Νέα

Κρακοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Πάντως στην Βαρσάβα εκεί που περπατούσες και είχε συνηθισμένες κοπέλες έβλεπες ξαφνικά κάτι δίμετρα και τρελλαινόσουν.
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
εχει και αλλες ωραιες πολεις με ωραια μωρα οπως βροτσλαβ,ποζναν,γκντανσκ,τορουν κρακοβια...
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
α ρε κουφαλα ψωνισες απ το δρομο?


 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Είχα εκεί παρέα αλλά τα τεμάχια ήταν άπαιχτα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
φιλε και εγω εγω το ιδιο κανω αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα...τωρα αν γαμησες την γυναικα καποιου...πως ηθελες να σε κοιταει...να σου πει και ευχαριστω?
ουτε εγω ειχα.αλλα δεν μας πολυσυμπαθουνε οι Πολωνοι θα ελεγα.
εχει και αλλες ωραιες πολεις με ωραια μωρα οπως βροτσλαβ,ποζναν,γκντανσκ,τορουν κρακοβια...
ωραια μερη αλλα προτιμαω τη Βαρσοβια ισως επειδη εχω διαμερισμα στο κεντρο(τωρα το νοικιαζω ηθελα να το πουλησω αλλα δεν βρεθηκε αγωραστης).στο Ποζναν εχει πολυ μουνι.
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Δημητράκη μήπως πήγες σαν ρώσος γιαυτό σε αντιμετώπιζαν έτσι ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οχι σαν Ελληνας.οι Πολωνοι ειναι πολυ κομπλεξικοι.ολους δεν τους πανε Γερμανους,Ρωσσους,Ελληνες.παντος μοιαζουν παρα πολυ με τους Ρωσσους.ενω οι Τσεχοι μοιαζουν πολυ στους Γερμανους.
 

Επισκέπτης
Πολωνια πηγα το 1994 καλοκαιρι. Εμενα στη Γκτυνια σε γκομενα που ειχα γνωρισει στην Ελλαδα. Γκτυνια, Σοποτ και Γκντανσκ δεν λεγανε κατι σαν πολεις. Παρολο που εκατσα 11 μερες δεν επισκευτηκα καμια αλλη πολη. Ουτε μπορεσα να την ψαξω για πουτανες και τα σχετικα γιατι ημουν ολη μερα με την κοπελα και τις φιλεςους της. Αλλα το τι μουνι κυκλοφορουσε στους δρομους και τα bar δεν περιγραφεται. Οι Πολωνοι δεν με αντιμετωπιζαν εχθρικα, αντιθετως εισαν πολυ φιλικοι. Το μοναδικο προβλημα που ειχα ηταν ενα βραδι που μου την επεσαν μπατσοι σε μια πλατεια γιατι καθομουν σε παγκακι και περιμενα την κοπελα μου και πεταγα τα τσιγαρα κατω. Μου ειπαν οτι απαγορευεται να πετας τις γοπες στο δρομο. Θεωρω τους Πολωνους ενταξη ατομα και τις Πολωνεζες απο τις πιο ομορφες και ξηγημενες γυναικες στην Ευρωπη.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ειναι φιλε, οπωσ τα λεs. Μια χαρα ειναι οι Πoλονοι & οι μουναρεs Πολωνεζεs. Βρε Δημητρη, οι Γερμανοι τουs γαμησανε στον Β παγκοσμιο, (αουσβιτs κτλ), & οι Ρωσοι απο τοτε μεχρι το 1990. Τι περιμενειs, να του συμπαθουν? :)  :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
το προβλημα τους ειναι οικονομικο.βλεπουν τους Ρωσσους να εχουν λεφτα βλεπουν τους Γερμανους να εχουν ακομα πιο πολλα λεφτα ε,και καπου τσαντιζονται.ειναι πολυ Ρατσιστες παντος!οχι με την καη εννοια της λεξης.επιθετικοι δεν ειναι αλλα ειναι πολυ κλειστοι ανθρωποι 
 

tsoutsis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
65
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά είχα πάει πριν 1 χρόνο και κατι κρακοβία. Απο τα site ξεχαστε το,βλεπεις κάτι μουνάρες στις φωτο και όταν πας για κοκο φευγεις άπραγος γιατι  ειναι μπάζα. Ασε που ενώ συνενοείσε να πας π.χ. σε 1 ώρα έξω από την πολυκατοικία της ,φτάνεις της τηλεφωνείς και
ουτε καν απαντάνε.Τι βίτσιο είναι αυτό δεν μπορώ να καταλάβω.....
Σαν λαός τους είναι όντως αν όχι ρατσιστές ,επιφυλακτικοί με τους ξένους.
Με το που άκουγαν αγγλικά κατέβαζαν τα μούτρα και δεν σε εξυπυρετούσαν ή σε εξυπυρετούσαν με το ζόρι.Πραγματικά τους περίμενα πιο ευρωπαίους....
Η κρακοβία έχει πολλά μπαράκια αλλά είναι όλα τρύπες ενω φάγαμε και πόρτα σε μπαρ επειδή κατάλαβαν ότι είμαστε ξένοι.Η παλαια πόλη είναι όμορφη αλλα πέραν τουτου τίποτα.
Εν κατακλειδι θα έλεγα ότι δεν άξιζε τον κόπο και σιγουρα  δεν θα ξαναπάω,ενω αν κάποιος
θελει να πάει για σεξοτουρισμο καλύτερα να ψάξει για άλλο μέρος γιατί θα μείνει με το πουλι στο χέρι όπως έμεινα και εγώ.......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ετσι ειναι φιλε, οπωσ τα λεs. Μια χαρα ειναι οι Πoλονοι & οι μουναρεs Πολωνεζεs. Βρε Δημητρη, οι Γερμανοι τουs γαμησανε στον Β παγκοσμιο, (αουσβιτs κτλ), & οι Ρωσοι απο τοτε μεχρι το 1990. Τι περιμενειs, να του συμπαθουν? :)  :headbang:
το προβλημα τους ειναι οικονομικο.βλεπουν τους Ρωσσους να εχουν λεφτα βλεπουν τους Γερμανους να εχουν ακομα πιο πολλα λεφτα ε,και καπου τσαντιζονται.ειναι πολυ Ρατσιστες παντος!οχι με την καη εννοια της λεξης.επιθετικοι δεν ειναι αλλα ειναι πολυ κλειστοι ανθρωποι 

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τους βάλανε στην Ευρωπαική Ένωση. Όπως και Ρουμάνους , Βούλγαρους. Πολύ νωρίς. Ίσως έπρεπε να περιμένουν λίγα χρόνια ακόμη να δυτικοποιηθούν κι άλλο.
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
γιασας παιδια θα βρησκομε κρακοβια 18 με 21 σεπτεβριου για την τεληκη φαση του ευρομπασκετ, κανα νεο γενηκα εχουμε? οπιαδηποτε πληροφορια για  :knockinb: :boff: :fuck1: :pipa2:δεκτη,
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Πήγαν Πόζναν το καλοκαίρι για μία μέρα.Εφτασα το μεσημέρι,έκανα κάτι απίστευτα πράγματα με μια γκόμενα στο ξενοδοχείο(φοβερά extreme,η γκόμενα αυτή δεν έχει κανένα ταμπού και θέλει να δοκιμάσει τα πάντα) και το βράδυ την άφησα στο δωμάτιο και πήγα στις ντίσκο.Το τι γινότανε δεν περιγράφεται.Γενικά Πολωνία για να μη γαμήσεις,πρέπει να σου λείπει ο πούτσος.Ακόμα και κουτσός και μονόφθαλμος να είσαι γαμάς.Ολες οι γκόμενες φλερτάρουν,ακόμα και τα πιο απίστευτα μουνιά.(στην Πολωνία σου πέφτει η σιαγόνα με τα μωρά που βλέπεις,είναι η πρώτη κλάση στην Ευρώπη μετά τις Σουηδέζες).
Παντρεμένες δίνουν τηλ. χαλαρά και όλες γουστάρουν να έρθουν Ελλάδα.Χάιδευα τη μια γκόμενα,φίλαγα την άλλη και τους φαίνονταν φυσικό.Αλλάζουν τους γκόμενους σαν τα πουκάμισα και πολλές έχουν 3-4 γκόμενους ταυτόχρονα.(οι Τσέχες έχουν ακόμα περισσότερους πολλές φορές).Γενικά είναι σαν παράδεισος με τους άντρες να λείπουν από τη χώρα(πολλοί έχουν μεταναστεύσει στην Αγγλία,Ιρλανδία) και τις γκόμενες πίσω να γαμάνε ό,τι κινείται.
Παραλίγο να παίξει τσαμπουκάς με Πολωνούς γιατί έπεσα σε κάτι γκόμενές τους αλλά μετά τους άφησα να πέσουν στις δικές μου και ηρέμησαν.Γαμώ τους λαούς.Πραγματικά και γαμώ με πολύ σωστή νοοτροπία.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Επίσης όταν φτάνεις από την Ουκρανία στην Πολωνία λες μα τι χαζές αυτές οι Πολωνέζες,σου φαίνεται οτι πάνε γυρεύοντας να φάνε πούτσο,δεν έχουν την ουκρανική πονηριά.Ενώ όταν πας από την Πολωνία στην Ουκρανία λες μα τι λυσσάρες αυτές οι Ουκρανές,τι πουτάνες,σου φαίνεται οτι όλες πηδιούνται για λεφτά.
 

Επισκέπτης
Φίλε σε ποια γλώσσα μιλάγατε γιατί απ ότι ξέρω δε μιλάνε πολλές Αγγλικά...

Πήγαν Πόζναν το καλοκαίρι για μία μέρα.Εφτασα το μεσημέρι,έκανα κάτι απίστευτα πράγματα με μια γκόμενα στο ξενοδοχείο(φοβερά extreme,η γκόμενα αυτή δεν έχει κανένα ταμπού και θέλει να δοκιμάσει τα πάντα) και το βράδυ την άφησα στο δωμάτιο και πήγα στις ντίσκο.Το τι γινότανε δεν περιγράφεται.Γενικά Πολωνία για να μη γαμήσεις,πρέπει να σου λείπει ο πούτσος.Ακόμα και κουτσός και μονόφθαλμος να είσαι γαμάς.Ολες οι γκόμενες φλερτάρουν,ακόμα και τα πιο απίστευτα μουνιά.(στην Πολωνία σου πέφτει η σιαγόνα με τα μωρά που βλέπεις,είναι η πρώτη κλάση στην Ευρώπη μετά τις Σουηδέζες).
Παντρεμένες δίνουν τηλ. χαλαρά και όλες γουστάρουν να έρθουν Ελλάδα.Χάιδευα τη μια γκόμενα,φίλαγα την άλλη και τους φαίνονταν φυσικό.Αλλάζουν τους γκόμενους σαν τα πουκάμισα και πολλές έχουν 3-4 γκόμενους ταυτόχρονα.(οι Τσέχες έχουν ακόμα περισσότερους πολλές φορές).Γενικά είναι σαν παράδεισος με τους άντρες να λείπουν από τη χώρα(πολλοί έχουν μεταναστεύσει στην Αγγλία,Ιρλανδία) και τις γκόμενες πίσω να γαμάνε ό,τι κινείται.
Παραλίγο να παίξει τσαμπουκάς με Πολωνούς γιατί έπεσα σε κάτι γκόμενές τους αλλά μετά τους άφησα να πέσουν στις δικές μου και ηρέμησαν.Γαμώ τους λαούς.Πραγματικά και γαμώ με πολύ σωστή νοοτροπία.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Φίλε σε ποια γλώσσα μιλάγατε γιατί απ ότι ξέρω δε μιλάνε πολλές Αγγλικά...

Πολωνικά.Γενικά πολωνικά,ρωσικά,ουκρανικά μοιάζουν πολύ μεταξύ τους ό,τι και να σας λένε οι κάτοικοι αυτών των χωρών.
Τώρα πολλές Πολωνέζες έχουν μεταναστεύσει Αγγλία,Ιρλανδία και τα φτιάχνουν με κάτι σκατόφατσες Ινδούς και Πακιστανούς και πολλές με μαύρους.Λοιπόν οι Πολωνέζες είναι παλαβές.Πάνε συνέχεια με τους πιο ελεεινούς άντρες.Ημουνα Κατερινόσκαλα και τις είδα να τραβιούνται (αντί για Ελληνες και Σέρβους) με Πακιστανούς που πούλαγαν μαλακίες στο δρόμο.
Γενικά οι Πολωνές προτιμούν τον χάλια άντρα,αυτόν που δεν προσέχεις καθόλου και όχι το μουράτο.Τώρα γιατί αυτό συμβαίνει,είναι μια ολόκληρη ιστορία.Παλαβές,τι να πω.Εγώ έχω τρεις και τι να πω,τέτοια παλαβομάρα δεν έχω συναντήσει.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ακούστε τώρα τι συνέβαινε εκεί.Η γκόμενα έβρισκε έναν τύπο στα 19-20,τον σπίτωνε τον ξέσκιζε στον πούτσο,έμενε έγκυος και στα 21 παντρευόταν.Ολες οι Πολωνές άνω των 21 ήταν παντρεμένες αν και αυτό τώρα αρχίζει να αλλάζει.Ομως το σπίτωμα και το ανελέητο γαμήσι χωρίς προφυλακτικό όπως και η επιθυμία εγκυμοσύνης παραμένει.Για αυτό προσοχή.
Επίσης ένας λόγος που γαμάνε Ινδούς και Αραβες είναι οτι τις παντρεύονται,ενώ οι Ιταλοί έχουν βγάλει κάκιστη φήμη ως άντρες που μόνο γαμάνε και φεύγουν.Την ίδια φήμη πάνε να δημιουργήσουν και οι Ελληνες ενώ με τους Δυτικούς νιώθουν κόμπλεξ και οι Δυτικοί συνήθως τις περιφρονούνε.Γενικά είναι λαός με πολύ χαμηλή αυτοεκτίμηση.Ολο υποκλίσεις και pani,pani(αφέντη) σου λένε.
Πολλές γκόμενες γαμιούνται στο πρώτο ραντεβού,άλλες όμως κάνουν τις παρθένες(καθολικές) και μπορεί να σου βγάλουν την Παναγία.Επίσης πολλές Πολωνέζες ζητάνε λεφτά.(χοντρά λεφτά,συνήθως να τους πληρώνεις το νοίκι και τους λογαριασμούς).
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οι Πολωνές πάντα με ενδιέφεραν. Δεν είχα την ευκαιρία να εντρυφήσω αλλα το έχω σκοπό
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom