Νέα

Κρίση αξιών- Έλλειψη παιδείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τι να μαθω ρε τυπε.
καποιοι διαβασανε οτι ειμαστε ασπροι και μας περνανε για αλευραδες..
α χα χα χα χα χα χα..
Ασε τα γατακια να πιστευουν οτι παπαρια τους ερχεται τυπε μου..
εχουμε χυσει εκατονταδες,βαριεμαι πλεον..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
χιουμορ εχεις?
εμενα ετσι με αφησε..
εμενα δεν θα με αφησει γιατι γραφω οτι ο φορτουνης ειναι πολυ παραπανω κ απο υπερεκτιμημενος κ επειδη ο κωστακης γουσταρει τα δροσερα παλληκαρια,τσαντιζεται..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Το να κρίνεις εσύ άλλους, εσύ που είσαι μέλος 12 χρόνια και έχεις μόνο 1 , 1 κριτική όλη και όλη, είναι κάπως αστείο... να το πω κομψά.... :happy:

Καλό είναι να κρατάς λιγάκι χαμηλά τη μπάλλα, ειδικά διατυπώνοντας
κρίσεις για παλαιά μέλη που δεν γνωρίζεις. Ο φίλος tomahok δεν είναι "τυπάκος", οπότε
θα σε συμβούλευα να μην το συνεχίζεις με τέτοιο εριστικό τρόπο, αν δεν θέλεις να γελάνε
μαζί σου και τα τσιμέντα. Διότι τυχαίνει να υπάρχουν εδώ μέσα παλιά μέλη με πολλά χιλιόμετρα, που
τυχαίνει να γνωρίζουν πολύ περισσότερα από σένα για το πόσο μετράει ή δεν μετράει κάποιος.
Συνεπώς χαλάρωσε.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Καλό είναι να κρατάς λιγάκι χαμηλά τη μπάλλα, ειδικά διατυπώνοντας
κρίσεις για παλαιά μέλη που δεν γνωρίζεις. Ο φίλος tomahok δεν είναι "τυπάκος", οπότε
θα σε συμβούλευα να μην το συνεχίζεις με τέτοιο εριστικό τρόπο, αν δεν θέλεις να γελάνε
μαζί σου και τα τσιμέντα. Διότι τυχαίνει να υπάρχουν εδώ μέσα παλιά μέλη με πολλά χιλιόμετρα, που
τυχαίνει να γνωρίζουν πολύ περισσότερα από σένα για το πόσο μετράει ή δεν μετράει κάποιος. Συνεπώς χαλάρωσε.
Εγώ χαλαρός είμαι αλλά καιρός είναι και εσείς οι παλιοί να μην το παίζετε πάντα ειδήμονες και να μας σέβεστε όπως σας σεβόμαστε και εμείς. Το κλείνω εδώ.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ο πλεζουρας ειναι διαμαντι...ηρεμος,πραος και δεν παρεκτρεπεται ποτε
πεστα ρε παιχτη..
Χακαρει τον κλωνο μου αυτο το στρακιπου ο κορνχολιο κ μου εχει βγει τ ονομα χωρις λογο..
Υγ τελικα δεν ειμαι ο περσονας???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.258
Like
21.204
Πόντοι
5.506
Καλό είναι να κρατάς λιγάκι χαμηλά τη μπάλλα, ειδικά διατυπώνοντας
κρίσεις για παλαιά μέλη που δεν γνωρίζεις. Ο φίλος tomahok δεν είναι "τυπάκος", οπότε
θα σε συμβούλευα να μην το συνεχίζεις με τέτοιο εριστικό τρόπο, αν δεν θέλεις να γελάνε
μαζί σου και τα τσιμέντα. Διότι τυχαίνει να υπάρχουν εδώ μέσα παλιά μέλη με πολλά χιλιόμετρα, που
τυχαίνει να γνωρίζουν πολύ περισσότερα από σένα για το πόσο μετράει ή δεν μετράει κάποιος.
Συνεπώς χαλάρωσε, στις κρίσεις σου για τον tomahok.


Τι λες ρε τυπάκο;  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Καλό είναι να κρατάς λιγάκι χαμηλά τη μπάλλα, ειδικά διατυπώνοντας
κρίσεις για παλαιά μέλη που δεν γνωρίζεις. Ο φίλος tomahok δεν είναι "τυπάκος", οπότε
θα σε συμβούλευα να μην το συνεχίζεις με τέτοιο εριστικό τρόπο, αν δεν θέλεις να γελάνε
μαζί σου και τα τσιμέντα. Διότι τυχαίνει να υπάρχουν εδώ μέσα παλιά μέλη με πολλά χιλιόμετρα, που
τυχαίνει να γνωρίζουν πολύ περισσότερα από σένα για το πόσο μετράει ή δεν μετράει κάποιος.
Συνεπώς χαλάρωσε.
ασεβεις νεοπες παιχτουρα μου..
Για κνουτο κ πουτσο λεμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom