Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Από την παρθενική μας επίσκεψη στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' την ιστορική 25η Μαρτίου 2012 :rockon: :rockon:


Αφιερωμένο σε όλες τις κωλομπαρούδες που με παίρνουν τηλ. και λένε τις  :jerking: :jerking: τους :grin: :grin:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

που το ξέθαψες το θρεντ ρε συ.....ούε καν το είχα βρει :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

Και καλτ και αφιερωμενο στις κολομπαρουδες

σκασε και  :pipa2:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Από την παρθενική μας επίσκεψη στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' την ιστορική 25η Μαρτίου 2012 :rockon: :rockon:


Αφιερωμένο σε όλες τις κωλομπαρούδες που με παίρνουν τηλ. και λένε τις  :jerking: :jerking: τους :grin: :grin:
κωτσο επειδη εχω καιρο να παω .... λεει τιποτα το μαγαζι ή μαπα το καρπουζι????
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κωτσο επειδη εχω καιρο να παω .... λεει τιποτα το μαγαζι ή μαπα το καρπουζι????

θα σου απαντήσω εγώ αντί του Στρατηλάτη που είμαι ακι πιο αντικειμενικός :grin:

ανάλογα τι ψάχνεις....αν θες τελειωμένες μιλφάες 40+ ναι είναι το ιδανικό :sunglasses:

αν θες όμως πιπίνια ωραία σε εμφάνιση τότε διάλεξε άλλο μαγαζί να φυτιλιάσεις τα πορνο-€€€€€€€€ ;)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
κωτσο επειδη εχω καιρο να παω .... λεει τιποτα το μαγαζι ή μαπα το καρπουζι????

Φίλε xpapad,αυτό το μαγαζί είναι όπως ακριβώς γουστάρω το κωλόμπαρο :rockon: :rockon:. Πολύ καλτ χώρος με βαριά λαϊκά να βαράνε δυνατά,5-6 μιλφάρες οι οποίες απ'ότι έμαθα προσφέρουν όλες τις υπηρεσίες :pipa1: :fuck2: :zfuck: και 3-4 μαύρες γι όσους παθαίνουν υπογλυκαιμία σαν εμένα :grin: :grin:.Ο μάκης1985 έχει κάνει εξαιρετική περιγραφή στο θρεντ των κωλόμπαρων Πειραιά,σε παραπέμπω εκεί για τις λεπτομέρειες της δικιάς μας νύχτας στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' ;) ;) 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Φίλε xpapad,αυτό το μαγαζί είναι όπως ακριβώς γουστάρω το κωλόμπαρο :rockon: :rockon:. Πολύ καλτ χώρος με βαριά λαϊκά να βαράνε δυνατά,5-6 μιλφάρες οι οποίες απ'ότι έμαθα προσφέρουν όλες τις υπηρεσίες :pipa1: :fuck2: :zfuck: και 3-4 μαύρες γι όσους παθαίνουν υπογλυκαιμία σαν εμένα :grin: :grin:.Ο μάκης1985 έχει κάνει εξαιρετική περιγραφή στο θρεντ των κωλόμπαρων Πειραιά,σε παραπέμπω εκεί για τις λεπτομέρειες της δικιάς μας νύχτας στον ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ'' ;) ;) 

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αντικειμενική περιγραφή με κάνεις πολύ υπερήφανο :sunglasses:

ορίστε και το λινκ για να τσεκάρει την ενημέρωση σχόλιο 191 :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μεταφέρω την ενημέρωση και εδώ αφού αφορά το Bar Πρίγκηπας καλό είναι να μπορεί ο καθένας να την διαβάσει....τα γεγονότα έλαβαν χώρα στις 25/03/2012 στην περιοχή της Δραπετσώνας :grin:


Η ομάδα αποτελούμενη από τους kostakis27,Cheyenne, Zidane68, Speed, Pitsilistis, Chevalier Fidele, BmwPower, makis1985 και 3 ακόμα συναγωνιστές αποφάσισε να κινηθεί σε άλλα ποιο παρακμιακά μαγαζιά στην περιοχή του Πειραιά.Η επιλογή έγινε από έταιρο συναγωνιστή ο οποίος γνώριζε το Cafe Bar Πρίγκηπας στην οδό Αναπάυσεως 74 στην Δραπετσώνα :grin:

Είχαμε χωριστεί σε 2 ομάδες η 2η ομάδα και πιο σκληροπυρηνική αποτελούμενη από τους Κωστάκη27, μπέμπα και εμένα κατεβήκαμε λίγο αργότερα στην Δραπετσώνα αφού είχαμε καταφέρει και χαθεί στα στενά δρομάκια αυτής της κάλτ συνοικίας αλλά πέρνωντας την πρωτοβουλία σταμάτησα διερχόμενο όχημα το οποίο οδηγούσε ξανθό πιπίνι με μίνι φούστα το οποίο όταν το ρώτησα πως θα βρούμε την οδό σάστισε λεγωντάς μου ''κάτσε γιατί μπερδεύτηκα που σε είδα'' :think: Τελικά μας έδωσε τις σωστές συντεταγμένες και φτάσαμε στον τελικό μας προορισμό :sunglasses:

Το Cafe Βar Πρίγκηπας είναι από τα πιο παρακμιακά που έχω συναντήσει στην πορνο-καριέρα μου έχωντας για ρόστερ μόνο τελειωμένες 40άρες(η πιο μικρή υπήρχε και μεγαλύτερη σε ηλικία :headbang:).Ξεχώρισαν μόνο 3 μαυρούλες συμπαθητικές και άλλες 4 λευκές εκ των οποίων η 1 ήταν καπαρωμένη από την ώρα που μπήκαμε μέχρι την ώρα που φύγαμε ενώ οι υπόλοιπες μαζεμένες όλες σε ένα τραπέζι και κάπνιζαν :(

Ο πίτσιλιστής σαν ασυγκράτητος χύστης είχε σταμπάρει έταιρη ξανθιά μιλφάρα 40+ Μαίων την οποία κέρασε ποτό αξίας 10€ με αντάλλαγμα να του παίζει μια μαλακία για να ξελαφρώσει.Στην αρχή ήθελε να κάτσει μαζί μας αλλά διαμαρτυρηθήκαμε ότι θα μας έπερναν τα φλόκια έτσι πήρε τον πίτσι και πήγαν σε άλλο τραπέζι.....το μωρό ανέβασε την μίνι φούστα που φορούσε ενώ αποκαλύφθηκε κόκκινος στρίνγκος τον οποίο κατέβασε για να βοηθήσει τον πίτσι να την δακτυλιάζει :o :o

Καθόλη την διάρκεια έπαιζαν δαγκώματα στον λαιμό, χουφτώματα και δάχτυλα ενώ το κορίτσι έπαιζε με το κλαρίνο του πιτσιλιστή :grin:.Αφού τελείωσαν η γκόμενα σηκώθηκε και πήγε στο τραπέζι μαζί με τις υπόλοιπες να συνεχίσει το ποτό της χωρίς καν να πάει στο μπάνιο να πλύνει τα χέρια της :headbang: :headbang: συνθήκες υγιεινής υπό το μηδέν.
Ο Στρατηλάτης είχε με την καλτίλα του μαγαζιού σε σημείο να θέλει να κανονίσουμε εκ νέου μετάβση για να φυτιλιάσει όλο το επίδομα του :tooth: :tooth:
 

johnygrg_29

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παρθενικη επισκεψη χθες βραδυ στο εν λογω μπαρακι μαζι με συντεκνο καβλιαρη !το μαγαζι σχεδον αδειο με 8-9  κορασιδες ο θεος να της κανει απο τις οποιες ζητημα αν αξιζε 1-2.σκαει μυτη ρουμανακι στο τραπεζι ντυμενο ξεκολε με κοντο φορεμα που ολα φαινοντουσαν  :dancing: μετα το πρωτο δευτερο ποτο αρχισε τις αγκαλιες και τα φιλια ,επισης μου εβαζε χερι κανονικα αλλο που δεν ηθελα κι εγω  :grin: μαλακια παιζει στα πισω πισω τραπεζακια χωρισ κατι παραπανω απο οσο καταλαβα.θετικη η πρωτη εντυπωση θα το τιμησω παλι  συντομα  :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
URL]]
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Ρε δε γαμιεστε γαματε ολα τα μπουρδελιαρικα θεματα με τις μαλακιες σας και τους εφιαλτες απο το παρελθον μια σκατοβασιλιαδες και μια σκατοχουντικους
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Πολύ καλτ χώρος με βαριά λαϊκά να βαράνε δυνατά,5-6 μιλφάρες οι οποίες απ'ότι έμαθα προσφέρουν όλες τις υπηρεσίες :pipa1: :fuck2: :zfuck: και 3-4 μαύρες γι όσους παθαίνουν υπογλυκαιμία σαν εμένα :grin: :grin:.

ο πριγκηπας?
ακου ο πριγκηπας :2funny:

Το όνομα του μαγαζιού είναι για ξεκάρφωμα: Εκεί οι κοπέλες σε κάνουν βασιλιά. :grin:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Το όνομα του μαγαζιού είναι για ξεκάρφωμα: Εκεί οι κοπέλες σε κάνουν βασιλιά. :grin:
πριγκηπας ειναι το ονομα του ιδιοκτητη , ενος τελειωμενος παππουδακος που επι τρουμπας πρεπει να ηταν μεγαλο αλανι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom