Νέα

Κρίση αξιών- Έλλειψη παιδείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Εγώ χαλαρός είμαι αλλά καιρός είναι και εσείς οι παλιοί να μην το παίζετε πάντα ειδήμονες και να μας σέβεστε όπως σας σεβόμαστε και εμείς. Το κλείνω εδώ.
αγορινα εγω δεν ηρθα να στο παιξω βαρωνος.
σε ρωτησα πως και εχεις αποψη σε 3 μηνες απο το πρωτο σου ποστ για τον χαρακτηρα των μελων στη πραγματικη ζωη και μου αρχισες τα "τυπακο" τα  :jerking: και τα χαχανα..
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
αγορινα εγω δεν ηρθα να στο παιξω βαρωνος.
σε ρωτησα πως και εχεις αποψη σε 3 μηνες απο το πρωτο σου ποστ για τον χαρακτηρα των μελων στη πραγματικη ζωη και μου αρχισες τα "τυπακο" τα  :jerking: και τα χαχανα..
Εγώ είπα ότι μιλάω με κάποιους , όχι ότι τους έχω γνωρίσει και όλας απο κοντά  και βγαίνουμε κάθε βράδυ.. Μεγάλη διαφορά ..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Εγώ είπα ότι μιλάω με κάποιους , όχι ότι τους έχω γνωρίσει και όλας απο κοντά  και βγαίνουμε κάθε βράδυ.. Μεγάλη διαφορά ..
και που ξερεις αν ειναι γιατρος,δικηγορος η διεστραμενος βρωμοπουστας?
και το τσαμπουρνας ως επιχειρημα για να βαλεις καποιον στη θεση του?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ρε μαλέα, τον πειράζω τον ποποφ, μη τσιμπάς σαν το νεούλι το Κωστάκη.  :happy: :happy:
α χα χα χα χα χα χα χα..
Ασε ρε να ριχνω μελανι σαν τις σουπιες,να μ εχουν για χαζουλη..τι με ξεφωνιζεις ρε μπινε???λες να τσιμπαω κ ειδικα με αυτα που γραφεις εσυ???
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
και που ξερεις αν ειναι γιατρος,δικηγορος η διεστραμενος βρωμοπουστας?
και το τσαμπουρνας ως επιχειρημα για να βαλεις καποιον στη θεση του?
Τώρα σοβαρά θες να σου στείλω τα μηνύματα που ανταλλάσω εδώ μέσα ή και στα emails ;; Αυτό έλειπε να εκθέσω τόσο κόσμο. Αλλά έχω γνωρίσει απο το ίντερνετ πάντα και μόνο, και αξιόλογους μορφωμένους ανθρώπους. Δεν είμαστε εδώ όλοι αγράμματοι και χαμηλού επιπέδου όπως φαντάζονται μερικοί. Λοιπόν το λήγουμε εδώ γιατί αρκετά ξεφύγαμε απο το θέμα και δεν είναι αυτός ο σκοπός , τουλάχιστον ο δικός μου.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Εγώ είπα ότι μιλάω με κάποιους , όχι ότι τους έχω γνωρίσει και όλας απο κοντά  και βγαίνουμε κάθε βράδυ.. Μεγάλη διαφορά ..
σε πανε για μαγειρεμα τυπε..δεν ξερεις τι λουλουδια κυκλοφορουν εδω μεσα..σε βλεπω γιουσουφακι σε δελο για μερακληδες στα εμιρατα..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Τώρα σοβαρά θες να σου στείλω τα μηνύματα που ανταλλάσω εδώ μέσα ή και στα emails ;; Αυτό έλειπε να εκθέσω τόσο κόσμο. Αλλά έχω γνωρίσει απο το ίντερνετ πάντα και μόνο, και αξιόλογους μορφωμένους ανθρώπους. Δεν είμαστε εδώ όλοι αγράμματοι και χαμηλού επιπέδου όπως φαντάζονται μερικοί.
κωστακη και ο ορεστης αξιολογος και μορφωμενος παρουσιαζονταν στο ιντερνετ.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
σε πανε για μαγειρεμα τυπε..δεν ξερεις τι λουλουδια κυκλοφορουν εδω μεσα..σε βλεπω γιουσουφακι σε δελο για μερακληδες στα εμιρατα..
χχαχχαχαχαχ εγώ δεν τσιμπάω φίλε μου με τέτοια. Και με 5 άτομα και με 10 και με όλο το site μπορώ να τα βγάλω πέρα και με μεγάλη ψυχραιμία , όπως βλέπεις, χωρίς να βρίζω ή να προσβάλλω κανέναν. Ψυχραιμίαααααα.... :headbaning2:
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
κωστακη και ο ορεστης αξιολογος και μορφωμενος παρουσιαζονταν στο ιντερνετ.
Αλλιώς είναι ο καθένας στο ίντερνετ και αλλιώς στην πραγματική ζωή. Αυτό οφείλουμε να το ξέρουμε όλοι όσοι είμαστε εδώ , αλλά όταν μιλάς με κάποιον, έστω και απο το ίντερνετ μπορείς να καταλάβεις πολλά.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Τώρα σοβαρά θες να σου στείλω τα μηνύματα που ανταλλάσω εδώ μέσα ή και στα emails ;; Αυτό έλειπε να εκθέσω τόσο κόσμο. Αλλά έχω γνωρίσει απο το ίντερνετ πάντα και μόνο, και αξιόλογους μορφωμένους ανθρώπους. Δεν είμαστε εδώ όλοι αγράμματοι και χαμηλού επιπέδου όπως φαντάζονται μερικοί. Λοιπόν το λήγουμε εδώ γιατί αρκετά ξεφύγαμε απο το θέμα και δεν είναι αυτός ο σκοπός , τουλάχιστον ο δικός μου.
αυτο τυπε με τα γραμματα κ το επιπεδο να το προσεξεις λιγο..
1..ΑΠ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ..
2..ΤΟΥΣ "ΕΠΙΠΕΔΟΥ"(ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΥ ΚΟΛΑΡΟΥ)ΝΑ ΤΡΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ,ΟΙ "ΚΑΤΩΤΑΤΟΥ" ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑΚΟ ΚΟΝΙΟΡΔΟΠΟΥΛΟ Κ ΘΑ ΣΤΗΝ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΙΑ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
κωστακη και ο ορεστης αξιολογος και μορφωμενος παρουσιαζονταν στο ιντερνετ.
δεν στριβει λεμε..με ολο το σαι παιζει τοπι(δηλωνει)..
ΥΓ θελω στικακι απο τον πρωτο βιασμο που θα φαει!!!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
χχαχχαχαχαχ εγώ δεν τσιμπάω φίλε μου με τέτοια. Και με 5 άτομα και με 10 και με όλο το site μπορώ να τα βγάλω πέρα και με μεγάλη ψυχραιμία , όπως βλέπεις, χωρίς να βρίζω ή να προσβάλλω κανέναν. Ψυχραιμίαααααα.... :headbaning2:
τυπε κανεις μαντάλα ή κουμπωνεσαι???
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
δεν στριβει λεμε..με ολο το σαι παιζει τοπι(δηλωνει)..
ΥΓ θελω στικακι απο τον πρωτο βιασμο που θα φαει!!!
Πολύ φοβάμαι δεν θα ζεις μέχρι τότε. Γιατί εγώ ποτέ δεν μιλάω με κάποιον εκτός απο το ίντερνετ, και εχω περιορισμένο κύκλο... πολύ στενό για όποιον κατάλαβε...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Κωστακη να μου επιτρεψεις να αποχωρησω καθως πρεπει να αποστειλλω το εμπορευματακι στα νησια.
γιατι αν δε δουλεψουμε με τα νησια Κωστακη τωρα που εχουν μαζεψει τον αργυρη απο την Αθηνα,τον ηπιαμε Κωστακη.
καλο το μπουρδελα.κομ αλλα θα μας κοψει πεινα.
Κωστακη  :cool2:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.027
Πόντοι
5.506
Πολύ φοβάμαι δεν θα ζεις μέχρι τότε. Γιατί εγώ ποτέ δεν μιλάω με κάποιον εκτός απο το ίντερνετ, και εχω περιορισμένο κύκλο... πολύ στενό για όποιον κατάλαβε...
ηρεμησε ρε τυπε...οταν στην λενε ολοι αν εισαι εξυπνος και εχεις επιπεδο τραβα σε μια γωνια και σκεψου λιγο οτι κατι κανεις λαθος...
Υ.Γ. γενικα συμπαθης εισαι αλλοιως θα ειχες ακουσει πολλα μπινελικια με αυτα που λες...και δεν το λεω για εμενα γνωμη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom