Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
8
Like
11.329
Πόντοι
3.786
Επίσκεψη χτες στο La Luna. Στο ρόστερ Αμάντα, Μαρία, Ρόζα, Τάνυα, μία ψηλή αδύνατη που δεν την ξέρω και μία τσουπωτή με πολύ βυζί ,φτιαγμενα χείλια και μακρύ ίσιο ξανθο μαλλί.

Πήρα την Τάνια, Ρωσίδα μιλφ, μελαχροινή με λεπτά πόδια και φυσικά βυζιά αρρώστεια σκέτη. Πολύ δυνατή η Τάνια, προτείνεται ανεπιφύλακτα.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.628
Like
7.817
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη χτες στο La Luna. Στο ρόστερ Αμάντα, Μαρία, Ρόζα, Τάνυα, μία ψηλή αδύνατη που δεν την ξέρω και μία τσουπωτή με πολύ βυζί ,φτιαγμενα χείλια και μακρύ ίσιο ξανθο μαλλί.

Πήρα την Τάνια, Ρωσίδα μιλφ, μελαχροινή με λεπτά πόδια και φυσικά βυζιά αρρώστεια σκέτη. Πολύ δυνατή η Τάνια, προτείνεται ανεπιφύλακτα.
Έκανες την καλύτερη επιλογή!!
 

pavl_1911

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
7
Πόντοι
0
Ως ελεύθερος εδώ και έξι μήνες και μετά από κάποια αποτυχημένα φλερτ και ραντεβού(ειχα παρει και κιλα που τα χανω τωρα αλλα οσο να ναι επαιξαν ρολο), θα ήθελα και εγώ να ξέρω κάποια πράγματα, π.χ. για Λα Λουνα κλπ. Δεν ψάχνω, για αρχή, σεξ ή στοματικό, απλώς συζήτηση, ίσως κάποια απλά αγγίγματα, ξερετε σαν να εχω βγει με κανονικη σχεση. Αυτο θελω να κανω περιστασιακα και βλεπουμε. Τι θα ηθελα να γνωριζω; Κανονικα, κάθε πόση ώρα χρειαζεται "ποτο", σε μιαμιση ώρα πόσο χρήμα θα "καει", εννοώ τι ισχυει υπο νορμαλ συνθηκες. Τελος, αν είναι καλύτερα καθημερινες και γενικοτερα ποια ωρα ειναι προτιμοτερη.
Τέλος, σε πλησιάζει κάποια απο μονη της;
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Αυτή η τσουπωτή με το πολύ βυζί και μακρύ ξανθό μαλλί είναι η Εύα....μόνο πίπα στη καβατζα. Δεν πηδιεται.
Τάνια πιο καλή από Αμάντα... σωστή επιλογή
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Αυτή η τσουπωτή με το πολύ βυζί και μακρύ ξανθό μαλλί είναι η Εύα....μόνο πίπα στη καβατζα. Δεν πηδιεται.
Τάνια πιο καλή από Αμάντα... σωστή επιλογή
νικολα,ερχομαι αυτες τις μερες.θα παμε λα λουνα η στρας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Ως ελεύθερος εδώ και έξι μήνες και μετά από κάποια αποτυχημένα φλερτ και ραντεβού(ειχα παρει και κιλα που τα χανω τωρα αλλα οσο να ναι επαιξαν ρολο), θα ήθελα και εγώ να ξέρω κάποια πράγματα, π.χ. για Λα Λουνα κλπ. Δεν ψάχνω, για αρχή, σεξ ή στοματικό, απλώς συζήτηση, ίσως κάποια απλά αγγίγματα, ξερετε σαν να εχω βγει με κανονικη σχεση. Αυτο θελω να κανω περιστασιακα και βλεπουμε. Τι θα ηθελα να γνωριζω; Κανονικα, κάθε πόση ώρα χρειαζεται "ποτο", σε μιαμιση ώρα πόσο χρήμα θα "καει", εννοώ τι ισχυει υπο νορμαλ συνθηκες. Τελος, αν είναι καλύτερα καθημερινες και γενικοτερα ποια ωρα ειναι προτιμοτερη.
Τέλος, σε πλησιάζει κάποια απο μονη της;
Φίλε είσαι σε λάθος thread δεδομένης της φάσης που βρίσκεσαι... Μην πας σε κανένα απ' τα μαγαζιά που αναφέρουμε εδώ γιατί θα φύγεις μαδημένος οικονομικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη χτες στο La Luna. Στο ρόστερ Αμάντα, Μαρία, Ρόζα, Τάνυα, μία ψηλή αδύνατη που δεν την ξέρω και μία τσουπωτή με πολύ βυζί ,φτιαγμενα χείλια και μακρύ ίσιο ξανθο μαλλί.

Πήρα την Τάνια, Ρωσίδα μιλφ, μελαχροινή με λεπτά πόδια και φυσικά βυζιά αρρώστεια σκέτη. Πολύ δυνατή η Τάνια, προτείνεται ανεπιφύλακτα.
Η Τάνια δεν είναι απλά επιλογή, είναι ΑΞΙΑ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
8
Like
11.329
Πόντοι
3.786
Tα βυζιά της Τάνιας είναι απίστευτα, δεν υπάρχουν ανώτερα βυζιά στο χώρο.
 

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
87
Like
83
Πόντοι
0
Ως ελεύθερος εδώ και έξι μήνες και μετά από κάποια αποτυχημένα φλερτ και ραντεβού(ειχα παρει και κιλα που τα χανω τωρα αλλα οσο να ναι επαιξαν ρολο), θα ήθελα και εγώ να ξέρω κάποια πράγματα, π.χ. για Λα Λουνα κλπ. Δεν ψάχνω, για αρχή, σεξ ή στοματικό, απλώς συζήτηση, ίσως κάποια απλά αγγίγματα, ξερετε σαν να εχω βγει με κανονικη σχεση. Αυτο θελω να κανω περιστασιακα και βλεπουμε. Τι θα ηθελα να γνωριζω; Κανονικα, κάθε πόση ώρα χρειαζεται "ποτο", σε μιαμιση ώρα πόσο χρήμα θα "καει", εννοώ τι ισχυει υπο νορμαλ συνθηκες. Τελος, αν είναι καλύτερα καθημερινες και γενικοτερα ποια ωρα ειναι προτιμοτερη.
Τέλος, σε πλησιάζει κάποια απο μονη της;
οπως είπε και άλλος συναγωνηστης , πρεπει να έχεις γερό τσέπη αν θες αυτά που γράφεις..
τα Κερασματάδικα είναι πολλά , η γυναικες πιο ωραιες απο των κολομπαρων ,αλλά όλες εκεί είναι αρπακτικες (φαντάσου ένα σου ποτό - 2 ή 3 δικάτης - πάει 50αρικο ) και άμα είναι αλλές εκει μπορουν να έρθουν "για παρεα' κι τότε χάνεται η μπάλα..θέλει πολύ προσοχή
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Και δεν είναι μόνο τα βυζιά το δυνατό της σημείο......:wink:
Σωστό αλλά ας μην υπεισέλθουμε σε λεπτομέρειες εδώ δημοσίως... Όσοι γνωρίζουμε, γνωρίζουμε, οι υπόλοιποι δεν έχουν παρά να δοκιμάσουν και να μάθουν :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Σωστό αλλά ας μην υπεισέλθουμε σε λεπτομέρειες εδώ δημοσίως... Όσοι γνωρίζουμε, γνωρίζουμε, οι υπόλοιποι δεν έχουν παρά να δοκιμάσουν και να μάθουν :smiling-face-with-heart-eyes:
Πόσο πήγε στην Κάβατζα πόσα σου πήρε;
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Ναι αλλά καλύτερα να πας από το μαγαζί να τη γνωρίσεις και να της το ζητήσεις της ίδιας... Εκτός αν την έχεις ήδη γνωρίσει :wink:
Τό είχα αλλά τό έχω χάσει μπορείς να μου το στείλεις φίλε
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Την Αμάντα προχθές 80 ευρώ αλλά την έχυσα 2 φορές+ ποτό τό ξεκαθάρισα και πήγαμε κάτω Κάβατζα, καμία άλλη ποια νά δοκιμάσω;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
436
Πόντοι
26
Την Αμάντα προχθές 80 ευρώ αλλά την έχυσα 2 φορές+ ποτό τό ξεκαθάρισα και πήγαμε κάτω Κάβατζα, καμία άλλη ποια νά δοκιμάσω;
Ένα 100αρικο πήγε δηλαδή η φάση συναγωνιστή;
 

pavl_1911

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
7
Πόντοι
0
οπως είπε και άλλος συναγωνηστης , πρεπει να έχεις γερό τσέπη αν θες αυτά που γράφεις..
τα Κερασματάδικα είναι πολλά , η γυναικες πιο ωραιες απο των κολομπαρων ,αλλά όλες εκεί είναι αρπακτικες (φαντάσου ένα σου ποτό - 2 ή 3 δικάτης - πάει 50αρικο ) και άμα είναι αλλές εκει μπορουν να έρθουν "για παρεα' κι τότε χάνεται η μπάλα..θέλει πολύ προσοχή
Καταλαβαίνω τι λες στο οτο οσο περισσότερο κάθεσαι, ανεβαίνει ο λογαριασμός, αρχικά, επειδή δεν έχω ιδέα θα έκανα μία μικρή δοκιμή, όταν αυτές παίρνουν το δικό τους δεύτερο ή τρίτο "ποτό", δεν είναι ανάγκη να πάρω και εγώ, μέχρι δύο θα έπινα. Αυτό και σε κανονικές εξόδους, για θέμα οδήγησης. Τώρα, η φάση πως έχει, σε πλησιάζει κάποια, αν θες τα λες μαζί της και κερνάς; Και καθε ποτε ζητανε δευτερο ποτο; Δεν έχω σκοπό να πάω δέκα φορές, μία στο τόσο, και μάλιστα το βλέπω λίγο μετά τα Χριστούγεννα, ίσως πάω με παρέα.
 

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
87
Like
83
Πόντοι
0
όταν αυτές παίρνουν το δικό τους δεύτερο ή τρίτο "ποτό", δεν είναι ανάγκη να πάρω και εγώ, μέχρι δύο θα έπινα. Αυτό και σε κανονικές εξόδους, για θέμα οδήγησης. Τώρα, η φάση πως έχει, σε πλησιάζει κάποια, αν θες τα λες μαζί της και κερνάς; Και καθε ποτε ζητανε δευτερο ποτο;
όπως είπα και πριν,την ώρα που εσύ θα πιεις το ένα ποτό αυτή θα πιει 2 ή 3 (2χ20 δικά της+1χ10 δίκο σου έφτασες το πρώτο 50άρικο) (εννοείται θα σε ρωτήσει αν να πάρει το άλλο,αλλά αν της λες όχι ή να περιμένει, θα σηκωθεί να φύγει...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom