Νέα

Κολομβία, Medellín-Cartagena παράδεισος!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
πολυ ωραιος ρε φιλε συνεχισε ετσι!
Απο ασφαλεια εκει πως ειναι?
Εννοω οπως τα φανταζομαστε με συμμοριες,καρτελ και τα ρεστα?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Κολομβιανα μουνακια  :wanker:
μετα απο αυτα που ειδα σε 28 μηνες δλδ ταυλανδη κινα βιετναμ βραζιλια κουβα αργεντινη κενυα περου κολομβια πιστευω το απολυτο ταξιδι ειναι sila margarita απο οσα μου ειπαν οι βενεζουελανες στην καρταγενα διοτι και ασφαλες μερος και χλυδα αλλα και πολλα φτηνα μωρα σε χαμηλες τιμες δλδ το απολυτο σεξοπορνοτουριστικο ταξιδι
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Θα με βαλεις τη πριζα να πω εκει κατω...
Ενα τετοιο ταξιδι ποσο σου κοστισε? εστω και σε ΠΜ
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
man .....apo septeμβρη με βλεπω κνκουν γιουκταν και μαιαμι
 

dhyryufsg6

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
sex volcano πολύ χρηστικές και απολαυστικές οι περιγραφές σου και αρκούντως πειστικές οι φωτογραφίες από τις κοπελιές, και σ' ευχαριστούμε συνολικά. όποιος ενδιαφέρεται για βενεζουέλα -  κολομβία - βραζιλία το χειμώνα του 19 (καλά να μαστε πρώτα) ας γράψει εδώ μπας και οργανώσουμε τπτ... sex volcano, εννοείται ότι θα ήσουν παραπάνω από ευπρόσδεκτος σε ένα τέτοιο ταξίδι.
 

dhyryufsg6

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
θα χει βροχές τότε... αλλά αφού το χεις ήδη σχεδιάσει, οκ.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
na  σημειωσω οτι τα επιπληρωμης κοριτισαια ειναι τοσο πολλα οπως στην πατταγια ενω στο τιντερ γινεται χαμος και ειδικα καρτγενα 9/10 ειναι εσκορτ
ενω για να λεμε και αληθειες δεκαρια και εννιαρια δυσκολα αφου παντα μια γυναικα που ξερει οτι αξιζει 9-10 πουλα ακριβα το κορμι της αφου ξερει την αξια της και δυσκολα χωρις λεφτα σαν απλως τουριστας να φας μωρα οπουδηποτε 9αρια και δεκαρια

αλλα 7-8 μπορεις να παιξεις
-οι τιμες κξεκιναν απο 70 ευρω αλλα με παζαρι μπορουν να πεσουν σε 40 ευρω ανετα την ωρα γα κοριτακια οπως αυτο στη φωτο που μου κρυβεται το γαυρι μου!!!!!

συνεχεια

είσαι Μάγκας μεγάλος !  μπράβο ρε φίλε  !!  σε  ζηλεύω ειλικρινά και ανύποκριτα.  Πάντα τέτοια με υγεία κι ευτυχία και ζωντάνια πάνω απ' όλα.
 

christosvare

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι τώρα μεντεγιν και μετά καρταχενα!

ΣΟΣ να μου πείτε στα δυο παραπάνω σος μέρη που μπορώ να αγοράσω όμορφες Κολομβιανές. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

zorlak13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
24
Like
928
Πόντοι
990
γεια σασ εγώ εδώ και 10 χρόνια παω μόνο πουκετ και γουστάρω πολύ αλλά τελευταία έχω αρχίσει και ξενερωνω επομένως λεω να αλλάξω και σκέφτηκα για κολομβια μεδεγιν Μπόκοτα και καρταγενα !!!αυτό που ζητάω είναι σίγουρα ωραίες και εύκολες ,φτηνές γυναίκες για Άρχη και μετά θάλασσα μπάνιο και άραγμα όπως ήτανε το πουκετ πριν 10 χρόνια δηλ!!!ταιριάζει κάπως η κολομβια με την Ταϊλανδή σε επίπεδο σεξοτουρισμού και εάν ξέρουμε εάν είναι ασφαλής προορισμός!!!
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
Αυτην την εποχη του κορονοιου ξερει κανεις τι παιζει εκει?υπαρχει κατι ανοιχτο?κινουνται τα μουνια?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Αυτην την εποχη του κορονοιου ξερει κανεις τι παιζει εκει?υπαρχει κατι ανοιχτο?κινουνται τα μουνια?
Όλα ανοιχτά κ δίχως τεστ pcr
Όλα τα μαγαζιά ανοικτά κανονικά χωρίς ωράριο κ απαγόρευση
Μέσα συγκινωνια. Ανοιχτα κανονικά
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
Όλα ανοιχτά κ δίχως τεστ pcr
Όλα τα μαγαζιά ανοικτά κανονικά χωρίς ωράριο κ απαγόρευση
Μέσα συγκινωνια. Ανοιχτα κανονικά
Μάλιστα.μακαρι.εχεις πάει φίλε παλιότερα.?γνωριζεις πληροφορίες.?μπορω να σε ρωτήσω?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Μάλιστα.μακαρι.εχεις πάει φίλε παλιότερα.?γνωριζεις πληροφορίες.?μπορω να σε ρωτήσω?
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
υστυχως 5 μερες εκει μονο ενα γκομενακι μου εκατε και μια επι πληρωμης που μου ειπε οτι ηταν και 18 χρονω και ηταν σκετη μουρλια ενω το αλλο ηταν κυριλε κοριτσακι με επιπεδο
Συντεχνε καλησπερα, δωσε καμια πληροφορια παραπανω για Μεντεγιν...:rockon:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Συντεχνε καλησπερα, δωσε καμια πληροφορια παραπανω για Μεντεγιν...:rockon:
Τύπε εσύ έχεις λιώσει στην Κούβα


..οι πιο φανατικοί οπαδοί είναι της τσυλανδης κ της Κούβας ..

Πιο καλά καρταχενα αλλά Μεντεγίν πιο πολλές λευκές κ ειδικά πάρκο lleiras που έχει μπαράκια γινόταν χαμός
Άσε τα αυτά κ δες πως θα πάμε Βενεζουέλα τώρα ....ο λύκος στην αναμπιουμπουλσ χαιρεται
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.687
Κριτικές
30
Like
19.748
Πόντοι
8.746
ΟΙ ΛΕΥΚΕΣ ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.......................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:respect: :heavymetalbig:
Αλήθεια...
Εξαιρετικό επίπεδο κατα μ.ο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom