνουν μεσω του κανιβαλισμου..
ΚΟΛΝΤ ΜΠΛΑΝΤ ΚΙΛΕΡΣ ΣΟΥ ΛΕΩ..
ΦΑΠΕΣ-ΣΟΥΦΡΕΤΟΣΟΥΒΛΙΣΜΑ-ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΑ ΣΤΟ ΜΙΖΑΝΠΛΙ Κ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ..
ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΚΟΥΛΑΝΤΡΙΖΟΝΤΑΙ..
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
τυπε γραψε κ την συνεχεια να χυσουν οι καυλεουρες..
Το αυθαδες μιλφονι φοραγε δερματινα κ μποτες της βερμαχτ ή 18ποντη λουμπουτεν για καρφωμα-τσακισμα αρχιδακιων???
Οι κονιορδοι πυρφοροι που την υπερασπιστηκαν ηταν δροσεροι κρυφοπουστες που στοχευαν στο στραπονιασμα της βαλβιδας τους απο την αναιδη αφεντρα ή μαλακοπιτουρες αγαμητοι με αγνοια κινδυνου???
Η νεαρα πρεγκο που σε καυλωσε θανατηφορα,τι μεγεθος βυζουμπες κουβαλαγε???
Τιγκα στο εβαπορε ή ακομη τζουφιες??.
Τι φοραγε παιχτουρα μου???
Πως φαντασιωθηκες να την παρεις κ πως τελικα την πηρες???
Μην μου πεις οτι δεν σου εδειξε εμπρακτως την ευγνωμοσυνη της για οσα εκανες γι αυτην..
Με το μαχητικο γκιλφονι τι παιχτηκε???
Την ευχαριστησε η εγγονα???
Εσυ την παρασημοφορησες ως αξια συναγωνιστρια σου???
Παιχτηκε τζιβιτζιλικι μεταξυ τους κ εσυ στο ματι ή σε παρταραν κ οι δυο Ιβανοη μου???
Οι λαθρο του βαγονιου τι ρολο επαιξαν στο σκηνικο που παιχτηκε κ πως ξεκαυλωσαν αργοτερα???
Χαστουκες επεσαν???κανα μαστιγωμα???
ΠΕΣ ΡΕ ΤΥΠΕ..
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ..
ΕΛΕΟΣ..
ΕΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΕΙΣ???
Απιστευτος και απαιχτος,να σαι καλα γελασα με την ψυχη μου!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom