Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Εκει που ηταν το ΕΔΕΜ ανοιξε ενα αλλο με τιτλο Paradise.
Δεν ξερω αν ανηκει στον ιδιο ιδιοκτητη η αν ειναι καινουργια διευθυνση.
Αν εχει περασει κανεις ας ενημερωσει
Στο νεο ΕΔΕΜ ειναι οι παλιες?Αλικη κτλπ?

Δεν έχω πάει αλλά έχω τις πληροφορίες μου , στο νέο Εδεμ έχει μεταφερθεί όλο το προσωπικό απο το παλιό , ο χώρος είναι της ίδιας "light" λογικής με το παλιό , το παλιό το `χει πάρει αλλος ιδιοκτήτης ... 
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα,εχει κανεις πληροφοριες τι παιζει στο ροζ πανθηρα στη λαγκαδα?ειχα παει οταν ειχε ανοιξει μια φορα αλλα πολυ ψοφια πραγματα..γενικα απο κοπελες ,τιμες τι παιζει?και αν ξερει κανεις αν εχει πριβε το καταστημα..ευχαριστω προκαταβολικα!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Πριβέ δεν είχε καμμία από τις δύο φορές που πήγα στον Ροζ Πάνθηρα... αλλά τα πράγματα μπορεί να άλλαξαν...

Επίσης κοπέλες mix... Και όμορφες και άσχημες αλλά οι barwomen τα σπάνε...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πριβέ δεν είχε καμμία από τις δύο φορές που πήγα στον Ροζ Πάνθηρα... αλλά τα πράγματα μπορεί να άλλαξαν...

Επίσης κοπέλες mix... Και όμορφες και άσχημες αλλά οι barwomen τα σπάνε...
το ειχα προσεξει και εγω κριμα που καθονται μεσα στη μπαρα
 

Επισκέπτης
Σολ πάει κανείς? Σας έχει τύχει να κάνετε κανένα γαμήσι με 20 ή 50Ε? Είναι μια τρελή μαυρούλα που γουστάρω εκεί μέσα κ θέλω να την καρφώσω.... αλλά 100 δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω μέχρι 50.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Ενα εχω να πω!!!! ΣΟΛ και ΡΟΥΛΑ και ξερο ψωμι!!!!!!! τιποτα αλλο!!!! Οπου ειναι η γυναικαρα θα ειμαστε διπλα της:-)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
για ποια μαυρουλα λες ακριβως ?? ισως την εχω παρει
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
το ειχα προσεξει και εγω κριμα που καθονται μεσα στη μπαρα

Δεν έχεις προσφερθεί να κεράσεις ποτό καμμία;;; Με ποτό βγαίνουν... σαν τα σαλιγκάρια μετά την βροχή...
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Σολ πάει κανείς? Σας έχει τύχει να κάνετε κανένα γαμήσι με 20 ή 50Ε? Είναι μια τρελή μαυρούλα που γουστάρω εκεί μέσα κ θέλω να την καρφώσω.... αλλά 100 δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω μέχρι 50.
Σα το παλιό καλό σολ δεν παίζει. εκείνο στην αγίου δημητρίου με την "ευρύχωρη" καβάτζα δίπλα στο μπαρ όπου με 30 γιούρα κατέθεσα σε μπριζόλα μαυρούλας  :knockinb: :knockinb: όλον τον εσωτερικό μου κόσμο. Το ωραίο που θυμάμαι να σε πέρνουν μάτι οι μπαργούμεν και βγαίνωντας να σου πιάνουν το παπάρι ρωτώντας εάν έχω άλλο  :cum: :cum: :cum:..... περασμένα μεγαλεία. το καινούργιο πολύ απρόσωπο από όταν άνοιξε σχεδόν.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Πρώτη (!!!) επίσκεψη στο Sol... Αν και πήγαμε αργά ήταν σχεδόν τίγκα... Είχε καμμια δεκαριά τουλάχιστον κοπέλες, ίσως και να ήταν 13-14... Τρείς μαύρες απάλευτες, μπάζα και χοντρές... Ούτε να με πλήρωναν... Μου έκαναν τα αρχίδια νταούλι, για ποτό, με καροτσάκι τα κουβάλησα ώς το σπίτι φεύγοντας... Επίσης, μια μαύρη θεά, κορμάρα, όμορφη, όχι πολύ σκούρη επιδερμίδα, καταπληκτική...!! Όμως... Ας της πεί κάποιος ότι σιγά μην της δώσουμε 100 ευρώ (ή 50 για πίπα) για να τη γαμήσουμε 5 λεπτά στο πριβέ... Με αυτό το πλευρό να κοιμάται...!! Στην αφρική την πηδάνε τζάμπα μέχρι και απο τα υατιά και εμείς θα της σκάσουμε κατοστάρικο...?? Αμ δε...
Επίσης, 3-4 ξανθιές επίσης απαράδεκτες, ανάξιες λόγου... Απορώ γιατί τις έχουν εκεί μέσα... Ακόμη, είχε ένα καλό ξανθό, Πολονέζα, έκανε και πριβέ, ωραία κοπέλα αλλά καμια τσίχλα γλυκειά μου δεν βλάπτει... Μύριζε πουτσίλα το στόμα της ρε γαμώτο και ήθελα να της "καταθέσω"... Είχε και άλλα 3 μελαχροινά, η μία ήταν η Λία η πόντια με τη μεγάλη μύτη, μυτόνγκα "ξιφίας" μέν, αλλά κορμάρα και πολύ καυλιάρα δε... Και πιο λογική τιμή, 50e... Και καθότανε πολύ ώρα και τριβότανε χωρίς πρήξιμο... Αν κόψει και τη μύτη...
Η άλλη ήταν η Καρίνα, υπερτούμπανο, μαυρο μαλλί, σχετικά καλή φάτσα και βυζάρες... Την πήγε ένας στο πριβέ την πήδηξε (80e) και ενώ βγήκε εκεινη, αυτός έκανε 8-10 λεπτά μετά να βγεί... Της λέμε "καλά τι του έκανες"...?? Και λέει "τον έσκισα"...!!  :2funny:
Τέλος, ήταν ένα ψιλοmilfακι, νομίζω Χριστίνα, αδύνατη, σφιχτή κορμάτα με μάλλον πλαστικά βυζιά, πρέπει να την έχω δει να δουλεύει σε μπουρδέλο κατα το παρελθόν... Δυνατό κομμάτι...!!
Γενικά είχε τζέρτζελο, σχετικά νορμάλ τιμές ποτών (δύο μπύρες και ένα κερασμένο ποτό των 10 έκαναν 20e), ενώ και οι κοπέλες πέρασαν όλες απο το τραπέζι μας... Γενικά ήταν ικανοποιητικά, εκτός απο το χαμηλό επίπεδο στον τομέα της εμφάνισης και τις τσιμπημένες τιμές στα prive... 
 

Επισκέπτης
Ούτε θυμάμαι πως την λένε είναι καινούργιο μωρό κοντοπούνατο πανέμορφο. Άντζελα ίσως?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν έχεις προσφερθεί να κεράσεις ποτό καμμία;;; Με ποτό βγαίνουν... σαν τα σαλιγκάρια μετά την βροχή...
φοβηθηκα να κερασω γιατι ειχα και ενα φιλο μαζι και καθομασταν στο μπαρ αρα ηταν 50-50.δυσκολα θα εβγαινε.
 

nek3

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. που βρισκεται το σολ?ευχαριστω.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Γιαννιτσών...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δηλαδη στο σολ θες κανενα 80αρι για να γαμησεις καλο μουνι, ετσι δεν ειναι?
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Pink panther , toksotis κλειστά ... μόνο ΣΟΛ που γινόταν ΧΑΜΟΣ ... οι μαύρες κορασίδες του μαγαζιού αυξήθηκαν σε δυσανάλογο επίπεδο αν και δε με τραβάνε οι μαύρες αμαζόνες για κάποιες απο αυτές ίσως και να έκανα μια εξαίρεση τέλος μια απο αυτές δε μιλούσε καλα καλά ελληνικά οπότε όταν στην ερώτηση τι κάνεις αντί να της πώ καλά της είπα τον κόσμο όμορφο και έμεινε να με κοιτάει (δεν ξέρω αν κοιτούσε για να δει αν λέω αλήθεια ή δε κατάλαβε θεό!!!) και συνεχίζει εμένα με λένε... εσένα ? -αβάφτιστος είμαι ακόμη ... !!! και αναρωτιόταν πώς της είπα ότι με λένε...έλεος !!! βέβαια δε πάμε εκεί να ανοίξουμε συζήτηση αλλά έστω τα βασικά ρε μωρό μου.

...κλασικά οι σταθερές αξίες του μαγαζιού ... για όσους γνωρίζουν και ξέρουν.

    Τελικά το μαγαζί βγάζει τρελό χαβαλέ και για αυτούς που έμειναν πίσω ενδείκνυται. Οι κοπέλες κάνουν τις βόλτες τους και γενικά περνούν απο όλα τα τραπέζια ευγενικές και χαμογελαστές, πριν απο κάθε κέρασμα υπάρχει επιβεβαίωση απο τον πελάτη (άκρως επαγγελματικό) οπότε δεν έχει εκπλήξεις στο τέλος. Με εξαίρεση μια μαύρη όλες μα όλες ζητούσαν ευγενικά κέρασμα και όταν δε ήθελες να κεράσεις την κοπέλα πολύ απλά σε χαιρετούσαν ευγενικά και φεύγαν...άψογα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom