Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Για πείτε κωλόμπαρα που παίζει παιχνίδι για μετά είτε μέσα είτε σε ξενοδοχείο,εννοήτε δεν αναφερόμαστε στους ληστές στα κωλόμπαρα της ομόνοιας
 

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Να ανοιξουμε ενα διαυλο πληροφορησης για κωλομπαρα στην αθηνα;  Υπαρχει ενδιαφερον απο συναγωνιστες;
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι το θέμα είναι ενδιαφέρον και θα ήθελα να έβλεπα μια λίστα με κωλόμπαρα (μαζί με μια αξιολόγηση τους αν είναι δυνατόν). Όσον αφορά την περιοχή μου μπορώ να επισκεφτώ αυτήν την εβδομάδα τα 2-3 που ξέρω και να σας δώσω φρέσκα reviews
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα δεν μας στελεις με pm  κανενα τηλεφωνακι ?
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Φυσικά τα 200 Ευρω αλλά και το στυλ παίζει το ρόλο του.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ευτυχώς δεν έχει Αγγλίδες γιατί θα έπρεπε να σκάμε μύτη με μπλέϊζερ! :2funny:
 

lordbyron

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
Οι αγγλιδες ειναι οι μονες γκομενες που σε πειραζουν στον δρομο εαν τους μπεις στο ματι.Ασε που με 2 μπυρες κ λιγο μπλα μπλα εχεις παει hotel .K δεν μειλαω για μπαζα μαγκες μου..Εργαζομαι σε νησι πολλα χρονια κ κατι εχω μαθει..Εμας τους Ελληνες μας βλεπουν  κατι σαν Greek gods.Τωρα θα μου πεις αφου οι πιο πολλοι Αγγλοι ειναι αδελφες η απλα δεν γαμανε,τι περιμενες?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Ρε παιδια τα κολομπαρα ειναι μονο για το χαβαλε.
Στη αθηνα δε ( κεντρο ) ειναι μονο ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ και να αρπαξεις καμμια σφαλιαρα.
Εδω στα πατησια υπαρχουν πολλα αλλα μονο για μπαλαμουτι ( να φτιαχτεις που λεμε).

Τα καλυτερα ειναι στην επαρχια ( θυμαμαι ΣΑΜΟ χειμωνα το L.S ) ειδικα στα νησια ( τραβα χανια να δεις ).

Και εκει πρεπει να πας συστημενος η να τα σταξεις χοντρα για να κανεις το κονε
 

empistos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδες επειδη σας βρισκω πολλυ ενημερωμενους θελω να μου προτεινετε κανενα καλο κολομπαρο που γινετε παιχνιδι.σας ευχαριστω τα λεμε..
 

Επισκέπτης
Οι αγγλιδες ειναι οι μονες γκομενες που σε πειραζουν στον δρομο εαν τους μπεις στο ματι.Ασε που με 2 μπυρες κ λιγο μπλα μπλα εχεις παει hotel .K δεν μειλαω για μπαζα μαγκες μου..Εργαζομαι σε νησι πολλα χρονια κ κατι εχω μαθει..Εμας τους Ελληνες μας βλεπουν  κατι σαν Greek gods.Τωρα θα μου πεις αφου οι πιο πολλοι Αγγλοι ειναι αδελφες η απλα δεν γαμανε,τι περιμενες?
ναιιιιιι τις ειδα τις πατσαβουρες-βρωμιαρες στην Κρητη φετος....πολυυυυυ βρωμα λεμε...ή οινοπνευμα μιλαγανε ή μουνιλα....προτεινω στροφη στο ανατολικο μπλοκ...:):):):):):)
 

empistos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μιας και σας βρισκω πολλυ ξαγμενους θελω προταση για παρασκευη βραδυ για κανενα καλο κωλομπαρο.ειμαι απο πατρα και αυριο το βραδυ θα ειμαι αθηνα.για μετα θα παρω καποια στο ξενοδοχειο.αλλα για ποτο και μπαλαμουτη που γινετε?? σας ευχαριστω .η βοηθεια σας πολυτιμη!!
 

Επισκέπτης
Προς τους φιλους/θαμωνες των κολομπαρων. Ξερετε κατι για το "2000 π.χ." ? Ειναι κοντα στο fix και στην Συγγρου. Με εχουν καλεσει κατι φιλοι και θελω να παω διαβασμενος.Τhanx.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
sos θεματα ειναι η μαρια η γκαβη, η ρουλα η κουτση  και τελος να διαβασεις για την μανεσα την ρωσιδα ειναι πονηρο θεμα και μπορει να στο ρωτησουν!!!!
α και μην ξεχασεις να εχεις μαζι σου στυλο διαρκειας ενα μπουκαλακι νερο και χαρτομαντηλα ποτε δεν ξερεις να πιεις κανενα φραπε και μετα να τρεχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
μπραβο larousse...γελασαμε.. :grin: :grin: :grin:

Κανενας που να ξερει ?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Μαγκες βρηκα ενα σιγουρο.
Γαμας παντα μουναρες και φτηνα .











01kwlobaromasphraneidhscs9.jpg
 

Επισκέπτης
Τι διαολο ρε πουση μου ??? Κανεις δεν παει σε κολομπαρα για να δωσει μια αξιοπιστη πληροφορια ? Ολοι στο χαβαλε το ριξατε ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ποτέ δεν κατάλαβα την νοοτροπία των κωλόμπαρων. Τα θεωρώ την μεγαλύτερη απάτη στο αγοραίο σέξ γενικότερα. Το να μπεις μέσα και να αρχίσεις να κερνάς ποτά την κάθε πατσαβούρα και να είσαι δίπλα με όλα τα ΚΑ.ΠΗ είναι τραγική η κατάσταση. Χώρια ότι όλες είναι ντυμένες και γενικά δεν υπάρχει το λεγόμενο 'χούφτωμα' που παίζει στα στρίπτ.Και πάλι να μην παρηξηγηθώ όποιος γουστάρει κωλόμπαρα καλά κάνει και μαγκιά του.Αυτό έλλειπε να ακούει τον καθέναν τι είναι σωστό και τι δεν είναι. Αλλά τα στρίπτ τα θεωρώ σίγουρα άλλη φάση και σίγουρα πιο κοντά σε μας.

Εμμεσως πλην σαφως μου τα χωνεις συναδελφε γιατι ειμαι Υπουργος Κωλομπαρων και Συγγρου :2funny: :2funny: :2funny:

Και εγω συμφωνω μαζι σου :dancing: :dancing: :dancing:

Μηπως ειναι καλυτερα να γινω Υπουργος Κωλαδικων και Συγγρου ;) ;) ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Υπουργός κωλάδικων και Συγγρού πιστεύω ότι είσαι γενικός Γραμματέας ;) Εκεί έχουν αρχηγεία οι Ροπαλοφόρος,καπετάνιος Μάκ,στούντιαν και Βάσος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Με αρχηγό μάλλον τον δάσκαλο (τον Ροπαλοφόρο). Όσο για μένα είμαι ένας απλώς 'bodyguard' στις εξόδους σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

Ξερεις ε οτι εισαι ο bodyguard που γαμαει ενιοτε τις γκομενες των Υπουργων δηλ. τις στριπερ / οπως αλλωστε γινεται και με τους πραγματικους bodyguard  :2funny: :2funny: :2funny: Συμφωνεις ????Αυτα γιατι ξεφυγαμε και αρχιζουμε να το γαμαμε το thread :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
παιδες επαναφερω το θρυλικο θεμα "κωλομπαρα που γαμας σε prive δωματιακια?" , απο τα γνωστα της Αθηνας ξερετε κανενα? ή να παρουμε σβαρνα τα συνοικιακα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom