Νέα

24 ετών και παρθένος. Σε ποιό από τα studio να πάω;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.407
Like
13.632
Πόντοι
3.506
Είμαι σε παρόμοια φάση με τον θεματοθέτη. 23 στα 24 και παρθένος. Τελευταίο μήνα έχω βρει μια κοπέλα , η οποία είναι 26 και έχει εμπειριες. Ωστόσο δεν θέλω να καταλαβει ότι είμαι παρθένος , όποτε θέλω πρώτα να πάω 2-3 φορές με πουτανα, πιο πολύ για να μην έχω άγχος μαζί της και όχι ότι θα αποκτήσω εμπειρία με 2-3 φορές. Πρότεινετε να πάρω call girl ή να πάω στούντιο;
Τυπε αν ελεγες οτι εχεις βρει κοπελα στα 32 θα σε περνουσα για τον Ιωαννιδη!
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
406
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Δεν τρολαρω καθόλου φιλε.. Με την κοπέλα βγαίνουμε κοντά μήνα , την προηγούμενη βδομάδα παίχτηκε φάση έξω σε μαγαζί κ περιμενε προφανως να την φορτώσω για σπιτι κ επικαλέστηκα ψέμα οτι φιλοξενώ τον αδερφό μου. φοβάμαι λόγω άγχους πρώτης φοράς μην κομπλάρω και έχω κανένα θέμα με την στύση. Με την κοπέλα έχουμε κοινή παρέα όποτε αν τυχόν της πω ότι είμαι παρθένος , πιθανόν να γίνει βούκινο κ δεν γουστάρω.
Έχω πάρει απόφαση να πάω με πουτανα , γιαυτο ρωτάω κάτι συγκεκριμένο.
Λεβεντιά μου , δεν είναι ποδήλατο για να φοβάσαι μην πέσεις κάτω επειδή είσαι πρωτάρης.
Πέρα από την πλάκα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτε.
Πήγαινε με την κοπέλα σου κι άσε αυτήν να πάρει την πρωτοβουλία . Βάλε την να καβαλικέψει το άλογο κι όλα καλά θα πάνε .
 

donniebrasco

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
Λεβεντιά μου , δεν είναι ποδήλατο για να φοβάσαι μην πέσεις κάτω επειδή είσαι πρωτάρης.
Πέρα από την πλάκα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτε.
Πήγαινε με την κοπέλα σου κι άσε αυτήν να πάρει την πρωτοβουλία . Βάλε την να καβαλικέψει το άλογο κι όλα καλά θα πάνε .
Πιστεύεις ότι δεν θα καταλαβει τίποτα δλδ; Ας καταλαβει ότι δεν έχω πολλές εμπειριες , αλλά αυτή η ταμπέλα του παρθενου δεν θέλω να μου φορεθεί γι αυτο θα πάω πρώτα με πουτανα. Μάλλον θα πάρω βυζιτα σε ξενοδοχείο να είμαι άνετος.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.407
Like
13.632
Πόντοι
3.506
Πιστεύεις ότι δεν θα καταλαβει τίποτα δλδ; Ας καταλαβει ότι δεν έχω πολλές εμπειριες , αλλά αυτή η ταμπέλα του παρθενου δεν θέλω να μου φορεθεί γι αυτο θα πάω πρώτα με πουτανα. Μάλλον θα πάρω βυζιτα σε ξενοδοχείο να είμαι άνετος.
Βυζιτα;
Πως φαινεται ο βυζολαγνος!
 

Jarilo

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Like
382
Πόντοι
20
Δεν τρολαρω καθόλου φιλε.. Με την κοπέλα βγαίνουμε κοντά μήνα , την προηγούμενη βδομάδα παίχτηκε φάση έξω σε μαγαζί κ περιμενε προφανως να την φορτώσω για σπιτι κ επικαλέστηκα ψέμα οτι φιλοξενώ τον αδερφό μου. φοβάμαι λόγω άγχους πρώτης φοράς μην κομπλάρω και έχω κανένα θέμα με την στύση. Με την κοπέλα έχουμε κοινή παρέα όποτε αν τυχόν της πω ότι είμαι παρθένος , πιθανόν να γίνει βούκινο κ δεν γουστάρω.
Έχω πάρει απόφαση να πάω με πουτανα , γιαυτο ρωτάω κάτι συγκεκριμένο.

Call girl να παρεις και να ζητησεις GFE friendly και νομιζω πως θα ηταν μια καλη ιδεα οταν σου ερθει το ραντεβου πες στο στην κοπελα πως ειναι η πρωτη σου, μπορει να εισαι και τυχερος :wink:.
Για παν ενδεχομενο εαν εισαι αγχοδης που μαλλον εισαι, παρε και στο escrot & με την δικια σου sildenafil 100mg να δεις πως σε παει .

ΥΣ εγω παντως απο τα 15 μεχρι τα 21 το επαιζα παρθενος σε νεες επαφες και γαμουσα μια ωρα αρχυτερα..! :hi:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
406
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Πιστεύεις ότι δεν θα καταλαβει τίποτα δλδ; Ας καταλαβει ότι δεν έχω πολλές εμπειριες , αλλά αυτή η ταμπέλα του παρθενου δεν θέλω να μου φορεθεί γι αυτο θα πάω πρώτα με πουτανα. Μάλλον θα πάρω βυζιτα σε ξενοδοχείο να είμαι άνετος.
Πίστεψε με στο μυαλό σου είναι όλα.
Προφανώς και δεν μπορεί να καταλάβει αν έχεις ξανακάνει σεξ .
Με την κοπέλα σου θα περάσεις πολύ καλύτερα από μια επαγγελματία .
Άραξε ξάπλα και βάλε την κοπέλα να κάνει την δουλειά.
Την επόμενη φορά θα της δώσεις το μουνί στο χέρι.
Μην μασάς χώσου και περιμένω να ακούσω τα μαντάτα σου !
 

donniebrasco

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
Call girl να παρεις και να ζητησεις GFE friendly και νομιζω πως θα ηταν μια καλη ιδεα οταν σου ερθει το ραντεβου πες στο στην κοπελα πως ειναι η πρωτη σου, μπορει να εισαι και τυχερος :wink:.
Για παν ενδεχομενο εαν εισαι αγχοδης που μαλλον εισαι, παρε και στο escrot & με την δικια σου sildenafil 100mg να δεις πως σε παει .

ΥΣ εγω παντως απο τα 15 μεχρι τα 21 το επαιζα παρθενος σε νεες επαφες και γαμουσα μια ωρα αρχυτερα..! :hi:
15-21 λογικό να είσαι πρωτάρης. Εγώ ξέφυγα κ αυτό με κρατάει πίσω κ σε νέες γνωριμίες κ με αγχώνει η ιδέα να το καταλαβει η δικιά μου.
Αυτό που λες είναι το σιαλις; Το δίνουν φαρμακείο χωρίς συνταγή;
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
185
Like
481
Πόντοι
21
Πιστεύεις ότι δεν θα καταλαβει τίποτα δλδ; Ας καταλαβει ότι δεν έχω πολλές εμπειριες , αλλά αυτή η ταμπέλα του παρθενου δεν θέλω να μου φορεθεί γι αυτο θα πάω πρώτα με πουτανα. Μάλλον θα πάρω βυζιτα σε ξενοδοχείο να είμαι άνετος.
Τράβα sexyjo
Πιστεύεις ότι δεν θα καταλαβει τίποτα δλδ; Ας καταλαβει ότι δεν έχω πολλές εμπειριες , αλλά αυτή η ταμπέλα του παρθενου δεν θέλω να μου φορεθεί γι αυτο θα πάω πρώτα με πουτανα. Μάλλον θα πάρω βυζιτα σε ξενοδοχείο να είμαι άνετος.
Τράβα στη Τζοάννα (sexy jo) για να σέ κάνει άντρα. Ψοφαει για τέτοια αυτή. Θα σου μάθει καί τίς τρύπες!!
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
351
Like
864
Πόντοι
81
Δεν τρολαρω καθόλου φιλε.. Με την κοπέλα βγαίνουμε κοντά μήνα , την προηγούμενη βδομάδα παίχτηκε φάση έξω σε μαγαζί κ περιμενε προφανως να την φορτώσω για σπιτι κ επικαλέστηκα ψέμα οτι φιλοξενώ τον αδερφό μου. φοβάμαι λόγω άγχους πρώτης φοράς μην κομπλάρω και έχω κανένα θέμα με την στύση. Με την κοπέλα έχουμε κοινή παρέα όποτε αν τυχόν της πω ότι είμαι παρθένος , πιθανόν να γίνει βούκινο κ δεν γουστάρω.
Έχω πάρει απόφαση να πάω με πουτανα , γιαυτο ρωτάω κάτι συγκεκριμένο.
Να ξέρεις ότι στο σεξ αυτό που φοβάσαι, αυτό τελικά παθαίνεις. Όπως πας θα την φας την κεφάλα σου.
 

donniebrasco

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
Πίστεψε με στο μυαλό σου είναι όλα.
Προφανώς και δεν μπορεί να καταλάβει αν έχεις ξανακάνει σεξ .
Με την κοπέλα σου θα περάσεις πολύ καλύτερα από μια επαγγελματία .
Άραξε ξάπλα και βάλε την κοπέλα να κάνει την δουλειά.
Την επόμενη φορά θα της δώσεις το μουνί στο χέρι.
Μην μασάς χώσου και περιμένω να ακούσω τα μαντάτα σου !

Πίστεψε με στο μυαλό σου είναι όλα.
Προφανώς και δεν μπορεί να καταλάβει αν έχεις ξανακάνει σεξ .
Με την κοπέλα σου θα περάσεις πολύ καλύτερα από μια επαγγελματία .
Άραξε ξάπλα και βάλε την κοπέλα να κάνει την δουλειά.
Την επόμενη φορά θα της δώσεις το μουνί στο χέρι.
Μην μασάς χώσου και περιμένω να ακούσω τα μαντάτα σου !
Σευχαριστω πολύ φίλε για το σαππορτ. Ξέρω ότι είναι στο μυαλό μου , αλλά πιστεύω ότι με την κοπέλα θα αγχωθώ. ΟΚ έχω δει άπειρες τσόντες , αλλά στην πράξη φαντάζομαι είναι διαφορετικά.
Με την πουτανα θα κάνω 1-2 κλασσικες στάσεις , ώστε να ξέρω πως είναι (πχ ιεραποστολικό - να την πάρω στα 4)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ξέρεις ότι στο σεξ αυτό που φοβάσαι, αυτό τελικά παθαίνεις. Όπως πας θα την φας την κεφάλα σου.
Γιαυτο θέλω να πάω με μια πουτανα , να μου φύγει ο φόβος και να είμαι άνετος .
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
9
Like
2.069
Πόντοι
496
Τώρα που λέτε για παρθενιές, ήμουν γύρω στα 30 και είχα περάσει σε κάποιο τσαρδί στην Όθωνος Αμαλίας στην Πάτρα. Ελληνίδα μπαμπάτσικη τύπισσα πάνω - κάτω στην ίδια ηλικία κι αυτή και της είπα ότι δεν έχω πάει ποτέ με γυναίκα. Η αντίδραση της ήταν να κατεβάσει καταφατικά τη μούρη :confused:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
406
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Σευχαριστω πολύ φίλε για το σαππορτ. Ξέρω ότι είναι στο μυαλό μου , αλλά πιστεύω ότι με την κοπέλα θα αγχωθώ. ΟΚ έχω δει άπειρες τσόντες , αλλά στην πράξη φαντάζομαι είναι διαφορετικά.
Με την πουτανα θα κάνω 1-2 κλασσικες στάσεις , ώστε να ξέρω πως είναι (πχ ιεραποστολικό - να την πάρω στα 4)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιαυτο θέλω να πάω με μια πουτανα , να μου φύγει ο φόβος και να είμαι άνετος .
Παλικάρι μου την πραγματικότητα σου παραθέτω δεν σαπορτάρω .
Θα δεις στην πορεία ότι τελικά τα πράγματα δεν τόσο φοβερά όσο σου φαίνονται τώρα.
Είτε την κοπέλα σου διαλέξεις είτε κάποια εκδιδόμενη, όλα θα πάνε πρίμα.
Στο τέλος όμως , θα δεις ότι με την κοπέλα σου το σεξ θα είναι ανώτερο.
 

donniebrasco

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
Παλικάρι μου την πραγματικότητα σου παραθέτω δεν σαπορτάρω .
Θα δεις στην πορεία ότι τελικά τα πράγματα δεν τόσο φοβερά όσο σου φαίνονται τώρα.
Είτε την κοπέλα σου διαλέξεις είτε κάποια εκδιδόμενη, όλα θα πάνε πρίμα.
Στο τέλος όμως , θα δεις ότι με την κοπέλα σου το σεξ θα είναι ανώτερο.
Το πιστεύω αυτό που λες... Θα μάθω σύντομα. Σευχαριστω για τις συμβουλες
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Έχεις κοπέλα να ξεπαρθενιαστείς και θα πας σε πουτάνα; :uglystupid:
Εκτός αν τα αισθήματά σου για αυτή είναι μηδέν και τη θες για ξεπέτα, τότε να πας.
Αλλά και πάλι το 1ο :fuck2: θα το θυμάσαι καιρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom