Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
silva ευχαριστώ, θα τα εξερευνήσω. Καμία ιδέα για το πιο μπορεί να είναι το εν λόγο μαγαζί;
τα μονα στριπ που ξερω εκει ειναι ενα στο ρευμα προς το σταθμο,πριν το φαναρι στο δεξι πεζοδρομιο και το αλλο το ξυλινο που ανεφερες εσυ.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Μάλλον το καλιγούλα θα εννοείς...; με βλέπω για εξερεύνηση απόψε...  :lheel:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Πάντως και το ξύλινο πριν απο κάτι μήνες ήταν κλειστό και είχε επιγραφή απ`έξω "πωλείται η επιχείρηση" , τώρα το είδα πάλι ανοικτό , ίσως με νέο ιδιοκτήτη ....
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Όπως επίσης σαν μαγαζί δούλευε παραδοσιακά με μαύρες τουλάχιστον πριν απο 5-6 χρόνια !!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

και συνεχιζω την αφηγηση της κολασης που περασα εχθες το βραδυ ...

γνωριζετε πολυ καλα ολοι σας , οτι εγω δεν κανω τετοια πραματα , δεν ειναι ο τυπος μου ραδελφε ...

χθες παρεκτραπει λογω τον αφορητων πιεσεων γνωστου συναδελφου , του οποιου δεν του εφτανε το στριπ , μου ηθελε και κωλομπαρο τρομαρατου ... ετσι με εσυρε κυριολεκτικα στο αμορε ...

ποτο αρενος ( αυτο ειμαστε εμεις ) 7 , ποτο θυλεως ( αυτο ειναι τα γκομενακια  :boobies: ) 10 μονο , 20 διπλο .

ειχε 7-8 κοπελες και λιγους πελατες , γενικα θα ελεγα οτι ηταν πεσμενα .

απο ποιοτητα μετρια πραματα . ειδα μια ξανθια αψηλη νταρντανα , μια ξανθη μετρια , και δυο σοκολατινες .

την προτιμηση μου κερδισε η χαρα απο γεωργια . ενα petite ( εχω αδυναμια στις ντελικατες γυναικες  ;) ) καστανοξανθο μωρο , οχι τοσο ομορφο , αλλα το γλυκο κοριτσι της διπλανη πορτας ... τεσπα χαρα ονομα και πραμα , καλη παρεα , δε βιαζοταν , γενικα περασα καλα .

το πριβε δουλευει , αλλα οι κοπελες λενε οτι αυτα που γινοταν παλια ( ξερετε σεις τωρα ) δεν γινονται πλεον . δεν δοκιμασα , δεν ξερω . λογικα μεχρι  :jerking: θα φτανουν ...

καπου εδω ο εφιαλτης ελαβε τελος , ο δυναστης αφου κορεσε την λαχταρα του για γυναικες , με αφησε αποκαμωμενο να παω σπιτι τις πρωτες πρωινες ωρες .

αυτια απο μενα , δεν εχω τιποτις αλλο να προσθεσω ... ελπιζω να ζησω κιαλλη τετοια βραδυα συντομα ...  :2funny:

μεχρι την επομενη εξοδο

να υγειαινουμε και να  :knockinb: ...  :rockon:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Ρε μαγκες,εχει φαει κανεις τη Καρινα?Στο μαγαζι μεσα τί προσφερει στο πριβε?Σαν πολλα μου υποσχεθηκε χθες και δεν ξερω αν λεει αληθεια ή όχι....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Άκου λέει τον έσυρα... εγώ φταίω να εξαπολύσω τώρα ιντερνετική επίθεση εναντίον σου; Αλλά εγώ φταίω... εγώ... όχι άλλος... Που κάθε φορά που βγαίνουμε ξέρω που θα με πας... ακόλαστε δυνάστη γυναικών (τι είπα πάλι!!!)...

Να πούμε και καμμιά κουβέντα για το Αμόρε τώρα... Από τα χέρια μου (και τα πόδια μου!) περάσαν όλες! Δεν κέρασα καμμία αν και... η Αλεξάνδρα (η ξανθιά νταρντάνα) μου έκανε κλικ...

Ric πότε ξαναπάμε; Να φορτωθώ χρήμα και βουρ...
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ας θαψουμε το τσεκουρι του πολεμου ωρε αδελφε !!! μιση αμαρτια δικη μου , μιση δικη σου ...

φορτωσου με γροσια και σφυρα μου κλεφτικα ...

θα μας οδηγησω στα δυσβατα μονοπατια της αμαρτιας ...  :tits2:  :tits2:

μεχρι την επομενη εξοδο

να υγειαινουμε και να  :knockinb:


ΥΓ : αυτο το κλικ θα μας φαει ...  :grin:

 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
κυριακη ειναι καλα ... δεν δουλευουμε και δευτερα ... λεωγωτωρα ...  :rolleyes:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
περασα και γω χτες απο αμορε ....κερασα ενα ποτο μια κοντη λιγο ψωμομεη οσο πρεπει ομως μικρουλα με προστυχοφατσουλα ..αλλα γρηγορα καταλαβα οτι δεν κανει τπτ ....περασα στην σεξυ μαυρουλα naomi ...πολυ ευχαριστη ...με πηρε πριβε και με τελειωσε με το χερακι της ....οποτε αυτα που λεγαμε για ψυγεια και κλπ ξεχαστε τα ..απλα ειναι λιγο πιο προσεκτικα τα πραγματα /  μπορει να την συναντησω και εκτος ...ευχαριστη κοπελιτσα ..και γενικα ολες οι μαυρες ειναι δεκτικες σε οτιδηποτε ..οποτε μαυρο στις μπαζοελληνιδες που το παιζουν δυσκολες μεχρι να στρωσουν ...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Απο οτι διαβαζω απο το αλλο θρεντ, καλο θα ηταν τωρα που ειναι κλειστα τα μπουρδελα να ανοιξει ενα μαγαζι σε στυλ πλατεια βαθη αμνεζια κωλομπαρο ωστε να διευκολυνεται οποιος θελει να βρει διαθεσιμη κοπελα.
 

gold23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
381
Like
0
Πόντοι
1
xaxaxaxaxxa τι μου θυμισατε τωρα!! πηγα με δυο φιλους μου ( γυναίκα είμαι ) σε ενα κωλομπαρο στο αμορε πω το τι γελιο δε λεγεται. ειχε μια πατσοχοντρη που κοιτουσε τον εναν φιλο μου για να την κερασει μιλαμε 120 κιλα αχαχχαχαχαχα!!!!!ολεσ φυσικα με κοιτουσαν με μισο ματι κ αναρωτιοντουσαν τι ρολο βαρουσα και δεν τολμουσαν να κωλοτριφτουν. ενας αλλο μαλακας πελατης που του κωλοτριβόταν μια κοιτουσε εμενα ( ήθελε μάλλον να κεράσει χαχαχαχαχα) . Εντωμεταξυ σπορ ντυμενη εγω με τζιν κ χαμηλες μποτες. Εν τελει ο ενας φιλος μου πηρε μια ρωσσιδα η οποια τον ρωτησε τι ρολο βαραω και της ειπε ειναι μια φιλη μου αγγλιδα. Και γω το παιζα αγγλιδα φιλη. Ε ρε τι γελιο επεσε!!!!!!!!!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
παντως συχνα υπαρχουν γυναικες σε κωλομπαρα και στριπτιτζαδικα ..αν σαρεσει η καφριλα και το boemo-louben σκηνικο να σε περπατησουμε βρε τρελα και σε αλλα ιδρυματα της πολης ....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Ναι βρε τρέλα... μην χαλιέσαι... προτάσεις υπάρχουν!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΣΟΜΑΝΣΙΟΝ ΣΕ ΣΤΙΛ ΚΟΛΩΜΠΑΡΟ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ 6Ε ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΤΟ!!ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ!!ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΟ ΠΟΛΛΗ ΑΞΙΖΟΥΝ!!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
181
Κριτικές
11
Like
40
Πόντοι
11
Καλησπέρα παίδες σκοπός μου είναι να πάω σε ένα ίδρυμα να πιω ένα ποτακι κ άμα μου αρέσει τπτ να κανονισω για ξενοδοχειο  :fuck2: είναι δυνατόν αυτό η τζάμπα θα γυρίσω??? θελω τα φώτα σας...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες σκοπός μου είναι να πάω σε ένα ίδρυμα να πιω ένα ποτακι κ άμα μου αρέσει τπτ να κανονισω για ξενοδοχειο  :fuck2: είναι δυνατόν αυτό η τζάμπα θα γυρίσω??? θελω τα φώτα σας...




Και εγω τετοια φαση θα εψαχνα. Κανενα κωλομπαρο με κοπελες για να κανονισεις μετα για ξενοδοχειο;
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω τετοια φαση θα εψαχνα. Κανενα κωλομπαρο με κοπελες για να κανονισεις μετα για ξενοδοχειο;

γενικα υπαρχει πολυ εξυπναδα. Μπραβο ρε φίλε, εσυ ψάχνεις κάτι εξεζητημένο , ενώ εμείς το άλλο 99% ψάχνουμε ενα κωλομπαρο για συζήτηση!!!!!!!!!!!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΣΟΜΑΝΣΙΟΝ ΣΕ ΣΤΙΛ ΚΟΛΩΜΠΑΡΟ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ 6Ε ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΤΟ!!ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ!!ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΟ ΠΟΛΛΗ ΑΞΙΖΟΥΝ!!
εισαι παντως περιγραφηκοτατος,αλλα λιιιιγο πιο πολλες λεπτομερειες αν μπορεις θα ηταν χρησιμες
 

PAUL KERSEY

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ξέρει κανένας τι παίζει ενα καινουριο μαγαζί στο δέυτερο φανάρι αριστερά μετά την μπουγάτσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom