Νέα

Κόρινθος/Λουτράκι μπουρδέλα/studio

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Nectar,μπορεις να βαλεις την διευθυνση?
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Συναδελφοι ειναι γεγονος πλεον οτι η κορινθος απεκτησε στουντιο και μαλιστα απο αποψη χωρου πολυ καλυτερο απο αυτα της αθηνας.το επισκευτηκα την κυριακη διστακτικα μπορω να πω αλλα ,εμεινα καταπληκτος απο το εσωτερικο του χωρου ο οποιος σε παραπεμπει σε ξενοδοχειο.το μαγαζι βρισκεται στην παλαια εθνικη οδο για αργος μετα την αντιπροσωπεια της πεζω-σκοντα 100 μετρα δεξια με χωρο παρκινγκ.ειναι κτιριο διορωφο οπου κατω βρισκεται ο χωρος υποδοχης και πανω τα δωματια τα οποια ειναι πεντακαθαρα με ντουζ οπως σε ξενοδοχειο.
τα κοριτσια ειναι δυο,εγω πετυχα μια μελαχρινη γερμανολιβανεζα ψηλη με λεμονατο στηθος ευγενικη ,προσχαρη και γενικα καλη συμμετοχη.το ονομα της αμαρα.τιμες απο 50 εως 100 ευρω.ωρες λειτουργιας 10-2μμ.
αξιζει μια επισκεψη εστω και για αποκεντρωση απο το κλεινον αστυ.....
 

Επισκέπτης
Αμαν - Αμαν, Τωρα τη κατσαμε τη βαρκα  :2funny: :2funny: :2funny:
Πανε τα Ευρουλάκια μας,
Θα επισκεφτώ το Σαββατο ή την Κυριακη και θα ενημερωσω επισης.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε παιδια εγω εχω ακουσει ιστοριες για το καζινο στο Λουτρακι, οτι δηθεν μεσα παιζουν καποιες βιζιτουδες κλπ κλπ.
Ξερει κανεις εαν εχουν βαση αυτα τα πραγματα?
Δεν ειμαι απο την περιοχη, απλα απο περιεργεια ρωταω.
 

Επισκέπτης
Υψηλό κόστος, δυσκολία στην επαφή, πρέπει να έχεις κονέ.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
φιλε rebetis αν επισκεφτεις τα μερη μας πες την γνωμη σου για το εν λογω μαγαζι
 

mike5653

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σωστα εχει ανοίξει το studio αυτο ειναι ΑΑ
Λενε οτι έχουν 3 κοπέλες και όποιοι μένουν εδω κοντα Κόρινθο ειναι πολυ καλη φάση
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.814
Πόντοι
456
παιδια σωστα εχει ανοίξει το studio αυτο ειναι ΑΑ
Λενε οτι έχουν 3 κοπέλες και όποιοι μένουν εδω κοντα Κόρινθο ειναι πολυ καλη φάση

Χτες το βραδυ ειχε σε τοπικο καναλι DR tv  ρεπορταζ απο το εν λογω στουντιο και μπορω να πω οτι οπτικα τουλαχιστον μου φανηκε καλη περιπτωση απο πλευρας καθαριοτητας , διακοσμηση κλπ κλπ .Μιλωντας καποια κοπελα ειπε οτι υπαρχει και υπογειο παρκινκγ για απολυτη εχεμυθεια και επισης στον δευτερο οροφο σπεσιαλ δωματια χωρις να περνας αποτο σαλονι.Σχετικα με τις κοπελες ειπε πως ειναι 3 οι 2 ειναι Γερμανιδες και μια Ελληνιδα.ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ λοιπον ........... :boobies: 
 

ad31zkh9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, παίδες καλησπέρα κατ' αρχήν και χαίρομαι που βρίσκομαι κοντά σας. Για να μην ταλαιπωρείστε αδίκως, σας ενημερώνω. Το μπουρδέλο στην Κόρινθο είναι γεγονός.

Στο 1ο περίπου χλμ. της παλιάς εθνικής οδού Κορίνθου - Άργους, λίγο μετά την αντιπροσωπεία της PEUGEOT είναι ένα πολυγωνικό κτίριο.

Τα κορίτσια είναι SUPERRRRRRR, η μία 20 η άλλη 24 από Γερμανία. Ξανθιά και Μελαχρινή αντίστοιχα.

Η τιμή είναι 50€ απ' ότι έμαθα και τα κάνουν όλα με έξτρα στην τιμή. Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες, όμως αυτό που μπορώ να εγγυηθώ είναι τα κορίτσια, επειδή τα έχω δει.

Ευχαριστώ πολύ...
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Σημερα κατα της 8 το απογευμα που περασα ηταν κλειστο :tickedoff:
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα ήταν ανοιχτό το απόγευμα
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Ρε παιδια εγω εχω ακουσει ιστοριες για το καζινο στο Λουτρακι, οτι δηθεν μεσα παιζουν καποιες βιζιτουδες κλπ κλπ.
Ξερει κανεις εαν εχουν βαση αυτα τα πραγματα?
Δεν ειμαι απο την περιοχη, απλα απο περιεργεια ρωταω.
υπαρχοθν με ψηλο κασε φιλε μου μεσα στο κασινο, αν σικονι η τσεπη σου δεν θα δησκολευτης στιν στελνουν στο δοματιο και αν σου αρεση καλος αν οχι παλι οκ νο προβλεμ....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μαγκες το εχω γραψει εδω και 20 μερες οτι εχει ανοιξει το συγκεκριμενο μαγαζι!
Βρισκεται στην παλια Εθν.Οδο!
Εχει 3 βαρδιες!
Το μαγαζι πολυ καλο και η υπηρεσια γνωστη απο Κασσανδρας και Διδυμου 18 πανω!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
200 ευρω ζηταει το πουρο? :2funny:
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχοθν με ψηλο κασε φιλε μου μεσα στο κασινο, αν σικονι η τσεπη σου δεν θα δησκολευτης στιν στελνουν στο δοματιο και αν σου αρεση καλος αν οχι παλι οκ νο προβλεμ....

Σε ποιον μιλάς για να ζητήσεις; Ή μήπως έχει συνθηματικό και όλοι στη ρεσεψιόν ξέρουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom