Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Το PORTOBELLO ξέρουμε εάν είναι ανοικτό;Επίσης για το ΜΟΡΓΚΑΝ κάτι ρουμανακια που ειχε χριστιίνα κλπ έχουν επιστρέψει ,ξέρει κανένας;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μόργκαν τα πιο πολλά ρουμανακια εκεί είναι πλέον το καλύτερο μαγαζί στην πόλη στην κατηγορία του
 

totimis80

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο morgan συνεχιζει να δουλευει μια ρωσιδα ναντια ή σταματησε;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Το PORTOBELLO ξέρουμε εάν είναι ανοικτό;Επίσης για το ΜΟΡΓΚΑΝ κάτι ρουμανακια που ειχε χριστιίνα κλπ έχουν επιστρέψει ,ξέρει κανένας;
η Χριστηνα εκει ειναι ειχε γενεθλια προχτες, κ η Μονικα εκει , πρεπει να γυρισε κ η Κλαουντια.
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
thomas εννοώ μια μελαχροινη κοντουλα και σωματοτυπο κανονικό όχι μοντελε;και ρωτώ γιατι είχε περάσει ενας γνωστός μου απο εκει (δεν κάθησε) την προηγούμενη εβδομαδα και λεει οτι μάλλον  δεν ηταν;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
thomas εννοώ μια μελαχροινη κοντουλα και σωματοτυπο κανονικό όχι μοντελε;και ρωτώ γιατι είχε περάσει ενας γνωστός μου απο εκει (δεν κάθησε) την προηγούμενη εβδομαδα και λεει οτι μάλλον  δεν ηταν;
εννοω αυτην που σου ειχε πει να παρε ΚΟΣΜΟΣ να ψωνησει , Ρουμανες το ΜΟΡΓΚΑΝ ειχε 4 ¨Κλαουντια που πηγαινοερχεται, Αντριανα που την εκανε στο Λαρρυ,Μονικα κ ΧΡΙΣΤΗΝΑ η πιο μικρη αλλη δεν θυμαμαι
 

hotgreek1

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
μόνο ποτό παιζει εκεί παιδιά, ότι αξίζει να παμε?
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Το PORTOBELLO ξέρουμε εάν είναι ανοικτό;Επίσης για το ΜΟΡΓΚΑΝ κάτι ρουμανακια που ειχε χριστιίνα κλπ έχουν επιστρέψει ,ξέρει κανένας;

Πορτο μπέλλο ανοιχτο, είχα περάσει για ένα ποτο τις προαλλες με εναν φίλο. Αδειο το μαγαζί και είχε μια κοπέλα ξανθουλα έξω υποδοχη, δυο μέσα μελαχρινες και μια στο μπαρ. Γενικώς είναι ακριβό μαγαζί για κέρασμα, 15Ε το γυναικείο και δεν εχει και τόσο να πιάνεις κτλ.
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Πηγε κανεις προσφατα full moon? λειτουργει σαν κλασικο στριπτιτζαδικο, οπως προ κορονοιου εποχες? εχει πριβε χορους κτλ? η μας πηρε ο Χαρδαλιας και μας
σηκωσε? Καλα δε περιμενω καταστασεις fever αλλα γινεται παιχνιδι?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
αν κανεις ελληνορωμαικη να πας , εφυγε η Νκολ γυρισε στο ΕΔΕΜ , μονο η ΠΑΟΛΑ αξιζει τωρα αλλα ειναι γρηγορο πιστολι , εκτος αν σε ξερει απο παλια
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Τώρα τι θα ανοίγουν ...
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Παλικαρια θελω τα φωτα σας γνωρισα μια γκομενα μου εδωσε το FB και ειδα οτι δουλευε παλια στο alter ego στον ευοσμο λενα την λενε η ελενη αλβανιδα τι παιζει αν ξερει κανεις ας γραψει ευχαριστω
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Παλικαρια θελω τα φωτα σας γνωρισα μια γκομενα μου εδωσε το FB και ειδα οτι δουλευε παλια στο alter ego στον ευοσμο λενα την λενε η ελενη αλβανιδα τι παιζει αν ξερει κανεις ας γραψει ευχαριστω
μελαχροινη βυζαρες, χειλαρες , σπαστο μακρυ μαλλι, μικρη σχετικα , κανει τρελλο χορο ?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλημέρα, επειδη δεν ξέρω από κωλομπαρα πως πάει η φάση, τι γνωρίζετε για το Atlantic περιοχή Ποσειδώνιο? Έμαθα για μια Κλεοπάτρα milf εκεί για sex
 

ivandos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
Η Κλεοπάτρα από το Ατλαντικ είναι ουσιαστικά gilf. Είναι πάρα πολλά χρόνια στο επάγγελμα. Στις πρώτες σελίδες του θέματος θα βρεις αναφορές για αυτήν ως Κλειώ. Κάνει και βίζιτες την είχα πάρει πριν πέντε χρόνια, αν δεν σε πειράζει η εμφάνιση και το στυλ στο σεξ καλή είναι και κάνει τα πάντα. Γενικά το Αλταντικ είχε μεγάλες ηλικίες μέσα, που ναι μεν κάνουν τα πάντα όλα εκεί μέσα, αλλά και πάλι...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Είναι εμφανίσιμη η κλεοπατρα για gilf? Η είναι σα τη γιαγιά με το τσεμπέρι στο κεφάλι. Άλλες ποιες αξίζουν? Ψάχνω κυρίως milf μουναρες. Έχεις να προτείνεις κάτι?
 

ivandos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
Για την Κλεοπάτρα σου έστειλα PM. Το Ατλαντικ είχε gilf, όχι κάτι ευχάριστο. Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι, δεν γνωρίζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom