Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Παντως ειλικρινα εισαι πανεξυπνος.Καταλαβαινεις τα παντα .Για να μην πω εισαι ο πιο μαγκας και ξηγημενος του thread.Μπραβο σου

Να 'σαι καλά, σ' ευχαριστώ για την εκτίμησή σου!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Η Δωρα ειναι απο τα καλυτερα παιδια και γυναικαρα με πολυ τσαγανο

Γι' αυτό και κάτι κομπλεξικές σαν τη Λουτσιάνα δίνουν τα ρέστα τους για της σπάσουν το ηθικό... Είναι πραγματικά κρίμα για κοπέλες όπως η Δώρα που είναι διαμάντια μέσα στη λάσπη κυριολεκτικά
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
τερμα  τα λογια θα τα πουμεσυντομα τετατετ

Τι να πουμε τετατετ αρχηγε μου? Δεν εχω τιποτα μαζι σου εχω με τη Λουτσιαννα που μου χαλασε τη διασκεδαση ενω ειχα κανει λογαριασμο. Αμα δε σεβεται τους πελατες τι να λεμε?
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Τι να πουμε τετατετ αρχηγε μου? Δεν εχω τιποτα μαζι σου εχω με τη Λουτσιαννα που μου χαλασε τη διασκεδαση ενω ειχα κανει λογαριασμο. Αμα δε σεβεται τους πελατες τι να λεμε?
Μα η Λουτσιανα ειναι πισω απο το προφιλ Δωρα χοντρη.Με τη Λουτσιανα την τραβελο μιλατε ολοι.Απλα χρησιμοποιεί το ονομα της Δωρας για να την εκθεσει.Ζηλευει τις γυναικες και τις απειλει.Ειναι βρωμικη.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΔΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ

Ποτε δεν ηταλ η Δωρα φιλε. Η Η Λουτσιανα ειναι κανας πυρφορος πελατης

Προς απαντησιν των το παρακατω

 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Ποτε δεν ηταλ η Δωρα φιλε. Η Η Λουτσιανα ειναι κανας πυρφορος πελατης

Προς απαντησιν των το παρακατω

Θεωρω οτι ειναι η Λουτσιανα επειδη η Δωρα δεχτηκε τηλεφωνικες απειλες απο αυτην και επειδη ειναι η μονη στο thread που ειχε λογο να προσβαλει τη Δωρα φτιαχνοντας προφιλ Δωρα χοντρη.Αυτες τις βλακειες τις κανει γυναικα καριολα που νοιωθει αβολα με την εμφανιση της. Αυτες οι βλακειες ειναι γυναικας.Ενας αντρας θα εγραφε καποια παραπονα θα εγραφε και πως περασε και τελος.Προφιλ με το ονομα Δωρα χοντρη μονο η Λουτσιανα ειχε οφελος να το κανει για να την προσβαλει και να την εκδικηθει επειδη την αφησε στα κρυα λουτρου οπως ολες οι κοπελες που φευγουν απο αυτην.Επισης γραφει την διευθυνση του μαγαζιου της μονο η Λουτσιανα εχει οφελος απο αυτο.Ξεφτιλισμενη.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Θεωρω οτι ειναι η Λουτσιανα επειδη η Δωρα δεχτηκε τηλεφωνικες απειλες απο αυτην και επειδη ειναι η μονη στο thread που ειχε λογο να προσβαλει τη Δωρα φτιαχνοντας προφιλ Δωρα χοντρη.Αυτες τις βλακειες τις κανει γυναικα καριολα που νοιωθει αβολα με την εμφανιση της. Αυτες οι βλακειες ειναι γυναικας.Ενας αντρας θα εγραφε καποια παραπονα θα εγραφε και πως περασε και τελος.Προφιλ με το ονομα Δωρα χοντρη μονο η Λουτσιανα ειχε οφελος να το κανει για να την προσβαλει και να την εκδικηθει επειδη την αφησε στα κρυα λουτρου οπως ολες οι κοπελες που φευγουν απο αυτην.Επισης γραφει την διευθυνση του μαγαζιου της μονο η Λουτσιανα εχει οφελος απο αυτο.Ξεφτιλισμενη.

Σωστος φιλε μαυρο και φουμο στο ....μαγαζο
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Κάλησπέρα σας!
Θέλω πλήρης ενημέρωση και κατατόπηση για το τι υπάρχει και που έξω στην Αθήνα
σχετικα με το Θέμα που κάνουμε αναπτυξη εδω μέσα...???
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
Κάλησπέρα σας!
Θέλω πλήρης ενημέρωση και κατατόπηση για το τι υπάρχει και που έξω στην Αθήνα
σχετικα με το Θέμα που κάνουμε αναπτυξη εδω μέσα...???
Το θεμα φιλε το διαβασες πριν μπεις. Ειναι κωλομπαρα που γαμας. Ή που εστω ακομα και αν η αλλη δεν γαμηθει σε κανει να περνας καλα.Μακρυα απο τραβελια φιλε ειναι τρομακτικα.Στο λεω σαν συμβιυλη.Γι αυτο κρατηθειτε γερα φορεστε τις ζωνες σας για να μην πεσετε απο τις καρεκλες σας παραθετω την εξης φωτο για να αποφυγετε τα ευτραπελα
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1568417747034.jpg
    FB_IMG_1568417747034.jpg
    22 KB · Εμφανίσεις: 31

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Όταν εγώ έγραψα προ ημερών ότι το θέαμα που θα συναντήσει κάποιος αν αντικρύσει τη Λουτσιάνα είναι τρομαχτικό, είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα νόμιζαν ότι υπερβάλω. Οι φωτογραφίες της κυρίας που από τότε ανέβηκαν εδώ στο σάιτ νομίζω πείθουν τον καθένα ότι ΔΕΝ ήμουν υπερβολικός όταν έγραψα αυτά που έγραψα για τη Λουτσιάνα.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Και κάτι άλλο: όλα αυτά που ακούγονται στο χώρο για το πόσο άσχημα συμπεριφέρεται η Λουτσιάνα στις κοπέλες που έχει στο μαγαζί της επιβεβαιώθηκαν με το παραπάνω τις τελευταίες μέρες με όσα ευτράπελα συνέβησαν στο παρόν νήμα, δηλ. να εμφανίζεται η Λουτσιάνα με fake προφίλ και να γράφει αυτά που γράφει...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Και κάτι άλλο: όλα αυτά που ακούγονται στο χώρο για το άσχημα συμπεριφέρεται η Λουτσιάνα στις κοπέλες που έχει στο μαγαζί της επιβεβαιώθηκαν με το παραπάνω τις τελευταίες μέρες με όσα ευτράπελα συνέβησαν στο παρόν νήμα, δηλ. να εμφανίζεται η Λουτσιάνα με fake προφίλ και να γράφει αυτά που γράφει...

:o
 

Vizuvios

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
80
Πόντοι
0
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ CGFUCKER.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ  ΤΗΝ ΔΩΡΑ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗ ΣΤ Ο ΚΙΣΣ 10 ΕΥΡΟ Η ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΩΝΩ 20 ΕΥΡΟ ΤΗΝ ΠΙΠΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΙΑΝΑ ΕΛΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ 7 ΣΤΡΕΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ
Ετσι ετσι Λουτσιανα ξεφτιλισου. Σου ταιριαζει η ξεφτιλα ταιριαζει με το στυλ σου αποκριατικο καρναβαλι.Τωρα παω στο Kiss να την κερασω  ποτα να απολαυσω τα πιασιματα της να δω ενα ομορφο προσωπακι και οχι μια παραμορφωμενη απο τις πλαστικες..Αυτα απο μενα και να διαγραψεις το fake προφιλ Δωρα χοντρη να φτιαξεις με το δικο σου ονομα Λουτσιανα να χεις τα κοτσια να μιλας με το ονομα σου .Μαλλον βαλε αλλους να στο φτιαξουν γιατι εισαι αμορφωτη.Θα ηταν καλυτερα να φυγεις απο το thread γιατι μας ζαλισες τα
 

Συνημμένα

  • jfmk.jpg
    jfmk.jpg
    33,9 KB · Εμφανίσεις: 31

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Ετσι ετσι Λουτσιανα ξεφτιλισου. Σου ταιριαζει η ξεφτιλα ταιριαζει με το στυλ σου αποκριατικο καρναβαλι.Τωρα παω στο Kiss να την κερασω  ποτα να απολαυσω τα πιασιματα της να δω ενα ομορφο προσωπακι και οχι μια παραμορφωμενη απο τις πλαστικες..Αυτα απο μενα και να διαγραψεις το fake προφιλ Δωρα χοντρη να φτιαξεις με το δικο σου ονομα Λουτσιανα να χεις τα κοτσια να μιλας με το ονομα σου .Μαλλον βαλε αλλους να στο φτιαξουν γιατι εισαι αμορφωτη.Θα ηταν καλυτερα να φυγεις απο το thread γιατι μας ζαλισες τα

Με βρισκεις  απολυτα συμφωνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom