Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
131
Like
6.743
Πόντοι
17.336
Φιλαράκια μου καλά...πρόσφατη επίσκεψη σε κωλομπαρο Σκορπιός (Τρούμπα)...70 όλα.. όλα...όλα...μαζί και τα ποτά μου...η κορασίδα ήταν Ελληνίδα λίγα κιλά παραπάνω αλλά βυζάρες κωλαρα και όλα σφιχτά...θα σας έλεγα να το δείτε άμεσα...για περισσότερες πληροφορίες...να πάτε από εκεί... χαχαχαχαχα...όλα έρχονται μόνα τους...να είσαστε χύμα... Εκεί σας παίρνει ΆΝΕΤΑ
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.874
Like
478
Πόντοι
36
Φιλαράκια μου καλά...πρόσφατη επίσκεψη σε κωλομπαρο Σκορπιός (Τρούμπα)...70 όλα.. όλα...όλα...μαζί και τα ποτά μου...η κορασίδα ήταν Ελληνίδα λίγα κιλά παραπάνω αλλά βυζάρες κωλαρα και όλα σφιχτά...θα σας έλεγα να το δείτε άμεσα...για περισσότερες πληροφορίες...να πάτε από εκεί... χαχαχαχαχα...όλα έρχονται μόνα τους...να είσαστε χύμα... Εκεί σας παίρνει ΆΝΕΤΑ
φιλε τα κανει ολα, και μπριζολα? εχει καβαντζα ? ευχαριστω.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Φιλαράκια μου καλά...πρόσφατη επίσκεψη σε κωλομπαρο Σκορπιός (Τρούμπα)...70 όλα.. όλα...όλα...μαζί και τα ποτά μου...η κορασίδα ήταν Ελληνίδα λίγα κιλά παραπάνω αλλά βυζάρες κωλαρα και όλα σφιχτά...θα σας έλεγα να το δείτε άμεσα...για περισσότερες πληροφορίες...να πάτε από εκεί... χαχαχαχαχα...όλα έρχονται μόνα τους...να είσαστε χύμα... Εκεί σας παίρνει ΆΝΕΤΑ

Στο Σκορπιο ολα? Μου κανει εντυπωση γιατ περισυ που ειχα παει ηταν πολεμικη ατμοσφαιρα αμα ακουμπαγες κανα ποδι ετρωγες μπινελικια και ητανε να σε πεταξουν εξω απο το μαγαζι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Τα ειπε ολα?

 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Στο Σκορπιο ολα? Μου κανει εντυπωση γιατ περισυ που ειχα παει ηταν πολεμικη ατμοσφαιρα αμα ακουμπαγες κανα ποδι ετρωγες μπινελικια και ητανε να σε πεταξουν εξω απο το μαγαζι
Πρώτη φορά είχες πάει; Το μαγαζι το επισκέφτομαι αραιά και που πάνω από 12 χρόνια, πάντα υπήρχαν φουλ υπηρεσίες, από όσες κέρασα τουλάχιστον..Και νομίζω ότι είναι το μόνο στην Τρούμπα που έχει δυνατό "παιχνίδι".
 

negreponte

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2014
Μηνύματα
828
Like
641
Πόντοι
86
Αλλη αποτυχημενη τσατσα αυτη."Μετα τη δουλεια να γαμιεστε με τους καλους πελατες κοριτσια".Ετσι εκανε κι αυτη οταν μετραγε.
καποιος που να εχει παρει Λουσιανα να μας πει εντυπωσεις?...vintage!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
καποιος που να εχει παρει Λουσιανα να μας πει εντυπωσεις?...vintage!!!

Καλά σοβαρολογείς; Την έχεις δει από κοντά τη Λουτσιάνα πώς είναι; Το θέαμα (ναι, αυτή είναι η σωστή λέξη) είναι τρομαχτικό... Εμένα και να με πληρώνανε δεν θα τη γάμαγα.

Και κάτι άλλο: έχω κι εγώ ακούσει ότι δεν συμπεριφέρεται καλά στις κοπέλες που έχει στο μαγαζί της.
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Φιλαράκια μου καλά...πρόσφατη επίσκεψη σε κωλομπαρο Σκορπιός (Τρούμπα)...70 όλα.. όλα...όλα...μαζί και τα ποτά μου...η κορασίδα ήταν Ελληνίδα λίγα κιλά παραπάνω αλλά βυζάρες κωλαρα και όλα σφιχτά...θα σας έλεγα να το δείτε άμεσα...για περισσότερες πληροφορίες...να πάτε από εκεί... χαχαχαχαχα...όλα έρχονται μόνα τους...να είσαστε χύμα... Εκεί σας παίρνει ΆΝΕΤΑ

Ναι τον έχω στα υπ' όψιν το "Σκορπιό", όσο κρατάει ακόμα δηλαδή και δεν κλείσουν και τα λιγοστά κωλόμπαρα εκεί με την αναμόρφωση της περιοχής... Εσύ με ποια πήγες;

Καβάτζα υπάρχει,και κάποιες τα κάνουν όλα

Ξέρουμε κανένα όνομα;
 

negreponte

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2014
Μηνύματα
828
Like
641
Πόντοι
86
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ
εγω δεν την εχω δει παρα μονο σε φωτο γι αυτο ρωταω εδω!αλλα να ξερεις οτι τα γουστα διαφερουν!εμενα ας πουμε μου φαινεται εντυπωσιακη αν και πολυυυυ βαμμενη!τωρα τα αλλα περι χαρακτηρος λιγο με ενδιαφερουν!
 

v21sex

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
264
Like
52
Πόντοι
1
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ

Αν είναι μια ξανθιά με βυζάρες, ναι είναι σκυλί του πολέμου! Αξιαγάμητο μιλφ/γκιλφ
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Ξέρουμε κανένα όνομα;
Οι επισκέψεις μου εκεί ήταν πολύ αραιές, και ποτέ δεν πετύχαινα δεύτερη φορά κάποια. Τα τελευταία δυο χρόνια όμως έχω βρει κάτι πιο σταθερό και στα γούστα μου, ώριμη Λατίνα (γνήσια) ονόματι Μαρία/Μαρίζα,είχε δυο Λατίνες με σχεδόν το ίδιο όνομα.....όλες οι Λατινοαμερικάνες με αυτό το όνομα δουλεύουν βέβαια.Τώρα αν είναι ακόμα εκεί δεν ξέρω, έχω καιρό να περάσω....τότε είχε και μια Ρωσόφωνη ξανθιά που σε γενικές γραμμές θύμιζε την "αγαπημένη" σου Ελένη (Πιρουέτ, Χαλαρά κλπ.)
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Πρώτη φορά είχες πάει; Το μαγαζι το επισκέφτομαι αραιά και που πάνω από 12 χρόνια, πάντα υπήρχαν φουλ υπηρεσίες, από όσες κέρασα τουλάχιστον..Και νομίζω ότι είναι το μόνο στην Τρούμπα που έχει δυνατό "παιχνίδι".

Φιλε οχι ειχα παει αρκετες φορες και πιο παλια και παντα ειχε δυσκολια. Τωρα αν φετος εχει φτιαξει θα χαρω να το δω.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Φιλε οχι ειχα παει αρκετες φορες και πιο παλια και παντα ειχε δυσκολια. Τωρα αν φετος εχει φτιαξει θα χαρω να το δω.
Περίεργο, πάντα έλεγα "πάμε να κάτσουμε πίσω, πιο ήσυχα" και τα υπόλοιπα έρχονταν μόνα τους ....φαίνεται δεν σε " πάει" το ζώδιο  :2funny: :2funny:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
βρε vizuvie.kai εσυ gamotintixi moy γνωριζετε την λουτσιανα.η γυναικα ειναι μουναρααααααααααααα.μαλον κανετε λαθοσ και μιλατε για καποια αλλη.δεν κυκλωφορουν γυναικεσ τετοιεσ στην νυχτα αλλα και την ημερα.οποιοσ εχει περιεργεια ασ μπει στο facebook luciana cafe bar να δει αν εχω δικαιο εγω  η εσεισ.φιλακιαφ

Παναγια μου! Ειναι αμα δεν τρωει το φαι του το παιδι σου να το απειλεις οτι θα τη φερεις. Θα φαει και δευτερο πιατο
 
  • Like
Αντιδράσεις: soul3

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom