Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ΜΆΚΗ προς ενημέρωση σου καθώς σε θεωρώ leader , έβαλα γκόλ με την πρώτη στο μαγαζί την επόμενη μέρα.

Από το νέο αμόρε μου πήρα αρκετές πληροφορίες εν των έσω.

Βλέπεις όπου με στέλνεις σε βγάζω ασπροπρόσωπο με την πρώτη φορά.

Εγω είμαι του γρήγορου γκόλ!!!!! :rockon: :rockon:

bowing-036.gif
bowing-036.gif


μύστη μου περιμένω ενημέρωση για τα τεκτενόμενα........δυστηχώς δεν έχω τόσους μάχιμους συμπολεμιστές στην ομάδα :headbang: :headbang:

Υ.Γ το Σαββάτο μου το ακύρωσαν δεν ήθελαν να έρθουν αυτοί που με έπρηξαν όλη την εβδομάδα στα πμ :jerking: :jerking:
 

eidolara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ποια μερα πηγες φιλε μου?
ειχε κοσμο πολυ?
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μετά από καιρό επέστρεψα στον στίβο μάχης των μπάρ με συνοδοιπόρο μου τον πλέον σκληρό παίχτη της πιάτσας τον συναγωνιστή koronakis :rockon: :rockon: Αφού είχαμε τελειώσει με την Τρούμπα(όπου τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο :headbang: :headbang:)μεταβήκαμε στο Playboy για μια 2η γνωριμία με τα κορίτσια του ιδρύματος :grin: Η ομάδα εισήλθε στα ενδότερα όπου κατευθυνθήκαμε στα πίσω τραπεζάκια τα οποία ήταν άδεια οπότε είχαμε πιάτο όλο το μαγαζί.Ο κόσμος λιγοστός μόλις 2 παρέες και ένα πιρφόρος μόνος του που μας καβάτζωσε την ποιο όμορφη κωλομπαρού :tickedoff:

Στα του ρόστερ τώρα λίγα πράγματα μειωμένος ο αριθμός των κοριτσιών(καθημερινή γαρ)οπότε είχαμε εύκολο έργο στο να επιλέξουμε ποια μωρά μας έκαναν.....κεράσαμε αρκετά ποτάκια εγώ και ο Koronakis :grin: Οι κοπέλες που είδα ήταν οι εξής: Άννα μελαγχρινό  αδύνατο πιππίνι μόλις 21 χρονών από Βουλγαρία όπου φορούσε μπουστάκι όπου φαινόταν ο πλούσιος εσωτερικός της κόσμος :tits2: και ροζ σορτσάκι όπου διαγραφόταν το κορδόνι της :cum: :cum: Κάρμεν ξανθιά Ρουμάνα μίλφ η οποία δεν επέτρεπε πολλά πολλά :jerking: :jerking: φορούσε τζιν σορτσάκι με άσπρο μπλουζάκι όπου διακρίναμε τον πλούσιο μπούστο της :cheesy: Η Βαλεντίνα η Ρωσσίδα ήταν εκεί ενώ φορούσε εμπριμέ φόρεμα το οποίο δεν άφηνε τίποτα ακάλυπτο :tickedoff: Πέγκυ μελαγχρινή Βουλγάρα τρομερό μίλφ μέσα σε λευκό σύνολο έκλεψε την καρδιά μου όλη την νύχτα με την συμπεριφορά της και με τον τρόπο που έπαιξε μαζί μου(παρακάτω θα αναλύσω το τι έγινε :grin:).Επίσης είδαμε μια μαυρούλα αδύνατη με ωραίο προσωπάκι μέσα σε σομόν φόρεμα, ένα καστανό άλογο κούρσας που φορούσε μαύρο φόρεμα αλλά καβατζώθηκε από έταιρο πιρφόρο :tickedoff: ,μια ξανθιά ολίγον παχουλή με μίνι τζιν φούστα και πράσινι μπουστάκι με πλούσια τα ελέη :tits2: Επίσης στο πόστο της ήταν η Μαρία η Βουλγάρα με τις βυζάρες το μίλφ που δούλεψε ένα φεγγάρι Πρίγκηπα.

Ο koronakis είχε σεληνιαστεί οπότε είχε ανάγκη να βρει την συντροφιά του οπότε πετάχτηκε μέχρι την παρέα των κορίτσιων να τους ρίξει ένα βλέφαρο ενώ δεν παρέλειψε να τιμήσει την μελαγχρινή μπαργουμαν(σκέτη κόλαση το μουνί :cum: :cum:)η οποία όμως δεν βγαίνει εκτός μπάρας :headbang: Κρίμα θα έκανε θραύση στους πελάτες αλλά.......Εγώ του ζήτησα να μου φέρει την Άννα το Ρουμανάκι ενώ εκείνος πήρε την Κάρμεν αμφότεροι κεράσαμε ένα απλό ποτό των 5€ για να βολιδοσκοπήσουμε τις προθέσεις των κοριτσιών ;) Ο Koronakis ξεκίνησε επιθετικά με χουφτώματα στα βυζιά της Κάρμεν.....δεν ξέρω αν έπεσαν γλωσσόφιλα δεν είδα :- Σε αντίθεση εγώ με το Ρουμανάκι μου ξεκίνησα το γνωστό παιχνίδι του έρωτα και καυλάντας για να δούμε αντιδράσεις.....το Ρουμανάκι ήταν άρτια εκπαιδευμένο παρόλα που είχε 3-4 χρόνια στην Ελλάδα βέβαια δεν πτοήθηκα συνέχισα να την πειράζω ενώ χούφτωνα τα μπούτια της(τι μπουτολάτρης θα ήμουν άλλωστε :cheesy:) και κωλαράκι της.Δεν δυσανασχετούσε στις κινήσεις μου ενώ σε ανύποπτο χρόνο πήγα να της ρίξω γλωσσόφιλο......δυστηχώς με απέτρεψε οπότε την φίλησα στο μάγουλο με εκείνη να ανταποδίδει :jerking: :jerking: Δεν κάθησε μαζί μου πολύ στα 5-7 λεπτά την έκανε(όπως είπα άρτια εκπαιδευμένη η μικρά)δεν είχα σκοπό να κεράσω 2ο ποτό μιας και δεν μου έδινε αυτό που ήθελα.

Αμφότεροι μείναμε μόνοι μας οπότε σχεδιάζαμε την επόμενη κινησή μας δεν θέλαμε να κυλήσει το βράδυ χωρίς να βρούμε το ταίρι μας :tooth: Οπότε ο koronakis μου λέει ''Πρωθυπουργέ μην ανησυχείς έχω άσσο στο μανίκι μου περίμενε και θα δεις'' Έφυγε πήγε στην μπάρα και μίλησε σε μια κοπέλα η οποία ήταν σε παρέα :think: Τον ρώτησα τι παίζει και μου λέει έρχεται πάρτην και θα με θυμηθείς.Δεν είχα λόγο να μην πιστέψω τον συναγωνιστή μου οπότε μετά από λίγα λεπτά έρχεται η Πέγκυ το μίλφ από την Βουλγαρία :cum: :cum: Κάθησε απεναντί μου είπαμε 2-3 κουβέντες για να σπάσει ο πάγος όπου έκανα την αδιάκριτη ερώτηση πόσο χρονών είναι :- Με ρώτησε πόσο την κάνω οπότε μου έδωσε πάσα να ξεκινήσω δυνατά το παιχνίδι μου μαζί της :grin: Της λέω μωρό πάνω από 27 δεν σε κάνω έχεις ωραίο πρόσωπο,απαλό δέρμα max της λέω να είσαι 30 χρονών :cheesy: Εκείνη έκπληκτη χαμογελάει και μου πετάει την θεική ατάκα....''μωρό μου αν είμασταν έξω θα σε κερνούσα ότι ήθελες'' την ρωτάω γιατί τόσο έξω έπεσα δεν μπορεί αφού είμαι πεπεισμένος ότι ηλικιακά κυμαίνεσαι μεταξύ 27-30 ;) Εκεί πλέον μου αποκάλυψε την ηλικία της ότι είναι 42 ετών χωρισμένη με 2 παιδιά :o Γούσταρα όταν άκουσα ότι είναι ένα έμπειρο μίλφ οπότε προχώρησα κατευθείαν σε κέρασμα :grin: Την έβαλα να κάτσει στα πόδια μου, ενώ μου λέει αν πιαστείς να μου το πείς γιατί ζυγίζω 64 κιλά....μωρό μου της λέω εγώ ζυγίζω 90 οπότε δεν έχω πρόβλημα :tooth:

Αμέσως ξεκίνησα επιθετικά με χουφτώματα σε μπούτια και κώλο ενώ εκείνη με κοιτούσε μέσα στα μάτια όπου έκανε κίνηση να με φιλήσει.....δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο πειρασμό και ενέδωσα :cheesy: Όλη την νύχτα την βγάλαμε έτσι να γλωσσοφιλιόμαστε με μανία ενώ παράλληλα εγώ περιεργαζόμουν και το τρυφερό της λαιμουδάκι το οποίο πιπιλούσα με μανία ;) Καθώς περνούσα η ώρα εκείνη γινόταν πιο διαχυτική σφίγγοντας με στην αγκαλιά της ενώ αντεπέδιδε την περιποίηση στον λαιμό μου με φοβερή μαεστρία όπου με είχε καυλώσει απίστευτα :bigdick: Σε ανύποπτο χρόνο μου λέει μου αρέσει η παρέα σου και εσύ ο ίδιος δεν ξέρω τι έχω πάθει με έχεις ανάψει με τον τρόπο που κινείσαι στο κορμί μου.....γιατί όπως μου είπε της αρέσει ο άντρας να παίζει με το λαιμό της(κάτι το οποίο γνωρίζω ότι ισχύει σε όλες τις γκόμενες ;))οπότε της είπα αφέσου και απολαυσέ το είμαι εδώ για να σε ικανοποιήσω στο μέτρο του δυνατού πάντα :grin: Εκείνη τραβούσε τα μαύρα μαλλιά της στην άκρη ώστε να έχω πρόσβαση στον λαιμό τον οποίο δεν άφησα παραπονεμένο,όπως επίσης και τα γλυκά της χείλια τα οποία φιλούσα συνεχώς!!!!Το νέκταρ που ανέβλυζε από τα χείλια της με τραβούσε σαν μαγνήτης δεν ξέρω τι είχα πάθει είχα μαγευτεί από το μωρό και δεν το άφηνα.Τι να πω ποτέ στην καριέρα μου δεν είχα νοιώσει έτσι για μια κωλομπαρού :huh: Καθώς φιλιόμασταν είχε ανοίξει ελαφρά τα μπουτάκια της και το χέρι ασυναίσθητα κατευθύνθηκε στο γατάκι της το οποίο χαίδευα απαλά με εκείνη να μου χαμογελάει πονηρά ενώ με έσφιγγε πάνω της για να φιλάει παντού.Ήταν ένα μαγικό συναίσθημα που ανέβλυζε και από τους 2 μας οπότε δεν μπορούσα να αντισταθώ με εκείνη να το απολαμβάνει και να μου λέει έτσι τον θέλω τον άντρα σαν εσένα να ξέρει να περιποιείται την γυναίκα όχι σαν άλλους που έρχονται και αμέσως βάζουν χέρι :tickedoff: Δεν ήθελα να την αφήσω με τίποτα οπότε κέρασα και 2ο ποτό για να συνεχίσουμε στο ίδιο τέμπο με εκείνη να απολαμβάνει κάθε λεπτό της παρέας μου κάτι το οποίο έκανα και εγώ.Της λέω ξέρεις τι μου έχεις κάνει αυτή την στιγμή.....τι μου λέει βάλε το χέρι σου ανάμεσα στα πόδια μου να δεις.Μου χαμογελάει πονηρά και χουφτώνει την ψωλή μου απαλά όπου αισθάνεται το πόσο πολύ έχει σκληρύνει όπου μου λέει πω πω έχει μεγαλώσει για τα καλά :grin: Δεν γινόταν να μην μεγαλώσει της λέω έχω τρελαθεί μαζί σου και εσύ μου λέει με έχεις ανάψει και το κάκο είναι ότι θα μείνω έτσι στο τέλος χωρίς να ικανοποιηθώ.....Αν είμασταν κάπου έξω τώρα θα σε είχα πάει στο κρεββάτι δεν θα άντεχα άλλο να περιμένω όπου της λέω θα σε είχα στήσει στα τέσσερα για να μπορώ να θαυμάζω την θεά του κορμιού σου την ώρα που θα κάναμε σεξ ;)

Η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο με το μωρό να με συντροφεύει για πάνω από 1 ώρα αλλά και εγώ να μην την άφηνω να πλήξει ώστε να βαρεθεί και να φύγει.Με ρώτησε πότε θα μπορούσε να με ξαναδεί οπότε της είπα ότι το Σαββάτο θα έρθω για πάρτη της στο μαγαζί ενώ εκείνη μου λέει αν είμαι σε παρέα στείλε τον koronakis να μου μιλήσει για να ξέρω ότι ήρθες.....μόλις τελειώσω έρχομαι κατευθείαν σε εσένα ;)

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μετά από καιρό επέστρεψα στον στίβο μάχης των μπάρ με συνοδοιπόρο μου τον πλέον σκληρό παίχτη της πιάτσας τον συναγωνιστή koronakis :rockon: :rockon: :

Ο koronakis είχε σεληνιαστεί
 



  αν εχεις τον παντα σεληνιασμενο κορονακι,  δεν χρειαζεσαι κανεναν αλλον.  καλα ειναι τρομερος ο μπαγασας.  δεν παιζεται.  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 



   αν εχεις τον παντα σεληνιασμενο κορονακι,  δεν χρειαζεσαι κανεναν αλλον.  καλα ειναι τρομερος ο μπαγασας.   δεν παιζεται.   :2funny: :2funny:

μύστη μου μέχρι και η Πέγκυ μου λέει τι παιδί είναι αυτό η τρέλα που κουβαλάει δεν την έχει κανένας άλλος αλλά είναι ωραία τρέλα ;)
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
το πιπινάκι η Άννα που αναφέρω δεν είναι Βουλγάρα αλλά Ρουμάνα παρασύρθηκα από τις πολλές Βουλγάρες που έπαιζαν στο μαγαζί :o επίσης κατέφθασε και ένα μελαγχρινό μπάζο εκ Ρουμανίας ορμώμενο φίλη των Άννα και Κάρμεν το οποίο απαξιώσαμε πάραυτα γιατί τρομάξαμε στην θέα........η γκόμενα εντελώς γκρέμλιν :S :S

ένα ωραίο τραγουδάκι που άκουσα στο μαγαζί

 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Πρωθυπουργέ μου άλλο ένα τέλειο report από τα πλέον σκληροπυρηνικά κωλόμπαρα.... Τα σέβη μου και στους έταιρους συναγωνιστές!  :rockon: 

:rockon:  :rockon:  :rockon:

Υ.Γ. Η Μαριλίζα από πρίγκιπα ή η Μαρία η Βουλγάρα τα έχει μεγαλύτερα  :tits2:  :tits:; Ποια αφήνει περισσότερα (αγγίγματα, φραπέ.....);

Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων, ελπίζω μέσα στον Σεπτέμβρη να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι!  :grin:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πρωθυπουργέ μου άλλο ένα τέλειο report από τα πλέον σκληροπυρηνικά κωλόμπαρα.... Τα σέβη μου και στους έταιρους συναγωνιστές!  :rockon:  

:rockon:  :rockon:  :rockon:

Υ.Γ. Η Μαριλίζα από πρίγκιπα ή η Μαρία η Βουλγάρα τα έχει μεγαλύτερα  :tits2:  :tits:; Ποια αφήνει περισσότερα (αγγίγματα, φραπέ.....);

Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων, ελπίζω μέσα στον Σεπτέμβρη να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι!  :grin:

σε ευχαριστούμε τύπε :grin:

αμφότερες επιτρέπουν χουφτώματα αλλά η εμπειρία μου κλείνει προς Μαρίζα διαθέτει μικρότερο οπλοστάσιο :tits2: αλλά παίζει καλύτερη μπάλα από την Μαρία ;)

δοκίμασε πρώτα Μαρίζα και αν δεν μείνεις ευχαριστημένος(λέμε τώρα δεν παίζει κάτι τέτοιο :cheesy:)πάρε και Μαρία.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
σε ευχαριστούμε τύπε :grin:

αμφότερες επιτρέπουν χουφτώματα αλλά η εμπειρία μου κλείνει προς Μαρίζα διαθέτει μικρότερο οπλοστάσιο :tits2: αλλά παίζει καλύτερη μπάλα από την Μαρία ;)

δοκίμασε πρώτα Μαρίζα και δεν μείνεις ευχαριστημένος(λέμε τώρα δεν παίζει κάτι τέτοιο :cheesy:)πάρε και Μαρία.

Ευχαριστώ για την αμεσότατη απάντηση! :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μύστη μην κολλάς όμως μόνο σε μια κωλομπαρού πρέπει να έχεις διευρυμένους ορίζοντες γιατί αν δεν σε ικανοποιήσει μια από δαύτες πρέπει αμέσως να πας στην επόμενη ;)
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Τα ευκόλως εννοούμενα.....  Απλώς έχω αδυναμία στα μιλφογκιλφάκια με κανόνια  :tits2:  :tits:

Πως και δεν περάσατε καμιά βόλτα από Πρίγκιπα;
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τα ευκόλως εννοούμενα.....  Απλώς έχω αδυναμία στα μιλφογκιλφάκια με κανόνια  :tits2:  :tits:

Πως και δεν περάσατε καμιά βόλτα από Πρίγκιπα;

τον έχω φάει με το κουτάλι τον Πρίγκηπα ο οργανισμός μου έχει ανάγκη νέες περιπέτειες,με καλύτερα κορίτσια(εμφανισιακά πάντα......)

εώς τώρα δικαιώνομαι για την επιλογή μου :grin:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τεράστια μορφή ο dj του μαγαζιού ο οποίος μας έστειλε με τις επιλογές του αφού ξεκίνησε με το κάτωθι άσμα:


συνέχισε με ένα ακόμα διαχρονικό τραγούδι όπως το παρακάτω.....


στο ενδιάμεσο αφού είχαμε καψουρευτεί βάζει ένα τραγούδι δεκαετίας 70 για να μας θυμήσει τα παιδικά μας χρόνια :grin:


ενώ η μουσική πανδεσία έκλεισε με Σότη Βολάνη ''Άραβας θέλω να γίνω'' :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Για αλλη μια φορα ο προθυπουργος περιεγραψε την κατασταση με το πικαντικο τροπο που μονο αυτος ξερει!!! :cum: :cum: :cum:
επικα cult βραδια με πολλες ανατροπες... φυσικα ολοι στο play boy θαυμασανε τον ερωτα του προθυπουργου και της θεσπεσιας πεγκυς με το απιστευτο μιλφο χαμογελο που σχηματιζει λακακια και την φατσα milf μελαχρινης πορνοσταρ :cum: :cum: :cum:  ο μακης σαν εμπειρος μαεστρος τον κωλομπαρων μαγνητισε το milf καθως με μονο 2 ποτακια καταφερε και το καυλαντιζεi για πανω απο μια ωρα, καθως τα γλωσσοφυλα δειναν και περναν και η φαση τους θυμιζε girl friend περισσοτερο και οχι πελατης με κωλομπαρου.. γενικα το μωρο φανηκε οτι τον γουσταρε πολυ για κατι πολυ παραπανο καθως της συμπεριφερθηκε παραπανο απο τελεια με τον τροπο του :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  σε σχεση με εμενα που σαν γνησιος καφρος τις εκανα, να με φοβουντε :headbang: :headbang:

παμε στα δικα μου τωρα...
στην αρχη με τον προθυποθργο για να τσεκαρουμε κινιση κερασαμε ενα τον 5 ευρο 2 ρουμανακια(του προθυπουργου ηταν σκετη κωλαση) αυτα ομως ειχανε αποτερο σκοπο να μας φητιλιασουνε ολα τα πορνο ευρο μας.. η δικια μου με το που πηγα να της βαλω λιγο δαχτιλακι στο ξυρισμενο μουνακι της, αυτη τσινισε λεγοντας μου οτι δεν φερονται ετσι στις γυναικες.. :headbang: :headbang: :headbang: αφου το ειπιε σαν νερο πηγε να βαλει και δευτερο της ειπα οτι αν δεν φαει ενα δαχιλακι δεν θα βαλει δευτερο ποτο... το deal δεν εγηνε και ετσι την απαξιωσα!!! :s&m_1:  μετα για καλη μου τυχη βρηκα τι βαλεντινα ενα τσιγγανο ρωσακι με δυνατο μπουστο ελαφρια χαλαρωση στο δερμα η οποια με τρελενει και ενα σοκολοτανιο πουτανιστικο χρωμα στο δερματακι!! η φατσα της εδιχνε οτι εχει γραψει πολλα χιλιομετρα στην νυχτα οποτε μηλισαμε την ιδια γλωσσα! στα ενδωτερα τωρα αφου την κερασα το ποτακι των 10 ευρο ενω ο προθυπουργος κερναγε μονο τον 5 αρχησα αγριο μπασιμο με δυνατα πιασιματα και φιλια... προσπαθουσα να της βγαλω το σουτιεν μα το μιλφακι προβαλε στεναρα αντισταση ενω εγω γινομουνα ολο και ποιο επιθετικος... το πρωτο ποτο τελειωσε σχετικα συντομα ..ποιο πολυ θυμιζε μονομαχια σε εμενα και το μιλφακι παρα συντροφιας κοπελας με πελατη! της εκανα στεγνο ξεκαθαρισμα οτι στο δευτερο θα με αφισει να βαλω δαχτυλακι και οτι θα μου τον παλιδρομισει εστω και πανω απο το παντελονι! Αυτη δεχτηκε και αφου εβλαε το δευτερο ποτακι ηρθε και καθησε πανω στα ποδια μου! το χερι μου μπηκε επιθετικα αναμεσα στις μπουταρες της και αρχισε να εξερευνει το κωλοδαχτιλο μου την ροζ τριπουλα της η οποια ηταν κατι παραπανο απο θαυμασια!!! αρχιζε να μου τον παλιδρομιζει πανω απο το παντελονι ενω οταν πηγενα να τον βγαλω εξω μου ελεγε κατευθιαν θα φυγω :headbang: :headbang: :headbang:  ετσι συμβιβαστηκα στο χειροκινιτο πανω απο το παντελονι και φιλακια χωρις γλωσσα :headbang:  οταν επιασα την κωλαρα της με το μικροσκοπικο φτηνιαρικο string της λα'ι'κης που φοραγε εκει η βαλανος μου εγηνε πραγματικα σαν να την τσιμπησε μιγα τσε-τσε και της ζητισα λιγο ακομα χειροκινιτη παλινδρομιση.... λιγο οτι ειχαν γεμισει φλοκια τα μπαλακια μου, λιγο οτι με τρελενουνε τα μιλφακια, λιγο οτι ειμαι γρηγορο μπιστολι ηρθε η τελειωτικη καταθεση μεσα στο σοβρακου μου...  :cum: :cum: :cum:  ενα αισθημα ξαλαφρωσης με πλημιρισε και απο επιθετικο αγριμη μετατραπικα σε ενας ηρεμος αμνος του θεου... :grin: :grin: :grin:  στην συνεχεια αφου της ειπα οτι δεν προκειτε να ξανα κερασω αλλο το τσιγκανο μιλφ παιζοντας το τελευτεο του χαρτι μου εδωσε το κινητο της λεγοντας μου να κανονησουμε για εξω! Οταν της ειπα τι εχει το menu για εξω μου ειπε οτι για 200 ευρο θα την γαμησω οσεσ φορες θελω καθως θα της κανω και το κωλαρακι κατακοκκινο απο το γαμησι και οτι δεν θα αφησει σταγονα απο το υγρο πυρ να παει χαμενη!!! αλλα μαλλον ψαχνει για μαλακες το απαξιωμενο μιλφακι ακου 200 ευρο  :headbang: :headbang: :headbang:   επισεις μου ειπε οτι ειμαι πολυ αγριος και επιθετικος με τις γυναικες και αυτο δεν ειναι καλο,γιατι ετσι τις κανω να με φοβουντε  :birdman: :birdman: :birdman:

Αλλο ενα πορνιασμα στεφθηκε με τεραστια επυτιχια!!!!!!!!!!!!!!!    Τα σκυπτρα τις ΓΚΑΒΛΑΣ τα συκοσαμε για αλλη μια φορα χτες καθως με τον συναγωνιστη για αλλη μια φορα φτασαμε στην κορυφη της κωλομπαρικης ηδωνης!!!!! Αλλο ενα πορνιασμα σκληρο και πολλα υποσχομενο ολοκληρωθηκε καθως το πορνο ηθικο μας ηταν ΑΚΜΕΟΤΑΤΟΝ... Με τις πουτσες μας να ειναι ποιο ορθιες και απο ελληνικες σημαιες μεσα σε στρατοπαιδο!!!!!
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μύστη koronakis μην φοβάσαι δεν πειράζει μόλις ανοίξεις το πορτοφόλι όλα ξεχνιούνται είναι γλυκό το άτιμο το χρήμα :cheesy:

σου βγάζω το καπέλο στην επιλογή της Πέγκυς γιατί ήταν σπαθένιο μωρό τίμιο με τον χρόνο,χωρίς βιασύνες και άλλες τέτοιες μαλακίες :P

μου είπε για εσένα τι έκανες το Σαββάτο μαζί της πόσο αγριεμένος ήσουν για ακόμη μια φορά :2funny: :2funny:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Ρε κορονάκη είσαι άπαιχτος! Η περιγραφή σου τα σπάει  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

Keep going..... :headbang2:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Κορονάκη σιγά μην δώσουμε 200 ευρώ στην μαλάκο , δεν τα πίνουμε μπύρες ρε αδελφέ .

Οι πληροφορίες εκ των έσω μου λένε ότι το παίζει με ψηλή ταρίφα στην αρχή. Γαμίέται με πολυ πολύ λιγοτερα.

Οι ρουμάνες είμαι μαλακισμένα όχι μόνο ροκανίζουν αλλά στα ρουμάνικα βρίζουν και τον πελάτη.
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Βρε βρε...
κοίτα να δεις οι σύντροφοι που ξαμόλυσαν Πειραια! :)

ενημερωτικα παίδες: Playboy και Πριγκηψ = ένα και το αυτόν
του ιδίου κατασκευαστη που λένε...
οπότε όποιες ομοιότητες ΔΕΝ είναι συμπτωματικες ;)

άντε να δω πότε θα σας πετύχω κάνα βράδυ
καλες βόλτες αλάνια!
 

Επισκέπτης
ΑΚΟΥΣΑΤΕ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ... Σε χτεσινο τηλεφωνιμα μου μετα απο 3,4 κλησεις το σηκωσε η πορναρα η βαλεντινα μηλωντας χαμιλοφωνα! στην αρχη μου ειπε οτι ειναι στην μεσημεριανη της δουλεια πραγμα που δεν το πυστεψα γιατι οπως μου ειπε εχει αναγκη απο λευτα (μαλλον θελει να αγορασει στο νταβατζη της κανενα καινουριο spor αμαξι) αφου προσπαθησε να μου πει οτι αλλη μαλακια ηθελε στο σκατοκεφαλο της μπηκα κατευθιαν στο ψητο για γαμησι σε ξενοδοχειο και αφου μου τα μασησε λιγο μου ειπε να την παρω κυριακη ενω το βραδυ μου ελεγε για την επομενη μερα 100%. Σαν να μην εφτανε μονο αυτο ,το κερασακι στην τουρτα ηταν οτι μου ειπε ελα το βραδυ απο το μαγαζι να με κερασεις 3,4 ποτα γιατι  μου ξανα τονισε οτι εχει αναγκη τα λευτα και να την βοηθησω  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το σαββατο θα την απαξιοσω περιτρανα.. και θα επιλεξω την standar καψουρα μου την βαλερια που θα ξανα γυρισει στον στιβο μαχης του  play boy το Σαββατο με τις τεραστιες βυζαρες που κανεις αφθονη βυζομαλαξη ενω το δαχτυλακι στην μουναρα της δινει και περνει!!!!!!!!!!! :cum: :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Βρε βρε...
κοίτα να δεις οι σύντροφοι που ξαμόλυσαν Πειραια! :)

ενημερωτικα παίδες: Playboy και Πριγκηψ = ένα και το αυτόν
του ιδίου κατασκευαστη που λένε...
οπότε όποιες ομοιότητες ΔΕΝ είναι συμπτωματικες ;)

άντε να δω πότε θα σας πετύχω κάνα βράδυ
καλες βόλτες αλάνια!

συναγωνιστή Pireotis_62 θυμάμαι πολύ καλά τα ποστ που έκανες για τα μπαρ στον Πειραιά όπου μου άρεσαν οι περιγραφές σου :cheesy:

θα ήθελα ένα βράδυ να πιούμε τα ποτάκια μας παρέα και να ανταλλάξουμε εμπειρίες ;)

δώσε τα φώτα σου στο υπογραμμισμένο :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom