Νέα

Κολομβία, Medellín-Cartagena παράδεισος!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
453
Κριτικές
32
Like
2.580
Πόντοι
2.471
Τίμια 7αρακια σε εμφάνιση.


Το μεγάλο πρόβλημα όμως είναι να πάς.

Μιλάμε για την άλλη άκρη του κόσμου....!!!!

Θέλεις πολύυυυυ χρόνοοοοοοοο..................

Και πολυυυυυυυυ χρημαααααααααααααααααααααααα.............................................................................


Κι όλα αυτά για να ρίξεις έναν μπουτσο....???? :knockinb:


ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ....!!!!


:woldman:

σε εμφάνιση ναι αλλά σε υπηρεσίες από τις κριτικές τους φαίνεται ότι δεν είναι πάνω από 5 οι περισσότερες
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
@alex71 δες εικόνες Τάσο Δούση ....πήγε Κολομβία κ καρταγενα . ...λες να πάμε να παντρευτούμε κ να πάρουμε προίκα κανένα ακίνητο sto boca grande??:smiling-face-with-heart-eyes:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.077
Πόντοι
18.565

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.179
Πόντοι
8.530
καλησπερα μετα το πρερου και το ματσου πιτσου κοσκο πηρα αεροπλανο και μεσω λιμας πηγα στο μεδεγιν την δευτερη μεγαλυτερη πολη της κολομβιας με το φημισμενο καρτελ νρκωτικως κι τις πιο ομορφες κολομβιανες της χωρες
να ευχαριστησω τον mindreader αν και δημιουργειται κοντρα τωρα κολομβιας με βενεζουελα μετξυ μας :grin:


το μεδεγγιν εχει αεροδρομιο αρκετα μακρια απο την πολη στην γενετειρα του παμπλο εσκομπαρ το ριονεγρο και απο εκει το ελοφορειο εκσπρες για ασφαλεια 40 λεπτα για κεντρο και απο εκει ταξι για ελ πομπλαντο τηην καλη περιοχη του μεντεγιν που εχει το διασημο παρκο λειρας με τα ριθμητα κλαμπακια και της απειρες επαγγελμτιες
η πολη των 3-4 εκατομυριων μ απιρες μπαριο δλδ φβελες γειτονιες και της περιοχες του ελ πομπλαδο με καλα σπιτια και εμπορικα κεντρα

πρωτη μερα εκανα το τουρ εσκομπαρ πληρονωντας 70 ευρω και για 4-5 ωρς στα αγγλικα σε παν στο μερος που ειναι θαμμενος ο παμπλο στο μερος που δκοτωθηκε που τελικα αυτκτονησε λιγο πριν τον πιασουν αφου βρεθηκε στο κεφαλι του σφαιρα 9 μμ και οχι 7,62 μμ και επισης σε παν στη γειτονια που εκτισε για τους φτωχους αλα και στο σπιτι του το μονακο οπως το ελεγε που στο ισογειο βρεθηκαν δωωματια βασανηστηριων
μιλμε για εννα δολοφονο και με την καμια μη το θεοποιουμε οπως πολλοι το κανουν λανθασμενα και οι μεσαια και υψηλη ταξη δεν το πηγαινει καθολου ενω οι φτωχει τον λατρευειεπειδη εχτισε 2-3 εκκλησιες και μερικα σχολεια
με φανταστικο υλικο και φωτογραφιες μου διηγηθηκαν την αληθινη ιστορια του εσκομπαρ που ασφαλως δεν ηταν απο φτωχη οικογενεια αλλα απο ευκαταταατη κι ασφαλως δεν ηταν γυναικας οπως το παρουσιαζει το χολιγουντ για να πουλησει παραπανω
επισης η γυναικα κλειδι ηταν η γκρισελντα μαυρη χηρα ή αλλιως η νονα el madrina που ζουσε στο μαιμι και κανονιζε με το πρκτωρειο μοντελων να κουβαλαν στην αρχη της βαλιτσες κοκας ενω μετεπειτα πηρε σκαφος αλλα και ααεροσκαφος 727 και σημειωτεο οτι τοτε λανθασμενα ο κοσμος πιστυε οτι η κοκα καλλιεργειται στην κολομβια αλλα στο περου εκουαδορ λογω του υψομετρου αλλα ο εσκομπαρ επενδυσε σε αυτο με εισαγωγες απο εκει κ μετεπειτα με επιστημονικη ομαδα γεωπονων καταφερε να βρει καταλληλα εδαφη και στην κολομβια οξινων εδαφων με χαμηλο βαρομετρικο αρκετα σε φωσφορο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:


μετα απο το εσκομπαρ τουρ μπορειτε να πατε με ενα απο τ μεγαλυτερα τελεφερικ του κοσμου που με 4 στασεις σε ανεβαζει στο λοφο που βλεπεις το μδεγιν και ολες τις φτωχογειτονιες ενω το τελεφερικ κανει 30 λεπτα ανεβασμα και πανω το εθνικο παρκο απο τη σταση αβεσαντο ειναι απολυτα θεαματικο ----εγω περπατησα λιγο στις φαβελες

δυστυχως επεσε σε τριημερο και πολλα γκομενακια μου ερηξαν ακυρο επειδη ελειπαν οποτε βολευτικα με μια μεστιζο δλδ μπου ειχε και αμαξι και με πηγε γουαταπε μια πολυχρωμη κολονιαλ πολη που ειναι σε λιμνες με νησακια και χλυδατα σπιτια και στο πιεδρα ντε πενολ μενα βραχο αλλα μετεωρα που ανεβαινεις 700 σκαλιαπρακτωρειο μον και βλεπεις ενα μοναδικο θεαμα
φainetai to goyatape kai o braxow me ta nhsakia kauvw kai o tafow toy eskompar
Ο μακαρίτης χτύπησε την ανεργία,σε τόσους επιστήμονες έδωσε δουλειά που αλλιώς θα έφευγαν για Εσταντος Ουνιντος και Εουροπα....φυσικό να πίνουν νερό στο όνομα του.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
Ο μακαρίτης χτύπησε την ανεργία,σε τόσους επιστήμονες έδωσε δουλειά που αλλιώς θα έφευγαν για Εσταντος Ουνιντος και Εουροπα....φυσικό να πίνουν νερό στο όνομα του.
Τι μεγάλο του πάθος είναι ότι ήταν εγκληματίας πατριώτης δλδ το μαύρο χρήμα από κόκα που κέρδιζε από την Αμερική δεν το έριχνε ξανά μέσα αλλά στην κολομβια:confused:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
να ευχαριστησω τον mindreader αν και δημιουργειται κοντρα τωρα κολομβιας με βενεζουελα μετξυ μας :grin:
:grin::grin::grin:
Χαίρομαι που πέρασες καλά αν και έμεινες λίγο.

Εφαγα 1,5 χρόνο Νότιο Αμερική και τη χόρτασα όσο λίγοι.

Αν δεν ψηνόμουν να πάω Ζανζιβάρη θα το ξανακεφτόμουν. Μου λείπει η Καρταχένα και το Μαρακαίμπο.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
:grin::grin::grin:
Χαίρομαι που πέρασες καλά αν και έμεινες λίγο.

Εφαγα 1,5 χρόνο Νότιο Αμερική και τη χόρτασα όσο λίγοι.

Αν δεν ψηνόμουν να πάω Ζανζιβάρη θα το ξανακεφτόμουν. Μου λείπει η Καρταχένα και το Μαρακαίμπο.
Αν θες του χρόνου Βενεζουέλα ....αλλά πρώτα να γραφτούμε στο κκε
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αν θες του χρόνου Βενεζουέλα ....αλλά πρώτα να γραφτούμε στο κκε
Μπά δε θα πάρω !!!:grin::grin:

Δεν έχεις πρόβλημα. Φίλος μου Γάλλος είναι τώρα στο isla margarita.

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάτσει με την κατάσταση εκεί.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
Μπά δε θα πάρω !!!:grin::grin:

Δεν έχεις πρόβλημα. Φίλος μου Γάλλος είναι τώρα στο isla margarita.

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου κάτσει με την κατάσταση εκεί.
Θα πρέπει να βουτηξουμε καμία καρτα συντρόφου του ΚΚΕ από.μελος του μπου
 

zorlak13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
24
Like
928
Πόντοι
990
Καλησπερα εγω παω συνεχεια στο πουκετ μου αρεσει αλλα ψαχνω πιο ωραιες γκομενες και να δω και κατι διαφορετικο ,εχει παει καποιος και στα δυο να μου δωσει πληροφοριες!
;;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
Καλησπερα εγω παω συνεχεια στο πουκετ μου αρεσει αλλα ψαχνω πιο ωραιες γκομενες και να δω και κατι διαφορετικο ,εχει παει καποιος και στα δυο να μου δωσει πληροφοριες!
;;
Γυναίκες Κολομβία
Φαγητό ταυλανδη
Εισητηρίο πιο φτηνά ταυλανδη
Ξενοδοχεία ταυλανδη
Μουσική διασκέδαση το ίδιο εξαρτάται αν σου αρέσουν λάτιν ή αμερικανιιες όπως ταυ
.
Φύση το ίδιο
Θάλασσα Καραϊβική
Beach bar kaραιβικη
Συνενόηση Τομά ίδια αγγλικά κ οι δύο χώρες

Επικίνδυνοτητα καρταχενα ταυ το ίδιο
Σεξ καλύτερα Κολομβία
Τα ζυγίζεις κ διακεγεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

kosk97

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
τι παιζει απο τιμες στην κολομβια γενικα?
 

zorlak13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
24
Like
928
Πόντοι
990
Γυναίκες Κολομβία
Φαγητό ταυλανδη
Εισητηρίο πιο φτηνά ταυλανδη
Ξενοδοχεία ταυλανδη
Μουσική διασκέδαση το ίδιο εξαρτάται αν σου αρέσουν λάτιν ή αμερικανιιες όπως ταυ
.
Φύση το ίδιο
Θάλασσα Καραϊβική
Beach bar kaραιβικη
Συνενόηση Τομά ίδια αγγλικά κ οι δύο χώρες

Επικίνδυνοτητα καρταχενα ταυ το ίδιο
Σεξ καλύτερα Κολομβία
Τα ζυγίζεις κ διακεγεις
Σευχαριστω πολυ θα παω κολομβια εχει ωραιες γυναικες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom