Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Παιδιά ξέρουμε ανατολικά ποια είναι ανοιχτά; Stars , Edem ,Diamonds; και από δυτικά Δώρα;
sτars δεν ξανανοιγει, EDEM, DIAMMONDS ΑΝΟΙΧΤΑ , ΔΩΡΑ ANOIXTO ,  MORGAN ανοιχτο αλλα φυγαν κοπελες .Παρασκευη ανοιγει  το παλιο ''ονειρο '' στην Κωλετη
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Οτι πλεον ολες η γκομενες γαμιουντε μονες χωρις νταβαδες κ τα σχετικα,στην ουσια ολες πλεον ειναι κρυφοβιζιτες κ βγαζουν σε μια μερα οσα θα εβγαζαν σε 1 βδομαδα στα μπαρακια δουλευοντας απο της 11 ως της 5 κ 6 το πρωι.

Απολυτα σωστος!
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Γεια σας, πήγα στο ΕΔΕΜ, τα ποτά είναι 5/10 αντίστοιχα αλλά από γυναίκες μέτρια τα πράγματα,είχε 5 σύνολο 2 45αρες μέτριες τίποτα το ιδιαίτερο,2 κόντα στα 30 σχετικά ψιλοκαλές -ειδικά η ξανθιά  και μια λίγο μικρότερη με μέτριο πρόσωπο και βύζους φόρα παρτίδα αφού φορούσε ενα φόρεμα που στο στήθος είχε κορδονάκια.Η ξανθιά ήταν συνέχεια πιασμένη και κέρασα την πιο μικρή,αρκετά διαχυτική ήταν αλλά θέλει και συνεχή τροφοδοσία.Οι κοπέλες γενικά έρχονται και στην αρχή σε ψιλοζαλίζουν αλλά ως εκεί μετά σε αφήνουν ήσυχο.Στο μπαρ ήταν 2 κοπέλες και η ευσωμούλα ιδιοκτήτρια που έκανε κουμάντο,αλλά η μια του μπαρ ηταν τρομερό παιδι 35αρα μελαχρινή αλλά δεν βγαίνει εξώ από την μπάρα,δεν μίλησα καθόλου μαζι της αλλά αμα καποιός ξέρει κάτι ας απαντήσει,αμά εβγαινέ εξω θα μάζευε ολό το μαρούλι
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
περασμα απο το full moon προχτες καμποσο κοσμο ειχε . Αντρικο στα 7 γυναικειο 10-20 , καθαρα ποτα . Γυναικες 3 στο μπαρ η γνωστη  Ρουλα απο το fever ,μια αδιαφορη κ μια μιλφα ξανθια . Γυναικες απ εξω 4 για  την ωρα ,μια gilf καλο σωμα ντυσιμο φιλοτιμη , η Ηλιανα 21-22 με φοβερο βυζι αμασητη αξιζει τον κοπο , μια μελαχροινη κορμαρα  την φωναξαμε στο  τραπεζι αλλα ηταν της ειπε ο φιλος μου θα κερασει ποτο των 10 του ειπε ''αντε γεια'' κ εφυγε  κ μειναμε μαλακες , μετα απο αυτο  τελειωσαμε τα ποτα    μας κ φυγαμε
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Γεια σας, πήγα στο ΕΔΕΜ, τα ποτά είναι 5/10 αντίστοιχα αλλά από γυναίκες μέτρια τα πράγματα,είχε 5 σύνολο 2 45αρες μέτριες τίποτα το ιδιαίτερο,2 κόντα στα 30 σχετικά ψιλοκαλές -ειδικά η ξανθιά  και μια λίγο μικρότερη με μέτριο πρόσωπο και βύζους φόρα παρτίδα αφού φορούσε ενα φόρεμα που στο στήθος είχε κορδονάκια.Η ξανθιά ήταν συνέχεια πιασμένη και κέρασα την πιο μικρή,αρκετά διαχυτική ήταν αλλά θέλει και συνεχή τροφοδοσία.Οι κοπέλες γενικά έρχονται και στην αρχή σε ψιλοζαλίζουν αλλά ως εκεί μετά σε αφήνουν ήσυχο.Στο μπαρ ήταν 2 κοπέλες και η ευσωμούλα ιδιοκτήτρια που έκανε κουμάντο,αλλά η μια του μπαρ ηταν τρομερό παιδι 35αρα μελαχρινή αλλά δεν βγαίνει εξώ από την μπάρα,δεν μίλησα καθόλου μαζι της αλλά αμα καποιός ξέρει κάτι ας απαντήσει,αμά εβγαινέ εξω θα μάζευε ολό το μαρούλι
κατεβασε τιμες το ΕΔΕΜ ? Θα γρεμισε κανα φουρνος εκτος αν εννοεις 5 αντρικο 10 γυναικειο αλλα εχει κ 20 γυναικειο
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Ναι αυτό εννοώ 5 αντρικό και γυναικειο 10/20
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Μη γελάς ρε. Μπορεί ο άνθρωπος να νομίζει ότι το Fb είναι κάποιο κωλόμπαρο που δεν ξέρει. Δεν πρεπει να του εξηγήσει κάποιος? Αλλά εδώ που τα λέμε και αυτό κωλόμπαρο είναι, άλλης μορφής όμως.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Επίσκεψη χθες Σάββατο βράδυ στο full moon!!! :grin:

Μαζί με Aza-ΦΑΚΙΡΗ-travestolagno!!! :rockon:

Στην πόρτα απέξω ήταν ο σερβιτόρος από το fever που μας καλωσόρισε!
Μέσα στο μπαρ ή Ρούλα τσουβαλακι με βυζάρες( :tits:) κ η Μαρία και αυτή με προϋπηρεσία στο fever! :boobies:

Γυναίκες (4) ολα μπάζα! :vomit: :vomit:
Ποτά καθαρά, νεράκι εμφιαλωμένο, ξηροκαρπια ληγμένα λέει ο Aza μάλλον τα μετακόμισαν κι αυτά από το fever! :2funny: :2funny:
Αγγουρωκαροτα κ τασάκια φτιαγμένα από αλουμινόχαρτο! :rockon: :grin:
Μουσική πολύ γυφτοκαψουροτραγουδα! Σε (2) βδομάδες θα συχνάζει μόνο ο Δενδροποταμος μέσα! :orchestra:
Ακόμα έχει στους τοίχους αφίσες από το Όνειρο... :2funny: :2funny:

Ίσως να μην έχει άλλη φορά που θα ξαναπάμε εκεί!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.569
Πόντοι
25.015
Επίσκεψη χθες Σάββατο βράδυ στο full moon!!! :grin:

Μαζί με Aza-ΦΑΚΙΡΗ-travestolagno!!! :rockon:

Στην πόρτα απέξω ήταν ο σερβιτόρος από το fever που μας καλωσόρισε!
Μέσα στο μπαρ ή Ρούλα τσουβαλακι με βυζάρες( :tits:) κ η Μαρία και αυτή με προϋπηρεσία στο fever! :boobies:

Γυναίκες (4) ολα μπάζα! :vomit: :vomit:
Ποτά καθαρά, νεράκι εμφιαλωμένο, ξηροκαρπια ληγμένα λέει ο Aza μάλλον τα μετακόμισαν κι αυτά από το fever! :2funny: :2funny:
Αγγουρωκαροτα κ τασάκια φτιαγμένα από αλουμινόχαρτο! :rockon: :grin:
Μουσική πολύ γυφτοκαψουροτραγουδα! Σε (2) βδομάδες θα συχνάζει μόνο ο Δενδροποταμος μέσα! :orchestra:
Ακόμα έχει στους τοίχους αφίσες από το Όνειρο... :2funny: :2funny:

Ίσως να μην έχει άλλη φορά που θα ξαναπάμε εκεί!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Καλα εκανα και δεν ηρθα δηλαδη.
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες Σάββατο βράδυ στο full moon!!! :grin:

Μαζί με Aza-ΦΑΚΙΡΗ-travestolagno!!! :rockon:

Στην πόρτα απέξω ήταν ο σερβιτόρος από το fever που μας καλωσόρισε!
Μέσα στο μπαρ ή Ρούλα τσουβαλακι με βυζάρες( :tits:) κ η Μαρία και αυτή με προϋπηρεσία στο fever! :boobies:

Γυναίκες (4) ολα μπάζα! :vomit: :vomit:
Ποτά καθαρά, νεράκι εμφιαλωμένο, ξηροκαρπια ληγμένα λέει ο Aza μάλλον τα μετακόμισαν κι αυτά από το fever! :2funny: :2funny:
Αγγουρωκαροτα κ τασάκια φτιαγμένα από αλουμινόχαρτο! :rockon: :grin:

που κοντά είπαμε είναι το full moon ρε παιδιά??? είπαμε???
Μουσική πολύ γυφτοκαψουροτραγουδα! Σε (2) βδομάδες θα συχνάζει μόνο ο Δενδροποταμος μέσα! :orchestra:
Ακόμα έχει στους τοίχους αφίσες από το Όνειρο... :2funny: :2funny:

Ίσως να μην έχει άλλη φορά που θα ξαναπάμε εκεί!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλέ μου μπουχε...που τώρα που καταλαβα Ποιος είσαι εγώ θα σε ονόμαζα μπόχας..Τέλος πάντων άλλη φορά τα βαφτίσια.. είμαι το τσουβάλακι με τις βυζαρες όπως με αποκαλεσες μια κι εσύ βλέπεις είσαι έτοιμος να πάρεις μέρος στο gntm τέτοια ομορφιά.. Δεν πειράζει που δεν θα ξανάρθεις έτσι κι αλλιώς και στο φίβερ που ερχόσουν ποτε καλή κουβέντα δεν βρήκες να πεις κι στο φουλ μουν που ήρθες πάλι τα ίδια.. βρες λοιπόν αγάπη μου ένα μαγαζί που να έχει γυναίκες μουσική και ξηρούς καρπούς του δικου σου βεληνεκούς κι άσε μας έμας να οργανώνουμε πανηγύρια στον δενδροποταμο ..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.714
Πόντοι
3.246
Ας βαλουμε καποια πραγματα στην θεση τους..Πηγα με την λογικη οτι θα συναντουσα κατασταση φηβερ εφοσον αναφερθηκε οτι ατομα απο το φηβερ θα δουλευουν εκει.
Η ρουλα εχει δωσει πολλα χρονια εξετασεις...Δεν πας στο φηβερ για να βγαλεις γκομενα την ρουλα.Ειναι μια κοπελα που ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει και δεν δινει δικαιωματα.
Εκανα και εγω παραπονα σε οτι εχει να κανει με το γυναικειο προσωπικο και η απαντηση που πηρα ηταν λογο κωρονοιου πολλες ειναι στην πατριδα τους και οτι η κατασταση θα βελτιωθει.
Καθαρα ποτα παρεηστικη διαθεση...ΑΛΛΑ,,ελπιζω να καλυτερευσουν τα πραγματα..Εγω καποια στιγμη θα ξαναπαω..και θα ενημερωσω :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Καλέ μου μπουχε...που τώρα που καταλαβα Ποιος είσαι εγώ θα σε ονόμαζα μπόχας..Τέλος πάντων άλλη φορά τα βαφτίσια.. είμαι το τσουβάλακι με τις βυζαρες όπως με αποκαλεσες μια κι εσύ βλέπεις είσαι έτοιμος να πάρεις μέρος στο gntm τέτοια ομορφιά.. Δεν πειράζει που δεν θα ξανάρθεις έτσι κι αλλιώς και στο φίβερ που ερχόσουν ποτε καλή κουβέντα δεν βρήκες να πεις κι στο φουλ μουν που ήρθες πάλι τα ίδια.. βρες λοιπόν αγάπη μου ένα μαγαζί που να έχει γυναίκες μουσική και ξηρούς καρπούς του δικου σου βεληνεκούς κι άσε μας έμας να οργανώνουμε πανηγύρια στον δενδροποταμο ..
Αχαχαχα...Καλή μου Ρούλα δεν είχα πρόθεση να σε μειώσω ή να μειώσω γενικώς το μαγαζί! Αυτά είδα κ αυτά είπα! Το αν κατάλαβες ποιος είμαι...εδώ γελάμε όλοι!
Τον μπουχο ή ΜΠΟΥΞΟ ή μπόχα να ξέρεις τον γνωρίζουν μόνο οι φίλοι του και ενημερώνει για τα πάντα όπου παει! :rockon:

Ένα φιλάκι (   :-*) για να σου πάει καλά το βράδυ! :boobies: :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
Καλέ μου μπουχε...που τώρα που καταλαβα Ποιος είσαι εγώ θα σε ονόμαζα μπόχας..Τέλος πάντων άλλη φορά τα βαφτίσια.. είμαι το τσουβάλακι με τις βυζαρες όπως με αποκαλεσες μια κι εσύ βλέπεις είσαι έτοιμος να πάρεις μέρος στο gntm τέτοια ομορφιά.. Δεν πειράζει που δεν θα ξανάρθεις έτσι κι αλλιώς και στο φίβερ που ερχόσουν ποτε καλή κουβέντα δεν βρήκες να πεις κι στο φουλ μουν που ήρθες πάλι τα ίδια.. βρες λοιπόν αγάπη μου ένα μαγαζί που να έχει γυναίκες μουσική και ξηρούς καρπούς του δικου σου βεληνεκούς κι άσε μας έμας να οργανώνουμε πανηγύρια στον δενδροποταμο ..
την επομενη φορα βαλτε μια αγγελια να σας ερχονται απο μπραντ πιτ και πανω και να εχθιαζουν τα μπαζα που εχετε για μουναρες,...σας γραφουν αληθειες και η δικαιολογια μαζι με την επιθεση παει συννεφο....σας πειραξε κι ολας η κριτικη,στο σαιτ για κριτικες....οσο για σενα μπουξε στο εχω ξαναπει...το σολ πεθανε και δεν ξαναγυρναει,οποτε ασε τις ασκοπες μετακινησεις
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει σε κάποιο μαγαζί η Λεττονή Ηρώ ή Άντζι;
Πριν δύο χρόνια δούλευε στα μασάζ (Dames, Ελίτ, Μάγκι) αλλά διάβασα πιο πάνω ότι εθεάθη τον Ιανουάριο στη Δώρα, στην Ηλιούπολη.
Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom