Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
τσακαλια ξερει κανεις στο fantasia στο κορδελιο τι παιζει?
μαπα το καρπουζι φιλε.
η πιο ομορφη ειναι σαν την γεωργια βασιλειαδου
το καλο ομως ειναι οτι το προχωρας το
θεμα αν τυχεις σε καλη περιπτωση
 

stayros6699

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια ειχα παει πριν κανα μηνα στο Τοξοτη, πρωτη φορα...... γυρω στις 6-7 milf-mature τοτε.... τιμες 5 το δικο σου, 10 το δικο της ποτο εξω, 20 το δικο της μεσα στο πριβε και 50 το τσιμπουκακι και το full δεν θυμαμαι.... πηρα μια μιλφ (μελαχροινη-η μοναδικη!) και της λεω χωρις καποτα? Μου λεει ναι..... ξεκιναμε,ολα καλα.... κατα την διαρκεια της λεω θα τα πιεις ολα μωρο μ? Μου λεει ναι(!) Οπως και εγινε στο τελος! Τελεια φαση! Συνολο 65 ευρω.
Παω ξανα χτες.... ιδιες τιμες, ιδιες milf-mature συν 2 πιτσιρικες(!), μια καστανη βουλγαρα και μια ξανθια....η μελαχροινη μιλφ ειχε καποιον παρεα εξω στο παρ αλλα με ειδε, μου ρχεται η καστανη 20αρα, ωραιο μωρο, την ρωταω τις τιμες, μου λεει τις ιδιες, μετα απο ενα ποτο που την κερασα εξω παμε πριβε, ιδια φαση οπως και με την μιλφ αλλα με την μονη διαφορα οτι τα εφτυσε μετα σε χαρτοπετσετα ενω η μελαχροινη πριν ενα μηνα....  :pipa1: ....της λεω αντε να σε κερασω μετα ενα ποτακι,να πιασουμε και την ανασα μας!!  :grin: Μου λεει εδω μεσα ειναι 20.... της λεω δεν γαμιεται!! ...πινουμε ποτακι μεσα, οποτε μετα μου λεει,δεν παμε και λιγο εξω... λεω ναι. Τελικα μαλακια μου γιατι αυτη πηγε στο μπαρ, μου λεει κατσε (το σιχαινομαι να καθομαι στο μπαρ στα κωλομπαρα!  :grin:), λεω οχι μωρε, θα κατσω ορθιος.... και τοτε ερχεται η μελαχροινη μιλφ και μου πρηξε τ'αρχιδια... ελα κερασε με ενα ποτο, να λεει και η πιτσιρικα φερε ενα ποτο στην μπαργουμαν, με το ζορι δηλαδη!! Δεν τα γουσταρω αυτα, οποτε σηκωνομαι και φευγω με την μια και ακουω την μελαχροινη να φωναζει κατι του στυλ "ετσι ειναι ο πουστης, οποτε θελει κερναει" κατι τετοιο!! Συνολικη τιμη 85 ευρω και ελαφρο ξενερωμα στο τελος!! :rolleyes:
 

vre7876

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
118
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον παιδια ειχα παει πριν κανα μηνα στο Τοξοτη, πρωτη φορα...... γυρω στις 6-7 milf-mature τοτε.... τιμες 5 το δικο σου, 10 το δικο της ποτο εξω, 20 το δικο της μεσα στο πριβε και 50 το τσιμπουκακι και το full δεν θυμαμαι.... πηρα μια μιλφ (μελαχροινη-η μοναδικη!) και της λεω χωρις καποτα? Μου λεει ναι..... ξεκιναμε,ολα καλα.... κατα την διαρκεια της λεω θα τα πιεις ολα μωρο μ? Μου λεει ναι(!) Οπως και εγινε στο τελος! Τελεια φαση! Συνολο 65 ευρω.
Παω ξανα χτες.... ιδιες τιμες, ιδιες milf-mature συν 2 πιτσιρικες(!), μια καστανη βουλγαρα και μια ξανθια....η μελαχροινη μιλφ ειχε καποιον παρεα εξω στο παρ αλλα με ειδε, μου ρχεται η καστανη 20αρα, ωραιο μωρο, την ρωταω τις τιμες, μου λεει τις ιδιες, μετα απο ενα ποτο που την κερασα εξω παμε πριβε, ιδια φαση οπως και με την μιλφ αλλα με την μονη διαφορα οτι τα εφτυσε μετα σε χαρτοπετσετα ενω η μελαχροινη πριν ενα μηνα....  :pipa1: ....της λεω αντε να σε κερασω μετα ενα ποτακι,να πιασουμε και την ανασα μας!!  :grin: Μου λεει εδω μεσα ειναι 20.... της λεω δεν γαμιεται!! ...πινουμε ποτακι μεσα, οποτε μετα μου λεει,δεν παμε και λιγο εξω... λεω ναι. Τελικα μαλακια μου γιατι αυτη πηγε στο μπαρ, μου λεει κατσε (το σιχαινομαι να καθομαι στο μπαρ στα κωλομπαρα!  :grin:), λεω οχι μωρε, θα κατσω ορθιος.... και τοτε ερχεται η μελαχροινη μιλφ και μου πρηξε τ'αρχιδια... ελα κερασε με ενα ποτο, να λεει και η πιτσιρικα φερε ενα ποτο στην μπαργουμαν, με το ζορι δηλαδη!! Δεν τα γουσταρω αυτα, οποτε σηκωνομαι και φευγω με την μια και ακουω την μελαχροινη να φωναζει κατι του στυλ "ετσι ειναι ο πουστης, οποτε θελει κερναει" κατι τετοιο!! Συνολικη τιμη 85 ευρω και ελαφρο ξενερωμα στο τελος!! :rolleyes:
Και που είναι ο Τοξότης;;;;
 

4t4v4

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
η ορχιδέα που κοντά είναι ρε παλικάρια?????

Καρακάση. Έτσι όπως ανεβαίνεις την Μ. Μπότσαρη, μετά την Κ. Καραμανλή, στο πρώτο φανάρι πάνω-αριστερά. Όπως θα την ανεβαίνεις την Καρακάση στα αριστερά σου θα το δεις.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Εχει παει κανεις σας προσφατα σε αυτο το REALITY? 28ης Οκτωβριου με Κωνσταντινοπολεως ειναι. Το εχω δει και φοβαμαι να μπω μην εχει τιποτα 60αρες μεσα
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
φιλε στο ριαλιτι ειναι πανω κατω 6.με 7 γκομενεσ.3,4 πουμανακια πιτσιρικια μια ψηλη ρωσιδα γυρω στο 1.85 αλλα αχωνευτη μεχρι αηδιασ και δυο πουρα συνταξιουχεσ απο παλαιοτερα λοκωμπαρα τησ πιατσασ!!εκι παντωσ δεν λεει να κανεισ φαση.μονο εκτοσ εδρασ.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
φιλε στο ριαλιτι ειναι πανω κατω 6.με 7 γκομενεσ.3,4 πουμανακια πιτσιρικια μια ψηλη ρωσιδα γυρω στο 1.85 αλλα αχωνευτη μεχρι αηδιασ και δυο πουρα συνταξιουχεσ απο παλαιοτερα λοκωμπαρα τησ πιατσασ!!εκι παντωσ δεν λεει να κανεισ φαση.μονο εκτοσ εδρασ.

για εκτος μας νοιαζει. Τα ρουμανακια ωραια ομως η τιποτα μπαζολες;
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Για το PlayBOY που είναι στην Ορμυλιας ,ενα στενο πριν την Μαρτιου ξερουμε τι παιζει αυτο τον καιρο
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
μια χαρα ειναι τα ρουμανακια!!μικρεσ και καυλιαρεσ!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Πήγα πριν μια βδομάδα στο ΜΕ&ΥΟU επί της Κωνσταντινοπόλεως με Μαρτίου (περίπου).

Λίγα πράγματα γενικά. Πολύ φωτεινό το μαγαζί, καβάτζες δεν έχει και γενικά παίζουν πολλές αγαπούλες κι αγκαλίτσες φάση, αλλά μέχρι εκεί.

Από παρουσίες 1 gilf καλοστεκούμενη 2 milf και μια πιτσιρίκα μελαχροινή που δούλευε και bar και service.

Ήπια μια μπύρα και την έκανα σφαίρα. Πάντως μου κάνει εντύπωση που γίνεται χαμός από διπλοπαρκαρισμένα ΠαρασκευοΣάββατα.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.063
Πόντοι
4.895
Πήγα πριν μια βδομάδα στο ΜΕ&ΥΟU επί της Κωνσταντινοπόλεως με Μαρτίου (περίπου).

Λίγα πράγματα γενικά. Πολύ φωτεινό το μαγαζί, καβάτζες δεν έχει και γενικά παίζουν πολλές αγαπούλες κι αγκαλίτσες φάση, αλλά μέχρι εκεί.

Από παρουσίες 1 gilf καλοστεκούμενη 2 milf και μια πιτσιρίκα μελαχροινή που δούλευε και bar και service.

Ήπια μια μπύρα και την έκανα σφαίρα. Πάντως μου κάνει εντύπωση που γίνεται χαμός από διπλοπαρκαρισμένα ΠαρασκευοΣάββατα.
αν προσεξες τονιζουν οτι ο πελατης δεν ειναι υποχρεωμενος να κερασει.δουλευε φιλος εκει και μου λεει το αλλαξαν φαση
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
ειχα περασει ενα απογευμα και ηταν ανοιχτο αλλά δεν ξερω εαν τωρα εγινε κανονικο καφε για αυτο ρωτησα
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
αν προσεξες τονιζουν οτι ο πελατης δεν ειναι υποχρεωμενος να κερασει.δουλευε φιλος εκει και μου λεει το αλλαξαν φαση


Προφανώς γιάτι αρκέτα παλιότερα που είχα κάνει κάτι καταδρόμικες είχαν παίξει κάτι γούστα με κάτι μαυρούλες.
Είχα τσιμπήσει και τηλεφωνάκι , αλλά δεν το προχώρησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom