Νέα

Κόρινθος/Λουτράκι μπουρδέλα/studio

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Studio masaaz!!!
Παλαια Εθνικη οδο Αργους-Κορινθου 133!!!
Οποιος θελει τηλ. σε pm!


Ωραιο μαγαζι αλλα πολυ καρφωμα για τους ντοπιους!
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ημουν με κατι φιλους κατω Λουτρακι και κορινθο για 3ημερο και καπως το φερε η κουβεντα και μου παν οτι εχει ανοιξει ενα και ειναι πασυγνωστο εκει περα....
επειδη δεν βλεπω να εχετε στο καταλογο το εν λογω για αυτο σας ενημερωνω...αν θελετε βρισκω και διευθυνσεις...
περασα και το ειδα...ηταν κλειστο 3 το πρωι .. ειναι σα βιλλιτσα!...ωραιο χτισμα...αλανα παρκινγκ...
και εχει μια ταμπελαρα εξω στη πορτα... ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ  :grin: :2funny:
αυτα μπορεσα και ειδα μεσα στο κατασκοτεινο...

τωρα το που ειναι θα μαθω κ θα σας πω..εκτος αν ξερει κανας αλλος διευθυνση....
μεσα σε κατι χωραφια ειναι παντως  :grin:
 

Επισκέπτης
Παλ.Εθν. οδος Αργους-κορινθου 133 Τηλ. 2741027674
200 μετρα απο την peugeot...
Αν θελουν οι μοντ μπορω να βγαλω και φωτο :grin:
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Βγάλε καμιά φωτό και ίσως να βάλω και κριτική μέσα στη βδομάδα που έρχεται. Λέω να κατέβω μια βόλτα.
 

tsimbitos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανενας τι παιζει στο στουντιο αυτο απο κοπελες
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Studio masaaz!!!
Παλαια Εθνικη οδο Αργους-Κορινθου 133!!!
Οποιος θελει τηλ. σε pm!


Ωραιο μαγαζι αλλα πολυ καρφωμα για τους ντοπιους!

Μπορείς να στείλεις το τηλ. του ιδρύματος αν ισχύει ακόμα σε pm; Ευχαριστώ
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι. Πήγα στο εν λόγω μαγαζι πριν κανα 2 βδομαδες . Ήταν λίγο δύσκολο να εντοπίσω τον δρόμο αλλά είναι όπως περιγράφουν την διαδρομή οι προηγούμενοι  ;)... από σέρβις ήταν αψογα ... πήρα το απλό με 50€ (είχε και τζακούζι με 100€) . Η καύλα ήταν μία ξανθούλα με τέλειο σωματάκι που είχε συμμετοχη σαν να ήταν η γκομενά μας. :knockinb:. Με ρωταγε που βρήκα το μαγαζι και ακολούθησε σχετική κουβέντα για internet κτλ...πάντως η καύλα διαβάζει αυτα που γράφουμε.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
πριν απο κανα μηνα ειχε εκει μια Ελληνιδα,την Αφροδιτη με τατουαζ στην πλατη και στο κωλομερι.Ξερει κανεις ποια ειναι η κοπελα??
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Πριν από καμιά 15αρια μέρες πήγα στο συγκεκριμένο κατάστημα. Περίμενα πρώτα μασάζ και μετά συνέχεια αλλά τζίφος. Το μωρό μελαχρινό και καλό σχετικά αλλά κουρασμένο μια και μόλις μπήκα εγώ έφευγε άλλος συναγωνιστής. Δεν θυμάμαι όνομα αλλά το άπαιχτο ήταν ότι αφού τελείωσα λέω "μασάζ δεν κάνεις" και μου λέει "κάνω είτε πριν είτε μετά, θες να σου κάνω τώρα" "ναι λέω να ξανακαβλώσω και να φύγει άλλο ένα 60αρι, άστο για την άλλη φορά". Πάντως γενικά δεν ήταν άσχημη η εμπειρία μια και έχω 25 χρόνια να πάω σε studio. Παιδιά κάτοικοι της περιοχής αν υπάρχουν νέες πληροφορίες για bar studio ελεύθερες επαγγελματίες και γενικά για το άθλημα ρίξτε ενημέρωση επειδή πυκνώνουν τα ταξίδια και οι διανυκτερεύσεις μου στην περιοχή. Ευχαριστώ. 
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Παιδιά κάτοικοι της περιοχής αν υπάρχουν νέες πληροφορίες για bar studio ελεύθερες επαγγελματίες και γενικά για το άθλημα ρίξτε ενημέρωση επειδή πυκνώνουν τα ταξίδια και οι διανυκτερεύσεις μου στην περιοχή. Ευχαριστώ. 
αστο φιλε περα απο το στουντιο δεν παιζει κατι θελει να εχεις κυκλο κ γνωστους για να βγαλεις φασεις το στουντιο το εχω επισκευτει  πολυ καλη εξυπηρετηση ειχα παρει φουλ προγραμα κ το δωματιο με το τζακουζι υπηρεσιες πολυ καλες κ αψογη συμπεριφορα τσατσας κ κοπελας απο κει κ περα μονο με γνωστους εγω ειμαι απο την περιοχη κ παλυ επιδη απουσιαζω συνεχως λογο δουλιας δυσκολευομε εως κ δεν τα καταφερνω κ ας ξερω 5 ατομα
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Επιστροφη προχτες στα πατρια εδαφη με το που σχολασα ξεκινησα για κορινθο  στο δρομο μου ηταν το στουντιο οποτε ειπα να κανω σταση να δω τι παιζει κ να ενημερωσω γιατι κεφι να μπω με καθολου μετα απο 16 ωρες δουλεια τα προγραματα ηταν
κανονικο 50
κανονικο με μασαζ 60
με 69 70
με ελευθερο στοματικο 90 (ολα μαζι)
κ με το τζακουζι υδρομασαζ 120(φουλ προγραμα)
Η κοπελα τωρα ηταν καποια κασσανδρα μελαχρινι περιπου στο 1.65 με καμπυλες 2αρι στηθος (οπως το εκοψα) με καμπυλες εμφανισημη μεν αλλα οχι κουκλα δε τωρα απο επιδωσεις δεν ξερω δεν μπηκα γιατι μαλλον θα γινομουν ρεζιλι  :2funny:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456
Έχει ιστοσελίδα το συγκεκριμένο studio;
;)
 

tyflwnei?

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, πέρασα και γω μια βόλτα πρόσφατα και εν περιλήψει έμεινα ικανοποιημένος και από τον χώρο και από την εξυπηρέτηση υποδοχής και κοπέλας, η οποία κοπέλα (Άννα , 2η βάρδια) παρεμπιπτόντως ήταν και λαλίστατη και ευδιάθετη πριν τα καθέκαστα. Ενδείκνυται.

-υ.γ: η διαδρομή,τιμές και άλλα διαδικαστικά ισχύουν στο περίπου οπως περιγράφηκαν σε προηγουμενες απαντησεις-
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο μηπως γνωριζει κανεις?
 

zotrax

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Επιστροφη προχτες στα πατρια εδαφη με το που σχολασα ξεκινησα για κορινθο  στο δρομο μου ηταν το στουντιο οποτε ειπα να κανω σταση να δω τι παιζει κ να ενημερωσω γιατι κεφι να μπω με καθολου μετα απο 16 ωρες δουλεια τα προγραματα ηταν
κανονικο 50
κανονικο με μασαζ 60
με 69 70
με ελευθερο στοματικο 90 (ολα μαζι)
κ με το τζακουζι υδρομασαζ 120(φουλ προγραμα)
Η κοπελα τωρα ηταν καποια κασσανδρα μελαχρινι περιπου στο 1.65 με καμπυλες 2αρι στηθος (οπως το εκοψα) με καμπυλες εμφανισημη μεν αλλα οχι κουκλα δε τωρα απο επιδωσεις δεν ξερω δεν μπηκα γιατι μαλλον θα γινομουν ρεζιλι  :2funny:

και στη κορινθο τιμες αθηνας?
ρε γαμω τη τρελλα μου
 

tipota86

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom