Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

altF4

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω μεγάλη εμπειρία απο τον χώρο, αλλά απο τα λίγα που έχω καταλάβει, τα κωλόμπαρα είναι μέσες άκρες για τυπάδες που για τον α η β λόγο δεν θέλουν να γαμήσουν. Παρακμιακοί παντρεμένοι που θέλουν κάποια να πούν τον πόνο τους, γέροι που δεν τους σηκώνεται κτλ. Για αυτή τη δουλειά είναι σχετικά φτηνα (σε σχέση με πουτάνα.. η ψυχίατρο  :) ). Δηλαδή ο σκοπός τους είναι να πιείς κανα ποτό με μια τύπισα που ψιλοπροσποιείται οτι σε γουστάρει. Τώρα τι γίνεται αν ξέρεις τον αδερφό του μπατζανάκη του νταβατζή της πουτάνας...

Μέσες άκρες νομίζω οτι όσο παίζουν φράγκα και δουλέυουν τα υδραυλικα δεν αξίζουν τον κόπο.
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655
Αγαπητοί συναδελφοί ξεκινάω αυτό το θέμα ζητώντας τα φώτα σας και τις συμβουλές σας, θέλω να μάθω αν υπάρχει στην Αθήνα και ευρητερα στην Αττική κολωμπαρο που να γαμας μέσα σε ειδικό χώρο το 1994-95 ήμουν φαντάρος στό Δίδυμοτείχο υπήρχε ένα κολωμπαρο εκεί το καβο-ντορο(Kavo Doro)και είχε μέσα κάτι σαν μίκρα δωμάτια με κουρτίνες αντι για τείχους και έναν καναπέ μ'ένα τραπεζάκι όπου εκεί στον καναπέ πήδαγες το κορίτσι που ήθελες για 15000 δραχμές.  Υπάρχει κάτι αντίστιχο εδώ; αν ναι που είναι και τι τιμές παίζουν;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Tα κωλόμπαρα που είναι διάσπαρτα στην αθήνα λειτουργούν κάπως αλλιώς. Έχει μέσα 1-2 γριές πατσόλες που στην πέφτουν και αρχίζουν να παραγγέλνουν ποτά που εσύ καλείσαι να πληρώσεις.
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655
Tα κωλόμπαρα που είναι διάσπαρτα στην αθήνα λειτουργούν κάπως αλλιώς. Έχει μέσα 1-2 γριές πατσόλες που στην πέφτουν και αρχίζουν να παραγγέλνουν ποτά που εσύ καλείσαι να πληρώσεις.
φίλε μου αυτα που μου λες  τα ξέρω
 

nautikos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κάνε μια βόλτα στον πρίγκιπα, ιστορικό μαγαζί στην Χαραυγή και κανόνισε με την μαμασά.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
φιλε μακρια απο κολομπαρα αντι να γαμισεις θα γαμισειςτο πορτοφολι σου..πολυ κοροιδια και ψεμα μην χανεις και τον καιρο σου...αλλωστε προς τιμη των μελων του σαιτ ειναι στην μαυρη λιστα ..και εχουν γραφτει λιγα με τα ιδια συμπερασματα .πηγενε σε κανενα στριπτιτζιδικο ...εμενα προσωπικα μου αρεσουν οι μουσες...τζιτζιφιες μερια
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μην την πατήσεις όπως παραλίγο εγω.Πάω λοιπόν σε ένα μπαράκι του κόλου στην γέφυγα του ασπροπύργου.Έρχεται μια και μου πέρνει παραγγελεία αφου την φέρνει κάθετε και μου αρχίζει το γνωστό παραμύθι.Τελικά μετά απο 2-3 ποτά την ψήνω να γίνει το κονε αλλα μου λέει την επόμενη φορά.Ξαναπάω πάλι τα ίδια μετα ποτά.Της λέω τι θα γίνει και μου λέει πάρε με αύριο τηλέφωνο να σε πω.ΟΚ την ξαναπέρνω και μου λέει άσε έχω μπλέξει έλα απο το μαγαζί να τα πουμαι.Ξαναπάω ξανα ποτά και αντε πάλι φευγω μόνος.Όπως καταλάβατε όλο αυτό το σκινηκό για να πηγένω και να αφήνω τα ευρωπουλάκια μου.ΑΥΤΑ
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
ρε φιλαράκι δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό. εντάξει δε λέω σε κάνα κωλόμπαρο καβλώνεις λιγάκι με το μπλα μπλα (κ.λπ..) και δεν πας 'στεγνά' να μαμήσεις όπως σε μία τσάρκα, αλλά προς τί όλο τούτο το σκηνικό;
δώσε άμεσα τα σίγουρα και ωραία ευρωπουλάκια σου για στριποτσαρκούλα αν θες να πάρεις μάτι (και χέρι  :2funny:) αλλιώς με ελαφρά πηδηματάκια για κάνα σπίτι των επιλογών-γούστων σου.. απλά. γιατί να το παιδεύεις με 'επενδύσεις υψηλού ρίσκου'  :2funny:
άσε που κι εγώ απ'όσο ξέρω δεν παίζει στν αθήνα τέτοιο μέρος.... 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κοίτα αυτή την άποψη την έχεις σήμερα και εγώ μαζί σου.Αλλά στα 17-21 δεν εχεις τέτια μυαλά.ΑΣΤΑ να πάνε.Σε ένα κολόμπαρο στην ρόδο που πήγα κάποτε έδωσα καμια 60 ευρω για εναν φραπέ.ΜΑΚΡΙΑ άδικα ευρά.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
+100 συμφωνώ φίλε apoc.. αν είδες οι παρατηρήσεις-διατυπώσεις μου είναι προσεκτικές. επίσης αν δεν παθαίνεις δεν μαθαίνεις  :grin:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Μην την πατήσεις όπως παραλίγο εγω.Πάω λοιπόν σε ένα μπαράκι του κόλου στην γέφυγα του ασπροπύργου.Έρχεται μια και μου πέρνει παραγγελεία αφου την φέρνει κάθετε και μου αρχίζει το γνωστό παραμύθι.Τελικά μετά απο 2-3 ποτά την ψήνω να γίνει το κονε αλλα μου λέει την επόμενη φορά.Ξαναπάω πάλι τα ίδια μετα ποτά.Της λέω τι θα γίνει και μου λέει πάρε με αύριο τηλέφωνο να σε πω.ΟΚ την ξαναπέρνω και μου λέει άσε έχω μπλέξει έλα απο το μαγαζί να τα πουμαι.Ξαναπάω ξανα ποτά και αντε πάλι φευγω μόνος.Όπως καταλάβατε όλο αυτό το σκινηκό για να πηγένω και να αφήνω τα ευρωπουλάκια μου.ΑΥΤΑ

:2funny: :2funny: :2funny:σορρυ αλλα μου φαινεται αστειο σαν περιστατικο....
Καλα και εσυ μετα την 2η φορα δεν καταλαβες τι παιζοταν? :sunglasses:
δεν πιστευω να ξαναπηγες ε?
χαχαχαχαχαχα...αστειευομαι ;)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε παιδια κινειστε με λαθος σκεπτικο, εγω γνωριζω 1-2 μαγαζια στην περιοχη της Κυψελης που δεν λειτουργουν ετσι.....πας πινεις το ποτακι σου, εαν θελεις κερνας τις γκομενες (Που και που)παιζει και κανενα καλο αλλα στα σιγουρα δεν γαμας ανοιχτα και μεσα στο μαγαζι. Η φαση μπορει να κατσει εαν εχεις καποια γνωριμια και αφου εισαι πελατης κλπ κλπ κλπ.
Το θεμα δεν ειναι αυτο, το θεμα ειναι οτι εαν εισαι ψαρακας και πας για να μαμησεις σε τετοιο μερος, το πιθανοτερο ειναι να πληρωσεις χωρις να κανεις τιποτα.
Τωρα εαν θελεις να πιασει κανενα κωλο και να πιεις κανενα ποτο οκ δεν αντιλεγω.
Βεβαια ο συγκεκριμενος κλαδος αντιμετωπιζει προβλημα γιατι πλεον τα strip club εχουν θεσει ψηλα το επιπεδο τοσο απο θεμα κοριτσιων οσο και απο θεμα παρεχομεων υπηρεσιων οποτε μαλλον δεν αξιζει να ψαχνετε για σεξ στα συγκεκριμενα μαγαζια

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
:2funny: :2funny: :2funny:σορρυ αλλα μου φαινεται αστειο σαν περιστατικο....
Καλα και εσυ μετα την 2η φορα δεν καταλαβες τι παιζοταν? :sunglasses:
δεν πιστευω να ξαναπηγες ε?
χαχαχαχαχαχα...αστειευομαι ;)
Bασικά την 3 φορά το κατάλαβα χαχαχαχα
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
Αυτα γεινοντε στα μαγαζιά της επαρχείας.
Στην Τρίπολη και στην ρόδο που ξέρω δουλεύουν ετσι σχεδόν όλα.
Όχι φανερα. και να σε ξέρει το αφεντικό πάντα
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Αυτα γεινοντε στα μαγαζιά της επαρχείας.
Στην Τρίπολη και στην ρόδο που ξέρω δουλεύουν ετσι σχεδόν όλα.
Όχι φανερα. και να σε ξέρει το αφεντικό πάντα
Επίσης γίνονται στη Λαμία και σε μικρές πόλεις τριγύρω. Πάντα πρέπει να σε ξέρουν.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτα γεινοντε στα μαγαζιά της επαρχείας.
Στην Τρίπολη και στην ρόδο που ξέρω δουλεύουν ετσι σχεδόν όλα.
Όχι φανερα. και να σε ξέρει το αφεντικό πάντα
Στην ρόδο ήμουν εγώ φαντάρος.Αν κατέβεις στα 100 μαγαζία στην στοά μετά τον mikes παγωτά ΑΝΕΤΑ ΓΑΜΑΣ.Στο λένε οι ίδιες.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
μαυρες της κακιας ωρας
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στην ρόδο ήμουν εγώ φαντάρος.Αν κατέβεις στα 100 μαγαζία στην στοά μετά τον mikes παγωτά ΑΝΕΤΑ ΓΑΜΑΣ.Στο λένε οι ίδιες.

Τι μου θυμησες !!!!! / απο τα πιο "βρωμικα" γαμησια που εχω κανει / περνω μια μαυρη με σοκολατι χρωμα-ωραιο κομματι αλλα οχι και καμια μουναρα,κατεβαινουμε κατι σιδερενιες σκαλες,στρωνει μια μαυρη σακουλα σκουπιδιων μπροστα απο τις τουαλετες,ξαπλωνουμε και ..... σε αυτο το τοσο ρομαντικο χωρο προσπαθω να γαμησω / απο τις πιο μπιχλα καταστασεις που μπορει να ζησει κανεις ... / αφου δεν κολλησα AIDS .....
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Τι μου θυμησες !!!!! / απο τα πιο "βρωμικα" γαμησια που εχω κανει / περνω μια μαυρη με σοκολατι χρωμα-ωραιο κομματι αλλα οχι και καμια μουναρα,κατεβαινουμε κατι σιδερενιες σκαλες,στρωνει μια μαυρη σακουλα σκουπιδιων μπροστα απο τις τουαλετες,ξαπλωνουμε και ..... σε αυτο το τοσο ρομαντικο χωρο προσπαθω να γαμησω / απο τις πιο μπιχλα καταστασεις που μπορει να ζησει κανεις ... / αφου δεν κολλησα AIDS .....
Το "βρώμικο" είναι το καλύτερο! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom