Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Τι να κάνουν ρε φίλε ,ένας πελάτης μπήκε να τον χάσουν και αυτόν ;:cheesy::cheesy:γενικα σε μεγάλο ποσοστό τα κωλομπαρα έχουν γίνει χάσιμο χρόνου πλέον .
Δεν έχεις την παλιά όρεξη που έμπαινες όντως να γουστάρεις..τώρα από την ώρα που μπαίνεις νιώθεις σαν βιασμενος.! Σου γαμανε την τσέπη σε χρόνο ντε τε από την πείνα.
Τουλάχιστον παλιότερα τρώγαμε λεφτά αλλά περνούσαμε και καλά...τώρα πραγματικά υπάρχει κάποιος να φάει λεφτά για να βγάλει γούστα μ`αυτές τις κυρίες....και δεν είμαι μικρός, 50άρης είμαι....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Μετά απο πάρα πολύ καιρό πραγματοποιήθηκε κωλομπαρότσαρκα. Με 2 στάσεις. 1η στο Μόργκαν, το αδιαχώρητο, απο γυναίκες όπως το άφησα πριν χρόνια, οι ίδιες, ξεχωρίζουν 1 ψηλή ξανθιά αδύνατη και αρκετά νεότερη & αρκετά εμφανίσιμη. Όσο έκατσα είχε πάρει διψήφιο αριθμό ποτών +2 ο πιρφόρος. Επίσης εθεάθη μία ακόμη ενδιαφέρουσα περίπτωση με μάλλον ρουμάνικα χαρακτηριστικά. Ήπια 2 μπύρες, με πλησίασαν 2-3 αδιάφορες περιπτώσεις, γνωστές φυσιογνωμίες απο το παρελθόν.
2η στάση Καζαμπλάνκα, ανατολικά, κοντά στον Ευκλείδη. Χάλι μαύρο, μάλλον το μαγαζί της Λίας κ της αδερφής της απο το παλιό Σολ της Γιαννιτσών. Ορθάνοικτη τζαμαρία να σε βλέπουν όποιος περνάει, απο γυναίκες οι 2 που προ-είπα με περισσότερα χρόνια πάνω τους, μία γεωργιανή ακόμη, μία μεγαλοκοπέλα ξανθιά με καλό σώμα την οποία κέρασα 1 ποτό, και 1 πιτσιρίκα 20-22 ετών την οποία είχε ένας τύπος σε μία γωνία και έκαιγε μαζί της 3ψηφιο αριθμό ευρώ! Η συγκεκριμένη άκουσε τα εξ`αμάξης απο τον μπάρμαν κ την μία εκ των αδερφών (μάλλον μαγαζάτωρ) γιατί έδωσε το τηλέφωνό της απο το 1ο ποτό στον τύπο με τη δικαιολογία πως τσιμπάει πελάτη για το μαγαζί!
Στο Μοργκαν ήταν και μια μιλφα μελαχροινή που την λένε Ανους; Την κερνούσε ένας φίλος μια φορά που πήγαμε αλλά ούτε το χέρι της έπιασε. Άμαθος αυτός ακόμα την ψαχνει
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Στο Μοργκαν ήταν και μια μιλφα μελαχροινή που την λένε Ανους; Την κερνούσε ένας φίλος μια φορά που πήγαμε αλλά ούτε το χέρι της έπιασε. Άμαθος αυτός ακόμα την ψαχνει
Δεν μου λέει κάτι το όνομα, μπορεί να ήταν κάποια απ`αυτές που είχαν συνέχεια δουλειά.
 

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Η Ανούς είναι στο Μόργκαν ναι. Δεν μου άρεσε τόσο αλλά φυσικά αυτά είναι γούστα. Πήγα δύο φορές τον τελευταίο μήνα. Είχε και κάποιες εμφανίσιμες αλλά δεν πρόσεξα νέα ψηλή ξανθιά. Μια ψηλή ξανθιά εντυπωσιακή που έχω δει να δουλεύει μπαρ μερικές φορές είναι μιλφάρα. Εκτός αν έχει καεί από τη νύχτα και μου φάνηκε έτσι.
Έχει 2-3 ελληνιίδες αλλά βγάζουν λίγο ψωνισμό και πίνουν πιο γρήγορα από τις ξένες. Δεν ήταν η κλασική κοκκινομάλλα. Μάλλον έφυγε;

Πέρασμα δυο φορές και από Ρομέο στην Ηλιούπολη. Καμιά 6-7 κοπέλες, κάποιες συμπαθητικές, αλλά ήταν όλες πιασμένες. Δεν ξέρω γιατί τόση επιτυχία. Έτυχε ή κάνουν κάτι καλό;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
Τι να κάνουν ρε φίλε ,ένας πελάτης μπήκε να τον χάσουν και αυτόν ;:cheesy::cheesy:γενικα σε μεγάλο ποσοστό τα κωλομπαρα έχουν γίνει χάσιμο χρόνου πλέον .
Δεν έχεις την παλιά όρεξη που έμπαινες όντως να γουστάρεις..τώρα από την ώρα που μπαίνεις νιώθεις σαν βιασμενος.! Σου γαμανε την τσέπη σε χρόνο ντε τε από την πείνα.
Παλιότερα αν ήσουν μορφονιός και καλός παίχτης, χωρίς να ξοδέψεις πολλά, αποκτούσες μια επαφή για να ρίχνεις κάνα πήδημα εκτός μαγαζιού.
Τώρα παίζουν αυτά;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Παλιότερα αν ήσουν μορφονιός και καλός παίχτης, χωρίς να ξοδέψεις πολλά, αποκτούσες μια επαφή για να ρίχνεις κάνα πήδημα εκτός μαγαζιού.
Τώρα παίζουν αυτά;
Και τώρα ίσως έχεις κανένα τυχερό,εγώ είχα πάντα κατά καιρούς ..αλλά δεν θα βρεις επίπεδο όπως παλιά .
Άσε που οι περισσότερες πλέον βρίσκονται σε απόγνωση γιατί δεν ξέρουν από πού να μασήσουν λεφτά ..τα περισσότερα είναι άδεια ειδικά καθημερινές.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
Και τώρα ίσως έχεις κανένα τυχερό,εγώ είχα πάντα κατά καιρούς ..αλλά δεν θα βρεις επίπεδο όπως παλιά .
Άσε που οι περισσότερες πλέον βρίσκονται σε απόγνωση γιατί δεν ξέρουν από πού να μασήσουν λεφτά ..τα περισσότερα είναι άδεια ειδικά καθημερινές.
Εν τω μεταξύ τώρα που όποιος έχει χρήμα είναι πιο δυνατός πώς γίνεται να ξοδεύουν περισσότερα και με χειρότερες παροχές δεν το καταλαβαίνω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Εν τω μεταξύ τώρα που όποιος έχει χρήμα είναι πιο δυνατός πώς γίνεται να ξοδεύουν περισσότερα και με χειρότερες παροχές δεν το καταλαβαίνω
Έπρεπε να καταλαβαίνεις..δεν είναι το ίδιο με παλιά ο κόσμος.
Πλέον μιλάμε για μπούφους.
Εδώ στα μπουρδέλα πας και ο καθένας τις κρατάει μια ώρα πρόγραμμα λες και γαμαει την Mia khalifa
 

Anwnymos19886

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι να κάνουν ρε φίλε ,ένας πελάτης μπήκε να τον χάσουν και αυτόν ;:cheesy::cheesy:γενικα σε μεγάλο ποσοστό τα κωλομπαρα έχουν γίνει χάσιμο χρόνου πλέον .
Δεν έχεις την παλιά όρεξη που έμπαινες όντως να γουστάρεις..τώρα από την ώρα που μπαίνεις νιώθεις σαν βιασμενος.! Σου γαμανε την τσέπη σε χρόνο ντε τε από την πείναι εγώ πέρασα προχθές από το μλρη

Τι να κάνουν ρε φίλε ,ένας πελάτης μπήκε να τον χάσουν και αυτόν ;:cheesy::cheesy:γενικα σε μεγάλο ποσοστό τα κωλομπαρα έχουν γίνει χάσιμο χρόνου πλέον .
Δεν έχεις την παλιά όρεξη που έμπαινες όντως να γουστάρεις..τώρα από την ώρα που μπαίνεις νιώθεις σαν βιασμενος.! Σου γαμανε την τσέπη σε χρόνο ντε τε από την πείνα.
Εγώ Πήγα στο Μόργκαν προχθές και είχα κεράσει ποτά μια Ξένια μήπως την ξέρεις αν ναι ποια είναι η γνώμη σου εμφανισιακά μια ψηλή αδύνατη κοκκινομάλλα είναι
 

Anwnymos19886

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Ανούς είναι στο Μόργκαν ναι. Δεν μου άρεσε τόσο αλλά φυσικά αυτά είναι γούστα. Πήγα δύο φορές τον τελευταίο μήνα. Είχε και κάποιες εμφανίσιμες αλλά δεν πρόσεξα νέα ψηλή ξανθιά. Μια ψηλή ξανθιά εντυπωσιακή που έχω δει να δουλεύει μπαρ μερικές φορές είναι μιλφάρα. Εκτός αν έχει καεί από τη νύχτα και μου φάνηκε έτσι.
Έχει 2-3 ελληνιίδες αλλά βγάζουν λίγο ψωνισμό και πίνουν πιο γρήγορα από τις ξένες. Δεν ήταν η κλασική κοκκινομάλλα. Μάλλον έφυγε;

Πέρασμα δυο φορές και από Ρομέο στην Ηλιούπολη. Καμιά 6-7 κοπέλες, κάποιες συμπαθητικές, αλλά ήταν όλες πιασμένες. Δεν ξέρω γιατί τόση επιτυχία. Έτυχε ή κάνουν κάτι κα

Στο Μοργκαν ήταν και μια μιλφα μελαχροινή που την λένε Ανους; Την κερνούσε ένας φίλος μια φορά που πήγαμε αλλά ούτε το χέρι της έπιασε. Άμαθος αυτός ακόμα την ψαχνει
Αδερφέ στο Μόργκαν είναι ένα ωραίο μουνι που αν την κεράσεις αρκετά που σε φιλάει και σε αφήνει να την χούφτωνεις κιόλας μια ψηλή αδύνατη κοκκινομάλλα είναι Ξένια την λένε μήπως την ξέρεις αν ναι πως σου φαίνεται γενικά?
 

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Αδερφέ στο Μόργκαν είναι ένα ωραίο μουνι που αν την κεράσεις αρκετά που σε φιλάει και σε αφήνει να την χούφτωνεις κιόλας μια ψηλή αδύνατη κοκκινομάλλα είναι Ξένια την λένε μήπως την ξέρεις αν ναι πως σου φαίνεται γενικά?
Μια ελληνίδα λες σχετικά νεα; Νομίζω κατάλαβα. Μου γυάλισε κι εμένα.
Τώρα για το τι κάνει και αφήνει δεν ξέρω. Εξαρτάται από τη κάθε κοπέλα. Άλλοι εδώ έχουν γράψει και για χοντρά πράγματα ότι κανόνισαν ραντεβού έξω με κάποιες. Εγώ δεν το πιέζω πολύ γιατί ξεφεύγουν τα ποτά και γίνεται ακριβό το σπορ.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Like
1.448
Πόντοι
216
Αυτή η τρύπα στην Κατσιμίδη τι λέει ρε μάγκες; Έχει έμψυχο υλικό σοβαρό ή τίποτα ζάκια; Φορτώνεις ή αρχίδια; Ποτά καθαρά;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Εγώ Πήγα στο Μόργκαν προχθές και είχα κεράσει ποτά μια Ξένια μήπως την ξέρεις αν ναι ποια είναι η γνώμη σου εμφανισιακά μια ψηλή αδύνατη κοκκινομάλλα είναι
Αφού την κερασες ήδη και ξέρεις λεπτομέρειες γιατί ρωτάς γνώμη;
 

Anwnymos19886

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μια ελληνίδα λες σχετικά νεα; Νομίζω κατάλαβα. Μου γυάλισε κι εμένα.
Τώρα για το τι κάνει και αφήνει δεν ξέρω. Εξαρτάται από τη κάθε κοπέλα. Άλλοι εδώ έχουν γράψει και για χοντρά πράγματα ότι κανόνισαν ραντεβού έξω με κάποιες. Εγώ δεν το πιέζω πολύ γιατί ξεφεύγουν τα ποτά και γίνεται ακριβό το σπορ.
Την έχεις κεράσει? αν ναι εσένα σε Άφηνε να την χούφτωνεις γιατί εμένα μια φορά πήγα και συνέχεια με φιλούσε και με άφηνε να την χουφτωνο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
Offside στο γήπεδο του παοκ αξίζει;
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Αυτή η τρύπα στην Κατσιμίδη τι λέει ρε μάγκες; Έχει έμψυχο υλικό σοβαρό ή τίποτα ζάκια; Φορτώνεις ή αρχίδια; Ποτά καθαρά;
-τίποτα
-όχι
-ζάκια
-αρχίδια
-όχι
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Χθεσινη επισκεψη σε 2 μαγαζια με φιλο επισκεπτη της πολης. Πρωτη σταση Καραμελα με 10ευρω το ποτο σου και μολις 2 γυναικες μεσα. Αδιαφορες χωρις χορους μονο για μπιρι μπιρι ενω υπηρχε χωρος. Ηπιαμε ενα ποτο και αποχωρησαμε. Επομενη σταση Μοργκαν.
Ωρα γυρω στις 3. Το μαγαζι γεματο. Καθισαμε στο μπαρ γυρω στις 7 γυναικες μεσα. Για ψηλη ξανθια που ειπωθηκε σε προηγουμενα ποστ ειδα μια αλλα ηταν μιλφ. Μια μαυρουλα οι υπολοιπες ασπρες. Ηρθε μια Κατερινα που μιλησε στον φιλο μου. Σε μενα καμια. Ολες ηταν πιασμενες. Ηπιαμε 2 ποτα και φυγαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom