Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Επίσκεψη στις 01/04/2012 στον Πρίγκηπα παρέα με τον Στρατηλάτη (Kostakis27) για να πάρουμε το άρωμα της καλτίλας αυτού του μαγαζιού :grin:

Ώρα εισόδου μας στο μαγαζί γύρω στις 4:30 τα ξημερώματα αφού είχαν προηγθεί άλλες τσάρκες στην Αθήνα και στάση για φαί στο Πασαλιμάνι.....κατά την εισοδό μας αντικρύσαμε σχετικά ανανεωμένο ρόστερ από την προηγούμενη επισκεψή μας :grin:

Οι κοπέλες ήταν 7 στο συνολό τους μαζί με μια μαυρούλα η οποία ήταν και η ομορφότερη του μαγαζιού :grin:

Με το καλημέρα χωρίς καλά καλά να έχουμε παραγγείλει ποτά μας ήρθαν οι κονσοματρις :o Στον Στρατηλάτη έρχεται μελαγχρινό σάποιο μπάζο ονόματι Ντανιέλα και η πρώτη της κουβέντα ήταν θα με κεράσεις μια βότκα :o Ο Στρατηλάτης την απαξίωσε με την τραγική της συμπεριφορά οπότε και αποχώρησε!!!!

Σε εμένα κατέφθασε το έταιρο σάπιο μιλφ-γκιλγ τεμάχιο ονόματι Μπιάνκα από τον Αγ. Δομίνικο η οποία με κέρασε και τσιγάρο :grin: :grin: Πολύ πιο διακρική με καυλάντισε αρκετά καλά ενώ το χέρι της κινήθηκε προς τον πούτσο μου τον οποίο χάιδευε :grin:

Της είπα διακριτικά να περάσει αργότερα γιατί ήθελα να μιλήσω με τον Στρατηλάτη να σχεδιάσουμε τις επόμενες κινήσεις μας :grin: Μετά από λίγο κατέφθασε πάλι η Μπιάνκα ηοποία μου χάιδευε πάλι τον πούτσο αλλά μου λέει δεν σηκώνεται.....της λέω τρίψε κάτι πάει να γίνει αλλά βαρέθηκε και εγκατέλειψε την προσπάθεια :(

Στην πορεία ήρθε μελαγχρινό αδύνατο πιπίνι η Δήμητρα από Ρουμανία την οποία καυλάντισα έντονα για να δω τι θα μας πρόσφερε αν την κερνούσαμε ένα ποτό......προς μεγάλη μας απογοήτευση μας είπε ότι δεν προσφέρει τίποτα πέρα από την συντροφιά της ούτε μαλακία ούτε τίποτα όσο ποτά και αν την κεράσουμε :headbang: :headbang:

Κατά την διάρκεια που παίζαμε με τα κορίτσια η Δήμητρα μαζί με έταιρο μελαγχρινό Ρουμανάκι(το οποίο δεν μας έκανε την χάρη να έρθει να μας μιλήσει :headbang:)χόρευαν στα ακούσματα Ρουμάνικης μουσικής,ενώ το πιπίνι σήκωνε συνέχεια το φορεμά της και μας αποκάλυπτε τον άσπρο στρίνγκο :cum: :cum: ενώ σε μια φάση στρίμωξε την Δήμητρα πάνω στο μπαρ και την έπερνε πισωκολλητά :fuck1: :grin:

Κατά την διάρκεια του σόου εμφανίστηκε και η γνωστή Σούζυ που κάνει πιάτσα στον Αγ.Διονύσιο η οποία ήταν εντελώς λιώμα και χόρευε μαζί με τα κορίτσια!!!!!

Ο Στρατηλάτης είχε πάρει την μεγάλη απόφαση να παραγγείλει ουίσκι :2funny: :2funny: :2funny: πήγε στο μπαρ στην κ.Σούλα τρελό μιλφ με ταττού στην δεξιά ωμοπλάτη ;) τι το ήθελε το ποτό σκέτη μπόμπα :2funny: :2funny: Πέρνει τον πάγο με τα γυμνά της χέρια και βάζει ουίσκι από ανοιχτό μπουκάλι μάρκας famous :grin:

Κατά τις 5 αποχωρήσαμε αφού πήγαμε στην Σούλα να πληρώσουμε όπου μας καραμούζιασε ο ιδιοκτήτης ο Πρίγκηπας λεγωντάς μας δεν είναι μόνο η Σούλα εδώ αλλά και εγώ ο Πρίγκηπας :2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πρεπει να δωσουμε μεταλλιο ανδρειας στον Στρατηλατη..  :rockon: :rockon:
Θελει πολλα αρχιδια να παραγγειλεις ουισκι στον Πριγκηπα..
Αμολυβδη ηταν η diesel?  :tooth:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ήταν καυλωμένος να ρισκάρει πέρνωντας ποτό δεν κρατιόταν με τίποτα :tooth: :tooth:

μαζουτ φίλε ακατέργαστο εντελώς :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097

Ρε μαλάκα μπέμπα,είπαμε ΑΚΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΗΣ :rockon: :rockon:.Ήρωες είναι αυτοί οι πιρφόροι-αγαπούληδες που έχουν φορτωθεί τις ελλεινίδες-μπάζα :birdman: :birdman:,οι παντοφλάκηδες,οι στριγκάκηδες,οι μαρμελαδάκηδες που παρακαλάνε για ένα μέτριο γαμήσι και παίρνουν άκυρο :headbang: :headbang:.Τέλος πάντων στο θέμα μας τώρα το ουίσκι ήταν μια δυνατή μπόμπα για σκληρούς κωλομπαράδες ;) ;).Ξύπνησα με πονοκέφαλο αλλά θυμάμαι πεντακάθαρα την καυλιάρα κυρία Σούλα η οποία μάλιστα μας επισκέφθηκε και στο τραπέζι για ένα γρήγορο καυλάντισμα.Μακράν η πιο ωραία παρουσία του μαγαζιού με το μαύρο ξώπλατο-ξώβυζο :cum: :cum:.
Όπως με ενημέρωσε η κυρία Νίκη έχει αποσυρθεί εδώ και καιρό από το μαγαζί :o :o
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρε μαλάκα μπέμπα,είπαμε ΑΚΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΗΣ :rockon: :rockon:.Ήρωες είναι αυτοί οι πιρφόροι-αγαπούληδες που έχουν φορτωθεί τις ελλεινίδες-μπάζα :birdman: :birdman:,οι παντοφλάκηδες,οι στριγκάκηδες,οι μαρμελαδάκηδες που παρακαλάνε για ένα μέτριο γαμήσι και παίρνουν άκυρο :headbang: :headbang:.Τέλος πάντων στο θέμα μας τώρα το ουίσκι ήταν μια δυνατή μπόμπα για σκληρούς κωλομπαράδες ;) ;).Ξύπνησα με πονοκέφαλο αλλά θυμάμαι πεντακάθαρα την καυλιάρα κυρία Σούλα η οποία μάλιστα μας επισκέφθηκε και στο τραπέζι για ένα γρήγορο καυλάντισμα.Μακράν η πιο ωραία παρουσία του μαγαζιού με το μαύρο ξώπλατο-ξώβυζο :cum: :cum:.
Όπως με ενημέρωσε η κυρία Νίκη έχει αποσυρθεί εδώ και καιρό από το μαγαζί :o :o

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

άσε ρε συ δεν είναι ο μπέμπας για τόσο κάλτ σκηνικά δεν αντέχει :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μάκη εγώ πάντως από χθες στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' έχω πρόβλημα επειδή δεν μου κάτσανε αυτές που ήθελα  :cum: :cum: και τώρα η όρεξη για καλτ κωλόμπαρο


Θέλω την κυρία ΣΟΎΛΑ να με πιρφορίσει :rockon: :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάκη εγώ πάντως από χθες στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' έχω πρόβλημα επειδή δεν μου κάτσανε αυτές που ήθελα  :cum: :cum: και τώρα η όρεξη για καλτ κωλόμπαρο

Θέλω την κυρία ΣΟΎΛΑ να με πιρφορίσει :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ ηρέμησε λίγο να πούμε δεν μπορώ να σε ελέγξω με τίποτα.....οι στόχοι είναι πολλοί αλλά τα €€€ λιγοστά >:(

σου άρεσε η κ.Σούλα ρε Στρατηλάτη :think: :think: πολύ σκληρή για να την καυλαντίσεις δεν μου έκανε εντύπωση :(

Υ.Γ θα σε γαμήσω εεεεε δεν με άφησες να κεράσω τα ποτά εχθές κανόνισε την επόμενη φορά :tickedoff:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
:2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ ηρέμησε λίγο να πούμε δεν μπορώ να σε ελέγξω με τίποτα.....οι στόχοι είναι πολλοί αλλά τα €€€ λιγοστά >:(

σου άρεσε η κ.Σούλα ρε Στρατηλάτη :think: :think: πολύ σκληρή για να την καυλαντίσεις δεν μου έκανε εντύπωση :(

Υ.Γ θα σε γαμήσω εεεεε δεν με άφησες να κεράσω τα ποτά εχθές κανόνισε την επόμενη φορά :tickedoff:
Μάκη έχω τρελαθεί,αποχορώ για πόρνιασμα.Κανονίσε μην αργήσει πολύ η επόμενη φορά για να κεράσεις :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Αφιερωμένο στην καυλιάρα μπαρ-γούμαν του καταστήματος :rockon: :rockon:


Κυρία Σούλα θα επιστρέψω σύντομα :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τι να φυτιλιάσεις ρε μαλάκα αφού δεν δουλεύει η γκόμενα μόνο μπάρα :(

Θα το ψήσω για να βρεθούμε έξω ρε φίλε ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.Δεν με πιάνεις όμως :idiot: :uglystupid:.Σ'αυτό το ψήσιμο θα τα μπουρλωτιάσω όλα τα πορνοευρώ μου :grin: :grin: :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Θα το ψήσω για να βρεθούμε έξω ρε φίλε ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.Δεν με πιάνεις όμως :idiot: :uglystupid:.Σ'αυτό το ψήσιμο θα τα μπουρλωτιάσω όλα τα πορνοευρώ μου :grin: :grin: :grin:

κοιμόμουνα και ο εγκέφαλος δεν στροφάρει σωστά :tooth: :tooth:

Υ.Γ τσέκαρε πμ και κάνε 1 προσπάθεια να βγάλω την υποχρέωση ;) :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Σύντομο πέρασμα και αυτό το ξημέρωμα από τον ΄΄ΠΡΙΓΚΙΠΑ΄΄ γύρω στις 04:30 και αφού είχε προηγηθεί επίσκεψη σε 2 άλλα κωλόμπαρα μαζί με εκλεκτούς συναγωνιστές :grin: :grin:.Η απουσία του πρωθυπουργού των κωλόμπαρων ήταν αισθητή στο ρόστερ αλλά παρόλα αυτά εγώ το είχε τεράστια ανάγκη να δω άλλη μια φόρα την κυρία Σούλα.Σήμερα φόραγε ένα μαύρο ξώπλατο-ξώβυζο,άσπρη φουστίτσα με κάτι αστέρια απάνω και μακριές λευκές μπότες :cum: :cum: :cum:.Δυστυχώς για μένα υπήρχε ένας πιρφόρος φίλος της ο οποίος την απασχολούσε στην γωνία του μπαρ,αν κι εγώ είχα πλησιάσει όσο πιο πολύ μπορούσα προς εκείνη την περιοχή :sunglasses: :sunglasses:Αυτή την φορά μέτρησα στο κατάστημα γύρω στα 10 τεμάχια,με 2 καινούρια μιλφ ;) ;),το ένα μάλιστα με καβλάντισε άσχημα(χριστίνα νομίζω την έλεγαν :idiot: :uglystupid:) αλλά εγώ δεν ανταποκρίθηκα μιας και ήμουν αφοσιωμένος στην υπέροχη κυρία Σούλα.Σε κάποια στιγμή ήρθε κι ένα πολύ αδύνατο ρουμανάκι το οποίο με θυμήθηκε από την τελευταία μας επίσκεψη με τον πρωθυπουργό και μου είπε πως τον περιμένει  ;) ;).Η μουσική με ψιλοξενέρωσε μιας και ήταν πάλι ρουμάνικα :headbang: :headbang: αλλά το ποτό αυτή την φορά ήταν καλύτερο από την προηγούμενη(τζιν τόνικ και το μπουκάλι με πώμα :2funny: :2funny:).Κάβλωσα για τα καλά,χαιρέτησα την κυρία Σούλα και αποχώρησα
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σύντομο πέρασμα και αυτό το ξημέρωμα από τον ΄΄ΠΡΙΓΚΙΠΑ΄΄ γύρω στις 04:30 και αφού είχε προηγηθεί επίσκεψη σε 2 άλλα κωλόμπαρα μαζί με εκλεκτούς συναγωνιστές :grin: :grin:.Η απουσία του πρωθυπουργού των κωλόμπαρων ήταν αισθητή στο ρόστερ αλλά παρόλα αυτά εγώ το είχε τεράστια ανάγκη να δω άλλη μια φόρα την κυρία Σούλα.Σήμερα φόραγε ένα μαύρο ξώπλατο-ξώβυζο,άσπρη φουστίτσα με κάτι αστέρια απάνω και μακριές λευκές μπότες :cum: :cum: :cum:.Δυστυχώς για μένα υπήρχε ένας πιρφόρος φίλος της ο οποίος την απασχολούσε στην γωνία του μπαρ,αν κι εγώ είχα πλησιάσει όσο πιο πολύ μπορούσα προς εκείνη την περιοχή :sunglasses: :sunglasses:Αυτή την φορά μέτρησα στο κατάστημα γύρω στα 10 τεμάχια,με 2 καινούρια μιλφ ;) ;),το ένα μάλιστα με καβλάντισε άσχημα(χριστίνα νομίζω την έλεγαν :idiot: :uglystupid:) αλλά εγώ δεν ανταποκρίθηκα μιας και ήμουν αφοσιωμένος στην υπέροχη κυρία Σούλα.Σε κάποια στιγμή ήρθε κι ένα πολύ αδύνατο ρουμανάκι το οποίο με θυμήθηκε από την τελευταία μας επίσκεψη με τον πρωθυπουργό και μου είπε πως τον περιμένει  ;) ;).Η μουσική με ψιλοξενέρωσε μιας και ήταν πάλι ρουμάνικα :headbang: :headbang: αλλά το ποτό αυτή την φορά ήταν καλύτερο από την προηγούμενη(τζιν τόνικ και το μπουκάλι με πώμα :2funny: :2funny:).Κάβλωσα για τα καλά,χαιρέτησα την κυρία Σούλα και αποχώρησα

:rockon: :rockon: :rockon:

εύγε Στρατηλάτη για την ενημέρωση αλλά σου λείπει το συγγραφικό μου ύφος στην ενημέρωση των κάλτ μαγαζιών :grin:

για πες τι σου είπε το Ρουμανάκι η Δήμητρα για εμένα?????την προηγούμενη φορά μου το έπαιζε παρθένα τάχα δεν κάνει τίποτα....άτιμη κοινωνία :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Πηγες Πριγκηπα τελικα ρε τρελε????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν χορτασες καλτιλα στο πλειμποι???

Το είχα τεράστια ανάγκη μπέμπα μου :grin: :grin: :rockon: :rockon:.Κάβλωσα άσχημα και σήμερα θέλω κανα δυο απαξιωτικά για να ηρεμήσω ;) ;)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη κατά τις 1 το πρςί μετά από σύντομο πέρασμα απο Lilly- Τέρμα Γ.Σεπτεμβρίου όπου ήπια ενα ποτό στα γρήγορα με μια μαυρούλα, νωμίζω τζέσικα. Γεματούλα με μεγάλα βυζιά με τα οποία και έπαιζε μέχρι να τελιώσω το ποτό μου.
Στο πρίγκηπα μετά, είχε πολλά τεμάχια αλλά τίποτα άξιο λόγο. Εκατσα σε μια γωνία με μια βουλγάρα, Μαρία με πραγματικά τεράστια βυζιά. κάτσαμε καμιά ώρα. Καλάπερνάγαμε αλλά αφού βαρέθηκα να της χουφτώνω τα βυζιά και να μου τρίβει τον πούτσο της είπα να με τειλιώσει και μου είπε οτι δεν γίνετε στο μαγαζί αυτό. Με πήραν τα γέλια, έκατσα λίγο ακόμα και έφυγα
Το πιο ενδιαφέρον είναι ισως η Μπαρτζού. Πολυ καβλιάρα
 

joran

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
οντως....... τεραστια βυζια  :bigdick: :tits2:η θεια μαρια...50 ευρω για εξω μου ειχε πει αλλα δυστυχως εχασα το τηλ. της και εχω να παω καιρο!μια κοντη κακασχημη ρουμανα ειναι ακομα εκει(ονομα δυστυχως μου διαφευγει) :?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom