Νέα

Κρακοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
στα όρια της παλιάς πόλης:

Zorba  
Restaurant

Address: Ignacego Paderewskiego 4, Kraków, Poland
Phone:+48 12 421 32 52

Aυτο δεν ειναι καν εστιατοριο , ΗΤΑΝ μια παρακμιακη καφετερια, με φρουτακια μεσα, που εχει κλεισει εδω και καιρο. Στο Stary Kleparz.
Mη το ψάχνεις άλλο δεν έχει σου λεω. Παρεπιπτοντως μενω στην Κρακοβια  , οποτε κάτι ξερω σχετικα με το αν έχει ή όχι ελληνικό εστιατόριο και που  :rolleyes:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ok, φίλε απλώς προσπαθούσα να βοηθήσω τη μνήμη του συναδέλφου. Εσύ θα ξέρεις καλύτερα και δεν επιμένω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ok, φίλε απλώς προσπαθούσα να βοηθήσω τη μνήμη του συναδέλφου. Εσύ θα ξέρεις καλύτερα και δεν επιμένω.

O φιλος απλα μπορει να μη θυμαται σωστα, η να τα μπερδεύει. Μακάρι να υπήρχε ελληνικο μαγαζι στο κέντρο...
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
O φιλος απλα μπορει να μη θυμαται σωστα, η να τα μπερδεύει. Μακάρι να υπήρχε ελληνικο μαγαζι στο κέντρο...
Δεν ειμαι ψευτης,θα το διαπιστωσετε... Δεν εχω κατι να κερδισω απο την συγκεκριμενη περιπτωση... Αλλα οντως μπηκα σε ενα καταστημα με ελληνα σαλονικιο αφεντικο[φαγαδικο] μπορει στους 4 μηνες να εχει αλλαξει χερια ιδιοκτησιας! Η να δουλευε εκει και να μου το επαιζε αφεντικο μιας και δεν μιλαγε αγγλικα κανεις αλλος  :think: Μπορει και αν με επιασε κοροιδο γιατι γυρισε μια πολωνεζα και του ειπε στα αγγλικα πηγαινε στην κουζινα και εγω εσκασα στα γελια  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
O φιλος απλα μπορει να μη θυμαται σωστα, η να τα μπερδεύει. Μακάρι να υπήρχε ελληνικο μαγαζι στο κέντρο...

Πάντως, ποτέ δεν κατάλαβα το συνηθισμένο σκηνικό που παίζεται γενικότερα, όπου κάποιοι τουρίστες πηγαίνουν σε ξένους προορισμούς,
και αντί να γνωρίσουν την ντόπια κουζίνα και γενικά τον ξένο τρόπο ζωής, αναζητούν τα ίδια (και συχνά σε πολύ χειρότερη εκδοχή και
ποιότητα) που υπάρχουν στην πατρίδα τους. Δεν αναφέρομαι εδώ στην περίπτωση του φίλου konpap, αλλά γενικότερα (π.χ. και στην Ελλάδα
οι Άγλλοι, εκεί κολλημένοι με το english breakfast).

Παρεμπιπτόντως, Cher Chevalier, πως την παλεύεις με τους Πολωνούς; Είχα έρθει στην Κροκοβία τον Μάρτιο για πέντε μέρες (πανέμορφη πόλη)
λόγω υποχρεώσεων, και μου άφησαν άσχημη εντύπωση, λόγω ψυχρότητας και ρομποτισμού. Τους μιλάς και σε κοιτάζουν σαν χάνοι. Τους εξηγείς,
και αυτοί τα ιδια Παντελάκη μου, με το σκάλωμα που έχουν. Άλλη νοοτροπία, εντελώς. Στην Ουκρανία, παρόμοια φάση αλλά κάπως καλύτερα.
Οι γυναίκες στην Πολωνία, έτσι όλες έχουν ξερό κεφάλι αγύριστο; Παναγία μου, τι ζημιά τους έκανε το κοκτέιλ Καθολικισμός-Κομμουνισμός...
Πρέπει να είσαι τέρας υπομονής φίλτατε, ή να έχεις σοβαρούς λόγους να ζείς εκεί και να τους συνανασρέφεσαι καθημερινά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πάντως, ποτέ δεν κατάλαβα το συνηθισμένο σκηνικό που παίζεται γενικότερα, όπου κάποιοι τουρίστες πηγαίνουν σε ξένους προορισμούς,
και αντί να γνωρίσουν την ντόπια κουζίνα και γενικά τον ξένο τρόπο ζωής, αναζητούν τα ίδια (και συχνά σε πολύ χειρότερη εκδοχή και
ποιότητα) που υπάρχουν στην πατρίδα τους. Δεν αναφέρομαι εδώ στην περίπτωση του φίλου konpap, αλλά γενικότερα (π.χ. και στην Ελλάδα
οι Άγλλοι, εκεί κολλημένοι με το english breakfast).

Παρεμπιπτόντως, Cher Chevalier, πως την παλεύεις με τους Πολωνούς; Είχα έρθει στην Κροκοβία τον Μάρτιο για πέντε μέρες (πανέμορφη πόλη)
λόγω υποχρεώσεων, και μου άφησαν άσχημη εντύπωση, λόγω ψυχρότητας και ρομποτισμού. Τους μιλάς και σε κοιτάζουν σαν χάνοι. Τους εξηγείς,
και αυτοί τα ιδια Παντελάκη μου, με το σκάλωμα που έχουν. Άλλη νοοτροπία, εντελώς. Στην Ουκρανία, παρόμοια φάση αλλά κάπως καλύτερα.
Οι γυναίκες στην Πολωνία, έτσι όλες έχουν ξερό κεφάλι αγύριστο; Παναγία μου, τι ζημιά τους έκανε το κοκτέιλ Καθολικισμός-Κομμουνισμός...
Πρέπει να είσαι τέρας υπομονής φίλτατε, ή να έχεις σοβαρούς λόγους να ζείς εκεί και να τους συνανασρέφεσαι καθημερινά.

Πες τα χρυσοστομε, οπως τα λες ειναι ολα ακριβως. Εχουν βεβαια και τις θετικες πλευρες τους για να τα λεμε ολα. Αλλα αλλος κοσμος εντελως.
Και για τις κουζινες και εγω εχω αυτη την απορια, αν και ο φιλος προφανως ηθελε να παει σε αυτο με τη φιλη του , ωστε να της δειξει κατι το ελληνικο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πες τα χρυσοστομε, οπως τα λες ειναι ολα ακριβως. Εχουν βεβαια και τις θετικες πλευρες τους για να τα λεμε ολα. Αλλα αλλος κοσμος εντελως.
Και για τις κουζινες και εγω εχω αυτη την απορια, αν και ο φιλος προφανως ηθελε να παει σε αυτο με τη φιλη του , ωστε να της δειξει κατι το ελληνικο.

Στα θετικά τους που διαπίστωσα (διόρθωσέ με, αν κάπου κάνω λάθος εκτίμηση), σε νορμάλ περιπτώσεις και όχι σε γκαγκάδες  :headbang:, είναι η φιλοτιμία και η ευσυνειδησία που δείχνουν. Πειθαρχημένοι, γενικώς, μου φάνηκαν, αλλά με έλλειψη κριτικής σκέψης. Άνθρωποι των άκρων, και πεισματάρηδες, όπως όλοι οι Σλάβοι, άλλωστε, αλλά περισσότερο βγάζουν αυτή τη βαυαρική τυπικότητα και ψυχρότητα, και δεν έχουν την αψύτητα και αρκουδιά των βαλκανίων. Αν καταφέρεις να μπείς στο σπίτι τους, όμως, είναι φιλόξενοι. Σε πολωνική οικογένεια, έχω δοκιμάσει τη νοστιμότερη homemade ομελέτα στη ζωή μου... 
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Στα θετικά τους που διαπίστωσα (διόρθωσέ με, αν κάπου κάνω λάθος εκτίμηση), σε νορμάλ περιπτώσεις και όχι σε γκαγκάδες  :headbang:, είναι η φιλοτιμία και η ευσυνειδησία που δείχνουν. Πειθαρχημένοι, γενικώς, μου φάνηκαν, αλλά με έλλειψη κριτικής σκέψης. Άνθρωποι των άκρων, και πεισματάρηδες, όπως όλοι οι Σλάβοι, άλλωστε, αλλά περισσότερο βγάζουν αυτή τη βαυαρική τυπικότητα και ψυχρότητα, και δεν έχουν την αψύτητα και αρκουδιά των βαλκανίων. Αν καταφέρεις να μπείς στο σπίτι τους, όμως, είναι φιλόξενοι. Σε πολωνική οικογένεια, έχω δοκιμάσει τη νοστιμότερη homemade ομελέτα στη ζωή μου... 

Aκριβως, δε διαφωνω σε κομμα απο οσα λες ! Πειθαρχημενοι και ευσυνειδητοι, αλλα δυσκαμπτοι και ελλειψη κριτικης σκεψης και ευελιξιας σε κρισιμες στιγμες. Μπαινουν σε μια τροχια και πανε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Πάντως, ποτέ δεν κατάλαβα το συνηθισμένο σκηνικό που παίζεται γενικότερα, όπου κάποιοι τουρίστες πηγαίνουν σε ξένους προορισμούς,
και αντί να γνωρίσουν την ντόπια κουζίνα και γενικά τον ξένο τρόπο ζωής, αναζητούν τα ίδια (και συχνά σε πολύ χειρότερη εκδοχή και
ποιότητα) που υπάρχουν στην πατρίδα τους.

α μπραβο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Aκριβως, δε διαφωνω σε κομμα απο οσα λες ! Πειθαρχημενοι και ευσυνειδητοι, αλλα δυσκαμπτοι και ελλειψη κριτικης σκεψης και ευελιξιας σε κρισιμες στιγμες. Μπαινουν σε μια τροχια και πανε.

;) bardzo dobrze... χαίρομαι που δεν έπεσα έξω, παρά τη σύντομη συναναστροφή και εμπειρία μου...


[παραδόξως, για το σκάλωμά τους, είναι πολύ μπροστά στη μουσική, και όχι μόνο λόγω Σοπέν. Φοβερή τζάζ πολωνική σκηνή,
που συνιστάται ανεπιφύλακτα σε όσους γουστάρουν. Το καλό να λέγεται...]
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Από τις πορνοσημειώσεις μου,καλά μουνοπεράσματα/μέρη  :tits:

ULICA SZEWSKA
GALERIA KRAKOWSKA
RYNEK GLOWNY
KASIMIERZ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αρχηγε στρατιας λαμβανεις;

Αρχικά θελω να σε  ευχαριστησω που με τα post σου έδωσες μασημενη τροφή και μακάρι να είχα 5 πούτσες αντί για  μία,
γιατί δεν τις προλαβαίνω.Το ΜΟΝΟ μου πρόβλημα στην Πολωνία είναι αυτό.

Λοιπόν,δεν έχω πολύ χρόνο οπότε..
Συμφορουμίτης με καλή παρουσια στο site που ομως ντρεπεται να πει ότι εφαγε φόλα μαζί με φιλαράκο του.
Ειναι Κρακοβια,πηγαν να παρουν παρτουζα αυτην

www.roksa.pl/en/advertisements/show/25840]http://www.roksa.pl/en/advertisements/show/25840[/url]

και βγηκε μια χοντρη ξανθια που τους πηρε 250 zloty και αντι να τους κρατησει 1 ωρα,μετα το πρωτο μπαλακι τους εδιωξε.

Επειδη ειμαι ακομη Wroclaw και δε θα τους προλαβω καν Krakow.
Γραψε κανα link απο ξανθια(oχι σλαβογυφτισσα τελοσπαντων) κάτω των 30,που να ειναι με κανονικες φωτογραφιες.
Εγω τους προτεινα 2 που εγγυωμαι,αλλα ειναι πανω απο 300 zloty και τους ειναι ακριβες.

Αν εχεις τιποτα γραψε εδω να σε διαβασουν.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εχω ήδη γράψει οτι η Πολωνία είναι ιδανική για τρίπουτσους.Κράκωβ δεν πάω για σεξοτουρισμό πέφτει μακριά.



quote author=Kman2 link=topic=186209.msg5856727#msg5856727 date=1415393647]
Ας πούμε το οτι ένας άντρας καυλώνει στις σλαβικές χώρες θεωρείται κοπλιμέντο για τις κοπέλες.Δεν υπάρχουν οι μαλακίες περί βιασμού όπως στη Δύση.Επίσης θεωρείται φυσικό ένας άντρας να μοιράζει χούφτους άμα βλέπει ωραίες κοπέλες.Θεωρείται φυσικό.Γενικά όλο το θέμα αρσενκό θηλυκό,γαμήσι,γυναικεία φύση θεωρείται φυσικό στις σλαβικές χώρες.Δεν είναι κανένα μυστήριο.Οι γκόμενςς βάζουν make up μπροστά σου ή καλούν σε τριολέ τις φίλες τους.Η σου μιλάνε όπως μιλάνε στις φιλενάδες τους με κουτσομπολιά κτλ.
Στην Πολωνία δίπουτσοι και τρίπουτσοι άντρες μόνο μπορούν να ικανοποιηθούν αρκετά η διαθέσιμη ποσότητα μουνιού είναι απεριόριστη.
Δε χρειάζεται να το παίζεις καθόλου ούτε να επιδεικνύεσαι.Σαν κλασσικός Ελληναράς γαμείς και δέρνεις.
[/quote]

Για πες τι έγινε Βρότσλαβ?Πήγες στο καφέ Μανάνα,το Cherry,το Teatr?Melanz,Casa dela Muzika κλασσικά?
Κοίτα εσύ τους αιφνιδιάζεις περισσότερο από μένα διότι τα άτομα σαν εσένα θεωρούνται εκ των προτέρων δεμένα από καλούτσικη Ελληνίδα ή Γερμανίδα που δεν τους αφήνει ούτε για κατούρημα στο ανατολικό μπλοκ.Το know how που έδωσα είναι μοναδικό μπορεί να εφαρμοστεί από όλους τους βαλκανιόπουτσους.
Είναι σα να ληστεύεις εκκλησία έχω δώσει τρομερή λεπτομέρεια για άτομα που πληρούν τις προυποθέσεις.
Εγώ με προβλήματα υγείας πλέον και κάτω από φάρμακα αναγκάστηκα εκ των πραγμάτων να αραιώσω τις επισκέψεις λόγω φυσικής εξαντλήσεως.Η θέληση είναι εκεί αλλά το σώμα πλέον δεν μπορεί.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αρχηγέ δε θα σε παραθέσω,χθες είδα ότι πριν κάτι post ειπες να γραψω για club Krakow και τωρα για Wrocław.
Ξέρεις τι γίνεται...
Ειδικά εσύ,εχεις επαναλαβει όλα αυτά άπειρες φορές,καιρός ειναι ο κόσμος να αγοράσει ενα αστείο εισιτήριο της Ryanair και να έρθει έστω για μια μερα να δει με τα μάτια του.

Πόσα μαγαζιά να γράψουμε..
Αυτο φτάνει..

XWqArC8.jpg


Ήμουν μέσα απο το απόγευμα,έφαγα και χυλό,έγινε και μια ψιλοπαρεξηγηση με εναν βλακα securita που απλά ζήλευε που μιλούσα στις γκομενες χωρίς ντροπή,αλλά τσιμπισα fb και θα βγω και με 3 Πολωνεζες φιλες παρέα που μου υποσχευηκαν ότι "θα περάσουμε καλά" και έπαιξε και ενα αμοιβαίο φασωμα με τη μια στο parking.

Η Κρακοβία ΔΕΝ ειναι για πορνοτουρισμο,εκτός αν ανέβεις τα 500 Zloty/ώρα όπου γαμας TOP μουνιά.
Αν προλάβω θα παρω την πιο ακριβή που παίζει εδω στα 1000 Zloty/ώρα που μου την έδειξαν την προηγούμενη φορά στην υποδοχή γνωστού club και έμεινα μαλακας.

Η Πολωνέζα στανταρακι μόλις πήρε γραμμή ότι ψάχνομαι και με άλλες,μου έκανε μια psycho καφρίλα πάνω στο γαμησι,αλλά το χειριστηκα κομπλέ το θεμα.Έβγαλε παράνοια χωρίς να εχει δώσει ποτε ανάλογο δείγμα

Υ.Γ.Τον συμφορουμιτη και τον φίλο του τους βόλεψε τελικα ενα ψιλομαφιοζος διμετρος ταξιτζής που με το αζημειωτο με έχε κάνει μεγαλο μάγκα την προηγούμενη φορά.Πλεον τον εχω για σοφέρ όταν δεν προλαβαίνω να πάω γρήγορα στα ραντεβού.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ δε θα σε παραθέσω,χθες είδα ότι πριν κάτι post ειπες να γραψω για club Krakow και τωρα για Wrocław.
Ξέρεις τι γίνεται...
Ειδικά εσύ,εχεις επαναλαβει όλα αυτά άπειρες φορές,καιρός ειναι ο κόσμος να αγοράσει ενα αστείο εισιτήριο της Ryanair και να έρθει έστω για μια μερα να δει με τα μάτια του.

Πόσα μαγαζιά να γράψουμε..
Αυτο φτάνει..

XWqArC8.jpg


Ήμουν μέσα απο το απόγευμα,έφαγα και χυλό,έγινε και μια ψιλοπαρεξηγηση με εναν βλακα securita που απλά ζήλευε που μιλούσα στις γκομενες χωρίς ντροπή,αλλά τσιμπισα fb και θα βγω και με 3 Πολωνεζες φιλες παρέα που μου υποσχευηκαν ότι "θα περάσουμε καλά" και έπαιξε και ενα αμοιβαίο φασωμα με τη μια στο parking.

Η Κρακοβία ΔΕΝ ειναι για πορνοτουρισμο,εκτός αν ανέβεις τα 500 Zloty/ώρα όπου γαμας TOP μουνιά.
Αν προλάβω θα παρω την πιο ακριβή που παίζει εδω στα 1000 Zloty/ώρα που μου την έδειξαν την προηγούμενη φορά στην υποδοχή γνωστού club και έμεινα μαλακας.

Η Πολωνέζα στανταρακι μόλις πήρε γραμμή ότι ψάχνομαι και με άλλες,μου έκανε μια psycho καφρίλα πάνω στο γαμησι,αλλά το χειριστηκα κομπλέ το θεμα.Έβγαλε παράνοια χωρίς να εχει δώσει ποτε ανάλογο δείγμα

Υ.Γ.Τον συμφορουμιτη και τον φίλο του τους βόλεψε τελικα ενα ψιλομαφιοζος διμετρος ταξιτζής που με το αζημειωτο με έχε κάνει μεγαλο μάγκα την προηγούμενη φορά.Πλεον τον εχω για σοφέρ όταν δεν προλαβαίνω να πάω γρήγορα στα ραντεβού.

Οντως Κρακοβία οι τοπ των τοπ είναι στα 300 ευρώ.Οπως και γενικά Πολωνία.Galeria Krakowska και City Handlowy στο Πόζναν τα καλύτερα μέρη Πολωνία για καμάκηδες.Απειρο μουνί.
Πολωνικό τσιμπούκι τι να λέμε τώρα.Οποιος δοκίμασε τον ήλιο είδε.Ετσι και προμπάρεις αυτό δεν υπάρχει τίποτα άλλο που να συγκρίνεται τουλάχιστον ευρωπαικώς.Κάποια φιλότιμη προσπάθεια κάνουν οι Ρουμάνες αλλά και πάλι είναι μακράν.Οι Πολωνέζες απλά το έχουν στο αίμα τους.Τρομερές γλύφτρες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.880
Like
10.231
Πόντοι
2.406
γιαννης κερναει ,γιαννης πινει... :grin: :grin: :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν είπες όμως για σκηνικά στο Βρότσλαβ που είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.Πάντως και daygame η Πολωνία έχει φοβερό ιδίως στις Galeria και στα Glowny που συνήθως είναι ενωμένα όπως και τα Discoplex με τα ιστορικά κέντρα.Αυτό γιατί συνήθως οι Πολωνοί είναι συνήθως αρκετά μεθυσμένοι για να μετακινούνται μακριά οπότε όλα είναι δίπλα δίπλα.
Αυτά που λες για τις γκόμενες στα κλαμπ και στα VIP που τον τρώνε για λεφτά πρέπει να τα διαβάζουν ο Dr. Love και ο Σεβαλιέ που έμενε εκεί δύο χρόνια χωρίς να πάρει χαμπάρι τι παίζει αυτό που είδα αμέσως(σιγά το δύσκολο δηλαδή).
Εχω γράψει 1000 φορές για Πολωνές που σπονσοράρονται αφού έχω γαμήσει καμιά πενηνταριά και αυτοί πάλι λένε οτι είναι τζαμπέ οτι δεν κάνουν τέτοια(μην εκθέσουμε και υπολήψεις από παντρεμένες κτλ).Δηλαδή Πολωνία είναι από τα λίγα μέρη όπου και οι παντρεμένες έχουν σπονσοράδες,γαμιάδες και γκόμενους αφού οι άντρες τους είναι τσίπηδες και μαλθακοί στο σεξ.Σχεδόν όλες είναι διαθέσιμες για κάτι καλύτερο άσχετα αν έχουν γκόμενο ή μη.Κάτι που σαφώς δεν ισχύει Ουκρανία όπου ψάχνεις ή κάτω των 22 ανύπαντρη ή άνω των 30 χωρισμένη.
Ολες οι Πολωνέζες κλαίγονται ο άντρας μου δε μου δίνει λεφτά,ο άντρας μου είναι kiepsky w lozku(δε γαμάει καλά) κτλ.

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.880
Like
10.231
Πόντοι
2.406
Δεν είπες όμως για σκηνικά στο Βρότσλαβ που είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.Πάντως και daygame η Πολωνία έχει φοβερό ιδίως στις Galeria και στα Glowny που συνήθως είναι ενωμένα όπως και τα Discoplex με τα ιστορικά κέντρα.Αυτό γιατί συνήθως οι Πολωνοί είναι συνήθως αρκετά μεθυσμένοι για να μετακινούνται μακριά οπότε όλα είναι δίπλα δίπλα.
Αυτά που λες για τις γκόμενες στα μαγαζιά και στα VIP που τον τρώνε για λεφτά πρέπει να τα διαβάζουν ο Dr. Love και ο Σεβαλιέ που έμενε εκεί δύο χρόνια χωρίς να πάρει χαμπάρι τι παίζει αυτό που είδα αμέσως(σιγά το δύσκολο δηλαδή).
κμαν κερναει..."βαλκανιος" πινει... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom