Νέα

Κρακοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Ήμουν εκεί καλοκαίρι. Τα αλλαντικά δεν είναι ο, τι καλύτερο για την εποχή, αλλά δεν τρελλάθηκα κι όλας. Πολωνικό φαγητό στο "Δίπορτο" στην Αλεξάντρας κοντά στη Μουστοξύδη.

Το καλύτερο φαγητό εκεί ΙΜΟ ήταν το κυνήγι
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Αν πας, μη αμελήσεις την ηθική σου υποχρέωση να ενημερώσεις το φόρουμ για την εμπειρία σου.
Εεεε..μα..υπαρχει περιπτωση να μη τα "ξερασω" ολα χαρτι και καλαμαρι??!!
Θα υπαρξει λεπτομερεστατο review..!!!
Απλα,το μονο που μπορω να πω με σιγουρια,επειδη διαβασα και αρκετα ξενα φορουμ,το μερος ΔΕΝ ενδυκνειται για σεξοτουρισμο...Και εγω δεν παω βασικα για αυτο...
Λιγες μερες ξεκουρασης...(αλλα "το πλοιο θα μπει στο λιμανι"...σιγουρα..εστω και μια φορα "για το καλο"!!) :boobies:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
pipinomaniac  (προδοτη) χε χε
μην ξεχασεις να πας και στο Αουσβιτς
 

atas

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
pipinomaniac  (προδοτη) χε χε
μην ξεχασεις να πας και στο Αουσβιτς
ε όχι και προδότης! Ένα μικρό παραστράτημα θα κάνουμε ( θα είμαι και εγώ :) μαζί )
Το καλοκαίρι όμως θα είμαστε στο σωστό μέρος :)
Φυσικά θα παίξει και το Αουσβιτς μιας και είναι μόνο 50km μακριά
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
pipinomaniac  (προδοτη) χε χε
μην ξεχασεις να πας και στο Αουσβιτς
Φιλε Κωστα,οποιος επισκεφτει τη Ταυλανδη,αποκτα μια "συζηγικη" σχεση με αυτην..
Αλλα επειδη ουδεποτε υπηρξα "πιστος" σε οποια σχεση δημιουργησα,γι αυτο..κανω και τις "αρπαχτες" μου σε αλλους προορισμους..
Το καλοκαιρακι βεβαια,(πρωτα ο θεος να ειμαστε καλα),παρεα με τον atas,επιστροφη στη "βαση" μας...THAI.. :rockon: :rockon:
 

apolele

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα..Την επομενη βδομαδα θα βρισκομαι για 9 μερες ταξιδι στην πολη ποζναν..Γνωριζει κανεις κατι γι'αυτο το μερος??
Ευχαριστω..
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Συνάδελφοι καλησπέρα. Την επόμενη εβδομάδα έχω κανονίσει επαγγελματικό ταξίδι στην Κρακοβία. Έχει κανείς προηγούμενη εμπειρία απο την συγκεκριμένη πόλη γιατί πηγαίνω για πρώτη φορά και δεν μπορώ να βρώ προτάσεις(ένοχες ή μή).
Ευχαριστώ Πολύ



Φίλε tom tomson νομίζω ότι τώρα που γύρισες από κρακόβια θα μπορούσες να κάνεις ένα review για το τι παίζει και τι εμπειρίες είχες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Είναι δυνατό να παίζουν τέτοια μωρά με 40 ? και να μην είναι μούφα;Σε ένα Πολωνικό forum γράφανε οτι στα περισσότερα strip clubs  τους γδύνανε κυριολεκτικά με τιμές που ούτε στην Ελλάδα δεν ισχύουν.
απο τα στριπτιτζαδικα ουτε απ'εξω δεν πρεπει να παιρνας!!!!150 ζλοτυ για Κρακοβια και πολλα ειναι!!!το προβλημα ειναι οτι στην Πολωνια δεν μιλανε Αγγλικα.και Ρωσσικα κανουνε οτι δεν καταλαβαινουνε.η Πολωνια ειναι πολυ πιο ευκολη στο γαμησι οι γκομενες πιο απελευθερομενες και πανε αρκετα ευκολα στο κρεβατι.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Παλιά η Κρακοβία ήταν γαμάτη,τώρα έχει χαλάσει εντελώς.Πριν το 2004 οι γκόμενες ήταν προσιτές,έπερνες τηλέφωνα στο άψε σβήσε από καταπληκτικά μουνιά.Το 2004 που μπήκε η Πολωνία στην ΕΕ ήρθε η καταστροφή.Αν πάτε τώρα στην Κρακοβία θα δείτε χιλιάδες τουρίστες από όλο τον κόσμο να προσπαθούν να καμακώσουν Πολωνέζες και αν τολμήσετε να μιλήσετε σε κοπέλα θα φάτε τα απίστευτα γαμοσταυρίδια(πάντα στα πολωνικά).Οι ξένοι έκαναν φοβερή ζημιά στο μέρος από τότε που η ένταξη στην ΕΕ έφερε το μαζικό τουρισμό.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Αν οι Πολωνοί/Πολωνέζες μισούν τους Έλληνες καλά κάνουν γιατί είμαστε ξεφτίλες.

Στην ουσία τώρα. Στη Κρακόβια δεν έχω πάει, αλλά έχω πάει στην Βαρσοβία τρεις φορές. Οι Πολωνέζες είναι πού όμορφες και γλυκές κοπέλες. Υπάρχουν αρκετά δήθεν στριπτιτζάδικα, ουσιαστικά μπρουρδελάκια, γύρω-γύρω στα προάστια της Βαρσοβίας που έχουν το καθένα 3-8 κορίτσια από τα οποία οι μισές τουλάχιστον είναι πολύ όμορφες. Οι τιμές είναι από 50 με 100 ευρώ η ώρα. Έχει κάποιο δωμάτιο εκεί μέσα όπου μπορείς να πας με τη κοπέλα. Πάρε ένα ταξιτζή, εξήγησε του τη θέλεις (θα καταλάβει αμέσως) και θα σε κυκλοφορήσει αυτός όλο το βράδυ σε όλα αυτά. Δεν είναι ανάγκη να πας με κοπέλα στο πρώτο μπουρδέλο που θα βρεις. Εγώ γυρνούσα 3-4 κάθε βράδυ πριν βρω την τέλεια κοπέλα για τα γούστα μου.

Δεύτερη λύση είναι να βρεις τη κοπέλα που σου αρέσει από αυτή την ιστοσελίδα: να την πάρεις τηλέφωνο και να της πεις να έρθει στο ξενοδοχείο σου (σου συστήνω Marriott ή Intercontinental, είναι δύο ουρανοξύστες απέναντι ο ένας από τον άλλο σε μια μεγάλη λεωφόρο σχεδόν, κέντρο με πολύ καλή σχέση ποιότητας/τιμής). Οι φωτογραφίες είναι αληθινές και οι κοπέλες ευγενικές.

Αυτά για τη Βαρσοβία. Όσων αφορά στην Κρακόβια πιστεύω ότι τα πράγματα θα είναι πολύ πεσμένα σε σχέση με τη Βαρσοβία όσων αφορά το σεξ. Ήταν η γενέτειρα του πρώην Πάπα (Giovanni Paolo II) και γενικά είναι πολύ θρήσκοι σε αυτή τη πόλη. Αν λοιπόν πας για σεξοτουρισμό πήγαινε οπωσδήποτε στη Βαρσοβία, όχι στη Κρακόβια.

Συμβουλή μου: πήγαινε σε 5σταρο ξενοδοχείο. Αξίζει πραγματικά. Είναι πολύ καλά ποιοτικά, σε μισή τιμή από ότι στην υπόλοιπη Ευρώπη, και όλο το προσωπικό θα σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Αν πας στο Marriott ή στο Intercontinental να πας στα spa, στη πισίνα, τα hamam και το Jacuzzi, ιδίως στο Intercontinental, είναι στη κορυφή του ουρανοξύστη, θα είσαι ξαπλωμένος με το μοντελάκι σου μέσα στο Jacuzzi και θα βλέπεις όλη τη πόλη με την ομίχλη και το χιόνι τριγύρω σου. (Αχχχ, μου θυμίζεις τις καλύτερες στιγμές της ζωής μου …)

Δεύτερη συμβουλή, δοκίμασε όσες περισσότερες βότκες αντέχεις. Η Πολωνία θεωρείται η πατρίδα της βότκας (αν και κατά τη γνώμη μου η Ρωσία είναι πραγματικά η πατρίδα) και έχουν πολλές και καλές βότκες. Δοκίμασε Zubrofka με χυμό μήλου (το κλασικό τους ποτό) και Wyborowa που φτιάχνεται από πατάτες και όχι από σιτάρι όπως όλες οι υπόλοιπες.   

Αν πας, μη αμελήσεις την ηθική σου υποχρέωση να ενημερώσεις το φόρουμ για την εμπειρία σου. Τελευταία φορά πήγα πριν 3 χρόνια, μπορεί να έχουν αλλάξει κάποια πράγματα, αν και εύχομαι όχι.


Εεεε..μα..υπαρχει περιπτωση να μη τα "ξερασω" ολα χαρτι και καλαμαρι??!!
Θα υπαρξει λεπτομερεστατο review..!!!Απλα,το μονο που μπορω να πω με σιγουρια,επειδη διαβασα και αρκετα ξενα φορουμ,το μερος ΔΕΝ ενδυκνειται για σεξοτουρισμο...Και εγω δεν παω βασικα για αυτο...
Λιγες μερες ξεκουρασης...(αλλα "το πλοιο θα μπει στο λιμανι"...σιγουρα..εστω και μια φορα "για το καλο"!!) :boobies:


ε όχι και προδότης! Ένα μικρό παραστράτημα θα κάνουμε ( θα είμαι και εγώ :) μαζί )
Το καλοκαίρι όμως θα είμαστε στο σωστό μέρος :)
Φυσικά θα παίξει και το Αουσβιτς μιας και είναι μόνο 50km μακριά


Pipinomaniac ΔΕΝ τήρησες την υπόσχεσή σου !
Χρωστάς μία ενημέρωση σε αυτό το θρεντ για το ταξίδι σου στη Πολωνία.
Τελικά που πήγες ; Κρακοβία ή Βαρσοβία ;

Atas είσαι και εσύ ένοχος!
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
οι πολωνοι ειναι απτους χειροτερους λαους
δεν μας πανε καθολου
οπως και οι ουκρανοι το ιδιο
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Πιπινό , Άτας καλως νάρθετε στο club των ρωσσόφιλων - ΤαΎλανδόπληκτων (δεν είναι τ΄λοσο αντιφατικό όσο ακούγεται, θα το καταλάβετε άλλωστε!
Θανάσης πιστεύω να ξέρεις τι θέλω από εκεί (εξάλλου μόνο εσύ θα μπορούσες να με καταλάβεις).
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Ως αντίποινα για τη συμφωνία της Πολωνίας με τις ΗΠΑ για το αντιπυραυλικό σύστημα, σκέφτομαι να κάνω το επόμενο sex-trip μου στη Βαρσοβία.

Το πρωτόκολλο θα είναι αυστηρό και θα περιλαμβάνει:
BBBJ - LORDLY ANAL - CIF or CIM-swallow


ΥΣ: Ο κύριος που είναι παντρεμένος με Πολωνέζα (ονόματα δε λέμε) οφείλει να κάνει το ανάλογο εθνικό (Ρωσικό) του "χρέος" !
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
οι πολωνοι ειναι απτους χειροτερους λαους
δεν μας πανε καθολου
οπως και οι ουκρανοι το ιδιο
φιλαρακι συγγνωμη αλλα δεν ξερεις τιποτα για πολωνους!οι ανθρωποι ακουν ελλαδα και ελληνες και τρελλαινονται γινονται θυσια για σενα,τι μας λες τωρα...αν τους γνωρισεις καλα και ακομα καλυτερα στην χωρα τους θα αλλαξεις γνωμη...ειναι και μουναρες οι πολωνεζες
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
επισης υπαρχει και το roksa.pl με δυνατα μωρα και...φθηνα
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλαρακι συγγνωμη αλλα δεν ξερεις τιποτα για πολωνους!οι ανθρωποι ακουν ελλαδα και ελληνες και τρελλαινονται γινονται θυσια για σενα,τι μας λες τωρα...αν τους γνωρισεις καλα και ακομα καλυτερα στην χωρα τους θα αλλαξεις γνωμη...ειναι και μουναρες οι πολωνεζες
συμφωνώ ότι οι Πολωνοί μας συμπαθούν. Για τους Ουκρανούς δεν ξέρω.
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
οι ουκρανοι ειναι διαφορετικοι,οι πολωνοι ειδικα απεναντι στους ελληνες ειναι πολυ καλοι το λεω εκ πειρας.ακομα και σαν μεταναστες ειναι πολλυ σωστοι καμια σχεση με τους αλλους.το πολυ πολυ να πιουν λιγο παραπανω και να αρχισουν να φωναζουν..ουτε φασαριες ουτε κλοπες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οι ουκρανοι ειναι διαφορετικοι,οι πολωνοι ειδικα απεναντι στους ελληνες ειναι πολυ καλοι το λεω εκ πειρας.ακομα και σαν μεταναστες ειναι πολλυ σωστοι καμια σχεση με τους αλλους.το πολυ πολυ να πιουν λιγο παραπανω και να αρχισουν να φωναζουν..ουτε φασαριες ουτε κλοπες
δεν ξερω εμενα στη Βαρσοβια δεν με πολυσυμπαθουσαν!ισως επειδη τους καταγαμησα της γυναικες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
φιλε και εγω εγω το ιδιο κανω αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα...τωρα αν γαμησες την γυναικα καποιου...πως ηθελες να σε κοιταει...να σου πει και ευχαριστω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom