Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.385
Κριτικές
8
Like
11.121
Πόντοι
3.786
το κωλόμπαρο δεν εκφράζει πολύ τους νέους, κάτι οι μουσικές επιλογές ,κάτι η καλτίλα δε συμβαδίζει με τα γούστα των περισσότερων.

Το στούντιο είναι πιο φτηνό και μπορείς να πεταχτείς από τη δουλειά και να πας ,πιο πρακτικό όπως και το μασατζίδικο.
Λίγοι μείναμε οι λάτρεις του σπορ.
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Υπήρχαν όντως τόσα μαγαζιά, τα θυμάμαι μέχρι κι εγώ αμυδρά παρότι πιτσιρικάς τότε γιατί έμενε η θεία μου Κυψέλη και πήγαινα συχνά, γαμούσες όμως σε κάποια απ' αυτά όπως τώρα ή εκείνη την εποχή ούτε κατά διάνοια; Αφήστε που πριν απ' το '91 φαντάζομαι ότι οι Ελληνίδες που δούλευαν σ' αυτά δε θα βλέπονταν... Όσο για την Κατερίνα είναι σίγουρα Γεωργιανή γιατί μπήκα στο προφίλ της στο Facebook και είδα αναρτήσεις της και σχόλια με το χαρακτηριστικό αλφάβητο που έχουν οι Γεωργιανοί, το οποίο διαφέρει από το κυριλλικό
Womanholic, οχι οτι αφορά και ιδιαίτερα το νήμα, αλλά το Γεωργιανό αλφάβητο, μοιάζει πάρα πολύ με το Αρμένικο, αφού και το Γεωργιανό το έχει φτιάξει Αρμένιος.

Ερώτηση, γύρω απο το Χίλτον και γενικότερα στα πέριξ του, υπάρχει κανά τέτοιο μπαράκι; Ξέρει κανείς;
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Womanholic, οχι οτι αφορά και ιδιαίτερα το νήμα, αλλά το Γεωργιανό αλφάβητο, μοιάζει πάρα πολύ με το Αρμένικο, αφού και το Γεωργιανό το έχει φτιάξει Αρμένιος.

Ερώτηση, γύρω απο το Χίλτον και γενικότερα στα πέριξ του, υπάρχει κανά τέτοιο μπαράκι; Ξέρει κανείς;
Strass πίσω από το Caravel και La Luna στον παράδρομο της Μιχαλακοπούλου απέναντι από την καντίνα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Τώρα, μερικοί είστε πράγματι παλιοί και θυμάστε μαγαζιά και εποχές που δεν θα ξαναγυρίσουν. Με 10 ακόμα και 20 κοπέλες μέσα στο καθένα να γίνεται μάχη. 3ης Σεπτεμβρίου και όλοι οι κάθετοι δρόμοι γεμάτα. Η παλιά "Κατερίνα" το μεγάλο, και μετά από δίπλα το μικρό, το STAR που κάηκε, πόσα και πόσα μαγαζιά, Σωστά θυμηθήκατε τη Δώρα τη Βουλγάρα με τα τεράστια κανόνια, λογικά θα σταμάτησε πέρασαν και τα χρόνια. Εγώ την είχα μεγάλη αδυναμία την έπαιρνα συνήθως παρέα με την Ελβίρα την Πολωνή μεγάλη μύστρια και αυτή. Αλλά και πόσες άλλες εμπειρίες, αδελφές (μεταξύ τους εννοώ), μέχρι και μητέρα με κόρη δούλευαν τότε. Ας μην πούμε ονόματα. Τώρα πια κανένα Πιρουέτ από συνήθεια και τίποτα άλλο. Πέθανε ο χώρος.
Μέχρι και πριν τον κορωνοϊό δούλευε κανονικά η Δώρα η Βουλγάρα, άσε, μην ξύνεις πληγές γιατί δεν πρόλαβα να την πάρω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
το κωλόμπαρο δεν εκφράζει πολύ τους νέους, κάτι οι μουσικές επιλογές ,κάτι η καλτίλα δε συμβαδίζει με τα γούστα των περισσότερων.

Το στούντιο είναι πιο φτηνό και μπορείς να πεταχτείς από τη δουλειά και να πας ,πιο πρακτικό όπως και το μασατζίδικο.
Λίγοι μείναμε οι λάτρεις του σπορ.
Το στούντιο είναι άλλη φάση, δεν περιλαμβάνει γνωριμία - καβλάντα, δίνεις το 50άρικο και μπαίνεις... Μόνο με τα στριπ μπορεί να γίνει σύγκριση αλλά κι αυτά δεν είναι σε άνθηση
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.595
Like
7.719
Πόντοι
1.056
το κωλόμπαρο δεν εκφράζει πολύ τους νέους, κάτι οι μουσικές επιλογές ,κάτι η καλτίλα δε συμβαδίζει με τα γούστα των περισσότερων.

Το στούντιο είναι πιο φτηνό και μπορείς να πεταχτείς από τη δουλειά και να πας ,πιο πρακτικό όπως και το μασατζίδικο.
Λίγοι μείναμε οι λάτρεις του σπορ.
Δεν είναι συγκρίσιμα μεταξύ τους στούντιο, μασατζίδικα και κωλόμπαρα. Στο κωλόμπαρο δεν πάνε όλοι για να γαμήσουν ή να χύσουν, και σε πολλά δεν γίνεται και τίποτα έτσι κι αλλιώς.
Άλλος πάει για παρέα, άλλος πάει με παρέα, άλλος για να παίξει το παμπάλαιο παιχνίδι κερνάω και ότι προκύψει, άλλος πάει απλώς για να πιει βλέποντας και κάνα μπούτι κλπ. Και φυσικά κάποιοι πάνε στοχευμένα για σεξουαλικές υπηρεσίες εντός του μαγαζιού.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς τι παίζει με το cafe ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ στην Καλλιθέα; Είναι χαμηλά προς Τζιτζιφιές.
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Έχοντας συμπληρώσει 30 (ολογράφως τριάντα) χρόνια στο σπορ, νομίζω οτι δικαιούμαι να πω την άποψη μου. Λοιπόν, σαφώς τα μαγαζιά είναι πολύ λιγότερα αλλά το πρόβλημα είναι άλλο. Δεν μπαίνουν καινούργιες γυναίκες σε αυτή την δουλειά.
Και δεν εννοώ πιτσιρίκες που εμφανίζονται κατά καιρούς, αυτές κάθονται 2,3,5 μήνες μέχρι να μαζέψουν ένα χαρτζιλίκι και φεύγουν. Εννοώ πιο μεγάλες, 30,35,40
Βέβαια για να είμαστε δίκαιοι οι εποχές που και η τελευταία μπαρόβια έφευγε με 100 μεροκάματο μίνιμουμ έχουν περάσει. Τώρα υπάρχουν βραδιές που μπορεί να φύγεις με ένα εικοσάρικο, ή και με τίποτα.
Αλλά τον πελάτη δεν τον ενδιαφέρει ούτε η μουσική, ούτε το ντεκόρ ούτε τα ξηροκαρπια. Θέλει κάτι να δει, κάτι ενδιαφέρον που θα τον κάνει να ανοίξει το πορτοφόλι. Τί να την κάνω την άλλη που έχει βγάλει ρίζες στα μπαρ και την ξέρω είκοσι χρόνια; Τί να της πω και τί να μου πει;
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.595
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Έχοντας συμπληρώσει 30 (ολογράφως τριάντα) χρόνια στο σπορ, νομίζω οτι δικαιούμαι να πω την άποψη μου. Λοιπόν, σαφώς τα μαγαζιά είναι πολύ λιγότερα αλλά το πρόβλημα είναι άλλο. Δεν μπαίνουν καινούργιες γυναίκες σε αυτή την δουλειά.
Και δεν εννοώ πιτσιρίκες που εμφανίζονται κατά καιρούς, αυτές κάθονται 2,3,5 μήνες μέχρι να μαζέψουν ένα χαρτζιλίκι και φεύγουν. Εννοώ πιο μεγάλες, 30,35,40
Βέβαια για να είμαστε δίκαιοι οι εποχές που και η τελευταία μπαρόβια έφευγε με 100 μεροκάματο μίνιμουμ έχουν περάσει. Τώρα υπάρχουν βραδιές που μπορεί να φύγεις με ένα εικοσάρικο, ή και με τίποτα.
Αλλά τον πελάτη δεν τον ενδιαφέρει ούτε η μουσική, ούτε το ντεκόρ ούτε τα ξηροκαρπια. Θέλει κάτι να δει, κάτι ενδιαφέρον που θα τον κάνει να ανοίξει το πορτοφόλι. Τί να την κάνω την άλλη που έχει βγάλει ρίζες στα μπαρ και την ξέρω είκοσι χρόνια; Τί να της πω και τί να μου πει;
Έχεις απόλυτο δίκιο. Και καινούργιες δεν πρόκειται να μπουν πλέον γιατί γνωρίζουν ότι λεφτά δεν θα βγάλουν.
Πολλές φεύγουν με 0 το πρωί και όχι μόνο μια η δύο φορές το μήνα, αλλά συχνά.
Τα εναπομείναντα μαγαζιά ψάχνουν συνεχώς γυναίκες και οι λίγες που δουλεύουν πια πηγαίνουν από το ένα στο άλλο και το πρόβλημα ανακυκλώνεται.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
Καλημερα μαγκες και απο εμνεα! εχω παρα πολυ καιρο να παω για τετοιο σπορ..ειχα προλαβει ακι εγω το κατερινα στην τροιας και μου δημιουργησατε μια νοσταλγια για τοτε!
Επισης ειχα γνωρισει την Τανια ορωτη φορα στο πιρουετ περιπου το 2007.,αργοτερα τη δωρα στο 65 αλλα το κολλημα το Ειχα με μια μιλφοτζιλφαρα χοντρουλα ξανθια με καρε αλλα κατι βυζαρες τεραστιες στο μπαρ Λιλυ ενω θυμαμαι πως δουλευε εκεινη την εποχη επισης εντος μπαρ μια κοπελα μυγαδα ομορφη τσουπωτη..ισως απο αρμενια να ηταν...!
με αυτη την ξανθια ειχα κολλησει αλλα εχασα τα ιχνη της μετα δυστυχως..
Στα νεοτερα μπαρ δεν εχω καταφερει να παω οπως το λουνα που εχω περασει τυχαια 3-4 φορες Κυριακη κατα τις 5 τα ξημερωματα αλλα ηταν κλειστο..
γιατι ειμαι και λατρης του τεραστιου στηθους..
Να περνατε καλα μαγκες!
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Χθεσινή επίσκεψη la luna χαλαρή Παρασκευή....κόσμο ιδιαίτερο δεν είχε. Τα κορίτσια όλα ορεξατα πολύ καυλαντα με χουφτωμα και πειράγματα...πέσαν προτασεις για μπριζόλα αλλα ειμασταν φαγωμενοι..... πολύ ωραία φάση και με παρέα όχι μόνος σου.... γυρω στις 6 έκλεισε αλλα οι ανάλογιες μέσα ήταν πολύ καλές.... αξίζει το όνομα του συναθλητές μου
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Αν είσαι λάτρης όπως λες αυτού του στυλ περνα μια βόλτα κι από το Strass. Έχει τρεις γυναίκες που λες και βγήκαν από το ίδιο καλούπι. Ξανθιές, γεματουλες και βυζαρουδες

Επίσης όσον αφορά την κοπέλα από το Λίλη αν λες την Καίτη από Γεωργία ξέρω πού βρίσκεται. Στείλε μου ένα ΡΜ
 
  • Like
Αντιδράσεις: kukjim

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Δεν είναι συγκρίσιμα μεταξύ τους στούντιο, μασατζίδικα και κωλόμπαρα. Στο κωλόμπαρο δεν πάνε όλοι για να γαμήσουν ή να χύσουν, και σε πολλά δεν γίνεται και τίποτα έτσι κι αλλιώς.
Άλλος πάει για παρέα, άλλος πάει με παρέα, άλλος για να παίξει το παμπάλαιο παιχνίδι κερνάω και ότι προκύψει, άλλος πάει απλώς για να πιει βλέποντας και κάνα μπούτι κλπ. Και φυσικά κάποιοι πάνε στοχευμένα για σεξουαλικές υπηρεσίες εντός του μαγαζιού.

Είναι όπως το λέει ο φίλος.. Το κωλόμπαρο είναι κλασική καυλάντα και χαβαλές. Αλλά όχι πρόστυχος και χυδαίος χαβαλές, ούτε τρολάρισμα. Οι κοπέλες ειναι εκεί για μεροκάματο, να σε κάνουν να περάσεις καλά. Δε θα σε κλέψουν. Και δε μιλάμε για "κερασματάδικα" που έχουν ένα απλό κονσομασιόν. Σε τέτοια μαγαζιά, προφανώς δεν είναι για εμάς. Εννοώ που πάνω στο τσακίρ κέρι, μπορεί να θέλουμε το κάτι παραπάνω.

Εγώ πχ, πριν κάτι χρόνια, πήγα στον Πρίγκηπα, πέτυχα την Ντόρα την Βουλγάρα και ήμουν ξεκάθαρος και ειλικρινέστατος. Κάθεται πάνω μου το καυλοπούτανο και της λέω, στα ίσα, ήρθα γιατι θέλω να πιάσω βυζιά! Ήθελα απλά να πάω να χουφτώσω βυζάρες ρε παιδί μου.. Έχω να γαμησω αν θέλω.. Ήθελα ομως εκείνη τη στιγμή, να πιάσω βυζάρες! Και μου πετάει το βυζί έξω και μένω μαλάκας, γιατί ήταν και τεράστιο! Ε, χούφτωσα όσο χούφτωσα, κι έφυγα. Η μαλακία που έκανα, ήταν οτι δε τις πήρα όλες μια σειρά να τις χουφτώσω, γιατί είχε και μια χοντρούλα ξανθιά με βυζάρες, αλλά για τους δικούς μου λόγους, έπρεπε να φύγω, οπότε δεν συνέχισα την μαστοτριβεία και με τις υπόλοιπες!
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς τι παίζει με το cafe ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ στην Καλλιθέα; Είναι χαμηλά προς Τζιτζιφιές.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Καλημερα μαγκες και απο εμνεα! εχω παρα πολυ καιρο να παω για τετοιο σπορ..ειχα προλαβει ακι εγω το κατερινα στην τροιας και μου δημιουργησατε μια νοσταλγια για τοτε!
Επισης ειχα γνωρισει την Τανια ορωτη φορα στο πιρουετ περιπου το 2007.,αργοτερα τη δωρα στο 65 αλλα το κολλημα το Ειχα με μια μιλφοτζιλφαρα χοντρουλα ξανθια με καρε αλλα κατι βυζαρες τεραστιες στο μπαρ Λιλυ ενω θυμαμαι πως δουλευε εκεινη την εποχη επισης εντος μπαρ μια κοπελα μυγαδα ομορφη τσουπωτη..ισως απο αρμενια να ηταν...!
με αυτη την ξανθια ειχα κολλησει αλλα εχασα τα ιχνη της μετα δυστυχως..
Στα νεοτερα μπαρ δεν εχω καταφερει να παω οπως το λουνα που εχω περασει τυχαια 3-4 φορες Κυριακη κατα τις 5 τα ξημερωματα αλλα ηταν κλειστο..
γιατι ειμαι και λατρης του τεραστιου στηθους..
Να περνατε καλα μαγκες!
πηγενε λαλουνα παρα και σαβ θα βρεις σιγουρα την τανια με αλλο ονομα και με φτιαγμενα βιζια μικροτερα την λενε αμαντα νομιζω
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα μαγκίτες

Επειδή θα κατέβω σε κανα μηνα Αθήνα και θα μείνω πέριξ του Χίλτον, τσέκαρα το Λα Λουνα που σύστησε και ο φίλος Beast of Burden και τον ευχαριστώ. Ειπε και για Strass, αλλά ψαχουλεύοντας το νήμα, δε διάβασα και τα καλύτερα για το ρόστερ, οπότε το αφήνω στην άκρη, αν και ενα σχολιο του ίδιου που λέει κάτι για "ξανθές βυζαρούδες", δε με αφήνει και τόσο αδιάφορο. Τέλος πάντων. Στο θέμα μας.

Εγώ δε ψάχνω να γαμήσω μάγκες, το εχω ξαναπεί. Δε μου λείπει το γαμήσι στη ζωή μου. Μου λείπει όμως ένα ζεύγος τεράστια στήθη. Θέλω απλά να βρω μια βυζαρού χωρίς να πάμε στην καβάτζα ξέρω γω, να τη βάλω εκεί σε μια σκοτεινή γωνιά του μαγαζιού και να την πεθάνω στο χαμούρεμα!!!! Εντάξει, δε λέω. Προφανώς δεν είναι οτι ντρέπομαι να την χαμουρέψω και θέλω την σκοτεινή καβάτζα σε μια γωνία, αλλά επειδή κι εγώ σαν αγοράκι, σίγουρα θα μου σηκωθεί, δεν αποκλείω να τον πετάξω κι έξω και να της πω να μου τραβήξει μια μαλακία ή καμιά πίπα. Μέχρι εκεί. Και όσο να είναι, δεν ειναι υποτιμώ όποιον το κάνει, απλά εγώ δεν αισθάνομαι άνετα. Δεν είναι δα, οτι είμαι και κάθε μέρα σε τέτοια μαγαζιά για να έχω εξοικείωση τέτοιου επιπέδου με τέτοιο σκηνικό.
Μπαίνω λοιπον και εντοπίζω το Λα Λούνα στους χάρτες της Google, το οποίο βέβαια, δεν είναι και τόοοοσο δύσκολο να το εντοπίσεις, μα η Μιχαλακοπούλου εχει 2 παραδρόμους απ' οτι είδα. Και μάλιστα, η ταμπέλα του Λα Λούνα, είναι τόσο τεράστια, φωτεινή και έντονοι συνδυασμοί των χρωμάτων (μπλε-κίτρινο), που αν δεν έχει καεί καμιά λάμπα μέσα, όταν ανάβει, πρέπει να την βλέπουν από τα McDonald's στο Σύνταγμα! Παρατηρώ οτι το μαγαζί έχει πολύ μικρή πρόσοψη. Και γενικά φαίνεται πολύ μικρό. Καταλαβαίνω καλά; Ή μήπως έχει βάθος; Τιγκάρει κόσμο και είναι η φάση στριμωξίδι ναούμε και χαμουρεύεις στο μισό μέτρο απο κάποιον άλλο συμπολεμιστή που κι αυτός κάνει τα δικά του; Κατατοπίστε με λίγο.
Λίγες μέρες πριν πάω, θα επανέλθω με ερώτηση για συστάσεις όσον αφορά τα κορίτσια, αφού ολοι το χαρακτηρίζετε ένα πολύ τίμιο μαγαζί, προφανώς δοκιμασμένο απ' τους περισσότερους.

Ευχαριστώ για τα φώτα σας!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.385
Κριτικές
8
Like
11.121
Πόντοι
3.786
Παίκτη ίσως η Μαρία η Ελληνίδα στο La Luna να σε καλύπτει τελικά.

Το μαγαζί δεν είναι μεγάλο και εκτός από τους καναπέδες έχει τη μπάρα όπου κάθονται οι περισσότεροι. Εσύ πήγαινε και πιάσε καναπέ, το σκοτάδι θα σε βοηθήσει να κάνεις τη δουλειά σου. Αν πας Σάββατο ίσως πρέπει να πας νωρίς για να πιάσεις καναπέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom