Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
koronakis δεν πειράζει τύπε το Σαββάτο θα παίξουμε μπάλα με τα στανταράκια μας οπότε θα έχεις την ευκαιρία σου να την απαξιώσεις ;)

τι να σου κάνω δεν είσαι caenus ο οποίος δεν κερνάει ούτε νερό εμφιαλωμένο την κοπέλα αλλά τσιμπάει τηλέφωνο και την επόμενη ημέρα την γαμάει όσες φορές θέλει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
koronakis δεν πειράζει τύπε το Σαββάτο θα παίξουμε μπάλα με τα στανταράκια μας οπότε θα έχεις την ευκαιρία σου να την απαξιώσεις ;)

τι να σου κάνω δεν είσαι caenus ο οποίος δεν κερνάει ούτε νερό εμφιαλωμένο την κοπέλα αλλά τσιμπάει τηλέφωνο και την επόμενη ημέρα την γαμάει όσες φορές θέλει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάκη ξέρεις πόσο στοιχίζει το εμφιαλωμένο !!!!! :)
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τι να κάνω ρε παιδιά για αυτό δεν θα ξαναπάω σε κωλομπαρο θα τα κόψω όλα!!!!!


Κάνω ζημιές σε φίλους και δεν θέλω!!!!!

Το μοναστήρι να είναι καλά!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
φίλε Μάκη,

να πάμε σίγουρα
θα σου στείλω pm το mail μου να τα πούμε.

Το playboy είναι του ίδιου του Πρίγκηπα aka Χρήστος.
Γνωστος τοις πάσιν στον Πειραια (τον μεταμεσονύκτιο)

το άνοιξε ως δεύτερη καβάτζα
πρωτοπήγα Μάρτη όταν είχε πρωτανοίξει (κάτι μήνες)

όπερ αν δείτε μεταγραφες ανάμεσα στα δύο μαγαζια δεν είναι τυχαίες.

είδα να συστήνεις και τη Σόνια (Σοφία) απ το Europa...
αααα ρε η χάρη σου... εξελίχθηκες βλέπω.. χαχα
εύγε νέε μου! :)
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
φίλε Μάκη,

να πάμε σίγουρα
θα σου στείλω pm το mail μου να τα πούμε.

Το playboy είναι του ίδιου του Πρίγκηπα aka Χρήστος.
Γνωστος τοις πάσιν στον Πειραια (τον μεταμεσονύκτιο)

το άνοιξε ως δεύτερη καβάτζα
πρωτοπήγα Μάρτη όταν είχε πρωτανοίξει (κάτι μήνες)

όπερ αν δείτε μεταγραφες ανάμεσα στα δύο μαγαζια δεν είναι τυχαίες.

είδα να συστήνεις και τη Σόνια (Σοφία) απ το Europa...
αααα ρε η χάρη σου... εξελίχθηκες βλέπω.. χαχα
εύγε νέε μου! :)

Συναγωνιστή Pireotis_62 έχω γράψει τα χιλιομετρά μου στα καταγώγια του Πειραιά τα τελευταία 5+ χρόνια......όπως καταλαβαίνεις δεν είμαι τυχαίος ούτε ουρανοκατέβατος σε αυτή την ζωή :)

Έχω τσεκάρει μεταγραφή όχι μεταγραφές ακόμα μόνο την Βουλγάρα την Μαρία με τις βυζάρες :tits2: κάποια άλλη δεν έχω δει......πάντως αν θες να μιλήσουμε ειλικρινά θα έκανε πάταγο ο Πρίγκηπας με τις κοπέλες του Playboy ;)

Η Σόνια αποτέλεσε την 1η μου καψούρα σε κωλόμπαρο όπως καταλαβαίνεις αποτέλεσε την δασκάλα μου στο πως πρέπει να συμπεριφέρομαι σε τέτοια καταγώγια ;) Η αλήθεια είναι ότι μου έφαγε κάμποσα €€€€€€€ μέχρι να μάθω αλλά ήμουν πρωτάρης και την πάτησα.....δεν πειράζει βέβαια μικρός ήμουν οπότε δεν στεναχωρήθηκα :sunglasses:

Για την Σοφία είναι γνωστές οι ερωτικές υπηρεσίες που προσφέρει αν είσαι στέλεχος του ΠΝ εγώ που της έκρανα κρούση δεν έδειξε να ενδιαφέρεται :think: :think: επειδή δεν φοράω στολή δεν πειράζει όμως το μοναστήρι να είναι καλά :grin:

Αυτό που λες ότι εξελίχθηκα δεν το κατάλαβα γιατί πάντα ήμουν πιο μπροστά από την εποχή μου(δυστηχώς για εμένα...... :() :grin:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.981
Πόντοι
1.936
Για αλλη μια φορα ο προθυπουργος περιεγραψε την κατασταση με το πικαντικο τροπο που μονο αυτος ξερει!!! :cum: :cum: :cum:
επικα cult βραδια με πολλες ανατροπες... φυσικα ολοι στο play boy θαυμασανε τον ερωτα του προθυπουργου και της θεσπεσιας πεγκυς με το απιστευτο μιλφο χαμογελο που σχηματιζει λακακια και την φατσα milf μελαχρινης πορνοσταρ :cum: :cum: :cum:  ο μακης σαν εμπειρος μαεστρος τον κωλομπαρων μαγνητισε το milf καθως με μονο 2 ποτακια καταφερε και το καυλαντιζεi για πανω απο μια ωρα, καθως τα γλωσσοφυλα δειναν και περναν και η φαση τους θυμιζε girl friend περισσοτερο και οχι πελατης με κωλομπαρου.. γενικα το μωρο φανηκε οτι τον γουσταρε πολυ για κατι πολυ παραπανο καθως της συμπεριφερθηκε παραπανο απο τελεια με τον τροπο του :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  σε σχεση με εμενα που σαν γνησιος καφρος τις εκανα, να με φοβουντε :headbang: :headbang:

παμε στα δικα μου τωρα...
στην αρχη με τον προθυποθργο για να τσεκαρουμε κινιση κερασαμε ενα τον 5 ευρο 2 ρουμανακια(του προθυπουργου ηταν σκετη κωλαση) αυτα ομως ειχανε αποτερο σκοπο να μας φητιλιασουνε ολα τα πορνο ευρο μας.. η δικια μου με το που πηγα να της βαλω λιγο δαχτιλακι στο ξυρισμενο μουνακι της, αυτη τσινισε λεγοντας μου οτι δεν φερονται ετσι στις γυναικες.. :headbang: :headbang: :headbang: αφου το ειπιε σαν νερο πηγε να βαλει και δευτερο της ειπα οτι αν δεν φαει ενα δαχιλακι δεν θα βαλει δευτερο ποτο... το deal δεν εγηνε και ετσι την απαξιωσα!!! :s&m_1:  μετα για καλη μου τυχη βρηκα τι βαλεντινα ενα τσιγγανο ρωσακι με δυνατο μπουστο ελαφρια χαλαρωση στο δερμα η οποια με τρελενει και ενα σοκολοτανιο πουτανιστικο χρωμα στο δερματακι!! η φατσα της εδιχνε οτι εχει γραψει πολλα χιλιομετρα στην νυχτα οποτε μηλισαμε την ιδια γλωσσα! στα ενδωτερα τωρα αφου την κερασα το ποτακι των 10 ευρο ενω ο προθυπουργος κερναγε μονο τον 5 αρχησα αγριο μπασιμο με δυνατα πιασιματα και φιλια... προσπαθουσα να της βγαλω το σουτιεν μα το μιλφακι προβαλε στεναρα αντισταση ενω εγω γινομουνα ολο και ποιο επιθετικος... το πρωτο ποτο τελειωσε σχετικα συντομα ..ποιο πολυ θυμιζε μονομαχια σε εμενα και το μιλφακι παρα συντροφιας κοπελας με πελατη! της εκανα στεγνο ξεκαθαρισμα οτι στο δευτερο θα με αφισει να βαλω δαχτυλακι και οτι θα μου τον παλιδρομισει εστω και πανω απο το παντελονι! Αυτη δεχτηκε και αφου εβλαε το δευτερο ποτακι ηρθε και καθησε πανω στα ποδια μου! το χερι μου μπηκε επιθετικα αναμεσα στις μπουταρες της και αρχισε να εξερευνει το κωλοδαχτιλο μου την ροζ τριπουλα της η οποια ηταν κατι παραπανο απο θαυμασια!!! αρχιζε να μου τον παλιδρομιζει πανω απο το παντελονι ενω οταν πηγενα να τον βγαλω εξω μου ελεγε κατευθιαν θα φυγω :headbang: :headbang: :headbang:  ετσι συμβιβαστηκα στο χειροκινιτο πανω απο το παντελονι και φιλακια χωρις γλωσσα :headbang:  οταν επιασα την κωλαρα της με το μικροσκοπικο φτηνιαρικο string της λα'ι'κης που φοραγε εκει η βαλανος μου εγηνε πραγματικα σαν να την τσιμπησε μιγα τσε-τσε και της ζητισα λιγο ακομα χειροκινιτη παλινδρομιση.... λιγο οτι ειχαν γεμισει φλοκια τα μπαλακια μου, λιγο οτι με τρελενουνε τα μιλφακια, λιγο οτι ειμαι γρηγορο μπιστολι ηρθε η τελειωτικη καταθεση μεσα στο σοβρακου μου...  :cum: :cum: :cum:  ενα αισθημα ξαλαφρωσης με πλημιρισε και απο επιθετικο αγριμη μετατραπικα σε ενας ηρεμος αμνος του θεου... :grin: :grin: :grin:  στην συνεχεια αφου της ειπα οτι δεν προκειτε να ξανα κερασω αλλο το τσιγκανο μιλφ παιζοντας το τελευτεο του χαρτι μου εδωσε το κινητο της λεγοντας μου να κανονησουμε για εξω! Οταν της ειπα τι εχει το menu για εξω μου ειπε οτι για 200 ευρο θα την γαμησω οσεσ φορες θελω καθως θα της κανω και το κωλαρακι κατακοκκινο απο το γαμησι και οτι δεν θα αφησει σταγονα απο το υγρο πυρ να παει χαμενη!!! αλλα μαλλον ψαχνει για μαλακες το απαξιωμενο μιλφακι ακου 200 ευρο  :headbang: :headbang: :headbang:   επισεις μου ειπε οτι ειμαι πολυ αγριος και επιθετικος με τις γυναικες και αυτο δεν ειναι καλο,γιατι ετσι τις κανω να με φοβουντε  :birdman: :birdman: :birdman:

Αλλο ενα πορνιασμα στεφθηκε με τεραστια επυτιχια!!!!!!!!!!!!!!!    Τα σκυπτρα τις ΓΚΑΒΛΑΣ τα συκοσαμε για αλλη μια φορα χτες καθως με τον συναγωνιστη για αλλη μια φορα φτασαμε στην κορυφη της κωλομπαρικης ηδωνης!!!!! Αλλο ενα πορνιασμα σκληρο και πολλα υποσχομενο ολοκληρωθηκε καθως το πορνο ηθικο μας ηταν ΑΚΜΕΟΤΑΤΟΝ... Με τις πουτσες μας να ειναι ποιο ορθιες και απο ελληνικες σημαιες μεσα σε στρατοπαιδο!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πολλά like και respect στόν άρχοντα!
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Επιστροφή στον τόπο του εγκλήματος μετά από λίγο καιρό μαζί με την όμαδα που τσαρκάραμε και στην Τρούμπα.....Είσοδος στο μαγαζί κατα τις 4+ τα ξημερώματα όπου ο κόσμος στα ενδότερα ήταν λιγοστός με μόλις 2 κοπέλες ρεζερβε από τους πιρφόρους :grin: Μια γρήγορη ματιά στα του ρόστερ όπου συναντήσαμε παλιές γνώριμες υπάρξεις ;) Έχουμε και λέμε τι αντικρύσαμε και τι όχι εχθές το βράδυ:

  • [li]Βικτώρια μπαζομιλφάρα Ρωσσίδα,ξανθιά(κρεμόντουσαν μερικές πατσές στην κοιλιά :headbang:)όπου φορούσε μίνι τζιν φούστα και άσπρο μπλουζάκι χωρίς σουτιέν για να μας έδειχνε τις βυζάρες της :tits2: Οι ρώγες της έβγαζαν μάτι ειδικά στην αφή ήταν τρελά καυλωμένες ενώ και το μουνάκι της δεν πήγαινε πίσω :grin:[/li]

  • [li]Άννα λεπτό καστανό πιππίνι με μαύρο φορεματάκι από Αλβανία συντρόφευσε τον γκουρού όλη την νύχτα μιας και γνωρίζονται αρκετά καλά :cheesy:
    [/li]

  • [li]Παρούσα ήταν η έταιρη Άννα Ρουμάνα μελαγχρινή επίσης με μαύρο φόρεμα......η εν λόγω είναι μπλακ λιστ από την 1η μου επίσκεψη καθώς δεν φέρθηκε σωστά σε αντίθεση με τον φίλτατο grandmastergz ο οποίος την 1η φορά απέσπασε γλωσσόφιλα και γενικά είχε άλλη αντιμετώπιση...... [/li]

  • [li]Ποπάρα η Κρητικιά Ελληνικό μελαγχρινό μίλφ το οποίο τραβελοφέρνει λιγάκι και αυτή την φορά ήταν εκεί με το ίδιο τζιν φόρεμα :headbang: :headbang: ενώ τιμήθηκε από τον συναγωνιστή Πιστό Ιππότη[/li]

  • [li]Βαλεντίνα η Ρωσσίδα μπαζομιλφ φορούσε καφέ συνολάκι αλλά ήταν καπαρωμένη από πιρφόρο ο οποίος με κοιτούσε επίμονα γιατί η συντροφιά του μου έκλεινε το μάτι και μου χαμογελούσε πονηρά όλη την νύχτα :grin:[/li]

  • [li]Δήμητρα η Βουλγάρα μιλφ με τις τεράστιες βυζάρες η οποία πάντα έρχεται να με χαιρετήσει όταν θα μπώ στο μαγαζί ενώ ξέρει ότι δεν θα την κεράσω ποτό ο κόσμος να χαλάσει :2funny: :2funny:[/li]

  • [li]Κάρμεν η ξανθιά μιλφάρα από Ρουμανία παρούσα με άσπρο φόρεμα το οποίο κόλαζε και άγιο ενώ σε ανύποπτο χρόνο κόλλησε στον κορονάκη αλλά δεν ξέρω τι ήθελε :dunno:[/li]

  • [li]Τέλος η μεταγραφή έκπληξη που συναντήσαμε ήταν η Σοφία ή αν προτιμάτε Τάνια από το Europa η οποία με είδε και άρχισε να μου λέει τις γνωστές μαλακίες :jerking: :jerking: οπότε την έκανα πάσα στον κορονάκη ο οποίος τσίμπησε :cheesy:[/li]

Στα τεκτονόμενα η ομάδα χωρίστηκε σε 3 παρέες η μια παρέα αποτελούταν από χλεχλέκια και γαστρεντερίαση, ο γκουρού μόνος του με καλή συντροφιά ενώ οι υπόλοιποι κάτσαμε σε 2 τραπέζια μαζί για να κοζάρουμε την κατάσταση.......εγώ απλά παρακολουθούσα τα καλλιτεχνικά δρώμενα αφού δεν υπήρχε κάτι καλό να ασχοληθώ μιας και τα κορίτσια δεν με συγκίνησαν καθόλου :- :- Με το που κάτσαμε ήρθε η Βικτώρια να μας δείξει τους βύζους της με τον κορονάκη να παθαίνει αμοκ και να σεληνιάζεται μαζί της :cheesy: Τα χουφτώματα σε όλη της το σώμα έδιναν και έπερναν αλλά σε κάποια φάση απέρριψε τον συναγωνιστή για να έρθει σε εμένα(απορώ τι μου βρήκε.... :tooth:),άρχισε να μου χορεύει να μου δείχνει την κωλάρα της και τους βύζους της :tits2: Την χούφτωνα παντού ενώ έτριβα της ρώγες της οι οποίες ήταν μέσα στην καύλα :cum: :cum: Μόλις την βαρέθηκα την έδιωξα όπου βρήκε καταφύγιο και πλαι στην αγκαλία του κορονάκη!!!
Ακριβώς πίσω μου ήταν η Βαλεντίνα η οποία μου χαμογελούσε ενώ μου έκλεινε το μάτι πονηρά παρόλα που ο πιρφόρος της την είχε τρελάνει στα κεράσματα :headbang: Σε ανύποπτο χρόνο ο πιρφόρος ξεκούμπωσε το παντελόνι του για να της δείξει το πόσο είχε ερεθιστεί??......δεν ξέρω με την Βαλεντίνα να με κοιτάει και να χαμογελάει :jerking: με τον πιρφόρο να μαζεύεται αμέσως μόλις κατάλαβε ότι τον πήρα χαμπάρι :2funny: :2funny: Η Βαλεντίνα δεν σταμάτησε εκεί όταν αποχώρησε η συντροφιά της για λίγο ξεκίνησε να πειράζει τον κορονάκη,να τον τρίβει στην πλάτη με τον συναγωνιστή να της ζητάει να του δείξει το μουνάκι της :cum: Εκείνη δεν αρνήθηκε άνοιξε τις μπουτάρες της για να φανεί ο εσωτερικός της κόσμος με τον κορονάκη να έχει σεληνιαστεί για ακόμη μια φορά από την καύλα :2funny: :2funny: Η συνέχεια είχε απ'όλα χουφτώματα από τον κορονάκη στα καπούλια του κοριτσιού,στις βυζάρες γενικά μια κατάσταση μπάχαλο με εμένα στην μέση να προσπαθώ να μαζέψω τα αμάζευτα :)
Όση ώρα εμείς παίζαμε με την Ρωσσίδα ο χλεχλέκιας είχε καπαρώσει την Άννα από Ρουμανία η οποία τον συντρόφευσε για αρκετή ώρα,ενώ στο άκουσμα της Ρουμανικής μουσικής άρχισε να του χορεύει ασιθησιακά :sunglasses: Ο γκουρού και καθοδηγητής μας ήταν απασχολημένος καθώς ζούσε τον ερωτά του με την έταιρη Άννα από Αλβανία μιας και κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια ;) Όπως είπα δεν υπήρχε κάτι το οποίο θα με συγκινούσε οπότε αρκέστηκα στο να καθοδηγώ τον κορονάκη με ποια να παίξει μπάλα με εκείνον να δείχνει την συμπαθειά του στην Σοφία......τον καθοδήγησα μαεστρικά αλλά το Σοφάκι Τάνια γιατί θυμώνει να την φωνάζεις με το καλλιτεχνικό της :jerking: μου έλεγε τις γνωστές πίπες ότι λέω πολλά αλλά από τηγανίτα τίποτα οπότε ανγκάστηκα να ομολογήσω μερικές από τις ασωτίες που είχα κάνει στο Europa μαζί με την φίλη της την Σόνια ;) Στο άκουσμα της φάσης αναθεώρησε πολλά από αυτά που μου είπε λέγωντας εντάξει εσύ έχεις προλάβει τις καλές εποχές αλλά γιατί να επιλέξεις εκείνη και όχι εμένα αφού είμαι πολύ καλύτερη στην :pipa1: :2funny: Εν τω μεταξύ έπερνε τηλ την Σόνια να της πει ότι ήμουν στο μαγαζί για να της μεταφέρει τα γεγονότα αλλά το μωρό δεν το σήκωνε γιατί μάλλον θα ήταν απασχολημένο :pipa2:.
Ο φίλτατος grandmastergz διάλεξε για ακόμη μια φορά την Άννα από Ρουμανία η οποία με θυμότανε αφού με χαιρέτησε δια χειραψίας :think: με τον συναγωνιστή να παίζει μπαλίτσα αλλά το μωρό να κωλύεται λόγω της παρέας να γίνει πιο διαχυτική μαζί του :jerking: :jerking: Ο Ιππότης διάλεξε την Ποπάρα το Κρητικόπουλο αφού την κέρασε ένα ποτάκι των 10€ με εκείνη να είναι τίμια αφού κάθησε αρκετή ώρα να καυλαντίζει μαζί του :sunglasses:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Επιστροφή στον τόπο του εγκλήματος μετά από λίγο καιρό μαζί με την όμαδα που τσαρκάραμε και στην Τρούμπα.....Είσοδος στο μαγαζί κατα τις 4+ τα ξημερώματα όπου ο κόσμος στα ενδότερα ήταν λιγοστός με μόλις 2 κοπέλες ρεζερβε από τους πιρφόρους :grin: Μια γρήγορη ματιά στα του ρόστερ όπου συναντήσαμε παλιές γνώριμες υπάρξεις ;) Έχουμε και λέμε τι αντικρύσαμε και τι όχι εχθές το βράδυ:

  • [li]Βικτώρια μπαζομιλφάρα Ρωσσίδα,ξανθιά(κρεμόντουσαν μερικές πατσές στην κοιλιά :headbang:)όπου φορούσε μίνι τζιν φούστα και άσπρο μπλουζάκι χωρίς σουτιέν για να μας έδειχνε τις βυζάρες της :tits2: Οι ρώγες της έβγαζαν μάτι ειδικά στην αφή ήταν τρελά καυλωμένες ενώ και το μουνάκι της δεν πήγαινε πίσω :grin:[/li]

  • [li]Άννα λεπτό καστανό πιππίνι με μαύρο φορεματάκι από Αλβανία συντρόφευσε τον γκουρού όλη την νύχτα μιας και γνωρίζονται αρκετά καλά :cheesy:
    [/li]

  • [li]Παρούσα ήταν η έταιρη Άννα Ρουμάνα μελαγχρινή επίσης με μαύρο φόρεμα......η εν λόγω είναι μπλακ λιστ από την 1η μου επίσκεψη καθώς δεν φέρθηκε σωστά σε αντίθεση με τον φίλτατο grandmastergz ο οποίος την 1η φορά απέσπασε γλωσσόφιλα και γενικά είχε άλλη αντιμετώπιση...... [/li]

  • [li]Ποπάρα η Κρητικιά Ελληνικό μελαγχρινό μίλφ το οποίο τραβελοφέρνει λιγάκι και αυτή την φορά ήταν εκεί με το ίδιο τζιν φόρεμα :headbang: :headbang: ενώ τιμήθηκε από τον συναγωνιστή Πιστό Ιππότη[/li]

  • [li]Βαλεντίνα η Ρωσσίδα μπαζομιλφ φορούσε καφέ συνολάκι αλλά ήταν καπαρωμένη από πιρφόρο ο οποίος με κοιτούσε επίμονα γιατί η συντροφιά του μου έκλεινε το μάτι και μου χαμογελούσε πονηρά όλη την νύχτα :grin:[/li]

  • [li]Δήμητρα η Βουλγάρα μιλφ με τις τεράστιες βυζάρες η οποία πάντα έρχεται να με χαιρετήσει όταν θα μπώ στο μαγαζί ενώ ξέρει ότι δεν θα την κεράσω ποτό ο κόσμος να χαλάσει :2funny: :2funny:[/li]

  • [li]Κάρμεν η ξανθιά μιλφάρα από Ρουμανία παρούσα με άσπρο φόρεμα το οποίο κόλαζε και άγιο ενώ σε ανύποπτο χρόνο κόλλησε στον κορονάκη αλλά δεν ξέρω τι ήθελε :dunno:[/li]

  • [li]Τέλος η μεταγραφή έκπληξη που συναντήσαμε ήταν η Σοφία ή αν προτιμάτε Τάνια από το Europa η οποία με είδε και άρχισε να μου λέει τις γνωστές μαλακίες :jerking: :jerking: οπότε την έκανα πάσα στον κορονάκη ο οποίος τσίμπησε :cheesy:[/li]

Στα τεκτονόμενα η ομάδα χωρίστηκε σε 3 παρέες η μια παρέα αποτελούταν από χλεχλέκια και γαστρεντερίαση, ο γκουρού μόνος του με καλή συντροφιά ενώ οι υπόλοιποι κάτσαμε σε 2 τραπέζια μαζί για να κοζάρουμε την κατάσταση.......εγώ απλά παρακολουθούσα τα καλλιτεχνικά δρώμενα αφού δεν υπήρχε κάτι καλό να ασχοληθώ μιας και τα κορίτσια δεν με συγκίνησαν καθόλου :- :- Με το που κάτσαμε ήρθε η Βικτώρια να μας δείξει τους βύζους της με τον κορονάκη να παθαίνει αμοκ και να σεληνιάζεται μαζί της :cheesy: Τα χουφτώματα σε όλη της το σώμα έδιναν και έπερναν αλλά σε κάποια φάση απέρριψε τον συναγωνιστή για να έρθει σε εμένα(απορώ τι μου βρήκε.... :tooth:),άρχισε να μου χορεύει να μου δείχνει την κωλάρα της και τους βύζους της :tits2: Την χούφτωνα παντού ενώ έτριβα της ρώγες της οι οποίες ήταν μέσα στην καύλα :cum: :cum: Μόλις την βαρέθηκα την έδιωξα όπου βρήκε καταφύγιο και πλαι στην αγκαλία του κορονάκη!!!
Ακριβώς πίσω μου ήταν η Βαλεντίνα η οποία μου χαμογελούσε ενώ μου έκλεινε το μάτι πονηρά παρόλα που ο πιρφόρος της την είχε τρελάνει στα κεράσματα :headbang: Σε ανύποπτο χρόνο ο πιρφόρος ξεκούμπωσε το παντελόνι του για να της δείξει το πόσο είχε ερεθιστεί??......δεν ξέρω με την Βαλεντίνα να με κοιτάει και να χαμογελάει :jerking: με τον πιρφόρο να μαζεύεται αμέσως μόλις κατάλαβε ότι τον πήρα χαμπάρι :2funny: :2funny: Η Βαλεντίνα δεν σταμάτησε εκεί όταν αποχώρησε η συντροφιά της για λίγο ξεκίνησε να πειράζει τον κορονάκη,να τον τρίβει στην πλάτη με τον συναγωνιστή να της ζητάει να του δείξει το μουνάκι της :cum: Εκείνη δεν αρνήθηκε άνοιξε τις μπουτάρες της για να φανεί ο εσωτερικός της κόσμος με τον κορονάκη να έχει σεληνιαστεί για ακόμη μια φορά από την καύλα :2funny: :2funny: Η συνέχεια είχε απ'όλα χουφτώματα από τον κορονάκη στα καπούλια του κοριτσιού,στις βυζάρες γενικά μια κατάσταση μπάχαλο με εμένα στην μέση να προσπαθώ να μαζέψω τα αμάζευτα :)
Όση ώρα εμείς παίζαμε με την Ρωσσίδα ο χλεχλέκιας είχε καπαρώσει την Άννα από Ρουμανία η οποία τον συντρόφευσε για αρκετή ώρα,ενώ στο άκουσμα της Ρουμανικής μουσικής άρχισε να του χορεύει ασιθησιακά :sunglasses: Ο γκουρού και καθοδηγητής μας ήταν απασχολημένος καθώς ζούσε τον ερωτά του με την έταιρη Άννα από Αλβανία μιας και κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια ;) Όπως είπα δεν υπήρχε κάτι το οποίο θα με συγκινούσε οπότε αρκέστηκα στο να καθοδηγώ τον κορονάκη με ποια να παίξει μπάλα με εκείνον να δείχνει την συμπαθειά του στην Σοφία......τον καθοδήγησα μαεστρικά αλλά το Σοφάκι Τάνια γιατί θυμώνει να την φωνάζεις με το καλλιτεχνικό της :jerking: μου έλεγε τις γνωστές πίπες ότι λέω πολλά αλλά από τηγανίτα τίποτα οπότε ανγκάστηκα να ομολογήσω μερικές από τις ασωτίες που είχα κάνει στο Europa μαζί με την φίλη της την Σόνια ;) Στο άκουσμα της φάσης αναθεώρησε πολλά από αυτά που μου είπε λέγωντας εντάξει εσύ έχεις προλάβει τις καλές εποχές αλλά γιατί να επιλέξεις εκείνη και όχι εμένα αφού είμαι πολύ καλύτερη στην :pipa1: :2funny: Εν τω μεταξύ έπερνε τηλ την Σόνια να της πει ότι ήμουν στο μαγαζί για να της μεταφέρει τα γεγονότα αλλά το μωρό δεν το σήκωνε γιατί μάλλον θα ήταν απασχολημένο :pipa2:.
Ο φίλτατος grandmastergz διάλεξε για ακόμη μια φορά την Άννα από Ρουμανία η οποία με θυμότανε αφού με χαιρέτησε δια χειραψίας :think: με τον συναγωνιστή να παίζει μπαλίτσα αλλά το μωρό να κωλύεται λόγω της παρέας να γίνει πιο διαχυτική μαζί του :jerking: :jerking: Ο Ιππότης διάλεξε την Ποπάρα το Κρητικόπουλο αφού την κέρασε ένα ποτάκι των 10€ με εκείνη να είναι τίμια αφού κάθησε αρκετή ώρα να καυλαντίζει μαζί του :sunglasses:

Εύγεεεεεεεεεεεε!  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

Δεν έχω λόγια! Λες και ήμουν εκεί!
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
φουλ ενημέρωση από πολλά μέτωπα(κωλόμπαρα Τρούμπας και πέριξ)καθώς κάποιοι κάνουν παράπονα ότι δεν ενημερώνουμε :tickedoff: :tickedoff:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Των 5 κερασα πρωθυπουργε! Δε κερδισαμε το λαχειο για να κερναμε και των 10 :grin:
 

Επισκέπτης
Αλλο ενα σκληρο πορνιασμα στευθηκε με τεραστια επιτυχια.. η σκληρη κουρσα με τε μποδιον δεν σταθηκε τροχοπεδι για να τεραμτισουμε πρωτοι!!  Τα (εμποδια) τα πηδιξαμε με πολυ ανεση και ευλιγησια  :kissass: :kissass: :kissass:......! προθυπουργε δεν ανεφερες πιπερατες λεπτομεριες οπως για την τανια που στην αρχη ενω αρνουτανε το αμαρτωλο παρελθον της για αμαρτολες πιπες κατω απο τα πλαστικα τραπεζακια της τρουμπας με το που της πεταξες το παρασυνθημα κατακοκινησε και σαν γνησια ξεβρακοκεφαλι πυστη σε αυτο που κανει :knockinb: :knockinb: :knockinb: σου αποκαληψε οτι ηταν συνενοχος στο παιχνιδι με την σονια και πιπωνανε μανιωδος και ανελυπος σε τουαλετες,τραπεζια,αυτοκινητα καθε εναν που αναζητουσε την ιδονη της πεολυχιας  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:!!!! επισεις για το τασακι που πηγα να φαω στο κεφαλι απο την ξεβρακοκεφαλη μιλφαρα με τα βυζια ονειρο  :tits: :tits: :tits: απο παρεξηγιση η οποια μεσα σε 2 λεπτα ειχε επελθει η συμφιλιωση λεγοντας μου οτι ρε μωρο μου αφου σε γουσταρω γιατι να τσακονομαστε "κερασεμε ενα ποτο τωρα" :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και αφου την απαξιωσα... μου εδιξε εσενα και τον pitsilisti λεγοντας μου οτι αυτοι ειναι ανδρες οχι εσυ που δεν μπορεις να κερασεις ποτο μια γυναικα σαν εμενα..  ΞΕΡΟΧΥΝΩ ΜΕ ΚΩΛΟΜΠΑΡΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αλλο ενα σκληρο πορνιασμα στευθηκε με τεραστια επιτυχια.. η σκληρη κουρσα με τε μποδιον δεν σταθηκε τροχοπεδι για να τεραμτισουμε πρωτοι!!  Τα (εμποδια) τα πηδιξαμε με πολυ ανεση και ευλιγησια  :kissass: :kissass: :kissass:......! προθυπουργε δεν ανεφερες πιπερατες λεπτομεριες οπως για την τανια που στην αρχη ενω αρνουτανε το αμαρτωλο παρελθον της για αμαρτολες πιπες κατω απο τα πλαστικα τραπεζακια της τρουμπας με το που της πεταξες το παρασυνθημα κατακοκινησε και σαν γνησια ξεβρακοκεφαλι πυστη σε αυτο που κανει :knockinb: :knockinb: :knockinb: σου αποκαληψε οτι ηταν συνενοχος στο παιχνιδι με την σονια και πιπωνανε μανιωδος και ανελυπος σε τουαλετες,τραπεζια,αυτοκινητα καθε εναν που αναζητουσε την ιδονη της πεολυχιας  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:!!!! επισεις για το τασακι που πηγα να φαω στο κεφαλι απο την ξεβρακοκεφαλη μιλφαρα με τα βυζια ονειρο  :tits: :tits: :tits: απο παρεξηγιση η οποια μεσα σε 2 λεπτα ειχε επελθει η συμφιλιωση λεγοντας μου οτι ρε μωρο μου αφου σε γουσταρω γιατι να τσακονομαστε "κερασεμε ενα ποτο τωρα" :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και αφου την απαξιωσα... μου εδιξε εσενα και τον pitsilisti λεγοντας μου οτι αυτοι ειναι ανδρες οχι εσυ που δεν μπορεις να κερασεις ποτο μια γυναικα σαν εμενα..  ΞΕΡΟΧΥΝΩ ΜΕ ΚΩΛΟΜΠΑΡΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρισπέκτ από εμένα σε αυτά που έκανες για άλλη 1 φορά έδειξες το πόσο σκληρός και απαξιωτικός μπορείς να γίνεις :grin:

στα παπάρια σου οι μαλακίες της κάθε κωλομπαρούς δεν ασχολούμαστε με το τι λένε......κάνουμε το παιχνίδι μας και πέρνουμε αυτό που θέλουμε :sunglasses:

Υ.Γ ετοιμάσου για νέα καταδρομική τις επόμενες ημέρες.....με αναζητάει το μωρό μου θέλει να με δει(δεν εννοώ την Βουλγάρα είμαι και αλλού ταγμένος :cheesy:)μάλλον θα πάμε παρέα :grin:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Θα κάνω μερικά επισημάνσεις που ξέχασα στο αρχικό μου πόστ :-

Στα του ρόστερ υπήρχε το καστανό άλογο κούρσας το οποίο για ακόμη 1 φορά φορούσε το ίδιο σύνολο μαύρο μίνι φόρεμα με ψηλοτάκουνα....μαζί της ήταν ένα ξανθό γκιλφ με μαλλί βγαλμένο από βιντεοκασσέτα του 80 κάλτ μορφή η οποία με κοιτούσε επίμονα(όλες οι περίεργες εμένα κοιτάνε τι να πω) >:(
Όταν μπήκαν τα ρουμάνικα τραγούδια μια γυφτορουμάνα μιλφ χόρευε και κουνούσε επιδεκτικά τα βυζιά της ενώ παρότρυνε και τις υπόλοιπες κοπέλες να χορέψουν topless........δυστηχώς δεν ακολούθησαν την εντολή του μπαζομίλφ :(

Η Βικτώρια θέλει προσοχή στα ποτά γιατί πέρνει ποτό από μόνη της και σου χρεώνει την μάρκα με το έτσι θέλω και άντε μετά να τους πείσεις ότι δεν παράγγειλες ποτό :headbang: :headbang: Επίσης κάνει τράκα στα τσιγάρα οπότε όσοι καπνίζετε να μην αφήνετε το πακέτο σε σημείο που φαίνεται γιατί είναι ικανή να το εξαφανίσει μέσα σε 10 λεπτά :o :o

Πολλές από τις κοπέλες μου έκαναν πλακίτσα ρωτώντας με που είναι το μωρό μου και δεν έχω παρέα :jerking: :jerking:.......η πλάκα συνεχίστηκε για αρκετή ώρα οπότε ήμουν έτοιμος να ρίξω μερικά καντήλια αλλά συγκρατήθηκα :grin:

πάρτε και μια αφιέρωση ένα αγαπημένο κομμάτι :grin:


 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Και αυτο αφιερωμενο σε ολους τους μαχιμους πορνους που πορνιαζουμε στα πιο καλτ σκοτεινα καταγωγια μεχρι εσχατων!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom