Νέα

Κρακοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
γιαννης κερναει ,γιαννης πινει... :grin: :grin: :hi:

Τι κάνεις Γιάννη,κουκιά σπέρνω.. :rolleyes:

Μάλλον τώρα έχεις αρχίσει να μας διαβάζεις εσύ...
Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα θέματα που έχω ρίξει κράξιμο στον kman(όπως θα κανω και παρακάτω),αλλά το γεγονός ότι έχει δώσει άπειρες ασίστ για να βάζουμε εμείς σήμερα γκολ,είναι ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.
Μόνο από το χέρι να πάμε να γαμήσουμε δεν μας έχει πάρει ακόμη..

ΟΜΩΣ...

Εχω γράψει 1000 φορές για Πολωνές που σπονσοράρονται αφού έχω γαμήσει καμιά πενηνταριά και αυτοί πάλι λένε οτι είναι τζαμπέ οτι δεν κάνουν τέτοια(μην εκθέσουμε και υπολήψεις από παντρεμένες κτλ).Δηλαδή Πολωνία είναι από τα λίγα μέρη όπου και οι παντρεμένες έχουν σπονσοράδες,γαμιάδες και γκόμενους αφού οι άντρες τους είναι τσίπηδες και μαλθακοί στο σεξ.Σχεδόν όλες είναι διαθέσιμες για κάτι καλύτερο άσχετα αν έχουν γκόμενο ή μη.Κάτι που σαφώς δεν ισχύει Ουκρανία όπου ψάχνεις ή κάτω των 22 ανύπαντρη ή άνω των 30 χωρισμένη.
Ολες οι Πολωνέζες κλαίγονται ο άντρας μου δε μου δίνει λεφτά,ο άντρας μου είναι kiepsky w lozku(δε γαμάει καλά) κτλ

Ρε αρχηγέ..
Δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες που ψάχνουν τυχόν εξτραδάκια,ούτε έχουν όλες προβλήματα με τους άντρες τους,ούτε όλες ονειρεύονται τον πρίγκηπα από τη δύση,ούτε όλες μπορούν να κάτσουν να τις γαμήσει ο κάθε random μαλάκας σαν και εμένα και εσένα..

Το λοιπόν..
ΣΕΒΑΣΜΟΣ σε όλες τις γυναίκες και δη στα Σλαβικά κράτη,που αν και μουνάρες κάθονται και δουλεύουν π.χ.σαν πωλήτριες για τρεις και εξήντα και έχουν και γκόμενο έναν μεροκαματιάρη Σλάβο δίνοντας μαζί τίμια τη μάχη για τη ζωή.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ,που αντί να πηδιούνται με κάθε μαλάκα κάθονται όρθιες οκτάωρο για το μεροκάματο.

Αρχηγέ θέλεις ιστορίες από το Wroclaw;
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ,στο απίστευτο καυλάκι που έκανε promotion για το στριπτιζάδικο Bourlesque, που την έπιασα στην πάρλα κανά δεκάλεπτο και τελικά της πρότεινα επί δέκα το νυχτοκάματό της για να έρθει μετά το τέλος του promotion στο ξενοδοχείο μου και μου είπε:"Ευχαριστώ για τα κοπλιμέντα,ωραίος τύπος φαίνεσαι,αλλά έχω φίλο και κάνω μόνο promotion,δεν προσφέρω σεξ".
Kαι καθόταν μέσα στο κρύο και στη βροχή με τις άλλες που έκαναν promotion για 40 γαμημένα Zloty..

Οι Βαλκάνιοι Πουτσαράδες είμαστε κυμπάρηδες και τις γυναίκες με Γ κεφαλαίο τις τιμάμε και τις σεβόμαστε.

Αυτήν σήμερα το βράδυ που θα την πληρώσω 1000 Zloty,θα της δώσω το κωλάντερο στο χέρι να βλέπει το κωλοτρυπίδι της ο γκόμενός της και να νιώθει πόσο λίγος είναι...

Αυτά τα ολίγα..
Σεβασμός στις Γυναίκες,πούτσα και ασάλιωτο ξεκώλιασμα στα ξεκωλάκια και στις πουτάνες..
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
814
Like
321
Πόντοι
26
Αυτήν σήμερα το βράδυ που θα την πληρώσω 1000 Zloty,θα της δώσω το κωλάντερο στο χέρι να βλέπει το κωλοτρυπίδι της ο γκόμενός της και να νιώθει πόσο λίγος είναι...
Μεγαλο κακο που θα της κανεις.Mε 230 εβροπουλα  εβγαλε το μηνιατικο της χαλαρα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μεγαλο κακο που θα της κανεις.Mε 230 εβροπουλα  εβγαλε το μηνιατικο της χαλαρα.

Δεν υπάρχει χαλαρό μηνιάτικο όταν στήνεσαι στα τέσσερα και σου κάνουν τον κώλο χωνί..

Όταν έχεις ένα ταμπελάκι με μία τιμή στο κούτελο λες και είσαι σπαλομπριζόλα,είσαι ΠΟΥΤΑΝΑ κι ας είσαι η πιο ακριβή βίζιτα στην Κρακοβία..
Πουτάνα παραμένεις..
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.805
Like
1.258
Πόντοι
216
Το λοιπόν..
ΣΕΒΑΣΜΟΣ σε όλες τις γυναίκες και δη στα Σλαβικά κράτη,που αν και μουνάρες κάθονται και δουλεύουν π.χ.σαν πωλήτριες για τρεις και εξήντα και έχουν και γκόμενο έναν μεροκαματιάρη Σλάβο δίνοντας μαζί τίμια τη μάχη για τη ζωή.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ,που αντί να πηδιούνται με κάθε μαλάκα κάθονται όρθιες οκτάωρο για το μεροκάματο.

Μαθηματα ζωης.

Σεβασμος στις πτωχες πλην τιμιες πολωνεζες.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν υπάρχει χαλαρό μηνιάτικο όταν στήνεσαι στα τέσσερα και σου κάνουν τον κώλο χωνί..

Όταν έχεις ένα ταμπελάκι με μία τιμή στο κούτελο λες και είσαι σπαλομπριζόλα,είσαι ΠΟΥΤΑΝΑ κι ας είσαι η πιο ακριβή βίζιτα στην Κρακοβία..
Πουτάνα παραμένεις..

Δεν είσαι ανεκτικός ρε συ.Στο σλαβικό κόσμο πρέπει να είσαι large.Πολλές κοπέλες είναι και προ και σεμιπρο και σπονσορέτς ενώ έχουν γκόμενους και συζύγους ταυτόχρονα.Η μεταπηδούν από τη μία κατηγορία στην άλλη.Εγώ μουνιά,βυζιά,κώλους,μπούτια βλέπω μόνο πλέον.Τα υπόλοιπα τα έχω ξεπεράσει.
Μαθήματα ηθικής σε Σλάβες δεν έχει νόημα να κάνεις.Αυτά πάνε αναντάμ μπαμπαντάμ από μάνα σε κόρη.Και ποιοι είμαστε εμείς να τις κρίνουμε?
Μια κοπέλα αψόγου ηθικής να την πιεις στο ποτήρι τα παίρνει κρυφά από κάποιον μπάρμπα.Και τι έγινε?Απλά στο σλαβικό κόσμο δεν υπάρχει μεγάλη αποδοκιμασία για αυτό υπάρχει μια αποδοχή για να μην πω και επιδοκιμασία.Το βλέπουν σαν κάτι φυσικό όπως οτι ένας άντρας θέλει να γαμάει,μια γυναίκα έχει ανάγκη τα οικονομικά οφέλη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τι κάνεις Γιάννη,κουκιά σπέρνω.. :rolleyes:

Μάλλον τώρα έχεις αρχίσει να μας διαβάζεις εσύ...
Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα θέματα που έχω ρίξει κράξιμο στον kman(όπως θα κανω και παρακάτω),αλλά το γεγονός ότι έχει δώσει άπειρες ασίστ για να βάζουμε εμείς σήμερα γκολ,είναι ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.
Μόνο από το χέρι να πάμε να γαμήσουμε δεν μας έχει πάρει ακόμη..

ΟΜΩΣ...

Ρε αρχηγέ..
Δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες που ψάχνουν τυχόν εξτραδάκια,ούτε έχουν όλες προβλήματα με τους άντρες τους,ούτε όλες ονειρεύονται τον πρίγκηπα από τη δύση,ούτε όλες μπορούν να κάτσουν να τις γαμήσει ο κάθε random μαλάκας σαν και εμένα και εσένα..

Το λοιπόν..
ΣΕΒΑΣΜΟΣ σε όλες τις γυναίκες και δη στα Σλαβικά κράτη,που αν και μουνάρες κάθονται και δουλεύουν π.χ.σαν πωλήτριες για τρεις και εξήντα και έχουν και γκόμενο έναν μεροκαματιάρη Σλάβο δίνοντας μαζί τίμια τη μάχη για τη ζωή.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ,που αντί να πηδιούνται με κάθε μαλάκα κάθονται όρθιες οκτάωρο για το μεροκάματο.

Αρχηγέ θέλεις ιστορίες από το Wroclaw;
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ,στο απίστευτο καυλάκι που έκανε promotion για το στριπτιζάδικο Bourlesque, που την έπιασα στην πάρλα κανά δεκάλεπτο και τελικά της πρότεινα επί δέκα το νυχτοκάματό της για να έρθει μετά το τέλος του promotion στο ξενοδοχείο μου και μου είπε:"Ευχαριστώ για τα κοπλιμέντα,ωραίος τύπος φαίνεσαι,αλλά έχω φίλο και κάνω μόνο promotion,δεν προσφέρω σεξ".
Kαι καθόταν μέσα στο κρύο και στη βροχή με τις άλλες που έκαναν promotion για 40 γαμημένα Zloty..

Οι Βαλκάνιοι Πουτσαράδες είμαστε κυμπάρηδες και τις γυναίκες με Γ κεφαλαίο τις τιμάμε και τις σεβόμαστε.

Αυτήν σήμερα το βράδυ που θα την πληρώσω 1000 Zloty,θα της δώσω το κωλάντερο στο χέρι να βλέπει το κωλοτρυπίδι της ο γκόμενός της και να νιώθει πόσο λίγος είναι...

Αυτά τα ολίγα..
Σεβασμός στις Γυναίκες,πούτσα και ασάλιωτο ξεκώλιασμα στα ξεκωλάκια και στις πουτάνες..

Δεν είπα οτι όλες σπονσοράρονται.Απλά σε κάθε δεδομένη στιγμή ένα 10% σπονσοράρεται και ένα 10% είναι wannabe.Οι γκόμενες που το κάνουν δεν είναι σταθερές.Το κάνουν συνήθως για ένα διάστημα όταν αντιμετωπίζουν οξέα οικονομικά προβλήματα.
Πολύ συχνά είναι ΜΙΛΦς με μικρά παιδιά που τις παράτησε ο αλκοολικός άντρας τους και δεν τους στέλνει μία για να ζήσουνε.
Επιτελούμε και κοινωνικό έργο εμείς οι τσομπάνηδες βοηθάμε στη διαιώνιση και αύξηση του σλαβικού γένους κάτω από δύσκολες συνθήκες οπότε θα έπρεπε να μας είναι ευγνώμονες και είναι βασικά.
Ετσι φροντίζουμε και για τις επόμενες γενιές να έχουν μουνί να γαμάνε.

Αυτές που κάνουνε promotion είναι θεωρητικά εύκολος στόχος αλλά δεν κάθονται ποτέ.Μόνο μια Ουκρανέζα μου έκατσε μία φορά στο Κράκωβ.
Πες για τα μαγαζιά στο Βρότσλαβ.Πού σου φάνηκε ευκολότερα?Βρότσλαβ ή Κράκωβ?Και οι δύο τεράστιες φοιτητουπόλεις με απέραντο μουνί απλά στο Βρότλαβ κάπως βλάχες χυμένες στη μάπα ενώ Κράκωβ πιο λεπτεπίλεπτες και κουλτουρέ λέμε τώρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
oxi τυπε,αδικο εχεις  ,την ξεφτυλισε ο Βαλκανιος .... :grin: κ μονομε 250ευρα!!!! :grin:

Εμένα μου αρέσει που λέει αυτά που γράφει ο Kman2 δεν ισχύουνε δεν πουλιούνται οι Πολωνέζες για λεφτά και μετά πάει και εφαρμόζει παραπλήσιες μεθόδους.Πού να γίνει 5 χρόνια μεγαλύτερος.
Εγώ τα σπονσοριλίκια τα άρχισα μετά τα 35.Πριν και εγώ τζάμπα γαμούσα αλλά έλιωνα σόλες στο μπλοκ.Τα σπονσοριλίκια οι γκόμενες μου τα έμαθαν σιγά σιγά.Δεν είναι αυτά στη φύση του άντρα.
Αυτά όμως που έκανα για να γαμήσω χωρίς λεφτά ήταν τόσο κοπιαστικά που δε νομίζω να τα έκανε άλλος.Κυνηγούσα το μουνί σε όλες τις χώρες ψάχνοντας για το Ελ Ντοράντο του μουνιού.Τελικά δεν υπάρχει Ελ Ντοράντο και αν υπάρχει όσοι το ξέρουν το κρατάνε μυστικό.Καλύτερα και χειρότερα μέρη υπάρχουνε.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Δεν είσαι ανεκτικός ρε συ.Στο σλαβικό κόσμο πρέπει να είσαι large.Πολλές κοπέλες είναι και προ και σεμιπρο και σπονσορέτς ενώ έχουν γκόμενους και συζύγους ταυτόχρονα.Η μεταπηδούν από τη μία κατηγορία στην άλλη.Εγώ μουνιά,βυζιά,κώλους,μπούτια βλέπω μόνο πλέον.Τα υπόλοιπα τα έχω ξεπεράσει.
Μαθήματα ηθικής σε Σλάβες δεν έχει νόημα να κάνεις.Αυτά πάνε αναντάμ μπαμπαντάμ από μάνα σε κόρη.Και ποιοι είμαστε εμείς να τις κρίνουμε?
Μια κοπέλα αψόγου ηθικής να την πιεις στο ποτήρι τα παίρνει κρυφά από κάποιον μπάρμπα.Και τι έγινε?Απλά στο σλαβικό κόσμο δεν υπάρχει μεγάλη αποδοκιμασία για αυτό υπάρχει μια αποδοχή για να μην πω και επιδοκιμασία.Το βλέπουν σαν κάτι φυσικό όπως οτι ένας άντρας θέλει να γαμάει,μια γυναίκα έχει ανάγκη τα οικονομικά οφέλη.

Ανεκτικός είμαι με τα καλά ατομάκια,ακόμη και με πουτάνες καλά ατομάκια.
Ξέρεις τι απαίτηση είχε το μεσημέρι το 1000Zloty;

Να με δει από κοντά..
Πήρα τον ταξιτζή ο οποίους με κάλμαρε και μου έιπε να μην την πολυπαίρνω στα σοβαρά την ψωνάρα και ότι επειδή έχει παίξει και σε μερικά videoclipκ.λ.π. την έχει δει..
Πήγαμε Galeria όπου έπινε καφέ με μία άλλη.
Με είδε,χαμογέλασε και έκανε νεύμα στον ταξιτζή ότι όλα κομπλέ :rolleyes:
Πόσο σοβαρά να πάρω ένα τέτοιο άτομο δηλαδή;
Θα φάει ξέσκισμα,θα με υποστεί για μια ωρίτσα και στο τέλος θα πάρει τα φραγκάκια της σαν καλή πουτανίτσα.

Την περιμένω μετά τις 21:00 αλλά θα ξελογκάρω γιατί διαβάζω τις λαθρολούγκρες στα πολιτικά,ανεβάζω πίεση και θέλω να μαι χαλαρός με το μωρό.


oxi τυπε,αδικο εχεις  ,την ξεφτυλισε ο Βαλκανιος .... :grin: κ μονομε 250ευρα!!!! :grin:

Κοίτα τύπε.
Εγώ κατάφερα με ελάχιστες επισκέψεις εδώ,να κάνω κονέ με αυτό το μουνί,που δεν παίζει ούτε σε roksa,ούτε σε odloty.
Ούτε μπορεί ξένος τουρίστας να έρθει να την πιάσει γκόμενα και να τη γαμήσει τζάμπα.
Γκόμενο έχει.
Αυτή είναι η τιμή της,είναι η Ferrari της βίζιτας εδώ,δεν είναι σοβαρό ποσό για μένα και να είσαι σίγουρος ότι θα πονέσει πολύ η σούφρα της για να το βγάλει.

Στο τέλος θα βγάλετε και τις πουτάνες μαγκάκια που βγάζουν λεφτά στα τέσσερα.. :rolleyes:


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ανεκτικός είμαι με τα καλά ατομάκια,ακόμη και με πουτάνες καλά ατομάκια.
Ξέρεις τι απαίτηση είχε το μεσημέρι το 1000Zloty;

Να με δει από κοντά..
Πήρα τον ταξιτζή ο οποίους με κάλμαρε και μου έιπε να μην την πολυπαίρνω στα σοβαρά την ψωνάρα και ότι επειδή έχει παίξει και σε μερικά videoclipκ.λ.π. την έχει δει..
Πήγαμε Galeria όπου έπινε καφέ με μία άλλη.
Με είδε,χαμογέλασε και έκανε νεύμα στον ταξιτζή ότι όλα κομπλέ :rolleyes:
Πόσο σοβαρά να πάρω ένα τέτοιο άτομο δηλαδή;
Θα φάει ξέσκισμα,θα με υποστεί για μια ωρίτσα και στο τέλος θα πάρει τα φραγκάκια της σαν καλή πουτανίτσα.

Την περιμένω μετά τις 21:00 αλλά θα ξελογκάρω γιατί διαβάζω τις λαθρολούγκρες στα πολιτικά,ανεβάζω πίεση και θέλω να μαι χαλαρός με το μωρό.


Κοίτα τύπε.
Εγώ κατάφερα με ελάχιστες επισκέψεις εδώ,να κάνω κονέ με αυτό το μουνί,που δεν παίζει ούτε σε roksa,ούτε σε odloty.
Ούτε μπορεί ξένος τουρίστας να έρθει να την πιάσει γκόμενα και να τη γαμήσει τζάμπα.
Γκόμενο έχει.
Αυτή είναι η τιμή της,είναι η Ferrari της βίζιτας εδώ,δεν είναι σοβαρό ποσό για μένα και να είσαι σίγουρος ότι θα πονέσει πολύ η σούφρα της για να το βγάλει.

Στο τέλος θα βγάλετε και τις πουτάνες μαγκάκια που βγάζουν λεφτά στα τέσσερα.. :rolleyes:

Πολωνία δεν έχω δώσει ποτέ πάνω από 250 ευρώ.Οι τοπ όντως ζητάνε 300.Μπράβο που κοννεξαρίστηκες τόσο γρήγορα με τις VIP γκόμενες.Αυτό ήταν το μόνιμο πρόβημά μου δεν έμεινα ποτέ αρκετά να κάνω τα κατάλληλα κοννέ δύο-τρεις μέρες δε φτάνουνε.
Πολωνία φοιτήτριες της διπλανής πόρτας τον τρώνε για 50 ευρώ αλλά το καλό μουνί έρχεται πάντα σχεδόν πάνω από 100.
Πρέπει να μετράς εμφανισιακά και γνώρισες κάποια άτομα.Οποτε προσπάθησα για τις σούπερ μούνες στα τοπ κλαμπ έτρωγα πάντοτε τρελλό μπλόκο από τους Πολωνούς.Δηλαδή σε φάση να τις τραβάνε από το χέρι για να φύγουν μακριά.
Για αυτό εν μέρει στα γεράματα προτιμώ κάπως Ουκρανία.Δεν έχει τόσους καυλωμένους και φορτωμένους να σε αγχώνουν για τη γκόμενα.Εχει όμως λιγότερο μουνί σε σχέση με Πολωνία.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
εχω διατυπωσει το απολυτο για μενα οριο ουκρανιας τα 1500χριβνα
να τα κανω χ2 για Πολωνια κ δη κρακοου...100ε
οποια σου παρει πιο πολλα σε πηδαει δεν την πηδας...imop :hi:
υγ.οσες ελαχιστες πουτανες,δεν ειναι ψυχολογικα νταουν σε βαθος χρονου,κ δεν τρωνε τα λεφτα σε παπουτσια κ ρουχα,ελαχιστες δηλ
αυτες ναι ειναι μαγκες..
ειχα γνωρισει σε μεγαλη ηληκια τους μια 40αρα στο κισινιοφ, απο τιρασπολ, ειχε 20διαμερισματα  αγορασει απο την βιζιτα κι απο μαλακες σπονσορες
κ μια ρουμανα 45αρα στο μοναχο, που εχει τωρα δικο της τσαρδι κ κονομαει τα αντερα της
και τις δυο δεν τις λες κοροιδα... ;)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
εχω διατυπωσει το απολυτο για μενα οριο ουκρανιας τα 1500χριβνα
να τα κανω χ2 για Πολωνια κ δη κρακοου...100ε
οποια σου παρει πιο πολλα σε πηδαει δεν την πηδας...imop :hi:
υγ.οσες ελαχιστες πουτανες,δεν ειναι ψυχολογικα νταουν σε βαθος χρονου,κ δεν τρωνε τα λεφτα σε παπουτσια κ ρουχα,ελαχιστες δηλ
αυτες ναι ειναι μαγκες..
ειχα γνωρισει σε μεγαλη ηληκια τους μια 40αρα στο κισινιοφ, απο τιρασπολ, ειχε 20διαμερισματα  αγορασει απο την βιζιτα κι απο μαλακες σπονσορες
κ μια ρουμανα 45αρα στο μοναχο, που εχει τωρα δικο της τσαρδι κ κονομαει τα αντερα της
και τις δυο δεν τις λες κοροιδα... ;)

Με 1500 γκρίβνυα Κίεβο δε γαμάς πάνω από εφτάρι εμφανισιακά.Για οχτάρια,εννιάρια παίζουν άλλες τιμές.
Και Πολωνία το ίδιο.Με 50 ευρώ το πολύ εξάρι θα έλεγα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Με 1500 γκρίβνυα Κίεβο δε γαμάς πάνω από εφτάρι εμφανισιακά.Για οχτάρια,εννιάρια παίζουν άλλες τιμές.
Και Πολωνία το ίδιο.Με 50 ευρώ το πολύ εξάρι θα έλεγα.
ειπαμε
κιεβο πανε  μονο οι επιχηρηματιες ,τα θυματα κι ο κμαν
για τους πρωτους ισχυει
για σενα το λιμιτ ειναι ο ουρανος  :grin:
:hi:
υγ πολωνια εβαλα το οριο στα 100
αν ειναι να πας να γαμαησεις μια ωρα με 200 κ 300 κ 400 :helpplea: γιατι να πας??? :think:
τεσπα το εξαντλησαμε το θεμα... :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ειπαμε
κιεβο πανε  μονο οι επιχηρηματιες ,τα θυματα κι ο κμαν
για τους πρωτους ισχυει
για σενα το λιμιτ ειναι ο ουρανος  :grin:
:hi:

Οχι ρε συ.Εχει πολύ μουνί Κίεβο.Μπορείς να γαμάς και 6 διαφορετικές τη μέρα άμα θες.Αυτό δεν μπορείς να το κάνεις σε άλλη ουκρανική πόλη.Μόνο Πολωνία γίνεται.
Εγώ αν δε γαμήσω καμιά δεκαριά στο τριήμερο θεωρώ την εκδρομή αποτυχημένη.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Οχι ρε συ.Εχει πολύ μουνί Κίεςβο.Μπορείς να γαμάς και 6 διαφορετικές τη μέρα άμα θες.Αυτό δεν μπορείς να το κάνεις σε άλλη ουκρανική πόλη.Μόνο Πολωνία γίνεται.
Εγώ αν δε γαμήσω καμιά δεκαριά στο τριήμερο θεωρώ την εκδρομή αποτυχημένη.
δηλ αν χαλασεις 500 στο ντνιπρο δεν εχει 6 η 16  πουτανες να γαμησεις?? :grin:
τη μερα η την ωρα ?? :rolleyes:
υγ 3 γαμησια την μερα για τρεις ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕς μερες εριχνα μεχρι τα 30 ..35...
εσυ τα καταφερνεις στα 55 η 60 ισως!!!! :grin:
αθανατος  :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δηλ αν χαλασεις 500 στο ντνιπρο δεν εχει 6 η 16  πουτανες να γαμησεις?? :grin:
τη μερα η την ωρα ?? :rolleyes:

Δεν έχει.Μόνο Οδησσό ίσως.Επαρχία το πολύ δυο πούτσους τη μέρα και κάποια στιγμή βαριέσαι του θανατά.
Εγώ αν είμαι με μια Ουκρανή πάνω από δίωρο σημαίνει εγκεφαλικός συναγερμός.Είναι επικίνδυνο για τη νοητική σου κατάσταση.Μόνο με ξύδια κάπως υποφέρεται.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Δεν έχει.Μόνο Οδησσό ίσως.Επαρχία το πολύ δυο πούτσους τη μέρα και κάποια στιγμή βαριέσαι του θανατά.
Εγώ αν είμαι με μια Ουκρανή πάνω από δίωρο σημαίνει εγκεφαλικός συναγερμός.Είναι επικίνδυνο για τη νοητική σου κατάσταση.Μόνο με ξύδια κάπως υποφέρεται.
ΟΤΙ ΠΕΙς... :grin: :grin:. :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Εφαγα τρελλές φλασιές με Λβωφ,Κρεμεντσούγκ που πήγα τελευταία φορά.Σκιές του ευατού τους.Εντάξει οι γκόμενες πάμφτωχες όπως πάντα και τώρα χειρότερα λόγω του πολέμου αλλά τι να το κάνω?
Το Κίεβο είναι το κέντρο γαμάει όλα τα άλλα χαλαρά.Η Ουκρανία δεν είναι όπως η Πολωνία με επαρχιακές πόλεις τίγκα στις ευκαιρίες.(Στο Στεττίν μια πόλη των 400000 έριξα 6 πούτσους σε μια μέρα πέρυσι το Δεκέμβριο στο ίδιο ξενοδοχείο).Ουκρανία δεν υπάρχει απλά πόλη των 400000 που να γίνεται αυτό.Η του εκατομμυρίου.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Εφαγα τρελλές φλασιές με Λβωφ,Κρεμεντσούγκ που πήγα τελευταία φορά.Σκιές του ευατού τους.Εντάξει οι γκόμενες πάμφτωχες όπως πάντα και τώρα χειρότερα λόγω του πολέμου αλλά τι να το κάνω?
Το Κίεβο είναι το κέντρο γαμάει όλα τα άλλα χαλαρά.Η Ουκρανία δεν είναι όπως η Πολωνία με επαρχιακές πόλεις τίγκα στις ευκαιρίες.(Στο Στεττίν μια πόλη των 400000[glow=red,2,300] έριξα 6 πούτσους σε μια μέρα [/glow]πέρυσι το Δεκέμβριο στο ίδιο ξενοδοχείο).Ουκρανία δεν υπάρχει απλά πόλη των 400000 που να γίνεται αυτό.Η του εκατομμυρίου.
6?se μια μερα? μονο??  :grin:
δεκαεξι θαριχνα εγω  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom