Νέα

Κολομβία, Medellín-Cartagena παράδεισος!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Εισιτήρια και για ένα χρόνο από τώρα λέει κοντά στο χιλιάρικο :confused::confused::confused:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.117
Like
6.752
Πόντοι
1.056
1.5 έδωσα εγώ. Ελπίζω να μη χάσω νεφρό ,δεν είμαι και απόφοιτος FSB να μη μασάω
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Παίζουν και ταξιδιωτικά γραφεία που πας με group. Ο μόνος ασφαλής τρόπος να πας Κολομβία :rockon:
Μόνος μου δε θα πήγαινα για κανέναν λόγο. Κασκαντέρ αυτοκτονίας όποιος το κάνει.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
770
Like
1.277
Πόντοι
206
Λένε πως με ένα χιλιάρικο αγοράζεις παρθένες εκεί αλλά ρε παιδιά άμα είναι να βρεθείς γεμάτος τρύπες άστο φίλε. Του χέστη η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: The1

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
φιλε προσωπικα μου αρεσουν οι σοκολατινες πστες οποτε προτιμω καρταγενα ι βεβαια εχουν παει πολλες βενεζουελανες και την εχουν ομορφυνει ακομα περισσοτερο
και αν θεωρεις το 90% μπαζα τοτε ταυ τι πρεπει να πουμε?????????

Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες για το ταξίδι στην Κολομβία που ετοιμάζω εγώ για Φλεβάρη. Μια απλή ερώτηση έχω. Επειδή έχω διαβάσει ότι μέσω τιντερ αλλά κ έξω είναι επικίνδυνα με τις γυναίκες δλδ υπάρχουν πάμπολλα περιστατικά όπου σε οδηγούν κ καλά σπίτι τους κ εκεί σε κλέβουν ή ρίχνουν στο ποτό υπνωτικό που στην καλύτερη περίπτωση όταν ξυπνήσεις σου έχουν πάρει κ το σωβρακο...
Επίσης όσον αφορά την Πατάγια που έχω εμπειρία το καμάκι γίνεται στη γοκιν στριτ κ στα κλαμπς αλλά όλες θέλουν το κατιτις τους (δε με χαλάει προσωπικά). Στο Μεδεγιν κ Καρταχένα πως γίνεται το παιχνίδι εκτός τιντερ; χύμα στο δρόμο πχ στο ρολόι που γράφεις ή είναι κάποια συγκεκριμένη περιοχή ή κλάμπ που γίνεται το παιχνίδι κ τα κανονισματα; επίσης αν ξέρεις τι παίζει με τα ξενοδοχεία; δέχονται τα κορίτσια; Ευχαριστώ πολύ
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
La isla στο Medellín to καλύτερο
Αδερφέ είναι στριπτίζ άδικο αυτό ή απλό κλάμπ που υπάρχουν πολλές γυναίκες θαμώνες; γιατί πιο πολύ σε στριπτίζ μου έσκασε κ φοβάμαι μη φύγουμε ξεβρακωτοι από κει μέσα...
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Ας γραψω και εγω την εμπειρια μου απο Κολομβια μιας και γυρισα χθες και ειναι πολυ φρεσκο!
Καταρχην θεωρω τις κολομβιανες πολυ σεξι και καβλιαρες γυναικες.
Εκατσα 3 μερες καρταχενα,3 μερες μεντεγιν και 4 μερες μποκοτα.

Η καρταχενα πολυ ομορφη πολη αλλα πολυ τουριστικη και αυτο χαλαει την συνολικη εικονα.Πουτανες πολλλες στην πλατεια με το ρολοι αλλα θα ελεγα μετριας ποιοτητας καιπολλες μαυρες.
Οι τιμες για 1 ωρα αρχιζαν απο 50 ευρω αλλα σηκωνει παζαρι.....Εγω πηραμια κολομβιανη η οποια ηταν τιμια στο κρεβατι αλλα δεν επερνε πιπα χωρις προφυλακτικοο με τιποτα οσο και αν επεμενα.
Μετιντερ δεν ασχοληθηκα πολυ στη καρταενα γιατι ηξερα οτι το 90% εκει θα ηταν πληρωτα ετσι και αλλιως.

Μεντεγιν θεωρωρ οτι ειναι ο απολυτος προορισμος διασκεδασης και για σεξοτουρισμο.Μαγαζαρες,εντονη ζωη και πολλες επιλογες για γυναικες.Εχει μια οδο παραλληηλα απο το παρκο Λερας για ψωνηστηρι αλλα και εκει εχει πολλες μαυρες.Το καλο φορτωμα γινεται απο τα μπαρ αλλα και απο τιντερ.Αν καθομουν παραπανω μερες εκει σιγουρα θα ετρωγα πεισσοτερες γκομενες.Τελικος απολογισμος απο μεντεγιν 2 πουτανες και μια απο τιντερ χωρις πληρωμη....

Μποκοτα ειναι μεγαληπολη με πολυ πληθυσμο.Το τιντερ χτυπαγε σαν τρελο απο τα matches αλλα οι πιο πολλες μπορουσαν σαββατοκυριακο γιατι δουλευαν....πιατσα για πουτανες δεν εντοπισα καπου αλλα εφαγα δυο γκομενιτσες απο τιντερ.

Κλεινοντας να πω οτι δεν επισκεφτηκα κολομβια για σεξοτουρισμο μονο.Το πρωι γυρνουσα και εβλεπα μερη και το βραδυ το γυρνουσα στις γκομενες.
Σαν τελικο συμπερασμα κρινω τις κολομβιανες πολυ καβλιαρες,σεξι,ευκολες και καλες στο κρεβατι.Αν θα ξαναπηγαινα κολομβια θα πηγαινα για να ασχοληθω μονο με γυναικες τωρα που καταλαβα τον τροπο σκεψης τους και εγκλιματιστηκα με την ζωη εκει.
Αδερφέ ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ετοιμάζω ταξίδι τον Φεβρουάριο και αυτό το διάστημα ψαχνομαι να δω πως παίζεται το παιχνίδι με τις γυναίκες. Αν κ είχα διαβάσει ότι το τιντερ είναι επικίνδυνο , βλέπω ότι τελικά είναι μια χαρά απλά η συντριπτική πλειοψηφία είναι επί πληρωμή (που προσωπικά δεε χαλάει σε φάση ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε). Μεδεγιν θα κάτσω 4 βράδια κ Καρταχένα 6. Όταν λες μπαρ κ κλάμπ υπάρχουν συγκεκριμένα για τη δουλειά ή όπου να ναι; επίσης πας χύμα στο κύμα κατευθείαν στο ψητό ή είναι σε φάση φλερτ κ καμάκι; με τα ξενοδοχεία είχες κάποιο θέμα; δέχονται επισκέψεις; Ευχαριστώ πολύ
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.642
Κριτικές
178
Like
39.116
Πόντοι
21.896
Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες για το ταξίδι στην Κολομβία που ετοιμάζω εγώ για Φλεβάρη. Μια απλή ερώτηση έχω. Επειδή έχω διαβάσει ότι μέσω τιντερ αλλά κ έξω είναι επικίνδυνα με τις γυναίκες δλδ υπάρχουν πάμπολλα περιστατικά όπου σε οδηγούν κ καλά σπίτι τους κ εκεί σε κλέβουν ή ρίχνουν στο ποτό υπνωτικό που στην καλύτερη περίπτωση όταν ξυπνήσεις σου έχουν πάρει κ το σωβρακο...
Επίσης όσον αφορά την Πατάγια που έχω εμπειρία το καμάκι γίνεται στη γοκιν στριτ κ στα κλαμπς αλλά όλες θέλουν το κατιτις τους (δε με χαλάει προσωπικά). Στο Μεδεγιν κ Καρταχένα πως γίνεται το παιχνίδι εκτός τιντερ; χύμα στο δρόμο πχ στο ρολόι που γράφεις ή είναι κάποια συγκεκριμένη περιοχή ή κλάμπ που γίνεται το παιχνίδι κ τα κανονισματα; επίσης αν ξέρεις τι παίζει με τα ξενοδοχεία; δέχονται τα κορίτσια; Ευχαριστώ πολύ
Άλλο Μεντεγίν άλλο Καρταχένα
Κ στα δύο κίνησε κ μόνο στο Μεντεγίν el poblado και Καρταχένα στο ιστορικό κέντρο στην πλατεία o'clock Kai bocca grande
Ποτέ δεν πηγαίνεις στο σπίτι κακίας γενικά στο εξωτερικό
Νοίκιασε ασφαλές σπίτι με θυρωρους κ κάλεσε την.εσυ για δείπνο
Στο o'clock στην Καρταχένα κ σταοαρακι γύρω κ κλαμπ είτε έχει σεμιπρο είτε Λέρνας ποτά κ έρχονται άνετα σπίτι
Ειδικά αν έχεις κάνει με εφαρμογές προετοιμασία ακόμη καλύτερα
Στο Μεντεγίν el.poblado parque leillas γίνεται χαμός κ.μοιαζει με Παταγια
Συστήνω αν είσαι κάτω των 50 παίξε μπάλα με τιντερ κ άλλες εφαρμογές κ ξεκαθάρισε ότι ψάχνεις παρέα κ σοβαρή σχέση κ η λατίνα θα στο δείξει ...πάντως κ αν βαλτώσει το θέμα έχει άπειρες σεμιπρο κ προφεσιοναλ κ parque leillas Medellin αλλά και Καρταχένα οclock square
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Άλλο Μεντεγίν άλλο Καρταχένα
Κ στα δύο κίνησε κ μόνο στο Μεντεγίν el poblado και Καρταχένα στο ιστορικό κέντρο στην πλατεία o'clock Kai bocca grande
Ποτέ δεν πηγαίνεις στο σπίτι κακίας γενικά στο εξωτερικό
Νοίκιασε ασφαλές σπίτι με θυρωρους κ κάλεσε την.εσυ για δείπνο
Στο o'clock στην Καρταχένα κ σταοαρακι γύρω κ κλαμπ είτε έχει σεμιπρο είτε Λέρνας ποτά κ έρχονται άνετα σπίτι
Ειδικά αν έχεις κάνει με εφαρμογές προετοιμασία ακόμη καλύτερα
Στο Μεντεγίν el.poblado parque leillas γίνεται χαμός κ.μοιαζει με Παταγια
Συστήνω αν είσαι κάτω των 50 παίξε μπάλα με τιντερ κ άλλες εφαρμογές κ ξεκαθάρισε ότι ψάχνεις παρέα κ σοβαρή σχέση κ η λατίνα θα στο δείξει ...πάντως κ αν βαλτώσει το θέμα έχει άπειρες σεμιπρο κ προφεσιοναλ κ parque leillas Medellin αλλά και Καρταχένα οclock square
Ευχαριστώ πολύ πολύ!! Καλές γιορτές με υγεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom