Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
ρε αδερφέ χωρίς παρεξήγηση ....αλλά επειδή μάλλον δεν κατάλαβες σε κράζουν γιατί με τα 200 ευρώ που έδωσες σίγουρα θα έπαιρνες αν όχι 3 μουνιά τουλάχιστον 2 και σε τελική τη σήμερον ημέρα ναι τα 216 ευρώ σε ποτά είναι πολλά.
Με την μόνη ένσταση μου για το ορχιδέα που δεν το ξέρω και μπορεί να είναι όντως "καλό" μαγαζί.
Το Θέμα ειναι τι ζητάς αν ζητάς να τα σκάς και να έχεις και τζερτζελέ πήγαινε τοξότη,η για τα δικάα σου δεδομένα amore η fever.....

Σε φίλους πάντως θα πρότεινα πιο light καταστάσεις.
Προσωπικά βρήκα αρκετά καλά μαγαζιά αλλά με καταστάσεις που δεν ξεφεύγουν μέσα στο μαγαζί με πριβέ και καβάντζες....
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
emaina ta 216e moy fenonte astia esena eisos einai to xartziliki toy mpampasoy
warnmute.gif
 συνεχής[/URL] χρήση greeklish
αν εισαι εφοπλιστης οκ το δεχομαι.
αν εισαι ομως ρεμπεσκες που ετσι σε κοβω
ολα αυτα που λες ειναι τρελλα
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
βολτα μεσοβδομαδα  απο βαλεντινα στην ηλιουπολη.
πηγα κατα τις 12 δεν ειχε πολυ κοσμο και γυρω στις
7-8 κοπελες μεγαλες σε ηλικια εκτος απο 2.
χαλαρο μαγαζι οχι για πολλα πολλα μονο για κανα ποτο.
απ οτι καταλαβα δεν παιζει ουτε φορτωμα για εξω
 

4t4v4

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες 23/04/13 γύρο στις 2:00 στο Ορχιδέα. Πρώτη φορά στο μαγαζί. Μικρός χώρος χωρίς να υπάρχει καμιά καβάτζα για πριβέ κτλ. 5-6 κοπέλες σε αρκετά καλό επίπεδο μπορώ να πω. 5-6 πελάτες (εκτός από εμάς) από 30-70 ετών. Οι κοπέλες ευγενικές, πίνουν χαλαρά το ποτό (6 ευρώ του πελάτη, 6 τις κοπέλας). Δεν είναι για πολλά πολλά εκεί. Λίγο κουβέντα, άντε και λίγο χουφτωματάκι. Απ’ ότι κατάλαβα όμως υπάρχει περίπτωση να κάνεις έξω από εκεί. Μια μαυρούλα μας είπε ότι αν πάμε και αύριο (σήμερα δηλαδή) μετά θα πάμε σπίτι της, αλλά δεν ξέρω κατά πόσον θα τηρήσει το λόγο της και κατά πόσον αυτό το «σπίτι της» θα είναι τζάμπα. Τέλος θα ήθελα να αναφέρω πως η συγκεκριμένη ενώ απ’ ότι καταλάβαμε εμείς της είχαμε κεράσει 2 ποτά, τελικά στο λογαριασμό ήταν 5. Δεν δώσαμε συνέχεα και το θεωρήσαμε μια παρεξήγηση. Δικό μας λάθος ίσως που δεν ήμασταν προσεκτικοί.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Αυτη η BLACK DIAMOND που ερχεται απο αυριο βραδυ στο FEVER ποια ειναι ρε παιδια?
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Επίσκεψη μέσα στην εβδομάδα στην Ορχιδέα. Έφερε πολλές καινούριες κοπέλες. Είδα μια καινούρια μέσα από το bar. Μαρίνα μου συστήθηκε, όμορφη γύρω στα 30 και από ότι κατάλαβα Ελληνίδα. Δεν ξέρω αν βγαίνει και έξω από τη μπάρα. Μια επίσης καινούρια ξανθιά με περίεργο όνομα γύρω στα 35, όμορφη και αυτή. Είδα και μερικές ακόμη καινούριες αλλά ήταν προς τα μέσα και δεν μπόρεσα να τις δω πολύ καλά. Το καλό είναι πάντως ότι γίνεται ανανέωση και ότι έχει σχετικά καλές ηλικίες στις κοπέλες. Πήγα γύρω στις 4 και είχε περίπου 8 κοπέλες
Κατά τα άλλα όπως έχουν αναφερθεί πιο πάνω. Δεν υπάρχει χώρος για πριβέ, αλλά ευτυχώς δεν υπάρχει πίεση από τα κορίτσια για κεράσματα.
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη μέσα στην εβδομάδα στην Ορχιδέα. Έφερε πολλές καινούριες κοπέλες. Είδα μια καινούρια μέσα από το bar. Μαρίνα μου συστήθηκε, όμορφη γύρω στα 30 και από ότι κατάλαβα Ελληνίδα. Δεν ξέρω αν βγαίνει και έξω από τη μπάρα. Μια επίσης καινούρια ξανθιά με περίεργο όνομα γύρω στα 35, όμορφη και αυτή. Είδα και μερικές ακόμη καινούριες αλλά ήταν προς τα μέσα και δεν μπόρεσα να τις δω πολύ καλά. Το καλό είναι πάντως ότι γίνεται ανανέωση και ότι έχει σχετικά καλές ηλικίες στις κοπέλες. Πήγα γύρω στις 4 και είχε περίπου 8 κοπέλες
Κατά τα άλλα όπως έχουν αναφερθεί πιο πάνω. Δεν υπάρχει χώρος για πριβέ, αλλά ευτυχώς δεν υπάρχει πίεση από τα κορίτσια για κεράσματα.


Επιβεβαιώνω τον συνάδελφο  :thumbsup:, η Μαρίνα είναι Βουλγάρα και δουλεύει συνήθως  καθημερινές όντως ωραία και χαμογελαστή κοπέλα ... κατά τα άλλα τίποτα ιδιαίτερο, κοπέλες με διάφορες ηλικίες σχετικά καλές (τα έχουμε ξαναπεί άλλωστε, το μαγαζί είναι λίγο κιτς και η μουσική του μερικές φορές θυμίζει κάτι από σκυλάδικο και ταβέρνα) έχει και αυτό την χάρη του...!
Στην περιοχή ο Αφρός έχει πέσει λίγο τελευταία, διακρίνω μια έλλειψη γυναικών δεν ξέρω μπορεί να ήταν εποχιακό λόγω εορτών...
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
η ορχιδέα που κοντά είναι ρε παλικάρια?????
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
τσακαλια ξερει κανεις στο fantasia στο κορδελιο τι παιζει?
 

Επισκέπτης
παιδες αμα εχει κανενας κανει πριβε σε ξενοδοχειο με την σοφια την βουλγαρα απ το εδεμ πληζ πειτε πως και ποσα εδωσε γιατι την εχω ερωτευτει πληζ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Γλωσσόφιλα,πρωκτ και ακαπό?
Γεια σου ρε Αλαπίνη Παπαδόπουλε.
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες τωρα που εκλεισε το fever κανα μαγαζι με καβατζες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom