Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Ειναι κριμα κι αδικο να κλεινει το κωλαδικο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
ακουσα οτι κοντα ειναι να το ξανανοιξει κάποιος αλλα το μεγα θεμα ειναι τι θα βαλει μεσα μετα
Ότι και να βάλει ελπίζω μόνο να μην ξαναβάλει τη Σία και την Άννα μαζί γιατί ο τρόπος που είχαν αρχίσει να δουλεύουν τώρα τελευταία δε μου άρεσε καθόλου, ήταν και ο λόγος που τους τελευταίους μήνες απείχα από το μαγαζί. Γυναικάρες βέβαια κι οι δυο τους (ειδικά η Σία αλλά κι η Άννα είχε ωραίο πρόσωπο), το γαμήσι το γνώριζαν καλά, αλλά σαν δίδυμο δε θα τις ξαναέπαιρνα με τίποτα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Ότι και να βάλει ελπίζω μόνο να μην ξαναβάλει τη Σία και την Άννα μαζί γιατί ο τρόπος που είχαν αρχίσει να δουλεύουν τώρα τελευταία δε μου άρεσε καθόλου, ήταν και ο λόγος που τους τελευταίους μήνες απείχα από το μαγαζί. Γυναικάρες βέβαια κι οι δυο τους (ειδικά η Σία αλλά κι η Άννα είχε ωραίο πρόσωπο), το γαμήσι το γνώριζαν καλά, αλλά σαν δίδυμο δε θα τις ξαναέπαιρνα με τίποτα
Για τη Σια εκπλησομαι λιγο αλλα η Αννα ειναι αναφτρα τελειωμενη για μενα, Πολυ κακες εμπειρειες αλλα αν χαλασε και τη Σια τι να πω. Κοκκινη καρτα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Για τη Σια εκπλησομαι λιγο αλλα η Αννα ειναι αναφτρα τελειωμενη για μενα, Πολυ κακες εμπειρειες αλλα αν χαλασε και τη Σια τι να πω. Κοκκινη καρτα.
Κοίτα και με την Άννα δεν έχω περάσει άσχημα, το τσιμπούκι της το θεωρώ ίσως το καλύτερο σε όλα τα κωλόμπαρα της Αθήνας και μ' έχει αφήσει να τελειώσω και στο πρόσωπό της από την πρώτη φορά που γαμηθήκαμε που πόσες το κάνουν, θα ήμουν αχάριστος αν την αποκαλούσα απλώς ανάφτρα... Όπως επίσης έχω περάσει υπέροχα και με τη Σία αλλά και με τις δυο τους κανα δυο φορές όταν είχαν ξεκινήσει να δουλεύουν σαν δίδυμο, τώρα τελευταία το είχαν γαμήσει τελείως, είχαν γίνει πολύ ξεπέτες και ψεύτικες, ζητούσαν λεφτά για το τίποτα και υπόσχονταν πράγματα με συγκεκριμένα ποσά που εν τέλει στο δωματιάκι δεν τα έκαναν πράξη, μιλούσαν μεταξύ τους όταν τις έπαιρνες παρτούζα, μια απογοήτευση... Γι' αυτό από εδώ και πέρα μιας και δε δουλεύουν και μαζί πλέον από μεριάς μου τουλάχιστον τηλεφωνάκι στην καθεμιά τους ξεχωριστά για ξενοδοχείο κι ελπίζω να περνάω ζάχαρη
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Το δεχομαι αυτο που λες και αν εχει κλικ μαζι σου σιγουρα το πιστευω. Εμενα με στραβωσε πολυ γιατι ειχαμε παει δωματιακι και ενω εχω αρχισει και τη χαιδευω χτυπαει το κινητο της με παραταει συξυλο βγαινει εξω απο το μαγαζι και μετα ξαναμπαινει ερχεται "γιατι εφυγες μου λεει ελα παμε παλι" Εφαγε κοκκινη καρτα επι τοπου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Το δεχομαι αυτο που λες και αν εχει κλικ μαζι σου σιγουρα το πιστευω. Εμενα με στραβωσε πολυ γιατι ειχαμε παει δωματιακι και ενω εχω αρχισει και τη χαιδευω χτυπαει το κινητο της με παραταει συξυλο βγαινει εξω απο το μαγαζι και μετα ξαναμπαινει ερχεται "γιατι εφυγες μου λεει ελα παμε παλι" Εφαγε κοκκινη καρτα επι τοπου
Εμένα μου είχε κάνει κάτι ανάλογο σε παρτούζα μαζί με τη Σία, με είχαν καβλώσει φουλ στα πίσω τραπεζάκια, η πούτσα μου είχε γίνει τούμπανο και όταν ζήτησα να πληρώσω ένα μέρος του ποσού με κάρτα (το είχα ξανακάνει άλλη φορά) γιατί μου είχαν τελειώσει τα μετρητά μου λένε ότι έχει χαλάσει το POS και αναγκάστηκα χειμωνιάτικα να βγω έξω για να αναζητήσω ATM, ξενέρωσα φουλ όπως καταλαβαίνεις, μου χάλασε κι η κάβλα που είχα, τα πάντα... Από εκείνο το βράδυ ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση της σχέσης μου με το μαγαζί, άντε μετά να ξαναπάτησα άλλη μια φορά και τέλος, ίσως βέβαια να ήταν κι εκείνη η τελευταία
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Εμένα μου είχε κάνει κάτι ανάλογο σε παρτούζα μαζί με τη Σία, με είχαν καβλώσει φουλ στα πίσω τραπεζάκια, η πούτσα μου είχε γίνει τούμπανο και όταν ζήτησα να πληρώσω ένα μέρος του ποσού με κάρτα (το είχα ξανακάνει άλλη φορά) γιατί μου είχαν τελειώσει τα μετρητά μου λένε ότι έχει χαλάσει το POS και αναγκάστηκα χειμωνιάτικα να βγω έξω για να αναζητήσω ATM, ξενέρωσα φουλ όπως καταλαβαίνεις, μου χάλασε κι η κάβλα που είχα, τα πάντα... Από εκείνο το βράδυ ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση της σχέσης μου με το μαγαζί, άντε μετά να ξαναπάτησα άλλη μια φορά και τέλος, ίσως βέβαια να ήταν κι εκείνη η τελευταία
Σου κατεστρεψε την καβλα φιλε
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
Καλημερα τονμαγαζι μηπως ανοιξε παλι,ξερει κανενας;
 

Gipas23

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
7
Πόντοι
0
Απ' όσο ξέρω το μαγαζί έκλεισε λόγω θανάτου του ιδιοκτήτη.
 
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
56
Like
111
Πόντοι
0
Πέρασα απ'εξω τις προάλες με το αμάξι βραδινή ώρα και πέτυχα τύπο να κατεβαίνει απο παπακι για να μπει στο μαγαζί οπότε λειτουργεί κανονικότατα φαντάζομαι.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
231
Like
358
Πόντοι
21
Είχα περάσει απ έξω πριν τρεις μήνες και ήταν διαλυμένο, μέσα ξηλωμένα όλα, τζαμαρία ανοιχτή. Μόνο η ταμπέλα είχε μείνει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Ακόμα 'πωλειται' τύποι :rockon::rockon:, αναζητείται επενδυτής :sunglasses::sunglasses:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Πάνε αυτά τέλος τέλος εποχής
Μακαρι γιατι αυτος ειναι σιχαμενη περιπτωση, Βραζει στο ζουμι του και εμφανιζεται για να κανει φτηνα σχολια και μετα εξαφανιζεται στην τρυπα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom